27.04.2018 – 03.05.2018

PIĄTEK 27.04.2018
0.05 Blondynka s.III – odc. 38
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.25 Domisie – Ptasia misja
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (39)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (263)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (446)
7.10 Na sygnale – odc. 170
7.45 M jak miłość – odc. 1359
8.40 Przystań – odc. 6/13
9.35 Portrety niepodległości – /4/
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka; magazyn
10.15 Mieszkanie w dzielnicy zamkniętej; film dokumentalny
10.55 Notacje – Antoni Piechniczek
11.10 Baw się słowami s. III; magazyn
11.20 Krótka historia – (447)
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 170
13.25 Wolny Ekran – (89); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 702
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. 7
18.25 Biało – czerwoni – historie niezwykłe – Oszczepniczka Maria Kwaśniewska – Maleszewska
18.45 Wiadomości
19.20 Domisie – Ptasia misja
19.50 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Na dobre i na złe – odc. 702
21.30 Na sygnale – odc. 170
21.55 Krótka historia – (447)
22.05 Polonia 24
22.20 Halo Polonia; magazyn
23.00 Ocaleni; reality show
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Portrety niepodległości – /4/
0.05 Zakończenie dnia
SOBOTA 28.04.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1790
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1791
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1792
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1793
1.55 Pytanie na śniadanie
4.40 Pytanie na śniadanie Extra – (44)
4.55 Polonia 24
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.50 Okrasa łamie przepisy
6.20 Ojciec Mateusz s.XVIII – odc. 227
7.15 Na dobre i na złe – odc. 702
8.10 Kocham Cię, Polsko! – odc. (7) ed 11; zabawa quizowa
9.40 Wolny Ekran – (90); magazyn
10.00 Kulturalni PL – (401); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1360
12.50 Od Opola do Opola – /2/
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Ziemia obiecana – odc. 2/4
15.50 Złote runo; komedia
17.25 Opole 2017 na bis /15/; koncert
17.50 M jak miłość – odc. 1360
18.45 Wiadomości
19.20 Słownik polsko@polski
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Ziemia obiecana – odc. 2/4
21.40 Złote runo; komedia prod. Polska (1996); reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Zbigniew Buczkowski, Zbigniew Mazurek, Sylwia Ross, Monika Bolly, Wiesław Rudzki, Roman Kondratiuk, Stanisława Celińska, Eugeniusz Priwieziencew
23.10 Muzyczne brzmienie czterech kultur; koncert
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 29.04.2018
23.55 Czarne chmury – odc. 5/10 – Czarna sakwa – txt. str. 777; serial TVP
0.50 Kierunek Zachód – /4/ (Kierunek 1.10 Hydrozagadka; film TVP
2.30 Teleranek – odc. 59 – Jak działa mózg? – magazyn
3.00 Baw się słowami s. III; magazyn
3.15 Baw się słowami s. III; magazyn
3.30 Ziarno – Cioteczka Hania
4.00 Transmisja Mszy Świętej – polowej sprzed bazyliki pw. Wniebowzięcia NMP i św. Wojciecha w Gnieźnie
6.35 FRYDERYKI 2018; widowisko
8.45 Czarne chmury – odc. 5/10
9.40 Turystyczna Jazda – odc. 75
10.00 Zakochaj się w Polsce – odc. 63
10.30 Rodzinka.pl s.XI – odc. 217
11.00 Rodzinka.pl s.XI – odc. 218
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1361
12.50 Oczy w oczy – Jan Tomaszewski
13.25 Baw się słowami s. III; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II – 20
15.40 Premiera! – Anatomia zła – dramat; Dla małoletnich od lat 16
17.50 M jak miłość – odc. 1361
18.45 Wiadomości
19.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 63 Czersk i Góra Kalwaria
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Dziewczyny ze Lwowa s.II – 20
21.25 Oczy w oczy – (74)
22.00 Premiera! – Anatomia zła – dramat; Dla małoletnich od lat 16
0.10 Działo się w Krakowie
PONIEDZIAŁEK 30.04.2018
0.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 63
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 13
1.25 Supełkowe ABC – odc. 104
1.55 Pytanie na śniadanie –
5.00 Panorama
5.10 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (40)
5.25 Kulturalni PL – (401); magazyn
6.20 Racja stanu – (110)
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (447)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1794
7.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II – 20
8.40 Oczy w oczy – Jan Tomaszewski
9.10 Reportaż
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 53
10.25 1200 Muzeów odc. 16
10.55 Supełkowe ABC – odc. 104
11.20 Krótka historia – (448); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… rolami Gustawa Holoubka
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1794
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 O mnie się nie martw s.VII 8/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (264)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Samotny w sercu dżungli – film dokumentalny 2017); reż.:Jarosław Giermaziak, Mateusz Mularski
18.15 Korona królów – odc 53
18.45 Wiadomości
19.20 Supełkowe ABC – odc. 104
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 O mnie się nie martw s.VII 8/13
21.20 Krótka historia – (448); felieton
