25 IX – 2 X

PIĄTEK 25.09.2015
0.05 Świat się kręci – /378/
0.55 Polskie historie. Katar
1.30 Mordziaki – Wszyscy za jednego
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie – (830)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 64
7.25 M jak miłość – odc. 1147
8.25 Uwikłani – odc. 4
9.20 150 lat Katowic (1); widowisko
10.20 Kocham Kino – magazyn
10.55 Załoga Eko – odc. 3
11.20 Polonia w Komie – (830)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Podróż życia – /12/; teleturniej
12.25 Polskie historie. Katar; reportaż
12.55 Na sygnale – odc. 64
13.25 Cafe Historia – Uchodźcy
13.45 Dobranocka – Kot Filemon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.50 Na dobre i na złe – odc. 598
15.50 Polonia w Komie – (831)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Krajobraz po bitwie – dramat
19.20 Łamigłówka
19.25 Baśnie i bajki polskie
19.45 Dobranocka – Kot Filemon
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 598
21.45 Na sygnale – odc. 64
22.10 Polonia w Komie – (831)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Las Story – odc. 9
0.05 Zakończenie dnia
SOBOTA 26.09.2015
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1253
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1254
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1255
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1256
2.00 Pytanie na śniadanie
5.20 Polonia 24
5.50 Halo Polonia; magazyn
6.40 Łamigłówka – Zagadka /123/
6.50 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
7.10 Ojciec Mateusz – odc. 162
8.00 Na dobre i na złe – odc. 598
9.00 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
10.00 Kulturalni PL – (264); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1148
12.50 Co nam w duszy gra
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmy – odc. 12/13
15.40 Pamiętaj o mnie
16.05 Zabij mnie, glino – sensacyjny
18.05 Słownik polsko@polski
18.30 Łamigłówka
18.40 M jak miłość – odc. 1148
19.35 VIII Światowe Spotkanie Rodzin
21.15 Wiadomości
21.35 Sport
21.40 Pogoda
21.55 Wiedźmy – odc. 12/13
22.45 Pamiętaj o mnie
23.10 Tydzień z życia mężczyzny
0.40 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 27.09.2015
0.45 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
1.40 Smaki polskie
1.55 Opole 2008 na bis
2.25 Łamigłówka – Zagadka /123/
2.35 Astronarium (4)
3.00 Załoga Eko – odc. 4
3.30 Syzyfowe prace – odc. 3/6
4.30 Msza Beatyfikacyjna s. Klary Ludwiki Szczęsnej
6.20 Światowe Dni Młodzieży
6.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.50 Las Story – odc. 9
7.10 Pod Tatrami
7.20 Zabójczy ogień  51′; film dok.
8.25 150 lat Katowic (2); widowisko
9.35 Okrasa łamie przepisy
10.05 Alchemia zdrowia i urody
10.25 Retromania – /1/
10.55 Tańczący z naturą
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1149
12.50 Racja stanu – (17)
13.25 Gwiazdy, hity, historie
13.45 Dobranocka – Król Maciuś I
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 107
15.40 Pamiętaj o mnie
16.00 Światowe Spotkania Rodzin
18.05 Racja stanu – (17)
18.40 Światowe Dni Młodzieży
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1149
19.45 Dobranocka – Król Maciuś I
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Ranczo – odc. 107
21.40 Teatr TV – Nie – Boska komedia
23.45 Pamiętaj o mnie
0.00 Tańczący z naturą
0.25 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 28.09.2015
0.35 Racja stanu – (17)
1.05 Regiony z Historią
1.25 Magiczne drzewo – odc. 5
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie – (831)
5.05 Tańczący z naturą
5.35 Kulturalni PL – (264); magazyn
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1257
7.25 Ranczo – odc. 107
8.25 Teatr TV – Nie – Boska komedia
10.25 WOK – Wszystko o Kulturze
10.55 Rezydencja – odc. 10
11.20 Polonia w Komie – (831)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sztuka życia – odc. 90
12.25 Naszaarmia.pl – odc. 180
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1257
13.25 Regiony z Historią
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.50 Nad rozlewiskiem… – odc. 13/13
15.50 Polonia w Komie – (832)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 TOMASZ LIS NA ŻYWO
00:45 Rezydencja – odc. 10
19.10 Łamigłówka
19.15 Magiczne drzewo – odc. 5
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Nad rozlewiskiem… – odc. 13/13
21.35 Polonia w Komie – (832)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1257
