23.05.2014 – 01.06.2014

PIĄTEK 23.05.2014
0.10 Świat się kręci – /164/
1.00 Wilnoteka; magazyn
1.15 Polonia w Komie – Toskania
1.25 Mordziaki – Wyspa Robinsona
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 28
6.00 Barwy szczęścia – odc. 1086
6.25 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 4
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1055
7.50 Komisarz Alex – odc. 38
8.35 Zapiski Łazęgi – Widzeńsko
8.50 Jak to działa
9.25 Złotopolscy – odc. 949
10.00 Hala odlotów (s. II, odc. 35)
10.55 Dwie strony medalu – odc. 28
11.20 Polonia w Komie – (481)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 4
11.55 Audycje Komitetów Wyborczych
12.50 Barwy szczęścia – odc. 1086
13.25 Ex Libris – odc. 172
13.45 Dobranocka – Podróże do bajek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 4
14.55 Na dobre i na złe – odc. 556
15.45 Polonia w Komie – (482)
16.00 Polonia 24
16.45 Pół serio – komedia
18.45 Dwie strony medalu – odc. 28
19.10 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 4
19.15 Mordziaki – Wyspa Robinsona
19.45 Dobranocka – Podróże do bajek
20.00 O Parlamencie Europejskim
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 556
21.40 Polonia 24
22.15 Polonia w Komie – (482)
22.20 Barwy szczęścia – odc. 1086; serial obyczajowy TVP
22.55 Pół serio; komedia
SOBOTA 24.05.2014
0.35 Złotopolscy – odc. 945
1.00 Złotopolscy – odc. 946
1.25 Złotopolscy – odc. 947
1.50 Złotopolscy – odc. 948
2.20 Złotopolscy – odc. 949
2.55 Polonia 24
3.40 Załoga Eko – odc. 17
4.05 Niespokojne umysły
4.25 Świat się kręci – /165/
5.15 Rycerze i rabusie – odc. 2/7
6.05 Polonia w Komie
6.10 Łamigłówka
6.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.40 Bank nie z tej Ziemi – odc. 2/13
7.30 Makłowicz w podróży – Malta
8.00 Na dobre i na złe – odc. 556
9.00 Tam, gdzie się ludzie nie umawiali
10.00 Kulturalni PL
11.00 Słownik polsko@polski
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1056
12.50 Kazimierz Kowalski zaprasza
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości; STEREO
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Sprawiedliwi – odc. 5/7
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam
16.40 Kawalerskie życie na obczyźnie
18.25 OPOLE! Kocham Cię! – /7/
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1056
19.45 Dobranocka –  Kulfon
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.35 Sprawiedliwi – odc. 5/7
21.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.45 Polacy tu i tam – magazyn
