25.05.2018 – 31.05.2018

PIĄTEK 25.05.2018
0.05 Blondynka s.IV – odc. 49
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.25 Domisie – Strachowyjowa a
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (63)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (275)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (464)
7.10 Na sygnale – odc. 174 „Quad”
7.45 M jak miłość – odc. 1367
8.40 Przystań – odc. 10/13
9.35 Portrety niepodległości – /11/
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka; magazyn
10.15 Szpiedzy – Czekając na agenta
10.45 Szpiedzy – Kryptonim gracz
11.10 Baw się słowami s. III; magazyn
11.20 Krótka historia
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej – Tradycyjne produkty i potrawy regionalne; magazyn; Zdrowe regionalne produkty stają się coraz bardziej popularne. W tym odcinku programu tworzonego przez dziennikarzy z czterech krajów zapraszamy do poznania przepisów na podkarpacki ekologiczny chleb, słowackie wędliny i ser, węgierska segedyńską paprykę oraz czeski ser z Ołumuńca.
12.55 Na sygnale – odc. 174 „Quad”
13.25 Wolny Ekran – (93); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 706
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (11)
18.25 Magazyn z Ameryki – /32/
18.45 Wiadomości
19.20 Domisie
19.50 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Na dobre i na złe – odc. 706
21.30 Na sygnale – odc. 174 „Quad”
21.55 Krótka historia – (465)
22.05 Polonia 24
22.20 Halo Polonia; magazyn
23.00 Ocaleni; reality show
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Portrety niepodległości – /11/
SOBOTA 26.05.2018
005 Barwy szczęścia – odc. 1806
030 Barwy szczęścia – odc. 1807
055 Barwy szczęścia – odc. 1808
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1809
1.55 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia 24
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.50 Okrasa łamie przepisy
6.20 Ojciec Mateusz s.XVIII – odc. 230
7.15 Na dobre i na złe – odc. 706
8.10 Kocham Cię, Polsko! – odc. (11)
9.40 Wolny Ekran – (94); magazyn
10.00 Kulturalni PL – (405); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1368
12.50 Od Opola do Opola – /6/
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Kariera Nikodema Dyzmy – odc. 1/7 – serial TVP; reż.:Jan Rybkowski, Marek Nowicki; wyk.:Roman Wilhelmi, Leonard Pietraszak, Mariusz Dmochowski, Bronisław Pawlik, Tadeusz Pluciński, Halina Golanko
15.45 Polacy, którzy zmienili świat
17.20 program rozrywkowy
17.50 M jak miłość – odc. 1368
18.45 Wiadomości
19.20 Słownik polsko@polski
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Kariera Nikodema Dyzmy – 1/7
21.35 Wielki Test
23.10 Rozrywka Retro
23.50 Działo się w Krakowie
NIEDZIELA 27.05.2018
23.55 Czarne chmury – odc. 9/10
055 Kierunek Zachód – /6/
1.15 Siedem czerwonych róż, czyli Benek Kwiaciarz o sobie i o innych; film TVP (1972); reż.: Jerzy Sztwiertnia; wyk.: Zdzisław Maklakiewicz, Piotr Garlicki, Jan Himilsbach, Henryk Hunko, Renata Kossobudzka, Krzysztof Kowalewski, Eliasz Kuziemski, Wacław Kowalski, Wanda Łuczycka
2.35 Teleranek – odc. 63
3.00 Baw się słowami s. III; magazyn
3.10 Baw się słowami s. III; magazyn
3.30 Ziarno – Święta Gianna; magazyn
4.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Piekarach Śląskich, Transmisja
6.35 Jadzia; komedia (1936); reż.: Mirosław Krawicz; wyk.: Jadwiga Smosarska, Józef Orwid, Ziutek Kudła, Aleksander Żabczyński, Mieczysława Cwiklińska, Michał Znicz, Stanisław Sielański, Ludwik Liedtke, Wanda Zawiszanka, Eugeniusz Koszutski
8.20 Turystyczna Jazda – odc. 82 Łużyce Górne i Park Kulturinsel – ym razem Turystyczna Jazda udaje się na pograniczne polsko niemieckie w rejony historycznej krainy Łużyce Górne. Będziemy w tajemniczym miejscu, gdzie mieszka się kilka metrów nad ziemią – na drzewie. Odwiedzimy też niemieckie miasto Görlitz, a w nim m.in. niesamowite zoo.