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Sztuka życia – odc. 90
WTOREK 29.09.2015
0.05 Świat się kręci – /380/
1.00 Flesz historii – odc. 253
1.25 Rodzina Leśniewskich – odc. 4/7
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie – (832)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1258
7.25 Wiedźmy – odc. 12/13
8.20 Astronarium (5)
8.50 Zapiski Łazęgi – Sianoploty
9.05 Wielki Test o Polskim Filmie
10.55 Rezydencja – odc. 11
11.20 Polonia w Komie – (832) Kamil
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.52 Nożem i widelcem – odc. 92
12.00 Alchemia zdrowia i urody
12.20 Reporter Polski; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1258
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Tajemnica szyfru
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 163
15.50 Polonia w Komie – (833) Kamil
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Kroniki wieku życia
00:45 Rezydencja – odc. 11
19.10 Łamigłówka
19.15 Rodzina Leśniewskich –  4/7
19.45 Dobranocka – Tajemnica szyfru
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 163
21.35 Polonia w Komie – (833) Kamil
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1258
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Regiony z Historią
23.55 Zapiski Łazęgi – Sianoploty
ŚRODA 30.09.2015
0.05 Świat się kręci – /381/
1.00 Ekumeniczny rajd; reportaż
1.25 Ucieczka – wycieczka – odc. 4/5
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie – (833) Kamil
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1259
7.25 Nad rozlewiskiem… – odc. 13/13
8.25 Kroniki wieku życia
9.30 Jak to działa – odc. 77
10.00 Tygodnik Kulturalny
10.55 Rezydencja – odc. 12
11.20 Polonia w Komie – (833) Kami
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Studio Wschód: Mickiewicz
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1259
13.25 Wilnoteka
13.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.50 Egzamin z życia – odc. 39
15.50 Polonia w Komie – (834)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Honor miasta
00:45 Rezydencja – odc. 12
19.10 Łamigłówka
19.15 Ucieczka – wycieczka – odc. 4/5
19.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 39
21.35 Polonia w Komie – (834)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1259
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Wilnoteka
23.55 Zapiski Łazęgi
CZWARTEK 01.10.2015
0.05 Świat się kręci – /382/
1.05 E – lementarz; magazyn
1.25 Gwiezdny Pirat – odc. 3/7
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie – (834)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1260
7.25 M jak miłość – odc. 1148
8.20 Egzamin z życia – odc. 39
9.15 Wilnoteka
9.35 Honor miasta; film dokumentalny
10.35 Ex Libris – odc. 226; magazyn
10.55 Rezydencja – odc. 13
11.20 Polonia w Komie – (834)
11.30 Teleexpress
11.55 Makłowicz w podróży
12.25 Ród Cierniewskich
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1260
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.55 Uwikłani – odc. 5
15.50 Polonia w Komie – (835)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.00 Konkurs Chopinowski
19.00 Szlakiem miejsc niezwykłych
19.15 Gwiezdny Pirat – odc. 3/7
19.45 Dobranocka – Dobromir
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Uwikłani – odc. 5
21.35 Polonia w Komie – (835)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1260
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.15 XVII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina – Koncert inauguracyjny

PIĄTEK 02.10.2015
1.05 Saga rodów – Ród Cierniewskich; magazyn
1.45 Mordziaki – Wielka podróż doktora Mordziaka odc. 9; serial animowany
2.15 Polskie historie. Australia cz. 1 Pamięć; reportaż
2.45 Polonia w Komie – (835)
2.55 Polonia 24
3.30 Halo Polonia; magazyn
3.55 XVII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina – Koncert inauguracyjny
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 65 „Majka podfruwajka” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1149
8.25 Uwikłani – odc. 5* – Maciej – podwójny wyrok –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
9.20 Co nam w duszy gra – Lato – Fiesta; koncert
10.20 Kocham Kino – magazyn filmowy Grażyny Torbickiej (26.09.2015)
10.55 Załoga Eko – Na tropie tajemnic przyrody – odc. 4 – Przemkowskie jelonki; magazyn
11.20 Polonia w Komie – (835)
11.30 Teleexpress
