21.04.2017 – 28.04.2017

PIĄTEK 21.04.2017
1.05 Życie nad rozlewiskiem – 4/13
1.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
2.30 Domisie – Tajemnica Amelki
3.00 Pytanie na śniadanie
5.45 Panorama
6.05 Polonia 24
6.25 Rozmowa Polonii – (73)
6.40 Halo Polonia
7.25 Krótka historia – (242); felieton
7.35 Wiadomości
7.50 Na sygnale – odc. 130
8.25 Ogniem i mieczem – odc. 4/4
9.25 Defekt – odc. 5/9
10.25 Wiadomości
10.40 Warto rozmawiać
10.45 Baw się słowami – /13/
10.55 Domisie – Tajemnica Amelki
11.20 Krótka historia – (243); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Racja stanu – (68)
12.25 Było, nie minęło
12.55 Na sygnale – odc. 130
13.25 Wolny Ekran – (48)
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 664
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (74)
16.20 Halo Polonia
17.15 program rozrywkowy
18.20 Racja stanu – (68)
18.50 Turystyczna jazda – Szkocja
19.10 Domisie – Tajemnica Amelki
19.40 Dobranocka – Dobromir
19.45 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Na dobre i na złe – odc. 664
21.40 Na sygnale – odc. 130
22.05 Krótka historia – (243); felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (74)
22.50 Halo Polonia
0.00 Koniec programu
SOBOTA 22.04.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1580
1.05 Barwy szczęścia – odc. 1581
1.30 Barwy szczęścia – odc. 1582
2.00 Barwy szczęścia – odc. 1583
2.30 Pytanie na śniadanie
5.45 Polonia 24
6.05 Rozmowa Polonii
6.20 Halo Polonia
7.10 Ojciec Mateusz – odc. 202
8.05 Na dobre i na złe – odc. 664
9.05 O! Polskie Przeboje
10.00 Okrasa łamie przepisy
10.30 Domy przyszłości – 8
10.00 Kulturalni PL – (348)
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1285
12.55 Przyjaciel do zadań specjalnych
13.40 Dobranocka – Miś Fantazy
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.40 program rozrywkowy
15.00 Msza Święta
16.05 Premiera! – Wenecja – dramat
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1285
19.45 Dobranocka – Miś Fantazy
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Niewdzięczność; dramat
21.40 Kocham Cię, Polsko! – odc. (7)
23.15 Przyjaciel do zadań specjalnych
NIEDZIELA 23.04.2017
23.55 Kino retro – Doktór Murek
2.35 Saga rodów – Ród Majerczyków
2.55 Katedra Ormiańska we Lwowie
3.25 Magazyn z Wysp – /4/
3.45 Wolny Ekran – (49)
4.05 Ziarno – Święto Miłosierdzia
4.35 Baw się słowami – /14/
4.45 Baw się słowami – /15/
5.00 Transmisja Mszy Świętej
7.35 Tajemnica Sagali – odc. 1/14
8.05 Tajemnica Sagali – odc. 2/14
8.30 program rozrywkowy
9.20 Turystyczna jazda – Bochnia
9.40 Kino retro – Doktór Murek
10.30 Rodzinka.pl – odc. 115
11.00 Rodzinka.pl – odc. 116
11.25 Polska z Miodkiem – (55)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1286
12.50 Oczy w oczy – (42)
13.25 Baw się słowami – /14/
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 47
15.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (7)
17.15 program rozrywkowy
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 27
18.20 Polska z Miodkiem – (55)
18.30 M jak miłość – odc. 1286
19.20 Baw się słowami – /14/
19.30 Baw się słowami – /15/
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Blondynka – odc. 47
21.40 Oczy w oczy – (42)
22.20 Premiera! – Wenecja – dramat
PONIEDZIAŁEK 24.04.2017
0.15 Racja stanu – (68)
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.05 Krótka historia – (243)
1.15 Moliki książkowe – odc. 15
1.30 SUPEŁKOWE ABC – odc. 32
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.00 Dwie Joasie; komedia
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1584
7.25 Blondynka – odc. 47
8.20 Oczy w oczy – (42)
8.50 Prawda znalazła swój dom
9.25 Wiadomości
9.40 Medycyna i Ty – Arytmie
9.55 Sonda 2 – (50)
10.30 Kopciuszek – odc. 25
10.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 32
11.20 Krótka historia
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1584
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Kratka; film TVP
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Bruno Schulz; film
18.15 Sonda 2 – (50)
18.45 Kopciuszek – odc. 25
19.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 32
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.33 Pogoda
20.40 Kratka; film TVP
21.30 Krótka historia – (244); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1584
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (75)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Wolny Ekran – (49); magazyn
23.50 Medycyna i Ty
0.00 Zakończenie dnia
WTOREK 25.04.2017
0.05 O! Polskie Przeboje
0.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 27
1.30 W Krainie Baśni – odc. 8
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (75)
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (244); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1585
7.25 Niewdzięczność – dramat