22.20 Kawalerskie życie na obczyźnie
NIEDZIELA 25.05.2014
0.00 Galeria – odc. 153
0.30 Dwie strony medalu – odc. 25
0.55 Dwie strony medalu – odc. 26
1.20 Dwie strony medalu – odc. 27
1.50 Dwie strony medalu – odc. 28
2.20 Polacy tu i tam
2.55 Zapiski Łazęgi – Widzeńsko
3.00 Łamigłówka
3.05 Awantura o Basię – odc. 10/12
3.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
4.00 Transmisja Mszy Świętej
6.35 Jak cudne są wspomnienia
7.40 Pod Tatrami; magazyn
7.50 Saga rodów – Ród Fertnerów
8.20 Zbigniew Wodecki i jego goście
9.10 Polonia w Komie
9.20 Okrasa łamie przepisy
9.50 Alchemia zdrowia i urody
10.15 Moczary i uroczyska – film
10.55 Made in Poland
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1057
12.50 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
13.10 Dobranocka – Król Maciuś I
13.30 Wiadomości
13.50 Sport
13.55 Pogoda
14.05 U Pana Boga w ogródku – 4/12
14.55 Wieczór Wyborczy
16.20 Opole 2011 na bis; koncert
17.00 Jak cudne są wspomnienia
18.05 Moczary i uroczyska – film
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1057
19.40 Dobranocka – Król Maciuś I
20.00 Wiadomości
20.10 Sport
20.20 Pogoda
20.25 U Pana Boga w ogródku  – 4/12
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Mój ojciec generał
22.45 Kulturalni PL – (194); magazyn
23.45 OPOLE! Kocham Cię!
PONIEDZIAŁEK 26.05.2014
0.10 Koncert z okazji Dnia Matki;
1.05 Nożem i widelcem – odc. 14
1.25 Siedem stron świata – odc. 5/7
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Mój ojciec generał
5.40 Galeria – odc. 154; serial
6.00 Barwy szczęścia – odc. 1087
6.25 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 5
6.35 Wiadomości
6.50 U Pana Boga w ogródku –  4/12
7.45 Made in Poland; teleturniej
8.20 Kulturalni PL – (194); magazyn
9.20 Naszaarmia.pl; magazyn
9.50 Złotopolscy – odc. 950
10.20 Studio Wschód
10.55 Galeria – odc. 154; serial
11.20 Polonia w Komie – (482)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 5
11.55 Koncert z okazji Dnia Matki
12.50 Barwy szczęścia – odc. 1087
13.25 Cafe Historia
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 5
14.50 Na sygnale – odc 15/26
15.20 Na sygnale – odc 16/26
15.45 Polonia w Komie – (483)
16.00 Polonia 24
16.45 TOMASZ LIS NA ŻYWO
17.50 Fascynujące Śląskie
18.20 Naszaarmia.pl; magazyn
18.45 Galeria – odc. 154
19.10 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 5
19.15 Siedem stron świata – odc. 5/7
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na sygnale – odc 15/26
21.05 Na sygnale – odc 16/26
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie – (483)
22.20 Barwy szczęścia – odc. 1087
22.50 TOMASZ LIS NA ŻYWO
23.40 Fascynujące Śląskie
WTOREK 27.05.2014
0.05 Świat się kręci – /166
0.55 Słownik polsko@polski
1.25 Sześć milionów sekund
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 29
6.00 Barwy szczęścia – odc. 1088
6.25 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 7
6.35 Wiadomości
6.50 Sprawiedliwi – odc. 5/7
7.50 Moczary i uroczyska – film
8.35 TOMASZ LIS NA ŻYWO
9.30 Informacje kulturalne
9.50 Złotopolscy – odc. 951
10.20 Fascynujące Śląskie
10.55 Dwie strony medalu – odc. 29
11.20 Polonia w Komie – (483)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 7
11.55 Kazimierz Kowalski zaprasza
12.50 Barwy szczęścia – odc. 1088
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Fortele Koota
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 7
14.50 Nowa – odc. 3
15.45 Polonia w Komie – (484)
16.00 Polonia 24
16.45 Hala odlotów (s. II, odc. 36)
17.35 Program Tomasza Sekielskiego
18.10 Nie ma jak Polska – odc. 34
18.45 Dwie strony medalu – odc. 29
19.10 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 7
19.15 Sześć milionów sekund
19.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Nowa – odc. 3
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie – (484)
22.20 Barwy szczęścia – odc. 1088
22.55 Program Tomasza Sekielskiego
23.30 Informacje kulturalne
23.45 Polska i świat z historią w tle
ŚRODA 28.05.2014
0.05 Świat się kręci – /167
1.05 Ex Libris – odc. 172
1.25 Tylko Kaśka – odc. 2
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 30
6.00 Barwy szczęścia – odc. 1089
6.25 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 8
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc 15/26
7.20 Na sygnale – odc 16/26
7.50 Nie ma jak Polska – odc. 34
8.20 Sztuka życia – odc. 72
8.55 Program Tomasza Sekielskiego
9.30 Notacje – Ignacy Gogolewski
9.50 Złotopolscy – odc. 952
10.15 Kocham Kino – magazyn
10.55 Dwie strony medalu – odc. 30
11.20 Polonia w Komie – (484)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 8
11.55 Budka Suflera – maxi przeboje
12.50 Barwy szczęścia – odc. 1089
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 8
14.50 Przystań – odc. 9/13
15.45 Polonia w Komie – (485)
16.00 Polonia 24
16.45 Kabaretowy Klub Dwójki
17.35 Galicjanie w Apostoles cz. 1
18.15 Made in Poland; teleturniej
18.45 Dwie strony medalu – odc. 30
19.10 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 8
19.15 Tylko Kaśka – odc. 2
19.45 Dobranocka – Dobromir
20.00 Wiadomości; STEREO
20.25 Sport
20.29 Pogoda
20.45 Przystań – odc. 9/13
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie – (485)