11.55 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów – (29); program rozrywkowy
12.25 Polskie historie. Australia cz. 1 Pamięć; reportaż
12.55 Na sygnale – odc. 65 „Majka podfruwajka” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Cafe Historia – Polowanie na Radziwiłłów; program publicystyczny
13.45 Dobranocka – Przygody Kota Filemona – Poczekaj Bonifacy, odc. 26; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 599 – Na zakręcie –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
15.50 Polonia w Komie – (836)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Lekcje pana Kuki (Herrn Kukas Empfehlungen, Mr. Kuka’s Advice) –  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska, Austria (2007); reż.:Dariusz Gajewski; wyk.:Łukasz Garlicki, August Diehl, Nadia Cameron – Blakey, Andrzej Grabowski, Anna Przybylska, Mirosław Zbrojewicz, Łukasz Simlat, Krzysztof Stroiński, Tomasz Karolak, Lech Mackiewicz
19.15 Mordziaki – Wielka podróż doktora Mordziaka odc. 9; serial animowany
19.45 Dobranocka za oceanem – Przygody Kota Filemona – Poczekaj Bonifacy, odc. 26; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 599 – Na zakręcie; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
21.45 Na sygnale – odc. 65 „Majka podfruwajka”; serial fabularyzowany TVP
22.10 Polonia w Komie – (836)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Las Story – odc. 10; cykl reportaży

SOBOTA 03.10.2015
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1257
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1258
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1259
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1260
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda

5.10 Miasto ruin; film dokumentalny
5.20 Polonia 24
5.50 Halo Polonia; magazyn
6.50 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
7.10 Ojciec Mateusz – odc. 163 – Osaczenie (Ojciec Mateusz XIII odc. 3) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
8.00 Na dobre i na złe – odc. 599 – Na zakręcie –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
9.00 Czerwone Gitary i pół wieku –  txt. str. 777; reportaż
10.00 Kulturalni PL – (265); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (276)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1150
12.50 Lato Zet i Dwójki 2015 – (1) Kołobrzeg; koncert
13.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 23 – Grzeczni zdobywcy kosmosu; Bez ograniczeń wiekowych
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Wiedźmy – odc. 13/13 – Dzieje drugiego pocisku
15.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.05 Psy –  txt. str. 777; film sensacyjny; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
17.55 Miasto ruin; film dokumentalny
00:15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (276)
00:50 M jak miłość – odc. 1150
19.45 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 23 – Grzeczni zdobywcy kosmosu; Bez ograniczeń wiekowych
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Wiedźmy – odc. 13/13 – Dzieje drugiego pocisku
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.55 Psy; film sensacyjny; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
23.40 Retromania – /1/; magazyn muzyczny

NIEDZIELA 04.10.2015
0.10 Czerwone Gitary i pół wieku; reportaż
1.10 Smaki polskie – Chleb, naturalnie!; magazyn kulinarny
1.30 Bałtycki Festiwal Piosenki – Karlshamn 2015; koncert
2.20 Miasto ruin; film dokumentalny; reż.:Damianm Nenow
2.25 Polska z Miodkiem
2.35 Astronarium (5) – „Gwiazdy kataklizmiczne”; magazyn
3.05 Załoga Eko – Na tropie tajemnic przyrody – odc. 5 – Drogi dla natury; magazyn
3.35 Ziarno – Noe; magazyn
4.05 Syzyfowe prace – odc. 4/6 – 1890
5.10 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.30 Las Story – odc. 10 –  txt. str. 777; cykl reportaży
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2015)
6.10 Między ziemią a niebem; magazyn
6.40 Pod Tatrami – „Chór Szumny”; magazyn
6.50 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika odc. 10
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kolegiaty pw. Najświętszej Marii Panny Królowej Świata w Stargardzie; STEREO, 10.9, Transmisja
8.20 Bałtycki Festiwal Piosenki – Karlshamn 2015; koncert
9.25 Okrasa łamie przepisy – Na kaczkę do Grudziądza –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 10.9
10.05 Skarby prowincji – II odc. 19; cykl reportaży; 10.9
