20 II-26 II

PIĄTEK 20.02.2015
0.05 A la show – (4) – Marcin Daniec; talk-show
0.35 Jak to jest z tym życiem?; magazyn dla niepełnosprawnych
1.00 KucinAlina – (19) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2015)
1.30 Tajemnice Wiklinowej Zatoki – odc. 2/7 – Intruz; serial animowany
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama – ok. godz. 2.50
4.50 Polonia w Komie – (675) Birma – Jadeit
5.00 Halo Polonia; magazyn
5.40 Sprawa na dziś – odc. 32 – Nowe otwarcie
6.05 Na sygnale – s. 2 odc. 20 „Drobnym drukiem” –  txt. str. 777
6.25 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 3
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1107 –  txt. str. 777; serial TVP
7.50 Paradoks – odc. 10* Animalia –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
8.40 Zapiski Łazęgi – Stare młyny; felieton
8.55 Jan Nowak Jeziorański – kulisy zdarzeń – odc. 7; cykl dokumentalny
9.30 Szperacze.tv – Osobowości TVP (7); program rozrywkowy
10.00 Ex Libris – odc. 202; magazyn; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
10.20 A la show – (4) – Marcin Daniec; talk-show
10.55 Sprawa na dziś – odc. 32 – Nowe otwarcie
11.20 Polonia w Komie – (675) Birma – Jadeit
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 3
11.55 Sensacje XX wieku – Operacja Suez ’56 –  txt. str. 777; cykl dokumentalny
12.25 Kulturanek – odc. 5 „To jest napad! Pakuj kasę!”; magazyn
12.55 Na sygnale – s. 2 odc. 20 „Drobnym drukiem” –  txt. str. 777
13.25 Cafe Historia – Kujawskie piramidy; program publicystyczny
13.45 Dobranocka – Dziwny świat kota Filemona – odc. 6 – Wielkie pranie; film animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 3
14.50 Na dobre i na złe – odc. 580 Oszukani –  txt. str. 777; serial TVP
15.45 Polonia w Komie – (676) Egipt – sok trzcinowy
16.00 Tylko strach*                     –  txt. str. 777  90′; dramat kraj prod.Polska (1993); reż.:BARBARA SASS; wyk.:DOROTA SEGDA, ANNA DYMNA, DOROTA POMYKAŁA, JERZY TRELA, KRZYSZTOF GLOBISZ, CEZARY PAZURA
17.40 To co w życiu ważne – Recital Krzysztofa Krawczyka
18.45 Sprawa na dziś – odc. 32 – Nowe otwarcie
19.10 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 3
19.15 Sensacje XX wieku – Operacja Suez ’56; cykl dokumentalny
19.45 Dobranocka za oceanem – Dziwny świat kota Filemona – odc. 6 – Wielkie pranie; film animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 580 Oszukani; serial TVP
21.45 Na sygnale – s. 2 odc. 20 „Drobnym drukiem”
22.10 Polonia w Komie – (676) Egipt – sok trzcinowy
22.20 Tylko strach*                      90′; dramat kraj prod.Polska (1993); reż.:BARBARA SASS; wyk.:DOROTA SEGDA, ANNA DYMNA, DOROTA POMYKAŁA, JERZY TRELA, KRZYSZTOF GLOBISZ, CEZARY PAZURA
23.50 Femme Fatale – koncert Justyny Steczkowskiej
0.35 Zakończenie dnia

