29.01.2016 – 04.02.2016

PIĄTEK 29.01.2016
0.05 Świat się kręci
0.55 Polonia w Komie
1.30 Między nami bocianami – odc. 4
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 80
7.25 M jak miłość – odc. 1183
8.25 Determinator – odc. 11/13
9.20 Uciekinier; film dokumentalny
10.20 Nie ma jak Polska – odc. 54
10.45 Salonowiec – Telefon; felieton
10.55 Załoga Eko – Na tropie tajemnic
11.20 Polonia w Komie
11.30 Teleexpress
11.55 Sztuka życia – odc. 96
12.25 Polonia w Komie
12.55 Na sygnale – odc. 80
13.25 Przygody Smoka Pola
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 616
15.50 Polonia w Komie
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia
17.40 Zabić Sekala ; dramat obycz.
19.35 Bąblandia
19.45 Dobranocka- Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 616
21.45 Na sygnale – odc. 80
22.15 Polonia 24
22.45 Halo Polonia
23.35 Zakończenie dnia
SOBOTA 30.01.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1325
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1326
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1327
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1328
1.30 Pytanie na śniadanie
5.20 Polonia 24
5.50 Halo Polonia
6.50 Ferie w Polsce
7.10 Ojciec Mateusz – odc. 127
8.00 Na dobre i na złe – odc. 616
9.00 Ida Haendel. Wiem skąd jestem
10.00 Kulturalni PL – (282)
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1184
12.50 Tygodnik.pl
13.45 Dobranocka – Podróże
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ratownicy – odc. 7/13
15.40 Skrzydlate świnie – film obycz.
17.25 program rozrywkowy
17.55 Myśliwiec pl
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1184
19.45 Dobranocka – Podróże
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ratownicy – odc. 7/13
21.35 Skrzydlate świnie; film obycz.
23.15 program rozrywkowy
23.35 Tygodnik.pl
0.20 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 31.01.2016
0.25 Ida Haendel. Wiem skąd jestem
1.30 Zakopower kolęduje
2.20 Polska z Miodkiem
2.30 Astronarium – (16)
3.00 Kłopoty Pogodziaków – odc. 1
3.15 Podwodne ABC – Odc. 1
3.30 Przygody Smoka Pola – (5)
3.50 Ziarno – Rok Sienkiewiczowski
4.20 Zmiennicy – odc. 2/15
5.30 Hity i historie gwiazd
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami – Rok Witkiewiczów
6.55 Światowe Dni Młodzieży
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.25 The best of Night of the Proms
9.25 Okrasa łamie przepisy
9.50 Alchemia zdrowia i urody
10.05 Myśliwiec pl
10.25 A la show – (28)
10.55 Dzika Polska
11.25 Polska z Miodkiem
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1185
12.50 Racja stanu – (33)
13.25 Przygody Smoka Pola
13.45 Dobranocka – Miś Fantazy
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Siła wyższa – odc. 8/13
15.40 Teatr Telewizji – Malowana żona
17.00 program rozrywkowy
17.55 Racja stanu – (33)
18.25 Polska z Miodkiem
18.35 M jak miłość – odc. 1185
19.25 Przygody Smoka Pola
19.45 Dobranocka – Miś Fantazy
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Siła wyższa – odc. 8/13
21.40 Teatr Telewizji – Malowana żona
22.55 program rozrywkowy
23.40 Dzika Polska – W niedźwiedzich czeluściach; serial dokumentalny
0.10 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 01.02.2016
0.15 Racja stanu – (33)
0.45 Regiony z Historią – Stare Babice
1.05 Przygody Smoka Pola – (5)
1.25 Sześć milionów sekund – 8/19
2.00 Pytanie na śniadanie
4.50 Salonowiec
5.05 Bo to karnawał!; reportaż
5.35 Tygodnik.pl; magazyn
6.25 Polska z Miodkiem
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1329
7.25 Siła wyższa – odc. 8/13
8.25 Teatr Telewizji – Malowana żona
9.40 Tercet Egzotyczny i Goście
10.25 Cappuccino z książką
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 22
11.20 Polska z Miodkiem; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (282); magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1329
13.25 Regiony z Historią
13.45 Dobranocka – Lis Leon
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 O mnie się nie martw – odc. 3
15.45 Przebojowa noc odc. 14
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Program publicystyczny
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 22
19.15 Sześć milionów sekund
19.45 Dobranocka – Lis Leon
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – odc. 3
21.35 Polonia w Komie – (704) Boliwia
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1329
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Sztuka życia – odc. 87
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 02.02.2016
0.05 Świat się kręci – /461/
1.00 Cafe Historia
1.25 Tylko Kaśka
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1330
7.25 Ratownicy – odc. 7/13
8.20 Program publicystyczny
9.15 Zapiski Łazęgi; felieton
9.25 Astronarium – (15) – „Komety”
10.00 Niedziela z… Zamachowskim
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 23
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem; felieton