8.40 Czarne chmury – odc. 9/10
9.35 Lajk!
10.00 Zakochaj się w Polsce – odc. 67
10.30 Rodzinka.pl s.XI – odc. 225
11.00 Rodzinka.pl s.XII – odc. 226
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1369
12.50 Oczy w oczy
13.25 Baw się słowami s. III; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II – 24
15.35 Nie ma jak u mamy – koncert
16.30 Pograbek – ; film obyczajowy kraj prod.Polska (1992); reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Grażyna Błęcka-Kolska, Mariusz Saniternik, Franciszek Pieczka, Elżbieta Dębska, Tadeusz Szymków, Lech Gwit, Ewa Kamas
17.50 M jak miłość – odc. 1369
18.45 Wiadomości
19.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 67
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Dziewczyny ze Lwowa s.II – 24
21.25 Oczy w oczy
22.00 Nie ma jak u mamy – koncert
22.55 Pograbek – ; film obyczajowy
010 Działo się w Krakowie
PONIEDZIAŁEK 28.05.2018
0.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 67
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc 18
1.25 Supełkowe ABC – odc. 108
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (64)
5.25 Kulturalni PL – (405); magazyn
6.20 Racja stanu – (113)
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (465)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1810
7.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II – 24
8.40 Oczy w oczy – (78)
9.10 Całym życiem Ryszarda Kaczorowskiego prezydencki testament; film dokumentalny
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 69
10.25 1200 Muzeów odc. 20
10.55 Supełkowe ABC – odc. 108
11.20 Krótka historia – (466)
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… Edytą Jungowską
12.40 Pod Tatrami; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1810
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 O mnie się nie martw; 12/13
15.30 Przepis dnia – /340/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (276)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Marian Dziędziel
18.15 Korona królów – odc 69
18.45 Wiadomości
19.20 Supełkowe ABC – odc. 108
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 O mnie się nie martw – 12/13
21.20 Krótka historia – (466)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1810
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (276)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Magazyn z Ameryki – /32/
23.40 Wolny Ekran – (94); magazyn
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Przepis dnia – /340/; magazyn
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 29.05.2018
0.05 Od Opola do Opola – /6/
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.55 Pytanie na śniadanie –
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (65)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (276)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (466)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1811
7.45 Kariera Nikodema Dyzmy – 1/7
8.45 Marian Dziędziel
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 70
10.25 Sonda 2 – (85) – Logistyka
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Przyjaciele lasu – odc. 31
11.20 Krótka historia – (467)
11.30 Teleexpress
11.55 Szlakiem Kolberga
12.25 wojsko – polskie.pl – odc. 12
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1811
13.25 Magazyn z Wysp – /33/
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 231
15.35 Przepis dnia – /341/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (277)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Warto rozmawiać
18.05 25 lat TVP Polonia – historia
18.15 Korona królów – odc 70
18.45 Wiadomości
19.20 Baw się słowami s. III; magazyn
19.30 Baw się słowami s. III; magazyn
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Ojciec Mateusz – odc. 231
21.20 Krótka historia – (467)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1811
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (277)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Magazyn z Wysp – /33/
23.40 Rzecz Polska – Wieszak
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Przepis dnia – /341/; magazyn
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 30.05.2018
0.10 Blondynka s.IV – odc. 50
1.00 Droga Zbawienia; reportaż
1.25 W Krainie Baśni – odc. 3
