24.11.2017 – 30.11.2017

PIĄTEK 24.11.2017
0.05 O mnie się nie martw – odc. 12/13
0.55 Wilnoteka; magazyn
1.10 Turystyczna Jazda – odc. 59
1.25 Domisie – odc. 375
1.50 Przepis dnia – /254/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (340); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (170)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 148
7.25 M jak miłość – odc. 1320
8.20 Ratownicy – odc. 10/13
9.15 Warto rozmawiać
10.20 Wiadomości
10.30 Solny skarb UNESCO – odc. 2
10.45 Baw się słowami – s. II (52)
10.55 Domisie – odc. 375
11.20 Krótka historia – (341); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Vistuliada 4
12.25 Baltic Sea – odc. 13; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 148
13.25 Wolny Ekran – (68); magazyn
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 681
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (171)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Hit Dekady – mont. (7) lata 40.
18.15 Kabaret Moralnego Niepokoju
18.50 Magazyn
19.15 Domisie – odc. 375
19.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 681
21.40 Na sygnale – odc. 148
22.05 Krótka historia – (341); felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (171)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Kabaret Moralnego Niepokoju
SOBOTA 25.11.2017
0.10 Barwy szczęścia – odc. 1703
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1704
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1705
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1706
2.00 Pytanie na śniadanie
4.15 Kabaret Moralnego Niepokoju
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii – (171)
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 218
7.15 Na dobre i na złe – odc. 681

 

 

 

 

 