SOBOTA 21.02.2015
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1181; serial obyczajowy TVP
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1182 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1183 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
1.50 Barwy szczęścia – odc. 1184 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
2.20 Na sygnale – s. 2 odc. 20 „Drobnym drukiem” –  txt. str. 777
2.50 Przyjaciele lasu – odc. 20; cykl reportaży
3.05 Kulturanek – odc. 6 „Jak to jest zrobione”; magazyn
3.35 ABC Wszystko wie – odc. 8; program dla dzieci
3.55 I kudłate i łaciate – odc. 5; program dla dzieci
4.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 5; magazyn
4.25 Szperacze.tv – Teleturnieje (8); program rozrywkowy
4.50 Polonia w Komie – (668) Ekwador – Intoamericas
5.00 Kopernik – odc. 2 – Ziemia –  txt. str. 777; serial TVP
5.55 Regiony z Historią – Otwock; cykl dokumentalny
6.10 Łamigłówka – Zagadka /92/
6.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.40 Ojciec Mateusz – odc. 106 (seria VIII odc. 11) – Sztuka dojrzewania –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
7.30 KucinAlina – (20) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2015); 10.9
8.00 Na dobre i na złe – odc. 580 Oszukani –  txt. str. 777; serial TVP
9.00 Tajemnice początków Polski – Miasto zatopionych bogów; cykl dokumentalny
10.00 Kulturalni PL – (233); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (253)
11.25 Łamigłówka – Zagadka /92/
11.40 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1108 –  txt. str. 777; serial TVP
12.50 Łowcy śmiechu – Kabaret Ani Mru Mru (1); program kabaretowy
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 17 – Kozucha kłamczucha
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Czas honoru – Powstanie – odc. 9* „Noc poślubna” –  txt. str. 777; serial TVP
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (87); magazyn
16.40 Inny świat; film dokumentalny
18.20 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (253)
18.45 Łamigłówka – Zagadka /92/
18.50 M jak miłość – odc. 1108 –  txt. str. 777; serial TVP
19.40 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 17 – Kozucha kłamczucha
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Czas honoru – Powstanie – odc. 9* „Noc poślubna”; serial TVP
21.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.45 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (87); magazyn
22.15 Inny świat; film dokumentalny
0.00 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 22.02.2015
0.00 Piosenka Biesiadna – Marysia Biesiadna; koncert
0.55 Pierwsza Gala Piosenki Biesiadnej – baw się razem z nami
1.50 1200 Muzeów – odc. 4 Muzeum Górnictwa Węglowego i Zabytkowa Kopalnia Węgla Guido w Zabrzu; cykl reportaży
2.20 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (87); magazyn
2.50 Zapiski Łazęgi – Stare młyny; felieton
3.00 Łamigłówka – Zagadka /92/
3.05 Petersburski Music Show – odc. 3; program muzyczny
3.40 Ziarno – Druh Wicek Frelichowski – patron harcerzy; magazyn
4.10 Komediantka – odc. 5 –  txt. str. 777; serial TVP
5.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.30 Wielkopolskie Rezerwaty Przyrody – Rezerwaty torfowiskowe i wodny; magazyn przyrodniczy
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2015), Transmisja
6.10 Między ziemią a niebem; magazyn
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła akademickiego KUL pw. Św. Krzyża w Lublinie., Transmisja
8.20 Femme Fatale – koncert Justyny Steczkowskiej
9.05 Polonia w Komie – (670) Birma – Jadeit
9.20 Okrasa łamie przepisy – Na połów stynki –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
10.05 Skarby prowincji – Skarby prowincji. Bazylika Św. Janów; cykl reportaży
10.25 Tajemnice gór  29′; film dokumentalny
10.55 Made in Poland; teleturniej
11.25 Łamigłówka – Zagadka /92/
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1109 –  txt. str. 777; serial TVP
12.50 Sprzedawcy używanego rock’n’rolla – 25 lat T. Love; koncert
13.45 Dobranocka – Przypadki zwierzojeża – Kto czyta nie błądzi; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Chichot losu – odc. 12/13* – Spadkobiercy –  txt. str. 777; serial TVP
15.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Tygodnik.pl; magazyn
17.00 Komediantka – odc. 5 –  txt. str. 777; serial TVP
18.05 Petersburski Music Show – odc. 3; program muzyczny
18.30 Pod Tatrami; cykl reportaży
18.45 Łamigłówka – Zagadka /92/
18.50 M jak miłość – odc. 1109 –  txt. str. 777; serial TVP
19.40 Dobranocka za oceanem – Przypadki zwierzojeża – Kto czyta nie błądzi; serial animowany
19.45 Dobranocka za oceanem – Notatnik przyrodniczy – Dlaczego w kosmicznej erze jeździmy na rowerze ?
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Chichot losu – odc. 12/13* – Spadkobiercy; serial TVP
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Tygodnik.pl; magazyn
22.45 Kulturalni PL – (233); magazyn
23.40 Tajemnice gór  29′; film dokumentalny
0.10 Zakończenie dnia

