25.07.2014 – 31.07.2014

PIĄTEK 25.07.2014
0.10 Kazimierz Kowalski zaprasza
1.10 Wilnoteka; magazyn
1.25 Zapiski Łazęgi – Kanał Królewski
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 39
2.30 Ojciec Mateusz – odc. 40
3.20 Polonia w Komie – Włochy
3.30 Baśnie i bajki polskie – odc. 20
3.45 Bąblandia – Dzięcioł
3.50 Bajki Pana Bałagana
4.25 Dzika Polska
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 64
6.05 Bulionerzy – odc. 40
6.25 Łamigłówka – Mazury 11
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1049
7.50 Komisarz Alex – odc. 47
8.45 Kazimierz Kowalski zaprasza
9.40 Smaki polskie – Zalewajka
10.00 Złotopolscy – odc. 994
10.30 Błękitne wakacje – magazyn
10.55 Dwie strony medalu – odc. 64
11.20 Polonia w Komie – (527)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Mazury 11
11.55 Bulionerzy – odc. 40
12.30 Encyklopedia II wojny światowej
12.55 Czas honoru – odc. 30
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka – Mazury 11
14.55 Na dobre i na złe – odc. 552
16.00 Polonia 24
16.45 Mistrz grilla 2014 – finał
18.05 KFPP Opole 2014
18.45 Dwie strony medalu – odc. 64
19.10 Łamigłówka – Mazury 11
19.15 Bajki Pana Bałagana
19.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 552
21.40 Polonia 24
22.15 Polonia w Komie – (527)
22.25 Bulionerzy – odc. 40
22.55 Mistrz grilla 2014 – finał
0.35 Zakończenie dnia
SOBOTA 26.07.2014
0.35 Złotopolscy – odc. 990
1.00 Złotopolscy – odc. 991
1.25 Złotopolscy – odc. 992
1.55 Złotopolscy – odc. 993
2.20 Złotopolscy – odc. 994
2.55 Polonia 24
3.30 Polonia w Komie – Panama
3.45 Błękitne wakacje – magazyn
4.10 Hotel pod żyrafą i nosorożcem
5.00 Zaklęty Dwór – odc. 4/7
6.05 Łamigłówka
6.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.35 Bank nie z tej Ziemi – odc. 10/13
7.30 Makłowicz w podróży; Portugalia
8.00 Na dobre i na złe – odc. 552
9.00 Narwiański Park Narodowy
10.00 Kulturalni PL – (203); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1050
12.50 Londyńczycy – odc. 8/13
13.40 Dobranocka – Z życia smoków
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Laskowik & Malicki
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam – magazyn
16.40 Lalka – odc. 6
24:00 Chłopi – wielkie kino
18.15 Słownik polsko@polski
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1050
19.40 Dobranocka – Z życia smoków
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Laskowik & Malicki
21.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.45 Polacy tu i tam – magazyn
22.25 Lalka – odc. 6
23.45 Chłopi – wielkie kino
0.00 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 27.07.2014
0.00 Galeria – odc. 162
0.25 Dwie strony medalu – odc. 61
0.50 Dwie strony medalu – odc. 62
1.15 Dwie strony medalu – odc. 63
1.45 Dwie strony medalu – odc. 64
2.20 Polacy tu i tam – magazyn
2.55 Łamigłówka
3.00 Naszaarmia.pl; magazyn
3.25 Tajemnica Sagali odc.6
4.00 Ziarno; magazyn
4.30 Noce i dnie – odc. 3/12
5.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.10 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami – Rubens; magazyn
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.20 Piosenka Biesiadna
9.20 Lalka – odc. 6
10.55 Made in Poland
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1051
12.45 Groźny czerwony kur – film
13.15 Błękitne wakacje – magazyn
13.40 Dobranocka – Król Maciuś  I
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 81
15.35 Ranczo – odc. 82
16.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.45 Pod Tatrami – Rubens
17.00 Noce i dnie – odc. 3/12
18.05 Co tu jest grane ? – odc.7
18.30 Polskie wakacje nad Soliną