8.20 Bruno Schulz; film dokumentalny
9.25 Wiadomości
9.40 Smaki polskie
9.55 Sonda 2 – (31)
10.30 Kopciuszek – odc. 26
10.55 W Krainie Baśni – odc. 8
11.20 Krótka historia – (245); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem
11.55 Niedziela z… Zawadzką
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1585
13.25 Flesz historii – odc. 335
13.45 Dobranocka – Tajemnica szyfru
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 203
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (76)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Prawda znalazła swój dom; film
17.40 Ktokolwiek widział…
18.15 Sonda 2 – (31)
18.45 Kopciuszek – odc. 26
19.15 W Krainie Baśni – odc. 8
19.45 Dobranocka – Tajemnica szyfru
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.33 Pogoda
20.40 Ojciec Mateusz – odc. 203 –
21.30 Krótka historia – (245); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1585
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Nad Niemnem –  Magazyn
23.50 Notacje – Notacje katyńskie
0.00 Zakończenie dnia
ŚRODA 26.04.2017
0.05 Nohavica i Sikorowski
1.05 Program ekumeniczny
1.30 ABC wszystko wie – odc. 57
1.40 Mój zwierzyniec – odc. 3
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (76)
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (245); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1586
7.25 Kratka – ; film TVP
8.25 Opowieść o „Żegocie”
9.25 Wiadomości
9.40 Turystyczna jazda – Szkocja 2
9.55 Domy przyszłości – 8
10.30 Kopciuszek – odc. 27
10.55 Moliki książkowe – odc. 15
11.05 Mój zwierzyniec – odc. 3
11.20 Krótka historia – (246); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Kwartet – magazyn regionów
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1586
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Artyści – odc.
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (77)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Fryderyk 2017 – gala
19.15 ABC wszystko wie – odc. 57
19.25 Mój zwierzyniec – odc. 3
19.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.33 Pogoda
20.40 Artyści – odc. 8
21.30 Krótka historia – (246); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1586
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii
22.45 Halo Polonia; magazyn
23.35 Wilnoteka; magazyn
23.55 Przepis dnia – /162/; magazyn
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 27.04.2017
0.05 Życie nad rozlewiskiem – 5/13
1.00 Studio Wschód
1.35 Przyjaciele lasu – odc. 27
1.45 Kaktus i Mały
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (246); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1587
7.25 M jak miłość – odc. 1285
8.25 Duch w dom – odc. 8/8
9.10 Szlakiem miejsc niezwykłych
9.25 Wiadomości
9.40 Wilnoteka; magazyn
9.55 Jak to działa – odc. 116 Chemia
10.30 Kopciuszek – odc. 28
11.00 Przyjaciele lasu – odc. 27
11.10 Kaktus i Mały
11.20 Krótka historia – (247); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (66)
11.55 Naszaarmia.pl – odc. 261
12.20 Podróże z historią – odc. 27
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1587
13.25 Magazyn z Ameryki – /5/ (
13.45 Dobranocka – Bajka o bajkach
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Komisja morderstw – odc. 6/12
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (78)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.40 Warto rozmawiać
18.45 Kopciuszek – odc. 28
19.10 Polska z Miodkiem – (66)
19.20 Przyjaciele lasu – odc. 27
19.30 Kaktus i Mały
19.45 Dobranocka – Bajka o bajkach
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.33 Pogoda
20.40 Komisja morderstw – odc. 6/12
21.30 Krótka historia – (247); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1587
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (78)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn z Ameryki – /5/
23.50 Zapiski Łazęgi
23.55 Przepis dnia – /163/; magazyn
0.00 Zakończenie dnia
PIĄTEK 28.04.2017
0.05 Życie nad rozlewiskiem – 6/13
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.30 Domisie – Domisiowa gra
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (78)
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (247); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 131
7.25 M jak miłość – odc. 1286
8.25 Defekt – odc. 6/9
9.25 Wiadomości
9.40 Warto rozmawiać
10.45 Baw się słowami – /15/
10.55 Domisie – Domisiowa gra
11.20 Krótka historia – (248); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Racja stanu
12.25 Było, nie minęło –  Modzele
12.55 Na sygnale – odc. 131
13.25 Wolny Ekran – (49); magazyn
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 665
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (79)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Przybliżenie – (3)
18.20 Racja stanu
18.50 Turystyczna jazda – Szkocja 2
19.10 Domisie – Domisiowa gra
19.40 Dobranocka – Dobromir