11.50 Nożem i widelcem – odc. 109)
12.05 Alchemia zdrowia i urody
12.25 Naszaarmia.pl; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1330
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Bajka o bajkach
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 128
15.40 Polska z Miodkiem; felieton
15.45 program rozrywkowy
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Program publicystyczny
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 23
19.15 Tylko Kaśka
19.45 Dobranocka – Bajka o bajkach
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 128
21.35 Polonia w Komie
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1330
22.10 Polska z Miodkiem; felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Regiony z Historią
23.55 Zapiski Łazęgi; felieton
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 03.02.2016
0.05 Świat się kręci – /462/
1.00 Rośnij; reportaż
1.25 Szaleństwo Majki Skowron – 3
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1331
7.25 O mnie się nie martw – odc. 3
8.25 Program publicystyczny
9.30 Jak to działa – odc. 95
10.00 Tygodnik Kulturalny
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 24
11.20 Polska z Miodkiem; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1331
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 57
15.45 program rozrywkowy
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Rok 1863 – film dokumentalny
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 24
19.15 Szaleństwo Majki Skowron
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 57
21.35 Polonia w Komie
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1331
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Wilnoteka; magazyn
23.55 Zapiski Łazęgi; felieton
0.05 Zakończenie dnia
CZWARTEK 04.02.2016
0.05 Świat się kręci – /463/; widowisko
1.05 Flesz historii – odc. 271
1.25 Awantura o Basię – odc. 12
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: 8.50 Panorama
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1332
7.25 M jak miłość – odc. 1184
8.20 Egzamin z życia – odc. 57
9.15 Wilnoteka; magazyn
9.35 Nieznany a bliski
10.35 Do zobaczenia w Krakowie
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 25
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem; felieton
11.55 Makłowicz w podróży – Malezja 12.25 Saga rodów – Ród Fijewskich
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1332
13.25 Ferie w Polsce
13.45 Dobranocka – Wnuczek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.55 Determinator – odc. 12/13
15.45 program rozrywkowy
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Podsłuchane życie
18.35 Polska z Miodkiem; felieton
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 25
19.15 Awantura o Basię – odc. 12
19.45 Dobranocka – Wnuczek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Determinator – odc. 12/13
21.35 Polonia w Komie
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1332
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Saga rodów – Ród Fijewskich
0.00 Polska z Miodkiem; felieton
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 05.02.2016
0.05 Świat się kręci – /464/; widowisko publicystyczne
0.55 Reportaż polonijny
1.30 Między nami bocianami – odc. 5 – Czarny; serial animowany
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda
4.50 Zapiski Łazęgi; felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Na sygnale – odc. 81 „Być mężczyzną” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1185 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
8.25 Determinator – odc. 12/13 –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
9.20 Podsłuchane życie  51′; film dokumentalny; reż.:Krystyna Mokrosińska
10.20 Bo to karnawał!; reportaż
10.50 Kłopoty Pogodziaków – odc. 1; magazyn
11.05 Podwodne ABC – Odc. 1 Tajemnice rafy koralowej; magazyn
11.10 Ferie w Polsce; magazyn
11.30 Teleexpress
11.55 Sztuka życia – odc. 87 Janusz Chabior; magazyn
12.25 Reportaż polonijny
12.55 Na sygnale – odc. 81 „Być mężczyzną” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Przygody Smoka Pola
13.45 Dobranocka – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 4 – Zawody łucznicze; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 617 – Moje dziecko!
15.45 program rozrywkowy
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Masz na imię Justine (Your name is Justine)  94′; dramat kraj prod.Polska, Luksemburg (2005); reż.:Franco De Pena; wyk.:Anna Cieślak, Rafał Maćkowiak, Mathieu Carriere, Dominique Pinon, Arno Frisch, Maciej Kozłowski, Katarzyna Cygler; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
19.15 Między nami bocianami – odc. 5 – Czarny; serial animowany
19.45 Dobranocka za oceanem – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 4 – Zawody łucznicze; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 617 – Moje dziecko!