PONIEDZIAŁEK 23.02.2015
0.10 Magazyn kulturalny
0.40 Szlakiem Kolberga – Misia Furtak; reportaż
1.05 Nad Niemnem – Magazyn Polaków na Białorusi
1.25 Janka – odc. 12 – Ucieczka (Janka) –  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1989); Dla małoletnich od lat 7
2.00 Pytanie na śniadanie – W tym: Panorama i Pogoda

4.50 Cafe Historia – Kulisy wielkich międzynarodowych paktów; program publicystyczny
5.10 Made in Poland; teleturniej
5.40 Baron24 – odc. 18 „Czuj duch” –  txt. str. 777; serial komediowy TVP
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1185 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
6.30 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 4
6.35 Wiadomości
6.50 Chichot losu – odc. 12/13* – Spadkobiercy –  txt. str. 777; serial TVP
7.45 Tygodnik.pl; magazyn
8.40 Kulturalni PL – (233); magazyn
9.50 Notacje – Witold Sobociński. Malarz ekranu; cykl dokumentalny
10.05 Szlakiem Kolberga – Misia Furtak; reportaż
10.35 Libera – Przewodnik po sztuce – odc. 5 – Konstrukcja w procesie; felieton
10.55 Baron24 – odc. 18 „Czuj duch” –  txt. str. 777; serial komediowy TVP
11.20 Polonia w Komie – (676) Egipt – sok trzcinowy
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 4
11.55 Sensacje XX wieku – Prezydent dziękuje –  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1185 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
13.25 Nad Niemnem – Magazyn Polaków na Białorusi
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek – Placek z kruszonką; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 4
14.50 Miłość nad rozlewiskiem – odc. 8/13 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
15.45 Polonia w Komie – (677)
16.00 Reporter Polski; magazyn
16.45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
17.45 Naszaarmia.pl; magazyn
18.10 I kudłate i łaciate – odc. 6; program dla dzieci
18.25 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 6; magazyn
18.45 Baron24 – odc. 18 „Czuj duch” –  txt. str. 777; serial komediowy TVP
19.10 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 4
19.15 Sensacje XX wieku – Prezydent dziękuje; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
19.45 Dobranocka za oceanem – Miś Uszatek – Placek z kruszonką; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Miłość nad rozlewiskiem – odc. 8/13; serial obyczajowy TVP
21.35 Polonia w Komie – (677)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1185; serial obyczajowy TVP
22.20 Reporter Polski; magazyn
22.50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
23.40 Polacy na Syberii – Jestem z Irkucka; cykl dokumentalny; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
0.05 Zakończenie dnia

