TV Polonia 9-15 maja

PIĄTEK 09.05.2014

0.10 Świat się kręci – /154/
1.00 Wilnoteka; magazyn
1.15 Polonia w Komie
1.25 Mordziaki – odc.3
2.00 Pytanie na śniadanie
5.40 Dwie strony medalu – odc. 20
6.00 Barwy szczęścia – odc. 1076
6.25 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 8
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1051
7.50 Komisarz Alex – odc. 36
8.35 Zapiski Łazęgi; felieton
8.50 Jak to działa – Diagnostyka
9.25 Złotopolscy – odc. 939
10.00 Hala odlotów (s. II, odc. 33)
10.55 Dwie strony medalu – odc. 20
11.20 Polonia w Komie
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 8
11.55 Dwa Plus Jeden; koncert
12.50 Barwy szczęścia – odc. 1076
13.25 Ex Libris – odc. 170; magazyn
13.45 Dobranocka – Straszny film
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 8
14.50 Na dobre i na złe – odc. 554
15.45 Polonia w Komie
16.00 Polonia 24
16.45 Nadzieja (Hope) – dramat
18.30 Notacje – Alosza Awdiejew
18.45 Dwie strony medalu – odc. 20
19.10 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 8
19.15 Mordziaki – odc.3
19.45 Dobranocka – Straszny film
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 554
21.40 Polonia 24
22.15 Polonia w Komie
22.20 Barwy szczęścia – odc. 1076
22.55 Nadzieja (Hope); dramat
0.35 Zakończenie dnia

SOBOTA 10.05.2014

0.35 Złotopolscy – odc. 935
1.00 Złotopolscy – odc. 936
1.25 Złotopolscy – odc. 937
1.50 Złotopolscy – odc. 938
2.20 Złotopolscy – odc. 939
2.55 Polonia 24
3.40 Załoga Eko – odc. 15
4.05 Niespokojne umysły
4.25 Świat się kręci – /155/
5.05 Polonia w Komie
5.15 Punkt widzenia – odc. 7/7
6.10 Łamigłówka
6.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.40 Mysz  43′; film TVP
7.30 Makłowicz w podróży – Malta
8.00 Na dobre i na złe – odc. 554
9.00 Krystyna – Ostatnia klasówka
10.00 Kulturalni PL – (192); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1052
12.50 Audycje Komitetów Wyborczych
13.10 Polacy tu i tam – magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.20 Sport
14.25 Pogoda
14.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
15.00 Konkurs Piosenki Eurowizji
18.15 Słownik polsko@polski
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1052
19.45 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.15 Sport
20.20 Pogoda
20.25 Nasza ulica; film krótkometr.
21.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.45 Polacy tu i tam – magazyn
22.20 Jest sprawa; komedia
0.00 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 11.05.20140.

00 Galeria – odc. 151

0.25 Dwie strony medalu – odc. 17

0.55 Dwie strony medalu – odc. 18
1.20 Dwie strony medalu – odc. 19
1.45 Dwie strony medalu – odc. 20
2.20 Polacy tu i tam
2.50 Zapiski Łazęgi
3.00 Łamigłówka
3.05 Awantura o Basię – odc. 8/12
3.35 Pamiętaj o mnie
3.55 Transmisja Mszy Świętej
6.40 Pod Tatrami; magazyn
7.00 Tygrysy Europy – odc. 17/18
7.50 Saga rodów; magazyn
8.15 Zbigniew Wodecki i jego goście
9.05 Polonia w Komie
9.20 Okrasa łamie przepisy
9.50 Alchemia zdrowia i urody
10.05 Skarby prowincji – Aleksandrów Kujawski; cykl reportaży
10.25 Las nie obroni się sam
10.55 Made in Poland; teleturniej
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1053
12.50 Audycje Komitetów Wyborczych
13.05 Raz Dwa Trzy; koncert
13.40 Dobranocka – Król Maciuś I
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 U Pana Boga w ogródku – 2/12
15.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Tygodnik.pl; magazyn
17.00 Tygrysy Europy – odc. 17/18
17.50 Pod Tatrami; cykl reportaży
18.05 Las nie obroni się sam
18.30 Niespokojne umysły
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1053
19.40 Dobranocka – Król Maciuś I 20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 U Pana Boga w ogródku – 2/12
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Tygodnik.pl; magazyn
22.45 Kulturalni PL – (192); magazyn
23.40 Saga rodów; magazyn
0.05 Zakończenie dnia

