27.05.2016 – 02.06.2016

PIĄTEK 27.05.2016
0.30 Saga rodów – Ród Chętników
0.55 Było, nie minęło
1.30 Karrypel kontra Groszki – odc. 8
2.00 Pytanie na śniadanie
2.55 Pytanie na śniadanie
4.35 Krótka historia – (64); felieton
4.50 Ranczo Wilkowyje –  AD
6.35 Reportaż
6.50 Komedia z pomyłek – film TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1217
8.25 Zaginiona – odc. 4/7* – Raj
9.20 Gala Dwa Teatry
10.45 A la show – (39) – Weronika
11.20 Krótka historia – (65); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 KabareTOP
12.25 Było, nie minęło
12.55 Komedia z pomyłek – film TVP
13.25 Przygody Smoka Pola
13.45 Dobranocka – Zwierzojeż
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 632
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Kocham Cię, Polsko!
19.00 Przyjaciele lasu – odc. 32
19.15 Karrypel kontra Groszki – odc. 8
19.45 Dobranocka – Zwierzojeż
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 632
21.40 Komedia z pomyłek; film TVP
22.10 Krótka historia – (65); felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Zakończenie dnia
SOBOTA 28.05.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1393
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1394
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1395
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1396
1.30 Pytanie na śniadanie
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 181
7.15 Na dobre i na złe – odc. 632
8.20 Kocham Cię, Polsko! – odc. (12)
10.00 Kulturalni PL – (299); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1218
12.50 Z drugiej strony – (12)
13.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ja wam pokażę! – odc. 1/13
15.40 Statyści – komedia
17.40 Polskie talenty na eurofestiwal
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1218
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ja wam pokażę! – odc. 1/13
21.35 Statyści; komedia
23.35 Z drugiej strony – (12)
0.20 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 29.05.2016
0.25 Karski i władcy ludzkości; film
1.30 Piosenki ze starej pasieki
2.25 Polska z Miodkiem
2.30 Polska 1050; cykl dokumentalny
3.00 Przygody Smoka Pola
3.20 Ziarno; magazyn
3.45 Program do czytania
3.55 Światowe Dni Młodzieży
4.00 Transmisja Mszy Świętej
6.35 Szaleństwa Panny Ewy – odc. 3
7.40 Wolny Ekran – (13); magazyn
8.00 Czego nie wiecie o Rodzince.pl
8.20 Piosenki ze starej pasieki
9.25 Okrasa łamie przepisy
9.55 Rodzinka.pl – odc. 23
10.20 Rodzinka.pl – odc. 24
10.55 Racja stanu – (49)
11.25 Polska z Miodkiem
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1219
12.50 Oczy w oczy – (11)
13.25 Przygody Smoka Pola
13.45 Dobranocka – Król Maciuś  I
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – 12
15.40 Prymas, trzy lata z tysiąca
17.30 program rozrywkowy
17.55 Racja stanu – (49)
18.25 Polska z Miodkiem
18.35 M jak miłość – odc. 1219
19.25 Przygody Smoka Pola
19.45 Dobranocka – Król Maciuś I
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Dziewczyny ze Lwowa –  12
21.35 Oczy w oczy – (11)
22.10 Prymas, trzy lata z tysiąca
0.10 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 30.05.2016
0.15 Racja stanu – (49)
0.45 Nad Niemnem
1.05 Przygody Smoka Pola – (22)
1.25 Rodzina Leśniewskich – odc. 1/7
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Podróże z historią – odc. 11
5.35 Z drugiej strony – (11)
6.25 Krótka historia – (65)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1397
7.25 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 12
8.20 Oczy w oczy – (11)
8.50 Prymas, trzy lata z tysiąca
10.55 Galeria – odc. 17
11.20 Krótka historia – (66); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (299); magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1397
13.25 Nad Niemnem
13.45 Dobranocka – Dixie – Odc 4
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.50 O mnie się nie martw – s. II
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Karski i władcy ludzkości
18.25 Wolny Ekran – (13); magazyn
18.45 Galeria – odc. 17
19.15 Rodzina Leśniewskich –  1/7
19.45 Dobranocka – Dixie – Odc 4
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – s. II
21.35 Krótka historia – (66); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1397
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.45 Do zobaczenia w Krakowie
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 31.05.2016
0.05 Świat się kręci – /535/; widowisko
1.00 Cafe Historia
1.25 Karino – odc. 12/13