WTOREK 24.02.2015
0.10 Tygodnik Kulturalny
0.55 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (253)
1.25 Klementynka i Klemens – gęsi z Doliny Młynów – Zaginiony (Zaginiony); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1986)
1.40 Klementynka i Klemens – gęsi z Doliny Młynów – Przechytrzyć lisa (Przechytrzyć lisa); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1986)
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
5.05 Reporter Polski; magazyn
5.40 Sprawa na dziś – odc. 33
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1186 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
6.30 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 9
6.35 Wiadomości
6.50 Czas honoru – Powstanie – odc. 9* „Noc poślubna” –  txt. str. 777; serial TVP
7.50 Tajemnice gór; film dokumentalny
8.30 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
9.35 Polacy na Syberii – Jestem z Irkucka; cykl dokumentalny; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
10.05 Tygodnik Kulturalny
10.55 Sprawa na dziś – odc. 33
11.20 Polonia w Komie – (677)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 9
11.55 Sensacje XX wieku – Zemsta; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
12.30 Petersburski Music Show – odc. 3; program muzyczny
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1186 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
13.25 Informacje kulturalne; informator kulturalny
13.45 Dobranocka – Przygód kilka wróbla Ćwirka – odc. 17/39 – Nauczyciel śpiewu
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 9
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 107 (seria VIII odc. 12) – Czarna wdowa –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
15.45 Polonia w Komie – (678)
16.00 Halo Polonia; magazyn
16.45 Tomek Lipiński i TILT cz. 2 – Mówię ci, że…; koncert
17.40 Jan Nowak Jeziorański – kulisy zdarzeń – odc. 8; cykl dokumentalny
18.10 Made in Poland; teleturniej
18.45 Sprawa na dziś – odc. 33
19.10 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 9
19.15 Sensacje XX wieku – Zemsta; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
19.45 Dobranocka za oceanem – Przygód kilka wróbla Ćwirka – odc. 17/39 – Nauczyciel śpiewu
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 107 (seria VIII odc. 12) – Czarna wdowa –  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
21.35 Polonia w Komie – (678)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1186; serial obyczajowy TVP
22.15 Halo Polonia; magazyn
22.55 Tomek Lipiński i TILT cz. 2 – Mówię ci, że…; koncert
23.40 Nad Niemnem – Magazyn Polaków na Białorusi
0.05 Zakończenie dnia

ŚRODA 25.02.2015
0.05 Hala odlotów – (s. IV, odc. 8); talk-show
1.00 Wielkopolskie Rezerwaty Przyrody – Rezerwaty torfowiskowe i wodny; magazyn przyrodniczy
1.25 Gruby – odc. 4/7 Klucz –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda

5.00 Halo Polonia; magazyn
5.40 Sprawa na dziś – odc. 34 Nielegalna pomoc
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1187 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
6.30 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 5
6.35 Wiadomości
6.50 Miłość nad rozlewiskiem – odc. 8/13 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
7.50 Teatr Telewizji – Zemsta  100′; spektakl teatralny; reż.:Jan Świderski; wyk.:Jan Świderski, Czesław Wołłejko, Wojciech Pokora, Krzysztof Kalczyński, Emilia Krakowska, Aleksander Dzwonkowski
9.35 1200 Muzeów – odc. 5 Muzea Zabawek; cykl reportaży
10.05 Hala odlotów – (s. IV, odc. 8); talk-show
10.55 Sprawa na dziś – odc. 34 Nielegalna pomoc
11.20 Polonia w Komie – (678)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 5
11.55 Sensacje XX wieku – Bomba Stalina –  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
12.25 I kudłate i łaciate – odc. 6; program dla dzieci
12.35 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 6; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1187 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
13.25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2015)
13.45 Proszę słonia odc.6 – Kość słoniowa; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 5
14.50 Teatr Telewizji – Zemsta  100′; spektakl teatralny; reż.:Jan Świderski; wyk.:Jan Świderski, Czesław Wołłejko, Wojciech Pokora, Krzysztof Kalczyński, Emilia Krakowska, Aleksander Dzwonkowski
16.40 Polonia w Komie – (679)
16.50 Egzamin z życia – odc. 8/112; serial TVP; 10.9
17.45 Bezpieczne rezerwy. Historia polskiego złota.; film dokumentalny; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
18.45 Sprawa na dziś – odc. 34 Nielegalna pomoc
19.10 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 5
19.15 Sensacje XX wieku – Bomba Stalina; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
19.45 Dobranocka za oceanem – Proszę słonia – odc 6 – Kość słoniowa; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 8/112; serial TVP; 10.9
21.35 Polonia w Komie – (679)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1187; serial obyczajowy TVP
22.20 Teatr Telewizji – Zemsta  100′; spektakl teatralny; reż.:Jan Świderski; wyk.:Jan Świderski, Czesław Wołłejko, Wojciech Pokora, Krzysztof Kalczyński, Emilia Krakowska, Aleksander Dzwonkowski
0.00 Zapiski Łazęgi – Nieznane jeziora; felieton
0.05 Zakończenie dnia