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (66)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (277)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (467)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1812
7.45 O mnie się nie martw – odc. 12/13
8.35 Warto rozmawiać
9.25 Rzecz Polska – Wieszak
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 71
10.25 Astronarium – (28)
10.55 W Krainie Baśni – odc. 3
11.20 Krótka historia – (468)
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Wschód; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1812
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Proszę słonia
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Strażacy s.I – odc. 10/10
15.35 Przepis dnia – /342/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (278)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Milenium kontra Tysiąclecie
18.05 25 lat TVP Polonia – historia
18.15 Korona królów – odc 71
18.45 Wiadomości
19.20 W Krainie Baśni – odc. 3
19.45 Dobranocka – Proszę słonia
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Strażacy s.I – odc. 10/10
21.20 Krótka historia – (468)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1812
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (278)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Całym życiem Ryszarda Kaczorowskiego prezydencki testament; film dokumentalny
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /342/; magazyn
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 31.05.2018
0.05 Blondynka s.IV – odc. 51
1.00 Wschód; magazyn
1.30 Zwierzaki Czytaki – odc. 14
1.50 Smak tradycji – Od Zielonych Świątek do Bożego Ciała; magazyn
2.20 Sto minut wakacji
4.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Milówce
6.20 Halo Polonia; magazyn
7.00 Krótka historia – (468)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1813
7.45 M jak miłość – odc. 1368
8.40 Strażacy s.I – odc. 10/10
9.30 Grzesiuk; reportaż
9.45 25 lat TVP Polonia – historia
9.55 Korona królów – odc 72
10.30 Night of the Proms – (2); koncert
11.30 Teleexpress
11.55 Night of the Proms – (3); koncert
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1813
13.25 Gen innowacyjności
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Miasto skarbów – odc. 11
15.40 Prymas, trzy lata z tysiąca ‚; dramat, Polska (2000); reż.: Teresa Kotlarczyk; wyk.: Andrzej Sewe- ryn, Maja Ostaszewska, Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Wakuliński, Grzegorz Sikora, Mariusz Benoit, Jerzy Trela, Henryk Talar, Mariusz Jakus, Joanna Orzeszkowa
17.40 Magazyn śledczy Anity Gargas
18.15 Korona królów – odc 72
18.45 Wiadomości
19.20 Zwierzaki Czytaki – odc. 14
19.35 Podwodne ABC – Odc. 14 Rozmnażanie w podwodnym świecie
19.45 Dobranocka – Dobromir
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Miasto skarbów – odc. 11
21.30 Barwy szczęścia – 1813
22.05 Prymas, trzy lata z tysiąca; dramat – Polska (2000); reż.: Teresa Kotlarczyk; wyk.: Andrzej Seweryn, Maja Ostaszewska, Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Wakuliński, Grzegorz Sikora, Mariusz Benoit, Jerzy Trela, Henryk Talar, Mariusz Jakus, Joanna Orzeszkowa

23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /287/
0.00 Zakończenie dnia

PIĄTEK 01.06.2018
0.05 Blondynka s.IV – odc. 52* (seria IV, odc. 13) – Żyć swoim życiem; serial TVP
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas – /74/; magazyn
1.25 Domisie – Dzień Dziecka; program dla dzieci
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym Panorma i Pogoda
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Odwrócona góra; baśń
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (402) Władysław IV Waza; felieton
7.10 Na sygnale – odc. 175 „Terrorysta”; serial fabularyzowany TVP
7.45 M jak miłość – odc. 1369; serial TVP
8.40 Przystań – odc. 11/13 – Rywale – txt. str. 777; serial TVP
9.30 Którędy po sztukę s.II – Shahar Marcus; magazyn
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018)
10.20 Milenium kontra Tysiąclecie; film dokumentalny
11.10 Baw się słowami s. III; magazyn
11.20 Krótka historia – (469) Ludwik XIV; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Hutnicza rewolucja w polskiej kuchni; magazyn kulinarny
12.25 Kronika regionu – Kronika Zaolzia; program publicystyczny
12.55 Na sygnale – odc. 175 „Terrorysta”; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (94); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 14 – Zębobajka