8.10 Myslovitz i przyjaciele. Mysłowice
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 Reportaż

10.00 Kulturalni PL – (379); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1321
12.50 Paranienormalni Tonight
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wojenne dziewczyny – odc. 12
15.40 Długi weekend – film TVP; reż.:Robert Gliński; wyk.:Joanna Żółkowska, Krzysztof Globisz, Leszek Piskorz, Bogusław Kierc, Maciej Damięcki
17.05 KOMBI koncert 40 – lecia cz. 2
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (366)
18.50 M jak miłość – odc. 1321
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Wojenne dziewczyny – odc. 12
21.40 Długi weekend; film TVP; reż.:Robert Gliński; wyk.:Joanna Żółkowska, Krzysztof Globisz, Leszek Piskorz, Bogusław Kierc, Maciej Damięcki
23.05 Paranienormalni Tonight
NIEDZIELA 26.11.2017
23.55 Szczęśliwy brzeg; dramat psychologiczny; reż.:Andrzej Konic; wyk.:Jerzy Bińczycki, Stanisława Celińska, Beata Poźniak, Wojciech Pokora, Leonard Pietraszek, Marcin Francuz
1.40 Wolny Ekran – (69); magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
3.25 ZUS bez granic – /6/; magazyn
3.50 Teleranek – odc. 46 Design
4.20 Ziarno – Mądra Święta; magazyn
4.50 Baw się słowami – s. II (53)
5.00 Baw się słowami – s. II (54)
5.20 Gwiezdny Pirat – odc. 7/7
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.20 Turystyczna Jazda – odc. 59
8.35 Opole 2017 na bis /22/; koncert
8.55 Rodzinka.pl – odc. 177
9.25 Rodzinka.pl – odc. 178
10.00 Junior Eurowizja 2017
12.20 M jak miłość – odc. 1322
13.15 Oczy w oczy – (66)
13.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 64
15.45 Teatr Telewizji – Lekcja polskiego; spektakl teatralny; reż.:Mariusz Malec; wyk.:Artur Żmijewski, Eliza Rycembel, Aleksandra Prykowska – Malec, Grzegorz Mielczarek
17.05 Niezapomniane koncerty
24:00 Reportaż
18.30 M jak miłość – odc. 1322
19.20 Baw się słowami – s. II (53)
19.30 Baw się słowami – s. II (54)
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Blondynka – odc. 64
21.35 Oczy w oczy – (66)
22.15 Teatr Telewizji – Lekcja polskiego; spektakl teatralny; reż.:Mariusz Malec; wyk.: Artur Żmijewski, Eliza Rycembel, Aleksandra Prykowska – Malec, Grzegorz Mielczarek
23.30 Niezapomniane koncerty – „To co dał mi los” – koncert Krzysztofa Krawczyka
PONIEDZIAŁEK 27.11.2017
0.20 Mówimy po polsku
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Moliki książkowe – odc. 12
1.25 SUPEŁKOWE ABC – odc. 63
1.50 Przepis dnia – /255/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (341)
5.10 Kulturalni PL – (379); magazyn
6.05 Racja stanu – (87)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1707
7.25 Blondynka – odc. 64
8.20 Teatr Telewizji – Lekcja polskiego
9.35 Polska z Miodkiem
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 48
10.25 Ukryte skarby – Książe wód
10.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 63
11.20 Krótka historia – (342)
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… Cybulskim
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1707
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 O mnie się nie martw – 13/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (172)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Moja Polska – ostatnia opowieść
18.15 Ukryte skarby – Książe wód
18.45 Komisariat – odc. 48
19.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 63
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – 13/13
21.30 Krótka historia – (342)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1707
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (172)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn
23.50 Wolny Ekran – (69); magazyn
WTOREK 28.11.2017
0.05 KOMBI koncert 40 – lecia cz. 2
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.50 Przepis dnia – /256/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (342)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (172)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1708
7.25 Wojenne dziewczyny – odc. 12
8.20 Moja Polska – ostatnia opowieść
9.10 Wilno – miasto Mickiewicza
9.25 ŁAP START UP
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 49 Tancerka
10.25 Sonda 2 – (59) – Drzewo
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Przyjaciele lasu – odc. 50
11.20 Krótka historia – (343)
11.30 Teleexpress
11.55 Chuligan Literacki; magazyn
12.25 Naszaarmia.pl – odc. 292
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1708
13.25 Magazyn z Wysp
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 219
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (173)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Wilno – miasto Mickiewicza
17.40 Ktokolwiek widział…
18.15 Sonda 2 – (59) – Drzewo
18.45 Komisariat – odc. 49 Tancerka
19.15 Margolcia i Miś zapraszają dziś
19.30 Przyjaciele lasu – odc. 50
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 219
21.30 Krótka historia – (343)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1708
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (173)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn z Wysp – /20/
23.50 Szlakiem miejsc niezwykłych – Pomniki historii – Łańcut, Leżajsk
ŚRODA 29.11.2017
0.05 O mnie się nie martw – odc. 13/13
1.00 Program ekumeniczny
1.25 Petersburski Music Show
1.50 Przepis dnia – /257/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (343)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (173)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1709
7.25 O mnie się nie martw – odc. 13/13
8.15 Draża – czetnik
9.25 ŁAP START UP
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 50 Usterka
10.25 Astronarium – (46)
10.55 Petersburski Music Show
11.20 Krótka historia – (344)
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1709
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Wyprawa Gąbki
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Głęboka woda – odc. 10/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (174)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Draża – czetnik
18.15 Studio Wschód
18.45 Komisariat – odc. 50 Usterka
19.15 Petersburski Music Show – 56
19.45 Dobranocka – Wyprawa Gąbki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Głęboka woda – odc. 10/13
21.30 Krótka historia – (344)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1709
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (174)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn śledczy Anity Gargas
CZWARTEK 30.11.2017
0.05 O mnie się nie martw odc. 1/13
1.00 Studio Wschód
1.30 Las Story – odc. 8
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (344)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (174)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1710
7.25 M jak miłość – odc. 1321
8.20 Głęboka woda – odc. 10/13
9.10 Pod Tatrami
9.25 Wilnoteka; magazyn
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 51Kolekcjoner
10.25 Jak to działa – odc. 147
10.55 Las Story – odc. 8
11.20 Krótka historia – (345)
11.30 Teleexpress
11.55 Podróże z historią
12.25 Racja stanu – (88)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1710
13.25 Magazyn z Ameryki – /20/
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Instynkt – odc. 11
16.05 Rozmowa Polonii – (175)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.40 Warto rozmawiać
18.45 Komisariat – odc. 51Kolekcjoner
19.15 Las Story – odc. 8
19.45 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Instynkt – odc. 11
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1710
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (175)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Racja stanu – (88)

 

 