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1051
19.40 Dobranocka – Król Maciuś I
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Ranczo – odc. 81
21.30 Ranczo – odc. 82
22.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
22.40 Made in Poland; teleturniej
23.05 Kulturalni PL – (203); magazyn
0.05 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 28.07.2014
0.10 Narwiański Park Narodowy
1.10 Błękitne wakacje – magazyn
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 41
2.25 Ojciec Mateusz – odc. 42
3.20 Polonia w Komie – Ukraina
3.30 Baśnie i bajki polskie – odc. 21
3.40 Notatnik przyrodniczy
3.50 Dom na głowie – odc. 2
4.25 Naturalnie zakręceni odc. 1
5.00 Made in Poland; teleturniej
5.40 Galeria – odc. 163
6.05 Bulionerzy – odc. 41 – Zastój
6.25 Łamigłówka – Mazury 12
6.35 Wiadomości
6.50 Ranczo – odc. 81
7.45 Ranczo – odc. 82
8.40 Kulturalni PL – (203); magazyn
9.40 Smaki polskie – Szynka w piwie
10.00 Złotopolscy – odc. 995
10.30 Alchemia zdrowia i urody
10.55 Galeria – odc. 163
11.20 Polonia w Komie – Ukraina
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Mazury 12
11.55 Bulionerzy – odc. 41 – Zastój
12.25 Encyklopedia II wojny światowej
12.55 Czas honoru – odc. 31
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Mazury 12
14.50 Ja wam pokażę! – odc. 4/13
15.45 Polonia w Komie – (528)
16.00 Polonia 24
16.45 Komisarz Alex – odc. 19
17.40 Komisarz Alex – odc. 20
18.30 Zapiski Łazęgi
18.45 Galeria – odc. 163
19.10 Łamigłówka – Mazury 12
19.15 Dom na głowie – odc. 2
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ja wam pokażę! – odc. 4/13
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie – (528)
22.20 Bulionerzy – odc. 41 – Zastój
22.50 14. Przystanek Woodstock 2008
23.40 Alchemia zdrowia i urody
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 29.07.2014
0.05 Lato Zet i Dwójki 2014
1.05 Słownik polsko@polski
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 43
2.25 Ojciec Mateusz – odc. 44
3.20 Polonia w Komie – (528)
3.30 Baśnie i bajki polskie – odc. 22
3.40 Notatnik przyrodniczy
3.50 Rodzina Leśniewskich – odc. 3
4.25 Dzika Polska – Mrówki, na plan!
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 65
6.05 Bulionerzy – odc. 42
6.25 Łamigłówka – Mazury 10
6.35 Wiadomości
6.50 Londyńczycy – odc. 8/13
7.50 Nieznana Białoruś. – Siewca
8.55 Lato Zet i Dwójki 2014
10.00 Złotopolscy – odc. 996
10.30 Polskie wakacje – Na jeziorach
10.55 Dwie strony medalu – odc. 65
11.20 Polonia w Komie – (528)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Mazury 10
11.55 Bulionerzy – odc. 42
12.25 Encyklopedia II wojny światowej
12.55 Czas honoru – odc. 32
13.45 Dobranocka – Dixie – Odc 2
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Mazury 10
14.50 Nowa – odc. 12
15.45 Polonia w Komie – (529)
16.00 Polonia 24
16.45 Fałszerze. Powrót sfory – 4/14
17.35 Fałszerze. Powrót sfory –  5/14
18.45 Dwie strony medalu – odc. 65
19.10 Łamigłówka – Mazury 10
19.15 Rodzina Leśniewskich – odc. 3
19.40 Dobranocka – Dixie – Odc 2
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Nowa – odc. 12
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie – (529)
22.20 Bulionerzy – odc. 42
22.50 Piosenka Biesiadna
23.45 Polskie wakacje
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 30.07.2014
0.05 Lato Zet i Dwójki 2014
1.10 Szlakiem gwiazd – odc. 17
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 45
2.30 Ojciec Mateusz – odc. 46
3.20 Polonia w Komie – (529)
3.30 Baśnie i bajki polskie – odc. 23
3.50 Do przerwy 0:1 – odc. 4/7
4.25 Dzika Polska