10.25 Retromania – /2/; magazyn muzyczny
10.55 Tańczący z naturą – Wsłuchani w niedźwiedzia
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1151
12.50 Racja stanu – (18)
13.25 Gwiazdy, hity, historie – zespół Czerwone Gitary; magazyn muzyczny
13.45 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 10 – Skandal w prasie (ep. 10 – Scandale dans la); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002)
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 108* (seria IX, odc. 4) – Gambit geniusza –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
15.40 Teatr Telewizji – Rybka canero –  txt. str. 777  79′; spektakl teatralny; reż.:Juliusz  Machulski; wyk.:Andrzej Zieliński, Ewa Wiśniewska, Jan Englert, Agnieszka Wosińska, Aleksandra Domańska, Cezary Pazura, Katarzyna Warnke, Piotr Głowacki, Dawid Ogrodnik, Bartosz Porczyk
17.20 Pod Tatrami – „Chór Szumny”; magazyn
17.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
17.55 Racja stanu – (18)
00:25 Gwiazdy, hity, historie – zespół Czerwone Gitary; magazyn muzyczny
00:40 Polska z Miodkiem
00:50 M jak miłość – odc. 1151
19.45 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 10 – Skandal w prasie (ep. 10 – Scandale dans la) kraj prod.Francja, Polska (2002)
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Ranczo – odc. 108* (seria IX, odc. 4) – Gambit geniusza; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
21.30 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika odc. 10
21.40 Teatr Telewizji – Rybka canero  79′; spektakl teatralny; reż.:Juliusz  Machulski; wyk.:Andrzej Zieliński, Ewa Wiśniewska, Jan Englert, Agnieszka Wosińska, Aleksandra Domańska, Cezary Pazura, Katarzyna Warnke, Piotr Głowacki, Dawid Ogrodnik, Bartosz Porczyk
23.15 Pod Tatrami – „Chór Szumny”; magazyn
23.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
23.40 Tańczący z naturą – Wsłuchani w niedźwiedzia; cykl dokumentalny; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych

WTOREK 22.09.2015
0.05 Świat się kręci – /375/; widowisko publicystyczne; STEREO, 10.9
1.00 Flesz historii – odc. 252; cykl reportaży; STEREO, 10.9
1.25 Rodzina Leśniewskich – odc. 3/7 – Demostenes –  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; STEREO
2.00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 10.9
4.55 Polonia w Komie – (827); STEREO, 10.9
5.05 Polonia 24; STEREO, 10.9
5.35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 10.9
6.30 Łamigłówka – Województwo Podkarpackie 8; STEREO, 10.9
6.35 Wiadomości; STEREO, 10.9
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1254 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9
7.25 Wiedźmy – odc. 11/13 – Lokal numer 13 –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 10.9
8.20 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 10.9
9.15 Zapiski Łazęgi – Trzygłów; felieton; STEREO, 10.9
9.25 Astronarium (4) – „Astronomia amatorska”; magazyn; STEREO, 10.9
9.55 Opole 2015 na bis /8/; koncert; STEREO, 10.9
10.55 Rezydencja – odc. 7 –  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 10.9
11.20 Polonia w Komie – (827); STEREO, 10.9
11.30 Teleexpress; STEREO, 10.9
11.50 Łamigłówka – Województwo Podkarpackie 8; STEREO, 10.9
11.50 Nożem i widelcem – odc. 91 Stek z sosem, owoce na ciepło z serkiem mascarpone; magazyn kulinarny; STEREO, 10.9
12.05 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 10.9
12.20 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 10.9
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1254 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9
13.25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 10.9
13.45 Dobranocka – Tajemnica szyfru Marabuta – odc. 8 – Na tratwie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
14.25 Sport; STEREO, 10.9
14.35 Pogoda; STEREO, 10.9
14.40 Łamigłówka – Województwo Podkarpackie 8; STEREO, 10.9
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 162 – Przed ślubem (Ojciec Mateusz XIII odc. 2) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
15.50 Polonia w Komie – (828); STEREO, 10.9
16.05 Polonia 24; STEREO, 10.9
16.35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 10.9
17.40 Tam gdzie nie kwitną jabłonie  55′; reportaż; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12; W reportażu o życiu na Syberii opowiedzą, świadkowie tamtych wydarzeń, dziś już blisko dziewięćdziesięcioletni, w większości schorowani ludzie.