22.20 Barwy szczęścia – odc. 1089
22.50 Kabaretowy Klub Dwójki
23.35 Zapiski Łazęgi – Willa Ewy B.
23.45 Wilnoteka; magazyn
CZWARTEK 29.05.2014
0.05 Świat się kręci – /168
1.00 Ks. Jan Niemczyk – reportaż
1.25 Szaleństwo Majki Skowron – 4
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 31
6.00 Barwy szczęścia – odc. 1090
6.25 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 9
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1056
7.45 Przystań – odc. 9/13
8.45 Galicjanie w Apostoles cz. 1
9.35 Złotopolscy – odc. 953
10.00 Tygodnik Kulturalny
10.55 Dwie strony medalu – odc. 31
11.20 Polonia w Komie – (485)
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 9
11.55 Kabaretowy Klub Dwójki
12.50 Barwy szczęścia – odc. 1090
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Świat Pacyka
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 9
14.55 Komisarz Alex – odc. 39
15.45 Polonia w Komie – (486)
16.00 Polonia 24
16.45 Glina – odc. 15
17.40 Mały lalkarz; film dokumentalny
18.45 Dwie strony medalu – odc. 31
19.10 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 9
19.15 Szaleństwo Majki Skowron
19.45 Dobranocka – Świat Pacyka
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 39
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie – (486)
22.20 Barwy szczęścia – odc. 1090
22.55 Mały lalkarz; film dokumentalny
23.50 Informacje kulturalne

PIĄTEK 30.05.2014 TV Polonia
0.10 Świat się kręci – /169/; widowisko publicystyczne
1.00 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014)
1.15 Polonia w Komie – Rzym – Janek (476)
1.25 Mordziaki – Mordziak w krainie Liliputów odc.6; serial animowany
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 32 –  txt. str. 777; serial TVP
6.00 Barwy szczęścia – odc. 1091 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
6.25 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 10
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1057; serial TVP
7.50 Komisarz Alex – odc. 39 (seria III, odc. 13) – Krwistoczerwone róże –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
8.35 Zapiski Łazęgi – Willa Ewy B.; felieton; STEREO
8.50 Jak to działa – program popularnonaukowy – odc. 64 Odnawialne źródła energii –  txt. str. 777; magazyn
9.25 Złotopolscy – odc. 954* – Wiesiek chce być emerytem; telenowela TVP
10.00 Hala odlotów (s. II, odc. 36); talk-show
10.55 Dwie strony medalu – odc. 32 –  txt. str. 777; serial TVP
11.20 Polonia w Komie – (486)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 10
11.55 Zbigniew Wodecki i jego goście cz.2; STEREO
12.50 Barwy szczęścia – odc. 1091 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
13.25 Ex Libris – odc. 173; magazyn; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
13.45 Dobranocka – Podróże do bajek – odc. 3 – Księżniczka i smok; film animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 10
14.50 Na dobre i na złe – odc. 557 – Szczerość; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
15.45 Polonia w Komie – (487)
16.00 Polonia 24; STEREO, 10.9, Na żywo
16.45 Ucieczka z kina „Wolność” –  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (1990); reż.:Wojciech Marczewski; wyk.:Janusz Gajos, Zbigniew Zamachowski, Teresa Marczewska, Piotr Fronczewski, Michał Bajor, Władysław Kowalski, Jan Peszek, Jerzy Bińczycki; 10.9
18.45 Dwie strony medalu – odc. 32 –  txt. str. 777; serial TVP
19.10 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 10
19.15 Mordziaki – Mordziak w krainie Liliputów odc.6; serial animowany
19.45 Dobranocka za oceanem – Podróże do bajek – odc. 3 – Księżniczka i smok; film animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 557 – Szczerość; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
21.40 Polonia 24
22.15 Polonia w Komie
22.20 Barwy szczęścia – odc. 1091; serial obyczajowy TVP
22.55 Ucieczka z kina „Wolność”; film obyczajowy kraj prod.Polska (1990); reż.:Wojciech Marczewski; wyk.:Janusz Gajos, Zbigniew Zamachowski, Teresa Marczewska, Piotr Fronczewski, Michał Bajor, Władysław Kowalski, Jan Peszek, Jerzy Bińczycki; 10.9

SOBOTA 31.05.2014 TV Polonia
0.35 Złotopolscy – odc. 950* – Co się stało z Waldkiem; telenowela TVP
1.00 Złotopolscy – odc. 951* – Koło kobiet wzywa; telenowela TVP
1.25 Złotopolscy – odc. 952* – Pokuta sklepowej; telenowela TVP
1.50 Złotopolscy – odc. 953* – Diabeł Kleczkowską podkusił; telenowela TVP
2.20 Złotopolscy – odc. 954* – Wiesiek chce być emerytem; telenowela TVP
2.55 Polonia 24
3.40 Załoga Eko – odc. 18 – Bio – odpady; magazyn
4.05 Niespokojne umysły – Jacek Oleksyn; cykl dokumentalny
