27.11.2015 – 03.12.2015

PIĄTEK 27.11.2015
0.05 Świat się kręci – /422/; widowisko
0.55 Tykociński Kosmos
1.30 Bajki Pana Bałagana
2.00 Pytanie na śniadanie –
4.25 Zauroczeni Szymanowskim
4.55 Polonia w Komie – (875)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 73
7.25 M jak miłość – odc. 1165
8.25 Determinator – odc. 4/13
9.20 Co nam w duszy gra
10.20 Kocham Kino – magazyn
10.55 Załoga Eko – Na tropie tajemnic
11.20 Polonia w Komie – (875)
11.30 Laskowik & Malicki; widowisko
11.55 KabareTOP
12.25 Tykociński Kosmos
12.55 Na sygnale – odc. 73
13.25 Cafe Historia
13.45 Dobranocka – Straszny film
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 607
15.50 Polonia w Komie – (876)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Wino truskawkowe – komedia
19.30 Kołysanka z łezką
19.45 Dobranocka – Straszny film
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 607
21.45 Na sygnale – odc. 73
22.10 Polonia w Komie – (876)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Las Story – odc. 17
SOBOTA 28.11.2015
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1289
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1290
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1291
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1292
2.00 Pytanie na śniadanie
4.05 Pejzaż bez Ciebie
5.00 Polonia w Komie
5.20 Polonia 24
5.50 Halo Polonia; magazyn
6.50 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
7.10 Ojciec Mateusz – odc. 170
8.00 Na dobre i na złe – odc. 607
9.00 Ostatnia książka Kapuścińskiego
10.00 Kulturalni PL – (273); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1166
12.50 Tygodnik.pl; magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Strażacy – odc. 8/10
15.40 Pamiętaj o mnie; koncert
16.05 Farba; dramat
17.55 Skarby prowincji – II odc. 27
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1166
19.45 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Strażacy – odc. 8/10
21.30 Pamiętaj o mnie
21.55 Farba; dramat
23.35 Tygodnik.pl; magazyn
NIEDZIELA 29.11.2015
0.25 Ostatnia książka Kapuścińskiego
1.40 Kabaretowa Noc Listopadowa
2.40 Polska z Miodkiem – (25); felieton
2.50 Astronarium – (13)
3.20 Załoga Eko – Na tropie tajemnic
3.50 Ziarno – Andrzej Apostoł
4.20 Doktor Murek – odc. 6
5.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.45 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
6.55 Światowe Dni Młodzieży
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.20 Kabaretowa Noc Listopadowa
9.25 Okrasa łamie przepisy
9.55 Alchemia zdrowia i urody
10.05 Skarby prowincji – II odc. 27
10.25 Retromania – /9/; magazyn
10.55 Tańczący z naturą – Gryzonie
11.25 Polska z Miodkiem
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1167
12.50 Racja stanu – (25)
13.25 Opole 2009 na bis
13.45 Dobranocka – Król Maciuś I
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 116* (seria IX, odc. 12) – Grzechy miłości
15.40 Teatr Telewizji – Noc listopadowa; spektakl teatralny; reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Jerzy Stuhr, Jan Nowicki, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Stefan Szramel, Stanisław Gronkowski, Bolesław Smela, Adam Romanowski, Aleksander Fabisiak, Maciej Szary, Leszek Piskorz
17.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
17.55 Racja stanu – (25)
18.25 Opole 2009 na bis /13/; koncert
18.40 Polska z Miodkiem – (25); felieton
18.50 M jak miłość – odc. 1167
19.45 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 18 – Skarb Togo Pogo (ep. 18 – Togo – Pogo) kraj prod.Francja, Polska (2002)
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ranczo – odc. 116
21.40 Teatr TV- Noc listopadowa
23.30 Pamiętaj o mnie; koncert
23.45 Tańczący z naturą – Gryzonie
PONIEDZIAŁEK 30.11.2015
0.15 Racja stanu
0.45 Opole 2009 na bis
1.05 Nad Niemnem
1.25 Sto minut wakacji – odc. 4
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie – (876)
5.05 Tańczący z naturą
5.35 Tygodnik.pl; magazyn
6.25 Polska z Miodkiem; felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1293
7.25 Ranczo – odc. 116
8.25 Teatr Telewizji – Noc listopadowa
10.25 Naszaarmia.pl – odc. 190
10.55 Rezydencja – odc. 46
11.20 Polonia w Komie – (876)
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (273)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1293
13.25 Nad Niemnem
13.45 Dobranocka – Lis Leon
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Cisza nad rozlewiskiem – 8/13
15.50 Polonia w Komie – (877)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 TOMASZ LIS NA ŻYWO
18.45 Rezydencja – odc. 46
19.15 Sto minut wakacji – odc. 4
19.45 Dobranocka – Lis Leon
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Cisza nad rozlewiskiem – 8/13
21.35 Polonia w Komie – (877)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1293
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Sztuka życia – odc. 99
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 01.12.2015
0.05 Świat się kręci – /423/
1.00 Cafe Historia
1.25 Żegnaj, Rockefeller – odc.6
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie – (877)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1294
7.25 Strażacy – odc. 8/10; serial TVP
8.20 Astronarium – (14)
8.45 Rozmowy poSzczególne
9.25 Wielki test o Internecie
10.55 Rezydencja – odc. 47