18.45 Rezydencja – odc. 7 –  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 10.9
19.15 Łamigłówka – Województwo Podkarpackie 8; STEREO, 10.9
19.20 Rodzina Leśniewskich – odc. 3/7 – Demostenes; serial przygodowy TVP; STEREO
19.45 Dobranocka za oceanem – Tajemnica szyfru Marabuta – odc. 8 – Na tratwie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
20.25 Sport; STEREO, 10.9
20.30 Pogoda; STEREO, 10.9
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 162 – Przed ślubem (Ojciec Mateusz XIII odc. 2) –  AD; serial kryminalny TVP
21.35 Polonia w Komie – (828); STEREO, 10.9
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1254; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9
22.20 Polonia 24; STEREO, 10.9
22.50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 10.9
23.40 Nad Niemnem – Magazyn Polaków na Białorusi; STEREO, 10.9
23.55 Zapiski Łazęgi – Trzygłów; felieton; STEREO, 10.9
0.05 Zakończenie dnia

ŚRODA 23.09.2015
0.05 Świat się kręci – /376/; widowisko publicystyczne; STEREO, 10.9
1.00 Współpraca w wierze; reportaż; STEREO, 10.9
1.25 Ucieczka – wycieczka – odc. 3/5 Tyle różnych spraw –  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
2.00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 10.9
4.55 Polonia w Komie – (828); STEREO, 10.9
5.05 Polonia 24; STEREO, 10.9
5.35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 10.9
6.30 Łamigłówka – Województwo Podkarpackie 5; STEREO, 10.9
6.35 Wiadomości; STEREO, 10.9
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1255 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9
7.25 Nad rozlewiskiem… – odc. 12/13 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9
8.25 Tam gdzie nie kwitną jabłonie  55′; reportaż; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12; W reportażu o życiu na Syberii opowiedzą, świadkowie tamtych wydarzeń, dziś już blisko dziewięćdziesięcioletni, w większości schorowani ludzie.
9.30 Jak to działa – Farby odc. 87 –  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 10.9
9.55 Opole 2015 na bis /6/; koncert; STEREO, 10.9
10.55 Rezydencja – odc. 8 –  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 10.9
11.20 Polonia w Komie – (828); STEREO, 10.9
11.30 Teleexpress; STEREO, 10.9
11.50 Łamigłówka – Województwo Podkarpackie 5; STEREO, 10.9
11.55 Okrasa łamie przepisy – Na klopsy do Iławy –  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 10.9
12.25 Studio Wschód – Polacy na Syberii; program publicystyczny; STEREO, 10.9
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1255 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9
13.25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2015); STEREO, 10.9
13.45 Dobranocka – Fortele Jonatana Koota – odc. 10 – Duchy puszczy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
14.30 Sport; STEREO, 10.9
14.40 Pogoda; STEREO, 10.9
14.45 Łamigłówka – Województwo Podkarpackie 5; STEREO, 10.9
14.50 Egzamin z życia – odc. 38; serial TVP; STEREO, 10.9
15.50 Polonia w Komie – (829); STEREO, 10.9
16.05 Polonia 24; STEREO, 10.9
16.35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 10.9
17.40 Po prostu – program Tomasza Sekielskiego
18.45 Rezydencja – odc. 8 –  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 10.9
19.10 Łamigłówka – Województwo Podkarpackie 5; STEREO, 10.9
19.15 Ucieczka – wycieczka – odc. 3/5 Tyle różnych spraw; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
19.45 Dobranocka za oceanem – Fortele Jonatana Koota – odc. 10 – Duchy puszczy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
20.25 Sport; STEREO, 10.9
20.35 Pogoda; STEREO, 10.9
20.45 Egzamin z życia – odc. 38; serial TVP; STEREO, 10.9
21.35 Polonia w Komie – (829); STEREO, 10.9
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1255; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9
22.20 Polonia 24; STEREO, 10.9
22.50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 10.9
23.40 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2015); STEREO, 10.9
