25.11.2016 – 21.11.2016

PIĄTEK 25.11.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 108
1.00 Było, nie minęło
1.30 Domisie – odc. 319
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (139); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 110
7.25 M jak miłość – odc. 1245
8.25 Komisarz Alex – odc. 75
9.20 Warto rozmawiać
10.20 Okrasa łamie przepisy
10.55 Domisie – odc. 319
11.20 Krótka historia – (140); felieton
11.30 Muzeum Polskiej Piosenki
11.50 Polskie Historie – Chiny
12.25 Było, nie minęło
12.55 Na sygnale – odc. 110
13.25 Wolny Ekran – (27); magazyn
13.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 645
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.15 Muzeum Polskiej Piosenki
18.15 Polskie Historie – Chiny
18.45 Las Story – odc. 21
19.15 Domisie – odc. 319
19.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 645
21.45 Na sygnale – odc. 110
22.10 Krótka historia – (140); felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Pod Tatrami – Szkoła Kenara
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 26.11.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1497
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1498
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1499
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1500
1.30 Pytanie na śniadanie
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 194
7.05 Na dobre i na złe – odc. 645
8.05 Żarty i Bardy – (3)
9.05 Okrasa łamie przepisy
9.30 Tańczący z naturą – Mury i pazury
10.00 Kulturalni PL – (327); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1246
12.50 Z drugiej strony – (22)
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Bodo – odc. 12
15.50 Uwaga – Premiera! – Młyn i krzyż
17.30 Opole 2011 na bis
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1246
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Bodo – odc. 12
21.45 Uwaga – Premiera! – Młyn i krzyż
23.20 Włodek Pawlik Trio „Anhelli”
23.50 Z drugiej strony – (22)
0.35 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 27.11.2016
0.40 Żarty i Bardy – (3)
1.40 Saga rodów – Ród Fałkowskich
2.10 Goniec kresowy – /11/; magazyn
2.40 Smaki polskie – na zielono
2.50 Smaki polskie – Kurczak w sosie
3.05 Wolny Ekran – (28); magazyn
3.20 Polska z Miodkiem – (148)
3.30 Ziarno – Czekamy na Emanuela
4.00 Skrzat wyrusza w świat – odc. 4
4.20 Petersburski Music Show
4.50 Hotel pod żyrafą i nosorożcem
5.40 Turystyczna jazda – Będzin
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.20 program rozrywkowy
8.40 Zakochaj się w Polsce – odc. 11
9.10 Hit Hit Hurra!
10.30 Rodzinka.pl – odc. 73
11.00 Rodzinka.pl – odc. 74
11.25 Polska z Miodkiem – (148)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1247
12.50 Oczy w oczy – (25)
13.25 Skrzat wyrusza w świat – odc. 4
13.45 Dobranocka – Z życia smoków
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 38
15.40 Blondynka – odc. 39
16.35 Wesele  100′; film obyczajowy
18.25 Polska z Miodkiem – (148)
18.35 M jak miłość – odc. 1247
19.25 Skrzat wyrusza w świat – odc. 4
19.45 Dobranocka – Z życia smoków
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Blondynka – odc. 38
21.35 Blondynka – odc. 39
22.25 Wesele; film obyczajowy
0.15 Oczy w oczy – (25)
0.40 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 28.11.2016
0.45 Polskie Historie – Chiny; reportaż
1.15 Nad Niemnem
1.35 SUPEŁKOWE ABC – odc. 13
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Historia żywa – Druhowie
5.35 Z drugiej strony – (22)
6.25 Krótka historia – (140)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1501
7.25 Blondynka – odc. 38
8.15 Blondynka – odc. 39
9.10 Oczy w oczy – (25)
9.40 Brawo polski!; magazyn
9.55 Sonda 2 – (43)
10.30 Galeria – odc. 119
10.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 13
11.20 Krótka historia – (141); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (327); magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1501
13.25 Nad Niemnem
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 O mnie się nie martw
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.15 Wielki Test o Polskim Filmie
19.00 Galeria – odc. 119
19.30 Moliki książkowe; magazyn
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw
21.35 Krótka historia – (141); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1501
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Wolny Ekran – (28); magazyn
23.50 Brawo polski!; magazyn
WTOREK 29.11.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 109
0.55 Zasmakuj w Sienkiewiczu
1.30 Mali światowcy – odc. 28
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (141); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1502