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (66); felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1398
7.25 Ja wam pokażę! – odc. 1/13
8.20 Karski i władcy ludzkości
9.25 Polska 1050; cykl dokumentalny
9.55 Niedziela z… Anną Dymną
10.55 Galeria – odc. 18
11.20 Krótka historia – (67); felieton
11.30 Teleexpress
11.45 Polska z Miodkiem – (104)
11.55 Naszaarmia.pl – odc. 216
12.20 Podróże z historią – odc. 11
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1398
13.25 250 lat teatru publicznego
13.45 Dobranocka – Eliasz i Pistulka
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 182
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Warto rozmawiać; program publicystyczny
18.25 Polska z Miodkiem – (104)
18.30 Pod Tatrami –  Wiosna Jazzowa
18.45 Galeria – odc. 18
19.15 Karino – odc. 12/13
19.45 Dobranocka – Eliasz i Pistulka
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 182
21.35 Krótka historia – (67); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1398
22.10 Polska z Miodkiem – (104)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Nad Niemnem
23.55 Zapiski Łazęgi – Nad zalewem
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 01.06.2016
0.05 Świat się kręci – /536/
1.00 Wojskowe powołanie; reportaż
1.25 Stawiam na Tolka Banana – 6/7
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (67); felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1399
7.25 O mnie się nie martw – s. II
8.25 Warto rozmawiać
9.30 Jak to działa – odc. 111
10.00 Tygodnik Kulturalny
10.55 Galeria – odc. 19
11.20 Krótka historia – (68); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1399
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Smok Wawelski
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 74
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Ucieczka z piekła; film dok.
18.45 Galeria – odc. 19
19.15 Stawiam na Tolka Banana – 6/7
19.45 Dobranocka – Smok Wawelski
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 74
21.35 Krótka historia – (68); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1399
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Wilnoteka; magazyn
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 02.06.2016
0.05 Świat się kręci – /537/; widowisko
1.05 Flesz historii – odc. 288
1.25 Słoneczna włócznia – odc. 10
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (68); felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1400
7.25 M jak miłość – odc. 1218
8.20 Egzamin z życia – odc. 74
9.15 Wilnoteka; magazyn
9.35 Ucieczka z piekła  57′; film dok.
10.35 Do zobaczenia w Krakowie
10.55 Galeria – odc. 20
11.20 Krótka historia – (69); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (105)
11.55 Pegaz – /13/
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1400
13.25 Wolny Ekran – (13); magazyn
13.45 Dobranocka – Ferdynand
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Zaginiona – odc. 5/7* – Areszt
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Po prostu
18.10 A la show – (40)
18.35 Polska z Miodkiem
18.45 Galeria – odc. 20
19.15 Słoneczna włócznia – odc. 10
19.45 Dobranocka – Ferdynand
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Zaginiona – odc. 5/7* – Areszt
21.35 Krótka historia – (69); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1400
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Saga rodów; magazyn
0.00 Polska z Miodkiem – (105)
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 03.06.2016
0.05 Świat się kręci – /538/; widowisko publicystyczne
0.55 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii. – Złamana strzała
1.30 Karrypel kontra Groszki – odc. 9 – Poprawiacz z utrwalaczem
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Na sygnale – odc. 97 „Polowanie”; serial fabularyzowany TVP
7.15 Krótka historia – (69); felieton
7.25 M jak miłość – odc. 1219
8.25 Zaginiona – odc. 5/7* – Areszt
9.20 Śladami Podlasian – Al Capone
9.55 Po prostu; program publicystyczny
10.50 A la show – (40) – Andrzej Korzyński; talk-show
11.20 Krótka historia – (70); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów – (56); program rozrywkowy
12.25 Na sygnale – odc. 97 „Polowanie”; serial fabularyzowany TVP
12.55 Przygody Smoka Pola – (22) Urodziny; program edukacyjny
13.15 Dobranocka – Przypadki zwierzojeża – Po nitce do kłębka, odc. 6
13.30 Wiadomości
14.00 Sport
14.10 Pogoda
14.30 Opole 2016 – Ta noc do innych jest niepodobna – koncert piosenek filmowych cz. 1