CZWARTEK 26.02.2015
0.10 Rozmowy poSzczególne – z Januszem Głowackim rozmawia Waldemar Dąbrowski
1.00 W codziennej służbie; reportaż
1.25 Słoneczna włócznia – odc. 7 – Niezwykły gość –  txt. str. 777; serial TVP
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda

4.45 Ex Libris – odc. 203; magazyn; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
5.05 Dzika Polska – Piotr, przyroda i czary; serial dokumentalny
5.40 Sprawa na dziś – odc. 35 Wołanie na puszczy
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1188 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
6.30 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 7
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1108 –  txt. str. 777; serial TVP
7.45 Egzamin z życia – odc. 8/112; serial TVP; 10.9
8.35 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2015)
8.55 Bezpieczne rezerwy. Historia polskiego złota.; film dokumentalny; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
9.45 Regiony z Historią – Otwock; cykl dokumentalny
10.05 Rozmowy poSzczególne – z Januszem Głowackim rozmawia Waldemar Dąbrowski
10.40 Flesz historii – odc. 221; cykl reportaży; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
11.00 Sprawa na dziś – odc. 35 Wołanie na puszczy
11.25 Polonia w Komie – (679)
11.35 program rozrywkowy
11.45 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 7
11.55 Sensacje XX wieku – Chińska bomba atomowa; cykl dokumentalny
12.25 KucinAlina – (20) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2015); 10.9
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1188 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
13.25 Informacje kulturalne; informator kulturalny
13.45 Dobranocka – Dziwne przygody Koziołka Matołka – odc. 5 – Rajd
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 7
14.55 Paradoks – odc. 11* Tata –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
15.45 Polonia w Komie – (680)
16.00 Halo Polonia; magazyn
16.45 Instynkt – odc. 11* „Dobrodziej” –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
17.35 Co ja tu robię? Tadeusz Konwicki; film dokumentalny; reż.: Janusz Anderman
18.45 Sprawa na dziś – odc. 35 Wołanie na puszczy
19.10 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 7
19.15 Sensacje XX wieku – Chińska bomba atomowa; cykl dokumentalny
19.45 Dobranocka za oceanem – Dziwne przygody Koziołka Matołka – odc. 5 – Rajd
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Paradoks – odc. 11* Tata; serial kryminalny TVP
21.35 Polonia w Komie – (680)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1188; serial obyczajowy TVP
22.15 Halo Polonia; magazyn
22.55 Co ja tu robię? Tadeusz Konwicki; film dokumentalny; reż.: Janusz Anderman
23.50 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2015)
0.10 Zakończenie dnia

PIĄTEK 27.02.2015
0.10 A la show – (5) – Wojciech Mann; talk-show
0.40 Alchemia zdrowia i urody; magazyn
1.00 KucinAlina – (20) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2015); 10.9
1.30 Tajemnice Wiklinowej Zatoki – odc. 3/7 – Szafir; serial animowany
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda