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 66
6.05 Bulionerzy – odc. 43
6.25 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Ja wam pokażę! – odc. 4/13
7.50 Studio Wschód
8.25 Okrasa łamie przepisy
8.55 Lato Zet i Dwójki 2014
10.00 Złotopolscy – odc. 997
10.30 Wilnoteka
10.55 Dwie strony medalu – odc. 66
11.20 Polonia w Komie – (529)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Bulionerzy – odc. 43 – Wyścig
12.25 Encyklopedia II wojny światowej
12.55 Czas honoru – odc. 33
13.45 Dobranocka – Wnuczek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Pogoda na piątek – odc. 5
15.45 Polonia w Komie – (530)
16.00 Polonia 24
16.45 Oficer – odc. 13/13
17.40 Oficerowie – odc. 1/13
18.45 Dwie strony medalu – odc. 66
19.10 Łamigłówka
19.15 Do przerwy 0:1 – odc. 4/7
19.45 Dobranocka – Wnuczek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Pogoda na piątek – odc. 5
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie – (530)
22.20 Bulionerzy – odc. 43 – Wyścig
22.50 Co tu jest grane ? – odc.8
23.15 N jak Neo – Nówka – odc. 4
23.45 Wilnoteka
0.05 Zakończenie dnia
CZWARTEK 31.07.2014
0.05 Co nam w duszy gra
1.05 Festiwal nadziei; reportaż
1.25 Smaki polskie
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 47
2.30 Ojciec Mateusz – odc. 48
3.20 Polonia w Komie – (530)
3.30 Baśnie i bajki polskie – odc. 24
3.50 Żegnaj, Rockefeller – odc. 4
4.25 Dzika Polska
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 67
6.05 Bulionerzy – odc. 44
6.25 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1050
7.45 Pogoda na piątek – odc. 5
8.45 15. Przystanek Woodstock 2009
9.40 Smaki polskie – Klopsiki cielęce
10.00 Złotopolscy – odc. 998
10.30 Klimaty i smaki
10.55 Dwie strony medalu – odc. 67
11.20 Polonia w Komie – (530)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Bulionerzy – odc. 44
12.25 Encyklopedia II wojny światowej
12.55 Czas honoru – odc. 34
13.45 Dobranocka – Świat Pacyka
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.55 Komisarz Alex – odc. 48
15.45 Polonia w Komie – (531)
16.00 Polonia 24
16.45 Glina – odc. 24
17.35 Zejść na ziemię
18.25 Polskie wakacje na Pomorzu
18.45 Dwie strony medalu – odc. 67
19.10 Łamigłówka
19.15 Żegnaj, Rockefeller – odc. 4
19.45 Dobranocka – Świat Pacyka
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 48
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie – (531)
22.20 Bulionerzy – odc. 44
22.50 Zejść na ziemię
23.35 Polskie wakacje na Pomorzu
23.50 Klimaty i smaki
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 01.08.2014
0.10 Latoteka – /1/; magazyn muzyczny
1.10 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa
1.25 Zapiski Łazęgi – Na rowerowym szlaku; felieton
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 49 (seria IV, odc. 6) – Lot –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
2.35 Ojciec Mateusz – odc. 50 (seria IV, odc. 7) – Sekrety i kłamstwa –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
3.20 Polonia w Komie – (531)
3.30 Baśnie i bajki polskie – odc. 25 – Poznańskie koziołki
3.50 Bajki Pana Bałagana – Królewna Śmieszka
4.15 Smaki polskie – Knedle z kaszy manny; magazyn kulinarny
4.25 Dzika Polska – Dżentelmeni przyrody
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 68
6.05 Bulionerzy – odc. 45 – Kanał intelektualny
6.25 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1051
7.50 Komisarz Alex – odc. 48 (seria IV, odc. 9) – Ostatni gem
8.45 Roznosiciele radości  59′; film dokumentalny; reż.:Krzysztof  Rogulski
10.00 Złotopolscy – odc. 999* – Kłopoty Biernackiego