23.55 Zapiski Łazęgi – Gmina Warnice; felieton; STEREO, 10.9
0.05 Zakończenie dnia

CZWARTEK 24.09.2015
0.05 Świat się kręci – /377/; widowisko publicystyczne; STEREO, 10.9
1.05 E – lementarz; magazyn; STEREO, 10.9
1.25 Gwiezdny Pirat – odc. 2/7 – Żywodąb –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
2.00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 10.9
4.55 Polonia w Komie – (829); STEREO, 10.9
5.05 Polonia 24; STEREO, 10.9
5.35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 10.9
6.30 Łamigłówka – Województwo Podkarpackie 6; STEREO, 10.9
6.35 Wiadomości; STEREO, 10.9
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1256 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9
7.25 M jak miłość – odc. 1146 –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 10.9
8.20 Egzamin z życia – odc. 38; serial TVP; STEREO, 10.9
9.10 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2015); STEREO, 10.9
9.30 Rezydencja – odc. 9 –  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 10.9
10.00 Wystąpienie papieża Franciszka w Kongresie Stanów Zjednoczonych; relacja
11.05 Ex Libris – odc. 225; magazyn; STEREO, 10.9
11.20 Polonia w Komie – (829); STEREO, 10.9
11.30 Teleexpress; STEREO, 10.9
11.45 Łamigłówka – Województwo Podkarpackie 6; STEREO, 10.9
11.55 Makłowicz w podróży – Podróż 37 Norwegia (137) Jej fiordowska mość; magazyn kulinarny; STEREO, 10.9
12.25 Sprawiedliwi wśród Nas – Maria i Anna; film dokumentalny; STEREO, 10.9
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1256 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9
13.25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 10.9
13.45 Dobranocka – Pomysłowy Dobromir – odc. 9/20 – Sposoby na ciężary; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
14.25 Sport; STEREO, 10.9
14.40 Pogoda; STEREO, 10.9
14.45 Łamigłówka – Województwo Podkarpackie 6; STEREO, 10.9
14.55 Uwikłani – odc. 4* – Iza – w obronie własnej –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
15.50 Polonia w Komie – (830); STEREO, 10.9
16.05 Polonia 24; STEREO, 10.9
16.35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 10.9
17.40 Pitbull – odc. 26 –  txt. str. 777; serial policyjny TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
18.30 Szlakiem miejsc niezwykłych – Pomniki historii – Kozłówka; reportaż; STEREO, 10.9
18.45 Rezydencja – odc. 9 –  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 10.9
19.10 Łamigłówka – Województwo Podkarpackie 6; STEREO, 10.9
19.15 Gwiezdny Pirat – odc. 2/7 – Żywodąb; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
19.45 Dobranocka za oceanem – Pomysłowy Dobromir – odc. 9/20 – Sposoby na ciężary; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
20.25 Sport; STEREO, 10.9
20.35 Pogoda; STEREO, 10.9
20.45 Uwikłani – odc. 4* – Iza – w obronie własnej; serial kryminalny TVP
21.35 Polonia w Komie – (830); STEREO, 10.9
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1256; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9
22.20 Polonia 24; STEREO, 10.9
22.50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 10.9
23.40 Sprawiedliwi wśród Nas – Maria i Anna; film dokumentalny; STEREO, 10.9
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 25.09.2015
0.05 Świat się kręci – /378/; widowisko publicystyczne; STEREO, 10.9
0.55 Polskie historie. Katar  23′; reportaż; STEREO, 10.9
1.30 Mordziaki – Wszyscy za jednego odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
2.00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 10.9
4.55 Polonia w Komie – (830); STEREO, 10.9
5.05 Polonia 24; STEREO, 10.9
5.35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 10.9
6.30 Łamigłówka – Województwo Podkarpackie 7; STEREO, 10.9
6.35 Wiadomości; STEREO, 10.9
6.50 Na sygnale – odc. 64 „Pole rażenia” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 10.9
7.25 M jak miłość – odc. 1147 –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 10.9
8.25 Uwikłani – odc. 4* – Iza – w obronie własnej –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