21.45 Na sygnale – odc. 81 „Być mężczyzną”; serial fabularyzowany TVP
22.15 Polonia 24
22.45 Halo Polonia; magazyn
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 06.02.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1329
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1330
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1331
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1332
1.30 Pytanie na śniadanie – w tym: 8.05, 9.10, 10.15 Pogoda
5.20 Polonia 24
5.50 Halo Polonia; magazyn
6.50 Ferie w Polsce; magazyn
7.10 Ojciec Mateusz – odc. 128 – Celebryta (seria X odc. 7) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
8.00 Na dobre i na złe – odc. 617 – Moje dziecko!
9.00 Nasi w Hollywood. Po obu stronach kamery  57′; film dokumentalny; reż.:Wiesław Dąbrowski; Dla małoletnich od lat 12
10.00 Kulturalni PL – (283); magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (294)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1186 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.50 Tygodnik.pl; magazyn
13.45 Dobranocka – Podróże na burzowej chmurze – Śmiecho Ciacho Kabutera, odc. 6 –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Ratownicy – odc. 8/13 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15.40 Fundacja –  txt. str. 777  104′; komediodramat kraj prod.Polska (2006); reż.:Filip Bajon; wyk.:Jan Nowicki, Maciej Stuhr, Elżbieta Jarosik, Agata Kulesza, Jerzy Trela, Kinga Preis, Zbigniew Lesień
17.35 program rozrywkowy
17.55 Myśliwiec pl; magazyn
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (294)
18.50 M jak miłość – odc. 1186 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.45 Dobranocka za oceanem – Podróże na burzowej chmurze – Śmiecho Ciacho Kabutera, odc. 6 –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ratownicy – odc. 8/13; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21.35 Fundacja  104′; komediodramat kraj prod.Polska (2006); reż.:Filip Bajon; wyk.:Jan Nowicki, Maciej Stuhr, Elżbieta Jarosik, Agata Kulesza, Jerzy Trela, Kinga Preis, Zbigniew Lesień
23.20 program rozrywkowy
23.35 Tygodnik.pl; magazyn
0.20 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 07.02.2016
0.25 Nasi w Hollywood. Po obu stronach kamery  57′; film dokumentalny; reż.:Wiesław Dąbrowski; Dla małoletnich od lat 12
1.30 Gdzie ci artyści szaleni, czyli benefis Majewska – Korcz /cz. 1/; koncert
2.20 Polska z Miodkiem; felieton
2.30 Astronarium – (15) – „Komety”; magazyn
3.00 Kłopoty Pogodziaków – odc. 2; magazyn
3.15 Podwodne ABC – Odc. 2 Gdzie są błazenki?; magazyn
3.30 Przygody Smoka Pola – (6) Rysujemy
3.50 Ziarno – św. Alojzy Gonzaga!; magazyn
4.20 Zmiennicy – odc. 3/15 – Dziewczyna do bicia –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
5.20 Ósmy Plan Live in Alvernia Studios – Natalia Kukulska & Atom String Quartet
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
6.00 Anioł Pański; STEREO, 10.9, Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
6.45 Pod Tatrami – Światowy Dzień Śniegu; magazyn
6.55 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika odc. 28
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. Stanisława Kostki i św. Jana Bosko w Krakowie; STEREO, 10.9, Transmisja
8.25 The best of Night of the Proms cz. 2; koncert
9.25 Okrasa łamie przepisy – Czekolada na ostro i słono –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 10.9
10.05 Myśliwiec pl – 2/13; magazyn
10.25 A la show
10.55 Dzika Polska – Piotr, przyroda i czary; serial dokumentalny
11.25 Polska z Miodkiem; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1187 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.50 Racja stanu – (34)
13.25 Przygody Smoka Pola – (6) Rysujemy
13.45 Dobranocka – Miś Fantazy odc.2 – Tajemnica kryształu –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Siła wyższa – odc. 9/13* – Świętokradztwo
15.40 400-lecie Dziedzictwa Williama Szekspira – Królowa i Szekspir  79′; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2000); reż.:Zbigniew Zapasiewicz; wyk.:Maja Komorowska, Olga Sawicka, Artur Żmijewski, Jan Peszek, Leon Charewicz; STEREO
17.10 Ósmy Plan Live in Alvernia Studios – Natalia Kukulska & Atom String Quartet
17.55 Racja stanu – (34)
18.25 Polska z Miodkiem; felieton
18.35 M jak miłość – odc. 1187 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.25 Przygody Smoka Pola – (6) Rysujemy
19.45 Dobranocka za oceanem – Miś Fantazy odc.2 – Tajemnica kryształu –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Siła wyższa – odc. 9/13* – Świętokradztwo
21.25 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika odc. 28
21.40 400-lecie Dziedzictwa Williama Szekspira – Królowa i Szekspir  79′; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2000); reż.:Zbigniew Zapasiewicz; wyk.:Maja Komorowska, Olga Sawicka, Artur Żmijewski, Jan Peszek, Leon Charewicz; STEREO
23.05 Ósmy Plan Live in Alvernia Studios – Natalia Kukulska & Atom String Quartet
23.40 Dzika Polska – Piotr, przyroda i czary; serial dokumentalny
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.