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.33 Pogoda
20.40 Na dobre i na złe – odc. 665
21.40 Na sygnale – odc. 131
22.05 Krótka historia – (248); felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (79)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Przepis dnia; magazyn
023.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 29.04.2017
023.40 Barwy szczęścia – odc. 1584
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1585
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1586
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1587
1.30 Pytanie na śniadanie
4.45 Polonia 24
5.05 Rozmowa Polonii – (79); rozmowa
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 203 – Antyk (Ojciec Mateusz XVI odc. 4) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.05 Na dobre i na złe – odc. 665 – Fałszywa nadzieja
8.05 O! Polskie Przeboje; program muzyczny
9.00 Okrasa łamie przepisy – W czarnej kuchni –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.30 Domy przyszłości – 9 –  txt. str. 777; reportaż
10.00 Kulturalni PL – (349); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (347)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1287
12.55 Przyjaciel do zadań specjalnych – /4/; reality show
13.40 Dobranocka – Miś Fantazy – Magiczny cylinder, odc. 5 –  AD
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Sprawiedliwi – odc. 5/7* – Mury
15.40 Obce ciało (Obce ciało) –  txt. str. 777 AD  112′; film obyczajowy kraj prod.Polska, Włochy, Rosja (2014); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Riccardo Leonelli – Angelo, Agnieszka Grochowska – Kris Nilska, Agata Buzek – Katarzyna, Weronika Rosati – Mira Tkacz, Ewa Krasnodębska, Sławomir Orzechowski, Chulpan Khamatova, Stanisława Celińska, Bartłomiej Żmuda, Victoria Zinny
17.40 Robert Kasprzycki – Niebo do wynajęcia – koncert live; koncert
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (347)
18.50 M jak miłość – odc. 1287
19.45 Dobranocka za oceanem – Miś Fantazy – Magiczny cylinder, odc. 5 –  AD
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.33 Pogoda
20.40 Sprawiedliwi – odc. 5/7* – Mury
021.40 Kocham Cię, Polsko! – odc. (8); zabawa quizowa
023.15 Przyjaciel do zadań specjalnych – /4/; reality show
023.55 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 30.04.2017
023.55 Kino retro – Fredek uszczęśliwia świat; komedia
1.40 Saga rodów – Ród Szurmiejów; magazyn
2.05 Prawda znalazła swój dom; film dokumentalny
2.35 Magazyn z Ameryki – /5/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2017)
2.55 Wolny Ekran – (50); magazyn
3.10 Polska z Miodkiem – (67) Ełk, Elbląg; felieton
3.20 Ziarno – Prezenty od Pana Boga; magazyn
3.50 Baw się słowami – /16/; magazyn
4.00 Baw się słowami – /17/; magazyn
4.15 Petersburski Music Show – odc. 47; program muzyczny
4.50 Tajemnica Sagali – odc. 3/14 – Wtajemniczeni (Tajemnica Sagali) –  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996)
5.20 Tajemnica Sagali – odc. 4/14 – Trzecia część mocy (Tajemnica Sagali) –  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996)
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Regina Coeli (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2017); STEREO, 10.9, Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie, Transmisja
8.20 Turystyczna jazda – Gruzja
8.40 Kino retro – Fredek uszczęśliwia świat  83′; komedia kraj prod.Polska (1936); reż.:Zbigniew Ziembiński; wyk.:Karolina Łubieńska, Zbigniew Rakowiecki, Lena Żeliska, Jerzy Czapliński, Loda Halama, Wanda Jaroszewska, Józef Kondrat, Tadeusz Wesołowski, Antoni Fertner, Józef Orwid
10.30 Rodzinka.pl – odc. 117 „Powrót do szkoły” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.00 Rodzinka.pl – odc. 118 „Walentynki” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.25 Polska z Miodkiem – (67) Ełk, Elbląg; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1288
12.50 Oczy w oczy – (47)
13.25 Baw się słowami – /16/; magazyn
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 3 – O Bartku doktorze –  txt. str. 777; film animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Fałszywe łzy; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 48* (seria IV, odc. 9) – Casting
15.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (8); zabawa quizowa
17.20 KFPP Opole – Opole 2014 – Przeżyjmy to jeszcze raz
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 28 Kraków nowoczesny –  txt. str. 777; magazyn
18.20 Polska z Miodkiem – (67) Ełk, Elbląg; felieton
18.30 M jak miłość – odc. 1288
19.20 Baw się słowami – /16/; magazyn
19.30 Baw się słowami – /17/; magazyn
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.33 Pogoda
20.40 Blondynka – odc. 48* (seria IV, odc. 9) – Casting
021.40 Oczy w oczy – (47)
022.20 Obce ciało; film
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.