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 707 Jesteś lekiem na całe zło; serial TVP
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.35 25 lat TVP Polonia – historia
16.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (12) ed 11; zabawa quizowa
18.25 Gen innowacyjności
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Domisie – Dzień Dziecka; program dla dzieci
19.50 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 14 – Zębobajka
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Na dobre i na złe – odc. 707 Jesteś lekiem na całe zło; serial TVP
21.30 Na sygnale – odc. 175 „Terrorysta”; serial fabularyzowany TVP
21.55 Krótka historia – (469) Ludwik XIV; felieton
22.05 Polonia 24
22.20 Halo Polonia; magazyn
23.00 Ocaleni; reality show
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /288/; magazyn
0.05 Zakończenie dnia

SOBOTA 02.06.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1810
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1811
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1812
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1813
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
4.40 Pytanie na śniadanie Extra
4.55 Polonia 24
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.50 Okrasa łamie przepisy – Hutnicza rewolucja w polskiej kuchni; magazyn kulinarny
6.20 Ojciec Mateusz s.XVIII – odc. 231 – Dobry mąż (Ojciec Mateusz XVIII odc. 6) – AD; serial kryminalny TVP
7.15 Na dobre i na złe – odc. 707 Jesteś lekiem na całe zło; serial TVP
8.10 Kocham Cię, Polsko! – odc. (12) ed 11; zabawa quizowa
9.40 Wolny Ekran – (95); magazyn
10.00 Kulturalni PL – (406); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (393)
11.30 Teleexpress
11.55 Pogoda na piątek – odc. 1
12.50 Od Opola do Opola – /7/; widowisko muzyczne
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Szczęśliwa rodzinka, odc. 11
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Fałszywe łzy; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.40 Program katolicki
14.50 Kariera Nikodema Dyzmy – odc. 2/7 – txt. str. 777; serial TVP
15.50 Wielki test
17.20 program rozrywkowy
17.50 Pogoda na piątek – odc. 1
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (393)
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Szczęśliwa rodzinka, odc. 11
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Program katolicki
20.40 Kariera Nikodema Dyzmy – odc. 2/7; serial TVP
21.40 Wielki test
23.10 program rozrywkowy
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 03.06.2018
23.55 Czarne chmury – odc. 10/10 – Pościg; serial TVP
0.55 program rozrywkowy
1.30 Magazyn z Wysp – /33/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2018)
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda
4.30 Teleranek – odc. 49 Jak to działa? – Przesyłanie informacji; magazyn
5.00 Baw się słowami; magazyn
5.10 Baw się słowami; magazyn
5.25 Ziarno – Dziękujemy za niepodległość; magazyn
6.00 Transmisja Mszy Świętej – ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie; STEREO, 10.9, Transmisja
7.35 Bezcenna Dama
8.40 Czarne chmury – odc. 10/10 – Pościg; serial TVP
9.35 Lajk!
10.00 Zakochaj się w Polsce – odc. 68 Grudziądz; magazyn
10.30 Rodzinka.pl s.XII – odc. 227 „Słońce Kalifornii” sezon 12 – AD
11.00 Rodzinka.pl s.XII – odc. 228 „Miłość potrafi zmienić” sezon 12 – AD
11.20 Dwujęzyczność – spot MSZ /wersja angielska/; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Pogoda na piątek – odc. 2
12.50 Oczy w oczy – (79) Robert Chojnacki
13.25 Baw się słowami; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Koleżanka, odc. 32
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Tappi i wielki pożar; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 25* (seria II odc. 12) – Zaciąg ukraiński
15.40 Teatr Telewizji – Mąż i Żona; spektakl teatralny
16.50 program rozrywkowy
17.50 Pogoda na piątek – odc. 2
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 68 Grudziądz; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Koleżanka, odc. 32
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 25* (seria II odc. 12) – Zaciąg ukraiński
21.25 Oczy w oczy – (79) Robert Chojnacki
22.05 Teatr Telewizji – Mąż i Żona; spektakl teatralny
23.15 program rozrywkowy
0.10 Działo się w Krakowie
0.15 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.