PIĄTEK 01.12.2017
0.05 O mnie się nie martw – s. IV odc. 2/13 – txt. str. 777
0.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2017)
1.10 Turystyczna Jazda – odc. 75 Świdnica
1.25 Domisie – odc. 376 Najdziwniejsze zwierzę; program dla dzieci
1.50 Przepis dnia – /258/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz
5.00 Krótka historia – (345) Struktura rządu emigracyjnego; felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (175); rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 149 „Serce” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1322
8.20 Ratownicy – odc. 11/13
9.15 Warto rozmawiać; program publicystyczny
10.20 Wiadomości
10.30 Solny skarb UNESCO – odc. 3 – EMOCJE; reportaż
10.45 Baw się słowami – s. II (54); magazyn
10.55 Domisie – odc. 376 Najdziwniejsze zwierzę; program dla dzieci
11.20 Krótka historia – (346) James Monroe; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Vistuliada 5
12.25 Kronika regionu – Zaolzie; program publicystyczny
12.55 Na sygnale – odc. 149 „Serce” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (69); magazyn
13.45 Dobranocka – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 9 – Siatkówka
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 682 Bóle przepowiadające
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (176); rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Hit Dekady – mont. (8) lata współczesne; widowisko rozrywkowe
18.15 Piersi – koncert Igrzyska Polonijne Jelenia Góra; koncert
18.50 Magazyn z Ameryki – /20/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2017)
19.15 Domisie – odc. 376 Najdziwniejsze zwierzę; program dla dzieci
19.45 Dobranocka – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 9 – Siatkówka
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 682 Bóle przepowiadające
21.40 Na sygnale – odc. 149 „Serce” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.05 Krótka historia – (346) James Monroe; felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (176); rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Piersi – koncert Igrzyska Polonijne Jelenia Góra; koncert
0.00 Przepis dnia – /258/; magazyn

SOBOTA 02.12.2017
0.10 Barwy szczęścia – odc. 1707
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1708
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1709
1.30 Barwy szczęścia – odc. 1710
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda Flesz
10:55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii – (176); rozmowa
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 219 – Córka blacharza (Ojciec Mateusz XVII odc. 7)
7.15 Na dobre i na złe – odc. 682 Bóle przepowiadające
8.10 To był rock! – Lady Pank ’94
9.00 Okrasa łamie przepisy – Zatorskie karpie – txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.30 Reportaż
10.00 Kulturalni PL – (380); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (367)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1323
12.50 Paranienormalni Tonight – Antoni Królikowski; program rozrywkowy
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Rodzina Treflików, odc. 12
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wojenne dziewczyny – odc. 13
15.40 Wielki test – Wielki Test o Przyrodzie
17.10 Niezapomniane koncerty – Opole 2016 na bis – Grand Prix Publiczności – Złote Opole cz. 1; koncert
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (367)
18.50 M jak miłość – odc. 1323
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Rodzina Treflików, odc. 12
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Wojenne dziewczyny – odc. 13
21.35 Wielki test – Wielki Test o Przyrodzie
23.05 Paranienormalni Tonight – Antoni Królikowski; program rozrywkowy

NIEDZIELA 03.12.2017
23.55 Dom – odc. 9/25 – Po obu stronach muru
1.40 Wolny Ekran – (70); magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
3.10 Wilno – miasto Mickiewicza; reportaż
3.25 Magazyn z Wysp – /20/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2017)
3.50 Teleranek – odc. 47 Animacja – txt. str. 777; magazyn
10:20 Ziarno – Światłość Adwentu; magazyn
10:50 Baw się słowami – s. II (55); magazyn
5.00 Baw się słowami – s. II (56); magazyn
5.20 Słoneczna włócznia – odc. 1 – Tajemnicze odkrycie
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2017), Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Podwyższenia Krzyża i św. Anny w Gołkowicach; STEREO, 10.9, Transmisja
8.20 Turystyczna Jazda – odc. 75 Świdnica
8.40 Dom – odc. 9/25 – Po obu stronach muru
10.30 Rodzinka.pl – odc. 179 „Gdyby kózka nie skakała…” sezon 8 – txt. str. 777 AD
11.00 Rodzinka.pl – odc. 180 „Boskie życie” sezon 8 – txt. str. 777 AD
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1324
12.50 Oczy w oczy – (67)
13.25 Baw się słowami – s. II (55); magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Balet, odc. 8
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – O Toruńskich piernikach; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 65* (seria V, odc. 13) – Spotkajmy się tu i teraz
15.40 Chce się żyć – txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (2013); reż.:Maciej Pieprzyca; wyk.:Dawid Ogrodnik, Kamil Tkacz, Dorota Kolak, Arkadiusz Jakubik, Anna Nehrebecka, Katarzyna Zawadzka, Mikołaj Roznerski, Anna Karczmarczyk, Janusz Chabior
17.35 XVIII Światowe Letnie Igrzyska Polonijne Toruń 2017 – koncert zespołu Feel /3/; koncert
24:00 Reportaż
18.30 M jak miłość – odc. 1324
19.20 Baw się słowami – s. II (55); magazyn
19.30 Baw się słowami – s. II (56); magazyn
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Balet, odc. 8
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Blondynka – odc. 65* (seria V, odc. 13) – Spotkajmy się tu i teraz
21.35 Oczy w oczy – (67)
22.15 Chce się żyć – txt. str. 777; film obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.