PONIEDZIAŁEK 12.05.2014

0.10 Dyskretny urok trójkąta
1.05 Nożem i widelcem – odc. 37
1.25 Siedem stron świata – odc. 3/7
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Tygodnik.pl; magazyn
5.40 Galeria – odc. 152
6.00 Barwy szczęścia – odc. 1077
6.25 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 9
6.35 Wiadomości
6.50 U Pana Boga w ogródku – 2/12
7.45 Made in Poland; teleturniej
8.20 Kulturalni PL – (192); magazyn
9.20 Naszaarmia.pl
9.50 Złotopolscy – odc. 940
10.20 Studio Wschód
10.55 Galeria – odc. 152
11.20 Polonia w Komie
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 9
11.55 Audycje Komitetów Wyborczych
12.10 Makłowicz w podróży – Malta
12.50 Barwy szczęścia – odc. 1077
13.25 Cafe Historia
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 9
14.50 Na sygnale – odc. 11/26
15.20 Na sygnale – odc. 12/26
15.45 Polonia w Komie
16.00 Polonia 24
16.45 TOMASZ LIS NA ŻYWO
17.50 Fascynujące Śląskie
18.20 Naszaarmia.pl
18.45 Galeria – odc. 152
19.10 Łamigłówka – Pisarze polscy II. 9
19.15 Siedem stron świata – odc. 3/7
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na sygnale – odc. 11/26
21.10 Na sygnale – odc. 12/26
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie
22.20 Barwy szczęścia – odc. 1077
22.50 TOMASZ LIS NA ŻYWO
23.40 Fascynujące Śląskie
0.05 Zakończenie dnia

WTOREK 13.05.2014

0.05 Świat się kręci – /156/
0.55 Słownik polsko@polski
1.25 Sześć milionów sekund – 11/19
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 21
6.00 Barwy szczęścia – odc. 1078
6.25 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Nasza ulica; film krótkometr.
7.35 Polonia w Komie
7.50 Las nie obroni się sam
8.30 TOMASZ LIS NA ŻYWO
9.30 Informacje kulturalne
9.50 Złotopolscy – odc. 941
10.20 Fascynujące Śląskie – Józef Skrzek; cykl reportaży
10.55 Dwie strony medalu – odc. 21
11.20 Polonia w Komie
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Audycje Komitetów Wyborczych
12.10 program rozrywkowy
12.50 Barwy szczęścia – odc. 1078
13.25 Informacje kulturalne; informator kulturalny
13.45 Dobranocka – Fortele Jonatana Koota odc.4 – Opowieść egzotyczna
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Nowa – odc. 1 –  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Tomasz Szafrański; wyk.:Justyna Kulig-Schneider, Marcin Bosak, Małgorzata Koźuchowska, Szymon Bobrowski, Piotr Grabowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
15.45 Polonia w Komie
16.00 Polonia 24
16.45 Hala odlotów (s. II, odc. 34)
17.35 Program Tomasza Sekielskiego
18.10 Nie ma jak Polska – odc. 32
18.45 Dwie strony medalu – odc. 21
19.10 Łamigłówka
19.15 Sześć milionów sekund
19.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Nowa – odc. 1; serial TVP
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie
22.20 Barwy szczęścia – odc. 1078
22.55 Program Tomasza Sekielskiego
23.30 Informacje kulturalne
23.45 Polska i świat z historią w tle
0.05 Zakończenie dnia

ŚRODA 14.05.2014

0.05 Świat się kręci – /157/
1.05 Ex Libris – odc. 170
1.25 Przygrywka – odc. 6
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 22
6.00 Barwy szczęścia – odc. 1079
6.25 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.45 Na sygnale – odc. 11/26
7.15 Na sygnale – odc. 12/26
7.45 Test o Europie
9.25 Złotopolscy – odc. 942
10.00 Program Tomasza Sekielskiego
10.35 Notacje – Andrzej Seweryn
10.55 Dwie strony medalu – odc. 22
11.20 Polonia w Komie
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Audycje Komitetów Wyborczych
12.10 program rozrywkowy
12.50 Barwy szczęścia – odc. 1079
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Przystań – odc. 7/13
15.45 Polonia w Komie
16.00 Polonia 24
16.45 Program publicystyczny
17.45 Misja  27′; reportaż
18.15 Made in Poland; teleturniej
18.45 Dwie strony medalu – odc. 22
19.10 Łamigłówka
19.15 Przygrywka – odc. 6
19.45 Dobranocka – Dobromir
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Przystań – odc. 7/13
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie
22.20 Barwy szczęścia – odc. 1079
22.50 Program publicystyczny
23.45 Wilnoteka; magazyn
0.05 Zakończenie dnia