7.25 Bodo – odc. 12
8.30 Wielki Test o Polskim Filmie
10.05 Halo Polonia – muzycznie…. – /3/
10.30 Galeria – odc. 120
10.55 Mali światowcy – odc. 28
11.20 Krótka historia – (142); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (149)
11.55 Niedziela z W. Zborowskim
12.40 Pod Tatrami – Jesienny Chart
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1502
13.25 Flesz historii – odc. 314
13.45 Dobranocka – Kot Filemon
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 195
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.10 Gwiazdozbiór TVP
17.40 Ktokolwiek widział…
18.10 Zasmakuj w Sienkiewiczu
18.35 Polska z Miodkiem
18.45 Galeria – odc. 120
19.15 Mali światowcy – odc. 28
19.45 Dobranocka – Kot Filemon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 195
21.35 Krótka historia – (142); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1502
22.10 Polska z Miodkiem
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Nad Niemnem
23.45 Flesz historii – odc. 314
ŚRODA 30.11.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 110
1.00 Metodystyczny Ełk; reportaż
1.30 Podwodne ABC – Odc. 4
1.40 Mój zwierzyniec – odc. 15
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (142); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1503
7.25 O mnie się nie martw – s. III
8.25 Dzieci Kwatery Ł
9.25 Tańczący z naturą
9.55 Astronarium – (18)
10.30 Galeria – odc. 121
10.55 Podwodne ABC
11.05 Mój zwierzyniec – odc. 15
11.20 Krótka historia – (143); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Kwartet – magazyn regionów
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1503
13.25 Wilnoteka
13.45 Dobranocka – Przygódy Ćwirka
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 99
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.15 Dzieci Kwatery Ł
18.10 Studio Wschód
18.45 Galeria – odc. 121
19.15 Podwodne ABC – Odc. 4
19.25 Mój zwierzyniec – odc. 15
19.45 Dobranocka – Przygódy Ćwirka
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 99
21.35 Krótka historia – (143); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1503
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Wilnoteka
23.45 Jest takie miejsce – Sieraków
CZWARTEK 01.12.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 111
1.00 Studio Wschód
1.30 Załoga Eko – Skarby
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (143); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1504
7.25 M jak miłość – odc. 1246
8.20 Egzamin z życia – odc. 99
9.15 Wilnoteka
9.35 Ukryte skarby
10.00 Jak to działa – odc. 124
10.30 Galeria – odc. 122
10.55 Załoga Eko – Skarby
11.20 Krótka historia – (144); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (150)
11.55 Naszaarmia.pl – odc. 241
12.20 Historia żywa – Druhowie
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1504
13.25 Informacje kulturalne ekstra
13.45 Dobranocka – Podróże do bajek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Komisarz Alex – odc. 76
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.05 Humor w odcinkach
17.40 Warto rozmawiać
18.35 Polska z Miodkiem – (150)
18.45 Galeria – odc. 122
19.15 Załoga Eko – Skarby
19.45 Dobranocka – Podróże do bajek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 76
21.35 Krótka historia – (144); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1504
22.10 Polska z Miodkiem – (150)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Saga rodów – Ród Bohosiewiczów; magazyn
23.50 Szlakiem miejsc niezwykłych – Pomniki historii – reportaż 4

PIĄTEK 02.12.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 112 (seria IX odc. 4) Powrót po latach
1.00 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii. – Listy z daleka; Dla małoletnich od lat 7
1.30 Domisie – Poobiednia drzemka, czyli kto nie lubi leżakowania; program dla dzieci
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (144); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 111 „Rozstania i powroty” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1247 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
8.25 Komisarz Alex – odc. 76 (seria VI, odc. 11) – Przekręt –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
9.20 Warto rozmawiać; program publicystyczny
10.20 Okrasa łamie przepisy – Gęś i piwo kozicowe –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
10.55 Domisie – Poobiednia drzemka, czyli kto nie lubi leżakowania; program dla dzieci
11.20 Krótka historia – (145); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Racja stanu – (58)
12.25 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii.