10.30 Błękitne wakacje – magazyn żeglarski; magazyn
10.55 Dwie strony medalu – odc. 68
11.20 Polonia w Komie – (531)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Bulionerzy – odc. 45 – Kanał intelektualny
12.25 Listy z barykady  25′; film dokumentalny; reż.:Ewa Żmigrodzka; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12.55 Czas honoru – odc. 35* „Operacja Generał”
13.45 Dobranocka – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 6 – Igrzyska
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Warszawiacy śpiewają (nie) zakazane piosenki – koncert z okacji 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
15.45 Polonia w Komie – (532)
16.00 Polonia 24; STEREO, 10.9, Na żywo
16.45 Godzina „W” –  txt. str. 777  77′; dramat kraj prod.Polska (1979); reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Ewa Błaszczyk, Jerzy Gudejko, Piotr Łysak, Wojciech Wysocki, Tomasz Stockinger, Irena Laskowska, Katarzyna Łaniewska
18.10 34. Wieczory Humoru i Satyry – Lidzbark 2013 – Kabaretowa noc pod gwiazdami; widowisko rozrywkowe; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12; #################################################################### 34 Wieczory Humoru i Satyry – Lidzbark 2013 w tym roku pod hasłem „Kabaretowa noc pod gwiazdami” Bohaterowie – małżeństwo Paciaciaków (Kabaret Neo – Nówka) przyjeżdżają do Lidzbarka aby znaleźć i odzyskać dom, który pra pra pradziadek Luśki Paciaciakowej zapisał jej w testamencie. W tej części występują: Neo – Nówka, Kabaret Moralnego Niepokoju, Jurki, oraz Piotr Bukartyk. Gra zespół Żarówki
18.45 Dwie strony medalu – odc. 68
19.10 Łamigłówka
19.15 Bajki Pana Bałagana – Królewna Śmieszka
19.40 Dobranocka za oceanem – Notatnik przyrodniczy – Dlaczego osa lata koło nosa ?; serial animowany
19.45 Dobranocka za oceanem – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 6 – Igrzyska
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Warszawiacy śpiewają (nie) zakazane piosenki – koncert z okacji 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
21.35 Polonia 24
22.20 Bulionerzy – odc. 45 – Kanał intelektualny
22.50 Godzina „W”  77′; dramat kraj prod.Polska (1979); reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Ewa Błaszczyk, Jerzy Gudejko, Piotr Łysak, Wojciech Wysocki, Tomasz Stockinger, Irena Laskowska, Katarzyna Łaniewska
0.35 Zakończenie dnia

SOBOTA 02.08.2014
0.35 Złotopolscy – odc. 995* – Dzielna Marcysia
1.00 Złotopolscy – odc. 996* – Aniołowie i stróżowie
1.25 Złotopolscy – odc. 997* – Rodzinna pomoc
1.50 Złotopolscy – odc. 998* – Ciężar współczucia
2.20 Złotopolscy – odc. 999* – Kłopoty Biernackiego
2.55 Polonia 24
3.30 Polonia w Komie – Marynia – Meksyk (520)
3.45 Błękitne wakacje – magazyn żeglarski; magazyn
4.10 Hotel pod żyrafą i nosorożcem – odc. 7/13 – Kocury
5.00 Zaklęty Dwór – odc. 5/7* – Zagrożenie
6.05 Łamigłówka
6.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.35 Bank nie z tej Ziemi – odc. 11/13*  Dar Hermesia
7.30 Makłowicz w podróży – Podróż 8 Portugalia – „Porto” (35); magazyn kulinarny
8.00 Umrzeć za Warszawę (Powstanie Warszawskie); film dokumentalny kraj prod.Polska, Francja (2013)
9.00 XVI Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych Rzeszów 2014 – Koncert Galowy „Wierni Rzeszowowi” cz. 1; widowisko
10.00 Kulturalni PL – (204); magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (222)
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1052
12.50 Londyńczycy – odc. 9/13
13.40 Dobranocka – Miś Fantazy – Niebieski miś, odc. 1 –  AD; serial animowany; reż.:Robert Turło; STEREO + AUDIODESKRYPCJA