CZWARTEK 15.05.2014

0.05 Świat się kręci – /158/
1.00 Ks. Wiktor Niemczyk
1.25 Szaleństwo Majki Skowron
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 23
6.00 Barwy szczęścia – odc. 1080
6.25 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1052
7.40 Przystań – odc. 7/13
8.40 Misja  27′; reportaż
9.15 Niespokojne umysły
9.35 Złotopolscy – odc. 943
10.00 Tygodnik Kulturalny
10.55 Dwie strony medalu – odc. 23
11.20 Polonia w Komie
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka
11.55 Audycje Komitetów Wyborczych
12.10 program rozrywkowy
12.50 Barwy szczęścia – odc. 1080
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.55 Komisarz Alex – odc. 37
15.45 Polonia w Komie
16.00 Polonia 24
16.45 Glina – odc. 13
17.40 Królowa Panoram; film dok.
18.45 Dwie strony medalu – odc. 23
19.10 Łamigłówka
19.15 Szaleństwo Majki Skowron – 2
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 37
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie
22.20 Barwy szczęścia – odc. 1080
22.55 Królowa Panoram  49′; film dok.
23.50 Informacje kulturalne
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 16.05.2014
0.10 Świat się kręci – /159/; widowisko publicystyczne
1.00 Wilnoteka; magazyn
1.15 Polonia w Komie
1.25 Mordziaki – Sherlock Mordziaczek odc.4; serial animowany
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 24
6.00 Barwy szczęścia – odc. 1081
6.25 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1053
7.50 Komisarz Alex – odc. 37 (seria III, odc. 11) – Miasto w strachu
8.35 Zapiski Łazęgi; felieton
8.50 Jak to działa – program popularnonaukowy – odc. 62 Transplantacje –  txt. str. 777; magazyn
9.25 Złotopolscy – odc. 944* – Waldek wyjeżdża
10.00 Hala odlotów (s. II, odc. 35); talk-show
10.55 Dwie strony medalu – odc. 24
11.20 Polonia w Komie
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Audycje Komitetów Wyborczych
12.10 program rozrywkowy
12.50 Barwy szczęścia – odc. 1081
13.25 Ex Libris – odc. 171; magazyn; STEREO, 10.9
13.45 Dobranocka – Podróże do bajek – odc. 1 – O królewnie, która spać nie mogła; film animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.50 Na dobre i na złe – odc. 555 – W biegu
15.45 Polonia w Komie
16.00 Polonia 24
16.45 Moja Angelika –  txt. str. 777  88′; dramat kraj prod.Polska (1999); reż.:Stanisław Kuźnik; wyk.:Monika Kwiatkowska, Radosław Pazura, Olaf Lubaszenko, Olga Sawicka, Piotr Garlicki; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
18.45 Dwie strony medalu – odc. 24
19.10 Łamigłówka
19.15 Mordziaki – Sherlock Mordziaczek odc.4; serial animowany
19.45 Dobranocka za oceanem – Podróże do bajek – odc. 1 – O królewnie, która spać nie mogła; film animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 555 – W biegu
21.40 Polonia 24
22.15 Barwy szczęścia – odc. 1081
22.50 Moja Angelika  88′; dramat kraj prod.Polska (1999); reż.:Stanisław Kuźnik; wyk.:Monika Kwiatkowska, Radosław Pazura, Olaf Lubaszenko, Olga Sawicka, Piotr Garlicki; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
0.20 Polonia w Komie
0.35 Zakończenie dnia