11.20 Polonia w Komie – (877)
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem
11.50 Nożem i widelcem – odc. 96)
12.05 Alchemia zdrowia i urody
12.20 Nie ma jak Polska – odc. 57
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1294
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Świat Pacyka
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 171
15.40 Polska z Miodkiem
15.50 Polonia w Komie – (878)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Gdzie się podziało 80 milionów
18.45 Rezydencja – odc. 47
19.15 Żegnaj, Rockefeller – odc. 6
19.45 Dobranocka – Świat Pacyka
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 171
21.35 Polonia w Komie – (878)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1294
22.10 Polska z Miodkiem
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Nad Niemnem
23.55 Zapiski Łazęgi – Lipiany
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 02.12.2015
0.05 Świat się kręci
1.00 Azerbejdżańska mozaika
1.25 Znak Orła – odc. 8
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie – (878)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1295
7.25 Cisza nad rozlewiskiem – 8/13
8.25 Gdzie się podziało 80 milionów
9.30 Jak to działa
10.00 Tygodnik Kulturalny
10.55 Rezydencja – odc. 48
11.20 Polonia w Komie – (878)
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1295
13.25 Wilnoteka
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 48
15.50 Polonia w Komie – (879)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Biało – Czerwoni z Chrząstawy
18.45 Rezydencja – odc. 48
19.15 Znak Orła – odc. 8
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 48
21.35 Polonia w Komie – (879)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1295
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Wilnoteka
23.55 Zapiski Łazęgi
0.05 Zakończenie dnia
CZWARTEK 03.12.2015
0.05 Świat się kręci
1.05 Flesz historii – odc. 262
1.25 Awantura o Basię – odc. 4/12
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie – (879)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1296
7.25 M jak miłość – odc. 1166
8.20 Egzamin z życia – odc. 48
9.15 Wilnoteka; magazyn
9.35 Biało – Czerwoni z Chrząstawy
10.35 Do zobaczenia w Krakowie
10.55 Rezydencja – odc. 49
11.20 Polonia w Komie – (879)
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem
11.55 Makłowicz w podróży
12.25 Saga rodów – Ród Kłosowskich
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1296
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.55 Determinator – odc. 5/13
15.50 Polonia w Komie – (880)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Służby specjalne – odc. 3/5
18.30 Polska z Miodkiem
18.45 Rezydencja – odc. 49
19.15 Awantura o Basię – odc. 4/12
19.45 Dobranocka – Dobromir –
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Determinator – odc. 5/13
21.35 Polonia w Komie – (880)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1296
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Saga rodów – Ród Kłosowskich
0.00 Polska z Miodkiem
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 04.12.2015 TV Polonia
0.05 Świat się kręci – /426/; widowisko publicystyczne
0.55 Jestem stąd. Rafał Blechacz
1.30 Bajki Pana Bałagana – Nieprzemakalny kapturek; serial animowany
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
4.55 Polonia w Komie – (880)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Na sygnale – odc. 74 „Być kobietą”; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1167; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
8.25 Determinator – odc. 5/13; serial kryminalny TVP
9.20 Benefis – Jacka Cygana /1/; STEREO
10.20 Kocham Kino – magazyn filmowy Grażyny Torbickiej (28.11.2015)
10.55 Załoga Eko – Na tropie tajemnic przyrody – odc. 13 – Sowa mądra głowa; magazyn
11.20 Polonia w Komie – (880)
11.30 Teleexpress
11.55 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów – (38); program rozrywkowy
12.25 Jestem stąd. Rafał Blechacz
12.55 Na sygnale – odc. 74 „Być kobietą”; serial fabularyzowany TVP
13.25 Cafe Historia – Elity; program publicystyczny
13.45 Dobranocka – Film pod strasznym tytułem – odc. 9; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 608 – Granica bezpieczeństwa; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
15.50 Polonia w Komie – (881)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Handlarz cudów (.)  98′; dramat kraj prod.Polska, Szwecja (2009); reż.:Jarosław Szoda, Bolesław Pawica; wyk.:Borys Szyc, Sonia Mietielica, Joanna Szczepkowska, Roman Golczuk, Mariusz Benoit
19.20 Bajki Pana Bałagana – Nieprzemakalny kapturek; serial animowany
19.45 Dobranocka za oceanem – Film pod strasznym tytułem – odc. 9; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 608 – Granica bezpieczeństwa; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
21.45 Na sygnale – odc. 74 „Być kobietą”; serial fabularyzowany TVP
22.10 Polonia w Komie – (881)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Las Story – odc. 18; cykl reportaży
0.05 Zakończenie dnia

SOBOTA 05.12.2015 TV Polonia
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1293; serial obyczajowy TVP
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1294; serial obyczajowy TVP
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1295; serial obyczajowy TVP