12.55 Na sygnale – odc. 111 „Rozstania i powroty” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (28); magazyn
13.45 Dobranocka – Fortele Jonatana Koota – odc. 6 – Węzeł Kootyjski; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 646 – „Powalczymy?” –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.15 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /5/
18.15 Racja stanu – (58)
18.45 Ukryte skarby – Odpoczywalna góra i goły kościół; cykl reportaży
19.15 Domisie – odc. 304 Poobiednia drzemka, czyli kto nie lubi leżakowania; program dla dzieci
19.45 Dobranocka za oceanem – Fortele Jonatana Koota – odc. 6 – Węzeł Kootyjski; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 646 – „Powalczymy?” –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
21.45 Na sygnale – odc. 111 „Rozstania i powroty” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.10 Krótka historia – (145); felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Pod Tatrami – Jesienny Chart; magazyn

SOBOTA 03.12.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1501
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1502
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1503
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1504
1.30 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 195 – Medium (Ojciec Mateusz XV odc. 9)
7.05 Na dobre i na złe – odc. 646 – „Powalczymy?” –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
8.05 Żarty i Bardy – (4); program rozrywkowy
9.05 Okrasa łamie przepisy – Orzechy i wiklina –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.30 Tańczący z naturą; cykl dokumentalny
10.00 Kulturalni PL – (328); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (326)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1248 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.50 Z drugiej strony – (23); program publicystyczny
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Buty, odc. 10; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Bodo – odc. 13 –  txt. str. 777; serial biograficzny
15.50 Uwaga – Premiera! – Mur –  txt. str. 777 AD; film obyczajowy kraj prod.Polska (2013); reż.:Dariusz Glazer; wyk.:Tomasz Schuchardt – Turek, Ewa Telega, Piotr Machalica, Ewa Kolasińska, Rafał Maćkowiak, Magdalena Kuta, Bogdan  Bialik, Anna Jarosik-Trawińska, Aleksandra Konieczna, Marta Nieradkiewicz
17.20 Wiosenne powitanie jesieni, czyli świętujemy 55. urodziny Telewizji Kraków
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (326)
18.50 M jak miłość – odc. 1248 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Buty, odc. 10; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Bodo – odc. 13 –  txt. str. 777; serial biograficzny
21.45 Mur –  txt. str. 777 AD; film obyczajowy
23.50 Z drugiej strony – (23); program publicystyczny

NIEDZIELA 04.12.2016
0.40 Żarty i Bardy – (4); program rozrywkowy
1.40 Saga rodów – Ród Bohosiewiczów; magazyn
2.10 Goniec kresowy – /12/; magazyn
2.40 Smaki polskie – na zielono, Bez niego ani rusz, i już – wszystko o majeranku; magazyn kulinarny
2.50 Smaki polskie – Gęś na co dzień i od święta; magazyn kulinarny
3.05 Wolny Ekran – (29); magazyn
3.20 Polska z Miodkiem – (151) Warta, Liswarta, Pilica, Bug; felieton
3.30 Ziarno – Kim są wolontariusze; magazyn
4.00 Borówka skrzat wyrusza w świat – odc. 5 Rezerwat Przyrody Dębina; serial animowany
4.20 Petersburski Music Show – odc. 51; program muzyczny
4.50 Hotel pod żyrafą i nosorożcem – odc. 7/13 – Kocury
5.40 Turystyczna jazda – Helsinki; magazyn turystyczny; 10.9, Dla małoletnich od lat 12; W tym tygodniu z naszym programem będziemy po drugiej stronie Bałtyku – w kraju tysiąca jezior, czyli w Finlandii. Odwiedzimy stolicę tego państwa Helsinki i przy okazji dowiemy się, co tak naprawdę jest fińskim narodowym symbolem.
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Polska, Watykan (2016), Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
6.45 Miejsce z historią – Włodawa – miasto trzech kultur; cykl reportaży
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie
8.15 program rozrywkowy
8.40 Zakochaj się w Polsce – odc. 12 Katowice; magazyn
9.10 Hit Hit Hurra! – /9/; widowisko muzyczne
10.30 Rodzinka.pl – odc. 75 „Przelotne miłostki” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.00 Rodzinka.pl – odc. 76 „Nowoczesna rodzinka” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.25 Polska z Miodkiem – (151) Warta, Liswarta, Pilica, Bug; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1249 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.50 Oczy w oczy – (26)
13.25 Borówka skrzat wyrusza w świat – odc. 5 Rezerwat Przyrody Dębina; serial animowany
13.45 Dobranocka – Sceny z życia smoków – Urodziny odc. 6; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 118* (seria X, odc. 1) – Kto tu rządzi –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15.40 Wszystko co kocham –  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (2009); reż.:Jacek Borcuch; wyk.:Mateusz Kościukiewicz, Olga Frycz, Jakub Gierszał, Andrzej Chyra, Anna Radwan, Katarzyna Herman, Mateusz Banasiuk, Igor Obłoza, Marek Kalita, Zygmunt Malanowicz; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
17.20 Bóg liczy na Ciebie – ŚDM – Jesteśmy razem (cz. 1); koncert
18.25 Polska z Miodkiem – (151) Warta, Liswarta, Pilica, Bug; felieton
18.35 M jak miłość – odc. 1249 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.25 Borówka skrzat wyrusza w świat – odc. 5 Rezerwat Przyrody Dębina; serial animowany
19.45 Dobranocka za oceanem – Sceny z życia smoków – Urodziny odc. 6; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ranczo – odc. 118* (seria X, odc. 1) – Kto tu rządzi –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21.40 Oczy w oczy – (26)
22.15 Wszystko co kocham –  txt. str. 777; film obyczajowy; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
23.50 Gwiazdozbiór TVP – Beata Kozidrak /2/; reportaż; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.