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Czas honoru – Powstanie – Godzina W –  txt. str. 777  45′; film TVP; reż.:Jan Hryniak; wyk.:Jan Wieczorkowski, Antoni Pawlicki, Maciej Zakościelny, Jakub Wesołowski
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (58); magazyn
16.40 Lalka – odc. 7* – Ciąg dalszy pamiętnika starego subiekta
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (222)
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1052
19.40 Dobranocka za oceanem – Miś Fantazy – Niebieski miś, odc. 1 –  AD; serial animowany; reż.:Robert Turło; STEREO + AUDIODESKRYPCJA
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Czas honoru – Powstanie – Godzina W  45′; film TVP; reż.:Jan Hryniak; wyk.:Jan Wieczorkowski, Antoni Pawlicki, Maciej Zakościelny, Jakub Wesołowski
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (58); magazyn
22.30 Lalka – odc. 7* – Ciąg dalszy pamiętnika starego subiekta
0.00 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 03.08.2014
0.00 Galeria – odc. 163
0.25 Dwie strony medalu – odc. 65
0.55 Dwie strony medalu – odc. 66
1.20 Dwie strony medalu – odc. 67
1.45 Dwie strony medalu – odc. 68
2.20 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (58); magazyn
2.55 Łamigłówka
3.00 Naszaarmia.pl; magazyn
3.25 Tajemnica Sagali – odc. 7/14 – Agnarr i Geirrod (Tajemnica Sagali) –  txt. str. 777 kraj prod.Niemcy, Polska (1996)
4.00 Ziarno; magazyn
4.30 Noce i dnie – odc. 4/12 – Wieczne zmartwienia
5.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.50 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański 488) kraj prod.Watykan (2014); STEREO, 10.9, Transmisja
6.10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
6.45 Pod Tatrami – Dolina Pięciu Stawów; magazyn
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw św. Stanisława, Biskupa i Męczennika w Górecku Kościelnym – Dąbrowie, Transmisja
8.20 Piosenka Biesiadna – Biesiada pod żaglami (2); koncert
9.20 Lalka – odc. 7* – Ciąg dalszy pamiętnika starego subiekta
10.55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1053
12.50 Brama na wciąż otwarta – film przyrodniczy  17′; film dokumentalny
13.15 Błękitne wakacje – magazyn żeglarski; magazyn
13.40 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy, seria II – Świąteczne życzenia, odc. 7 (Many Christmas Wishes); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007)
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 83* – Model życia artysty –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
15.35 Ranczo – odc. 84* – Słowa senatora –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
16.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.45 Kronika 71. Tour de Pologne
17.00 Noce i dnie – odc. 4/12 – Wieczne zmartwienia
18.05 Co tu jest grane ? – odc.8; program muzyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18.30 Polskie wakacje – Na jeziorach (1); magazyn
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1053
19.40 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy, seria II – Świąteczne życzenia, odc. 7 (Many Christmas Wishes); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007)
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ranczo – odc. 83* – Model życia artysty; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
21.30 Ranczo – odc. 84* – Słowa senatora; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
22.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
22.40 Made in Poland; teleturniej
23.05 Kulturalni PL – (204); magazyn
0.05 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.