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1296; serial obyczajowy TVP
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda
5.20 Polonia 24
5.50 Halo Polonia; magazyn
6.50 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
7.10 Ojciec Mateusz – odc. 171 – Cień podejrzeń (Ojciec Mateusz XIII odc. 11) –  AD; serial kryminalny TVP; STEREO/5.1/AD, 10.9
8.00 Na dobre i na złe – odc. 608 – Granica bezpieczeństwa; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
9.00 Michał Urbaniak. Nowojorczyk z wyboru; film dokumentalny; reż.:Wiesław  Dąbrowski; STEREO
10.00 Kulturalni PL – (274); magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (285)
11.30 Gwiazdy, hity, historie – Czesław Niemen; magazyn muzyczny
11.55 M jak miłość – odc. 1168; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.50 Tygodnik.pl; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
13.45 Dobranocka – Bardzo przygodowe podróże Kulfona – odc. 6 – Na tropie tajemnicy piramid; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Strażacy – odc. 9/10; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
15.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.05 Zakochany anioł  95′; komedia romantyczna; reż.:Artur Więcek „Baron”; wyk.:Krzysztof Globisz, Anna Radwan-Gancarczyk, Jerzy Trela, Janusz Gajos, Mieczysław Grąbka, Marta Bizoń, Kamil Bera
17.55 Skarby prowincji – Skarby prowincji. II odc. 17; cykl reportaży; 10.9
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (285)
18.50 M jak miłość – odc. 1168; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.45 Dobranocka za oceanem – Bardzo przygodowe podróże Kulfona – odc. 6 – Na tropie tajemnicy piramid; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Strażacy – odc. 9/10; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Zakochany anioł  95′; komedia romantyczna; reż.:Artur Więcek „Baron”; wyk.:Krzysztof Globisz, Anna Radwan-Gancarczyk, Jerzy Trela, Janusz Gajos, Mieczysław Grąbka, Marta Bizoń, Kamil Bera
23.35 Tygodnik.pl; magazyn
0.20 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 06.12.2015 TV Polonia
0.25 Michał Urbaniak. Nowojorczyk z wyboru; film dokumentalny; reż.:Wiesław  Dąbrowski; STEREO
1.25 Smaki polskie – Polędwiczki w kurkach i boczek rolowany; magazyn kulinarny
1.45 Dary Losu – Koncert Ryszarda Rynkowskiego; STEREO
2.40 Polska z Miodkiem – (28) Kielce; felieton
2.50 Astronarium – (14) – „Rozbłyski gamma”; magazyn; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
3.20 Załoga Eko – Na tropie tajemnic przyrody – odc. 14 – Królowie przestworzy; magazyn
3.50 Ziarno
4.20 Doktor Murek – odc. 7; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
5.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2015); STEREO, 10.9, Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
6.30 Sposób na Bali; reportaż
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
6.55 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika odc. 19
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Opatrzności Bożej w Warszawie, Transmisja
8.25 Dary Losu – Koncert Ryszarda Rynkowskiego; STEREO
9.25 Okrasa łamie przepisy – Nowe spojrzenie na ziemniaka; magazyn kulinarny
9.50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 10.9, Dla małoletnich od lat 7
10.05 Skarby prowincji – Skarby prowincji. II odc. 17; cykl reportaży; 10.9
10.25 Retromania – /10/; magazyn muzyczny
10.55 Tańczący z naturą – Gra o cietrzewia; cykl dokumentalny
11.25 Polska z Miodkiem – (28) Kielce; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1169; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.50 Racja stanu – (26); STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
13.25 program rozrywkowy
13.45 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 19 – Żegnaj Togo – Pogo (ep. 19 – Adieu Togo – Pogo); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 117* (seria IX, odc. 13) – Złoty róg; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15.40 Teatr Telewizji – Damy i Huzary  80′; spektakl teatralny; reż.:Krystyna Janda, Krystyna Janda; wyk.:Andrzej Grabowski, Sławomir Orzechowski, Grzegorz Małecki, Ignacy  Gogolewski, Krystyna Janda, Iza Kuna, Katarzyna Gniewkowska, Małgorzata Kocik, Henryk Niebudek, Mirosław Kropielnicki
17.20 Pod Tatrami; cykl reportaży
17.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
17.55 Racja stanu – (26); STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
18.25 program rozrywkowy
18.40 Polska z Miodkiem – (28) Kielce; felieton
18.50 M jak miłość – odc. 1169; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.45 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 19 – Żegnaj Togo – Pogo (ep. 19 – Adieu Togo – Pogo); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Ranczo – odc. 117* (seria IX, odc. 13) – Złoty róg; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21.40 Teatr Telewizji – Damy i Huzary  80′; spektakl teatralny; reż.:Krystyna Janda, Krystyna Janda; wyk.:Andrzej Grabowski, Sławomir Orzechowski, Grzegorz Małecki, Ignacy  Gogolewski, Krystyna Janda, Iza Kuna, Katarzyna Gniewkowska, Małgorzata Kocik, Henryk Niebudek, Mirosław Kropielnicki
23.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
23.40 Tańczący z naturą – Gra o cietrzewia; cykl dokumentalny
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.