SOBOTA 17.05.2014
0.35 Złotopolscy – odc. 940* – Akceptacja też ma granice
1.00 Złotopolscy – odc. 941* – Nowa nauczycielka
1.25 Złotopolscy – odc. 942* – Śluby panieńskie
1.50 Złotopolscy – odc. 943* – Cieplej niż w domu
2.15 Złotopolscy – odc. 944* – Waldek wyjeżdża
2.55 Polonia 24
3.40 Załoga Eko – odc. 16 – Ekologiczne zabawki i place zabaw; magazyn
4.05 Niespokojne umysły
4.25 Świat się kręci – /160/; widowisko publicystyczne
5.15 Rycerze i rabusie – odc. 1/7* – W walce z infamisem –  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Tadeusz Junak; wyk.:Gustaw Lutkiewicz, Tomasz Stockinger, Tadeusz Paradowicz, Janusz Zerbst, Andrzej Balcerzak, Małgorzata Bondarewska, Marek Frąckowiak
6.00 Polonia w Komie
6.10 Łamigłówka
6.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.40 Bank nie z tej Ziemi – odc. 1/13* – Nie traćcie ducha; serial TVP; reż.:Waldemar Dziki; wyk.:Małgorzata Foremniak, Bronisław Wrocławski, Jerzy Bończak, Adam Ferency, Krzysztof Stroiński
7.30 Makłowicz w podróży – Podróż 40 Malta (150) „Archipelag”; magazyn kulinarny
8.00 Na dobre i na złe – odc. 555 – W biegu
9.00 Królowa Panoram  49′; film dokumentalny; reż.:Marcin Bradke
10.00 Kulturalni PL – (193); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (222)
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1054
12.50 Audycje Komitetów Wyborczych
13.05 program rozrywkowy
13.45 Dobranocka – Bardzo przygodowe podróże Kulfona – odc. 5 – Kulfoniaste safari; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Sprawiedliwi – odc. 4/7* – Żegota
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (48); magazyn
16.40 Operacja Samum –  txt. str. 777  88′; film sensacyjny kraj prod.Polska (1999); reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Marek Kondrat, Radosław Pazura, Anna Korcz, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Tadeusz Huk, Krzysztof Globisz, Tugrul Cetiner, Jerzy SkolimowskI; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (222)
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1054
19.45 Dobranocka za oceanem – Bardzo przygodowe podróże Kulfona – odc. 5 – Kulfoniaste safari; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.35 Sprawiedliwi – odc. 4/7* – Żegota
21.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.45 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (48); magazyn
22.20 Operacja Samum  88′; film sensacyjny kraj prod.Polska (1999); reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Marek Kondrat, Radosław Pazura, Anna Korcz, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Tadeusz Huk, Krzysztof Globisz, Tugrul Cetiner, Jerzy SkolimowskI; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
0.00 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 18.05.2014
0.00 Galeria – odc. 152
0.25 Dwie strony medalu – odc. 21
0.55 Dwie strony medalu – odc. 22
1.20 Dwie strony medalu – odc. 23
1.45 Dwie strony medalu – odc. 24
2.20 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (48); magazyn
2.50 Zapiski Łazęgi; felieton
3.00 Łamigłówka
3.05 Awantura o Basię – odc. 9/12* – Awantura dziewiąta, czyli rzecz o niespodziewanym spadku –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
3.40 Ziarno; magazyn
4.10 Tygrysy Europy – odc. 18/18 – Festiwal –  txt. str. 777; serial komediowy TVP
5.05 Polonia w Komie
5.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.30 Saga rodów; magazyn
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.10 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach; STEREO, 10.9, Transmisja
8.30 Kolory Miłosierdzia – koncert z Krakowa; koncert
10.10 Alchemia zdrowia i urody; magazyn
10.30 90 lat Lasów Państwowych – film przyrodniczy  20′; film dokumentalny
10.55 Made in Poland; teleturniej
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1055
12.50 Audycje Komitetów Wyborczych
13.05 Wesołe jest życie staruszka – recital Wiesława Michnikowskiego
13.40 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 22 – Nowe prawo (ep. 22 – Nouvelle loi) kraj prod.Francja, Polska (2002)
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 U Pana Boga w ogródku – odc. 3/12 –  txt. str. 777; serial komediowy TVP
15.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Tygodnik.pl; magazyn
17.00 Tygrysy Europy – odc. 18/18 – Festiwal –  txt. str. 777; serial komediowy TVP
18.05 90 lat Lasów Państwowych – film przyrodniczy  20′; film dokumentalny
18.30 Niespokojne umysły
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1055
19.40 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 22 – Nowe prawo (ep. 22 – Nouvelle loi) kraj prod.Francja, Polska (2002)
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 U Pana Boga w ogródku – odc. 3/12; serial komediowy TVP
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Tygodnik.pl; magazyn
22.45 Kulturalni PL – (193); magazyn
23.40 Saga rodów; magazyn
0.05 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.