4.25 Świat się kręci – /170/; widowisko publicystyczne
5.15 Rycerze i rabusie – odc. 3/7 – Miłość do Heleny –  txt. str. 777; serial TVP
6.05 Polonia w Komie
6.10 Łamigłówka
6.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.40 Bank nie z tej Ziemi – odc. 3/13* Srebrnik, czyli karta kredytowa; serial TVP
7.30 Makłowicz w podróży – Podróż 41 Malezja (153) „Georgetown”; magazyn kulinarny
8.00 Na dobre i na złe – odc. 557 – Szczerość; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
9.00 Mały lalkarz; film dokumentalny; reż.:Thierri  Paladino; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
10.00 Kulturalni PL – (195); magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (224)
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1058; serial TVP
12.50 Londyńczycy – odc. 1/13 –  txt. str. 777 AD; serial obyczajowy TVP; reż.:Greg Zgliński; wyk.:Natalia Rybicka, Marcin Bosak, Przymysław Sadowski, Lesław Żurek, Rafał Więckiewicz, Grażyna Barszczewska, Rafał Maćkowiak, Gabriela Muskała, Michał Włodarczyk; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
13.45 Dobranocka – Bardzo przygodowe podróże Kulfona – odc. 7 – Łaciata gwiazda dżungli; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Sprawiedliwi – odc. 6/7* – Wirtuoz –  txt. str. 777; serial TVP
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (50); magazyn
16.40 Skrzydlate świnie –  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (2010); reż.:Anna Kazejak; wyk.:Paweł Małaszyński, Piotr Rogucki, Olga Bołądź, Karolina Gorczyca, Cezary Pazura, Agata Kulesz, Eryk Lubos, Witold Dębicki, Andrzej Grabowski; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (224)
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1058; serial TVP
19.45 Dobranocka za oceanem – Bardzo przygodowe podróże Kulfona – odc. 7 – Łaciata gwiazda dżungli; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Sprawiedliwi – odc. 6/7* – Wirtuoz; serial TVP
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (50); magazyn
22.25 Skrzydlate świnie; film obyczajowy kraj prod.Polska (2010); reż.:Anna Kazejak; wyk.:Paweł Małaszyński, Piotr Rogucki, Olga Bołądź, Karolina Gorczyca, Cezary Pazura, Agata Kulesz, Eryk Lubos, Witold Dębicki, Andrzej Grabowski; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16

NIEDZIELA 01.06.2014 TV Polonia
0.05 Galeria – odc. 154; serial obyczajowy TVP
0.25 Dwie strony medalu – odc. 29; serial TVP
0.55 Dwie strony medalu – odc. 30 –  txt. str. 777; serial TVP
1.20 Dwie strony medalu – odc. 31 –  txt. str. 777; serial TVP
1.45 Dwie strony medalu – odc. 32 –  txt. str. 777; serial TVP
2.20 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (50); magazyn
2.50 Zapiski Łazęgi – Willa Ewy B.; felieton; STEREO
3.00 Łamigłówka
3.05 Awantura o Basię – odc. 11/12* – Awantura jedenasta, czyli rzecz o metodzie leczenia sercem –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
3.40 Ziarno
4.10 Jak cudne są wspomnienia odc.2/7 – W szponach namiętności; cykl dokumentalny; reż.:Jerzy Janicki
5.20 Pamiętaj o mnie
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.10 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonce; STEREO, 10.9, Transmisja
8.20 Skutki noszenia kapelusza w maju –  txt. str. 777; film obyczajowy; 10.9, Dla małoletnich od lat 7
9.50 Okrasa łamie przepisy – Wiosenne grillowanie; magazyn kulinarny
10.20 Magia sosnowego boru – film przyrodniczy; film dokumentalny
10.55 Made in Poland; teleturniej
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1059; serial TVP
12.45 Robert Rozmus show; widowisko
13.40 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy-Żegnaj Klu-Klu (ep. 24 – Au revoir Clou – Clou) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 U Pana Boga w ogródku – odc. 5/12 –  txt. str. 777; serial komediowy TVP
15.40 Pamiętaj o mnie
16.00 Tygodnik.pl; magazyn
17.00 Jak cudne są wspomnienia odc.2/7 – W szponach namiętności; cykl dokumentalny; reż.:Jerzy Janicki
18.10 Magia sosnowego boru – film przyrodniczy; film dokumentalny
18.40 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1059; serial TVP
19.40 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy-Żegnaj Klu-Klu (ep. 24 – Au revoir Clou – Clou) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.40 U Pana Boga w ogródku – odc. 5/12; serial komediowy TVP
21.30 Pamiętaj o mnie
21.50 Tygodnik.pl; magazyn
22.45 Kulturalni PL – (195); magazyn
23.40 Saga rodów – Ród Maklakiewiczów; magazyn; 10.9, Dla małoletnich od lat 7

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.