9.20 150 lat Katowic (1); widowisko; STEREO, 10.9
10.20 Kocham Kino – magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; STEREO, 10.9
10.55 Załoga Eko – Na tropie tajemnic przyrody – odc. 3 – Co to są mechowiska?; magazyn; STEREO, 10.9
11.20 Polonia w Komie – (830); STEREO, 10.9
11.30 Teleexpress; STEREO, 10.9
11.50 Łamigłówka – Województwo Podkarpackie 7; STEREO, 10.9
11.55 Podróż życia – /12/; teleturniej; STEREO, 10.9
12.25 Polskie historie. Katar; reportaż; STEREO, 10.9
12.55 Na sygnale – odc. 64 „Pole rażenia” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 10.9
13.25 Cafe Historia – Uchodźcy; program publicystyczny; STEREO, 10.9
13.45 Dobranocka – Przygody Kota Filemona – Turniej, odc. 25; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
14.30 Sport; STEREO, 10.9
14.35 Pogoda; STEREO, 10.9
14.45 Łamigłówka – Województwo Podkarpackie 7; STEREO, 10.9
14.50 Na dobre i na złe – odc. 598 – Zapomnieć –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
15.50 Polonia w Komie – (831); STEREO, 10.9
16.05 Polonia 24; STEREO, 10.9
16.35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 10.9
17.40 Krajobraz po bitwie –  txt. str. 777  101′; dramat kraj prod.Polska (1970); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Daniel Olbrychski, Stanisława Celińska, Aleksander Bardini, Tadeusz Janczar, Zygmunt Malanowicz, Mieczysław Stoor; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
19.20 Łamigłówka – Województwo Podkarpackie 7; STEREO, 10.9
19.25 Baśnie i bajki polskie – Szewczyk Dratewka; film animowany; STEREO
19.45 Dobranocka za oceanem – Przygody Kota Filemona – Turniej, odc. 25; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
20.25 Sport; STEREO, 10.9
20.30 Pogoda; STEREO, 10.9
20.45 Na dobre i na złe – odc. 598 – Zapomnieć; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
21.45 Na sygnale – odc. 64 „Pole rażenia”; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 10.9
22.10 Polonia w Komie – (831); STEREO, 10.9
22.20 Polonia 24; STEREO, 10.9
22.50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 10.9
23.40 Las Story – odc. 9; cykl reportaży; STEREO, 10.9
0.05 Zakończenie dnia

SOBOTA 26.09.2015
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1253; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1254; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1255 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1256 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9
2.00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 10.9
5.20 Polonia 24; STEREO, 10.9
5.50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 10.9
6.40 Łamigłówka – Zagadka /123/; Bez ograniczeń wiekowych
6.50 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 10.9
7.10 Ojciec Mateusz – odc. 162 – Przed ślubem (Ojciec Mateusz XIII odc. 2) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
8.00 Na dobre i na złe – odc. 598 – Zapomnieć –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
9.00 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą  54′; film dokumentalny; reż.:Marta Węgiel; STEREO, 10.9
10.00 Kulturalni PL – (264); magazyn; STEREO, 10.9
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (275); STEREO, 10.9
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress; STEREO, 10.9
11.55 M jak miłość – odc. 1148
12.50 Co nam w duszy gra – Lato – Fiesta; koncert; STEREO
13.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 22 – Niegrzeczna przygoda; Bez ograniczeń wiekowych
14.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
14.25 Sport; STEREO, 10.9
14.35 Pogoda; STEREO, 10.9
14.45 Wiedźmy – odc. 12/13 – Jak struś z psem –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 10.9
15.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 10.9
16.05 Zabij mnie, glino –  txt. str. 777  116′; film sensacyjny kraj prod.Polska (1987); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Bogusław Linda, Piotr Machalica, Anna Romantowska, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Andrzej Grabarczyk, Tomasz Lengren, Maria Pakulinis, Piotr Fronczewski, Zbigniew Zamachowski, Marek Barbasiewicz; 10.9, Dla małoletnich od lat 16