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1794
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (264)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Biało – czerwoni – historie niezwykłe – Oszczepniczka Maria Kwaśniewska – Maleszewska
23.40 Wolny Ekran – (90); magazyn
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Przepis dnia – /330/; magazyn
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 01.05.2018
0.05 Od Opola do Opola – /2/; widowisko muzyczne
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (264); rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Krótka historia – (448); felieton
7.00 Barwy szczęścia – odc. 1795
7.35 Ziemia obiecana – odc. 2/4 – serial TVP (1975); reż.: Andrzej Wajda; wyk.: Daniel Olbrychski, Wojciech Pszoniak, Andrzej Seweryn, Bożena Dykiel, Piotr Fronczewski, Stanisław Igar, Kalina Jędrusik, Lidia Korsakówna, Kazimierz Opaliński, Franciszek Pieczka
8.40 Dolina Pałaców i Ogrodów; film dokumentalny; reż.:Maciej Kieres, Wojciech Piotrowski
9.40 Dzień jak co dzień
9.55 Korona królów – odc 54
10.20 Gala „Srebrne usta” – relacja
10.45 Warszawski Fortepian Chopina
11.30 Teleexpress
11.55 Hity kabaretu – Drzwi i inne hity 12.55 Barwy szczęścia – odc. 1795
13.25 Magazyn z Wysp – /31/
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Ojciec Mateusz s.XVIII – 228
15.40 Ja wam pokażę! – komedia ; reż.: Denis Delic; wyk.: Grażyna Wolszczak, Maria Niklińska, Marta Lipińska, Krzysztof Kowalewski, Hanka Bielicka, Cezary Pazura, Paweł Delag, Agnieszka Pilaszewska
17.40 Herbatka z kabaretem
18.15 Korona królów – odc 54
18.45 Wiadomości
19.20 Baw się słowami s. III; magazyn
19.30 Baw się słowami s. III; magazyn
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Ojciec Mateusz s.XVIII – 228
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1795
22.00 Ja wam pokażę! – komedia
23.55 Magazyn z Wysp – /31/
0.10 Zakończenie dnia
ŚRODA 02.05.2018
0.15 Blondynka s.III – odc. 39
1.05 Baśnie i bajki polskie
1.25 W Krainie Baśni – odc. 17
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Kino retro – Dwie Joasie; komedia (1935); reż.: Mieczysław Krawicz; wyk.: Jadwiga Smosarska, Lucyna Szczepańska, Franciszek Brodniewicz, Ina Benita, Michał Znicz, Wojciech Ruszkowski, Władysław Gra- bowski, Aleksander Zelwerowicz, Janina Janecka, Ludwik Fritsche
7.00 Wileńska majówka
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1796
7.35 Wileńska majówka
7.45 O mnie się nie martw s.VII – 8/13
8.35 Warto rozmawiać
9.35 Rzecz Polska – Klocki Zofii Stryjeńskiej
9.55 Korona królów – odc 55
10.25 Astronarium – (26)
10.55 W Krainie Baśni – odc. 17
11.20 Krótka historia – (449); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Wileńska majówka
12.00 Wschód; magazyn
12.30 Barwy szczęścia – odc. 1796
13.00 Wilnoteka; magazyn
13.20 Dobranocka – Zwierzojeż
13.30 Wiadomości
14.00 Pogoda
14.05 Sport
14.10 25 lat TVP Polonia- koncert
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (265)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 Wileńska majówka
17.15 Polskie ślady w Argentynie
18.05 Wileńska majówka
18.15 Korona królów – odc 55
18.45 Wiadomości
19.20 W Krainie Baśni – odc. 17
19.45 Dobranocka – Zwierzojeż
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 25 lat TVP Polonia- koncert
22.10 Barwy szczęścia – odc. 1796
22.45 Polonia 24
23.05 Rozmowa Polonii; rozmowa
23.20 Halo Polonia; magazyn
0.00 Krótka historia
0.05 Polskie ślady w Argentynie
0.50 Wileńska majówka
0.55 Zakończenie dnia
CZWARTEK 03.05.2018
1.00 Wschód; magazyn
1.30 Zwierzaki Czytaki – odc. 10
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.30 Wileńska majówka
5.40 Uroczystości 3 maja
7.00 Wileńska majówka
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1797
7.45 M jak miłość – odc. 1360
8.30 Wileńska majówka
8.40 Wniebowzięci – film TVP; reż.: Andrzej Kondratiuk; wyk.: Zdzisław Maklakiewicz, Jan Himilsbach, Regina Regulska, Ewa Pielach, Ryszard Narożnik, Janusz Kłosiński
9.30 Reportaż
9.55 Korona królów – odc 56
10.25 Koncert 100 – lecia ZAiKS-u
11.30 Teleexpress
11.55 Koncert 100 – lecia ZAiKS-u cz2
13.00 Barwy szczęścia – odc. 1797
13.30 Wileńska majówka
13.45 Dobranocka – Pomysłowy Dobromir – odc. 4/20 – Turbina
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Miasto skarbów – odc. 7 Patek Gondolo; serial kryminalny TVP
15.35 Miasto z morza; film obyczajowy kraj prod.Polska (2009); reż.: Andrzej Kotkowski; wyk.: Małgorzata Foremniak, Julia Pietrucha, Jakub Strzelecki, Paweł Domagała, Marian Dziędziel
17.40 Magazyn śledczy Anity Gargas
18.15 Korona królów – odc 56
18.45 Wiadomości
19.20 Zwierzaki Czytaki – odc. 10
19.35 Podwodne ABC – Odc. 10 W zbroi i z bronią czyli podwodna obrona i atak.; magazyn
19.45 Dobranocka – Dobromir
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Miasto skarbów – odc. 7 Patek Gondol0; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
21.20 Wileńska majówka
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1797
22.00 Miasto z morza – film obyczajowy kraj prod.Polska (2009); reż.: Andrzej Kotkowski; wyk.: Małgorzata Foremniak, Julia Pietrucha, Jakub Strzelecki, Paweł Domagała, Marian Dziędziel
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.