15.55 Opole 2016 – Ta noc do innych jest niepodobna – koncert piosenek filmowych cz. 2
17.00 Opole 2016 – Debiuty
19.00 Przyjaciele lasu – odc. 33; cykl reportaży
19.15 Karrypel kontra Groszki – odc. 9 – Poprawiacz z utrwalaczem
19.45 Dobranocka za oceanem – Przypadki zwierzojeża – Po nitce do kłębka, odc. 6
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Opole 2016 – Ta noc do innych jest niepodobna – koncert piosenek filmowych cz. 1
22.00 Opole 2016 – Ta noc do innych jest niepodobna – koncert piosenek filmowych cz. 2
23.05 Na sygnale – odc. 97 „Polowanie”; serial fabularyzowany TVP
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 04.06.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1397
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1398
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1399
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1400
1.30 Pytanie na śniadanie
4.45 KFPP Opole – Opole 2016 – Debiuty
6.35 Ojciec Mateusz – odc. 182 – Krew z krwi (Ojciec Mateusz XIV odc. 9) –  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
7.30 Liceum Czarnej Magii  42′; film TVP; reż.:Grażyna Popowicz; wyk.:Piotr Gąsowski, Bogna Stencel, Alicja Saj, Tadeusz Szymków, Maciej Kozłowski, Agnieszka Matysiak, Antoni Morawski, Roman Czajka, Andrzej Grabowski
8.25 Maryla Rodowicz – Niebieskie lato z Marylą; reportaż; 10.9
9.25 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (311)
10.00 Kulturalni PL – (300); magazyn
11.00 Teleexpress
11.25 M jak miłość – odc. 1220
12.20 Z drugiej strony – (12); program publicystyczny
13.15 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 10 – Smok Wawelski; film animowany; STEREO
13.30 Wiadomości
14.05 Sport
14.15 Pogoda
14.30 Opole 2016 – SuperPremiery
16.30 Opole 2016 – SuperJedynki
17.55 Poczytaj mi Wrocław; reportaż
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (311)
18.50 M jak miłość – odc. 1220
19.45 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 10 – Smok Wawelski; film animowany; STEREO
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Opole 2016 – SuperPremiery
22.35 Opole 2016 – SuperJedynki
0.15 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 05.06.2016
0.20 Z drugiej strony – (12); program publicystyczny
1.15 Dotknięcie anioła  59′; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Marek  Tomasz   Pawłowski
2.20 Polska z Miodkiem – (106); felieton
2.30 Polska 1050; cykl dokumentalny
1.00 Przygody Smoka Pola – (1) Jestem Pol; program edukacyjny
1.20 Petersburski Music Show – odc. 31; program muzyczny
1.50 Ziarno – Dziękujemy za chrzest; magazyn
4.25 Dziewczyna i chłopak – Poprawka; serial TVP; reż.:Stanisław Loth; wyk.:Anna Sieniawska, Wojciech Sieniawski, Stanisław Mikulski, Barbara Sołtysik, Andrzej Wasilewicz, Barbara Rachwalska; STEREO
5.30 Wolny Ekran – (14); magazyn
5.45 Program do czytania – (52); magazyn literacki
5.55 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika
6.00 Transmisja Mszy Świętej – sprzed Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
8.10 Szczęśliwej drogi już czas…
8.55 Okrasa łamie przepisy – Uśmiech do sera; magazyn kulinarny
9.25 Rodzinka.pl – odc. 25 „Kwestia zaufania” –  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
9.50 Rodzinka.pl – odc. 26 „Wielka wyprzedaż” –  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
10.25 Racja stanu – (50)
10.55 Polska z Miodkiem – (106); felieton
11.00 Teleexpress
11.25 M jak miłość – odc. 1221
12.20 program rozrywkowy
12.35 Oczy w oczy – (12)
13.15 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 6 – Prezent dla Antka (ep. 6 – Le Bapteme de L’Air); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2003); STEREO
13.30 Wiadomości
14.00 Sport
14.10 Pogoda
14.30 Opole 2016 – Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu
15.55 Opole 2016 – Grand Prix Publiczności – Złote Opole cz. 1
16.55 Opole 2016 – Grand Prix Publiczności – Złote Opole cz. 2
18.25 Polska z Miodkiem – (106); felieton
18.35 M jak miłość – odc. 1221
19.25 Przygody Smoka Pola – (1) Jestem Pol; program edukacyjny
19.45 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 6 – Prezent dla Antka (ep. 6 – Le Bapteme de L’Air); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2003); STEREO
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Opole 2016 – Grand Prix Publiczności – Złote Opole cz. 1
21.40 Opole 2016 – Grand Prix Publiczności – Złote Opole cz. 2
23.15 Oczy w oczy – (12)
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.