18.05 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (275); STEREO, 10.9
18.30 Łamigłówka
18.40 M jak miłość – odc. 1148
19.35 VIII Światowe Spotkanie Rodzin z udziałem papieża Franciszka (VIII Światowe Spotkanie Rodzin z udziałem papieża Franciszka); relacja kraj prod.Polska, USA (2015), Transmisja
21.15 Wiadomości; STEREO, 10.9
21.35 Sport; STEREO, 10.9
21.40 Pogoda; STEREO, 10.9
21.55 Wiedźmy – odc. 12/13 – Jak struś z psem; serial TVP; STEREO, 10.9
22.45 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 10.9
23.10 Tydzień z życia mężczyzny; film obyczajowy; STEREO, 10.9
0.40 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 27.09.2015
0.45 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą  54′; film dokumentalny; reż.:Marta Węgiel; STEREO, 10.9
1.40 Smaki polskie – Sposób na kurczaka; magazyn kulinarny; STEREO, 10.9
1.55 Opole 2008 na bis – recital Ryszarda Rynkowskiego; koncert; STEREO, 10.9
2.25 Łamigłówka – Zagadka /123/; Bez ograniczeń wiekowych
2.35 Astronarium (4) – „Astronomia amatorska”; magazyn; STEREO, 10.9
3.00 Załoga Eko – Na tropie tajemnic przyrody – odc. 4 – Przemkowskie jelonki; magazyn; STEREO, 10.9
3.30 Syzyfowe prace – odc. 3/6 – 1885 – 1889 –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 10.9
4.30 Msza Beatyfikacyjna s. Klary Ludwiki Szczęsnej; STEREO, 10.9, Transmisja
6.20 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika odc. 9; STEREO, 10.9
6.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 10.9
6.50 Las Story – odc. 9 –  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 10.9
7.10 Pod Tatrami –  „47 Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich”; magazyn; STEREO, 10.9
7.20 Zabójczy ogień  51′; film dokumentalny; reż.:Jan Walencik; STEREO, 10.9
8.25 150 lat Katowic (2); widowisko; STEREO, 10.9
9.35 Okrasa łamie przepisy – Kuchnia Borów Tucholskich –  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 10.9
10.05 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 10.9
10.25 Retromania – /1/; magazyn muzyczny; STEREO, 10.9
10.55 Tańczący z naturą – Dubeltowy wypas  25′; cykl dokumentalny; STEREO, 10.9
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress; STEREO, 10.9
11.55 M jak miłość – odc. 1149
12.50 Racja stanu – (17); STEREO, 10.9
13.25 Gwiazdy, hity, historie – Czesław Niemen; magazyn muzyczny; STEREO, 10.9
13.45 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 9 – Żadnych całusów (ep. 9 – Pas de bisous); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO
14.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
14.25 Sport; STEREO, 10.9
14.30 Pogoda; STEREO, 10.9
14.45 Ranczo – odc. 107* (seria IX, odc. 3) – W szponach zdrowia –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9
15.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 10.9
16.00 Msza święta na zakończenie VIII Światowego Spotkania Rodzin w Filadelfii. (Msza święta na zakończenie VIII Światowego Spotkania Rodzin w Filadelfii.); relacja kraj prod.USA, Polska (2015)
18.05 Racja stanu – (17); STEREO, 10.9
„„„„„„„„„„„„„„18.40 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika odc. 9; STEREO, 10.9
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1149
19.45 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 9 – Żadnych całusów (ep. 9 – Pas de bisous); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO
20.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
20.25 Sport; STEREO, 10.9
20.30 Pogoda; STEREO, 10.9
20.40 Ranczo – odc. 107* (seria IX, odc. 3) – W szponach zdrowia; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9
21.40 Teatr Telewizji – Nie – Boska komedia; spektakl teatralny
23.45 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 10.9
0.00 Tańczący z naturą – Dubeltowy wypas  25′; cykl dokumentalny; STEREO, 10.9
0.25 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.