5.00 Halo Polonia; magazyn
5.40 Sprawa na dziś – odc. 36 Prawo przyjaźni
6.05 Na sygnale – s. 2 odc. 21 „Kubeł zimnej wody” –  txt. str. 777
6.25 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 6
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1109 –  txt. str. 777; serial TVP
7.50 Paradoks – odc. 11* Tata –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
8.40 Zapiski Łazęgi – Nieznane jeziora; felieton
8.55 Jan Nowak Jeziorański – kulisy zdarzeń – odc. 8; cykl dokumentalny
9.30 Szperacze.tv – Teleturnieje (8); program rozrywkowy
10.00 Ex Libris – odc. 203; magazyn; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
10.20 A la show – (5) – Wojciech Mann; talk-show
10.55 Sprawa na dziś – odc. 36 Prawo przyjaźni
11.20 Polonia w Komie – (680)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 6
11.55 Sensacje XX wieku – Zadanie specjalne; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
12.25 Kulturanek – odc. 6 „Jak to jest zrobione”; magazyn
12.55 Na sygnale – s. 2 odc. 21 „Kubeł zimnej wody” –  txt. str. 777
13.25 Cafe Historia – Kulisy wielkich międzynarodowych paktów; program publicystyczny
13.45 Dobranocka – Dziwny świat kota Filemona – odc. 7 – Poważne zmartwienie
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 6
14.50 Na dobre i na złe – odc. 581 Wielki bal –  txt. str. 777; serial TVP
15.45 Polonia w Komie – (681)
16.00 Gnoje –  txt. str. 777  85′; dramat obyczajowy; reż.:Jerzy Zalewski; wyk.:Olaf Lubaszenko, Mirosław Baka, Mariusz Bonaszewski, Piotr Bajor, Artur Żmijewski, Danuta Stenka; Dla małoletnich od lat 16
17.40 Eleni – Jubileusz po grecku; widowisko muzyczne
18.25 Laskowik & Malicki; widowisko
18.45 Sprawa na dziś – odc. 36 Prawo przyjaźni
19.10 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 6
19.15 Sensacje XX wieku – Zadanie specjalne; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
19.45 Dobranocka za oceanem – Dziwny świat kota Filemona – odc. 7 – Poważne zmartwienie
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 581 Wielki bal; serial TVP
21.45 Na sygnale – s. 2 odc. 21 „Kubeł zimnej wody”
22.10 Polonia w Komie – (681)
22.20 Gnoje  85′; dramat obyczajowy; reż.:Jerzy Zalewski; wyk.:Olaf Lubaszenko, Mirosław Baka, Mariusz Bonaszewski, Piotr Bajor, Artur Żmijewski, Danuta Stenka; Dla małoletnich od lat 16
23.50 Eleni – Jubileusz po grecku; widowisko muzyczne
0.35 Zakończenie dnia

SOBOTA 28.02.2015
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1185; serial obyczajowy TVP
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1186 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
1.30 Barwy szczęścia – odc. 1187 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
1.55 Barwy szczęścia – odc. 1188 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
2.25 Na sygnale – s. 2 odc. 21 „Kubeł zimnej wody” –  txt. str. 777
2.55 Przyjaciele lasu – odc. 10; cykl reportaży
3.10 Kulturanek – odc. 7 „Chimeryczna hybryda”; magazyn
3.40 I kudłate i łaciate – odc. 6; program dla dzieci
4.00 39. Bieg Paistów 2015
4.15 Szperacze.tv – Moda (9); program rozrywkowy
4.45 Kopernik – odc. 3 – Księga szósta –  txt. str. 777; serial TVP
5.45 39. Bieg Paistów 2015
5.55 Łamigłówka
6.05 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.25 Ojciec Mateusz – odc. 107 (seria VIII odc. 12) – Czarna wdowa –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
7.15 39. Bieg Paistów 2015
7.30 KucinAlina – (21) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2015)
8.00 Na dobre i na złe – odc. 581 Wielki bal –  txt. str. 777; serial TVP
9.00 39. Bieg Paistów 2015
9.20 Polska i świat z historią w tle – Zamek w Montresor; cykl reportaży
10.00 Kulturalni PL – (234); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (254)
11.25 Łamigłówka
11.30 Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry – Grupa MoCarta; widowisko rozrywkowe
11.55 M jak miłość – odc. 1110 –  txt. str. 777; serial TVP
12.50 Łowcy śmiechu – Kabaret Moralnego Niepokoju (2); program kabaretowy
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 18 – Złota jabłoń; film animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Czas honoru – Powstanie – odc. 10* „Szyfr Inżyniera” –  txt. str. 777; serial TVP
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (88); magazyn
16.40 Pornografia (Pornografia)  112′; film fabularny kraj prod.Polska, Francja (2003); reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Krzysztof Majchrzak, Adam Ferency, Jan Frycz, Krzysztof Globisz, Sandra Samos, Kazimierz Mazur, Grażyna Błęcka-Kolska; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1110 –  txt. str. 777; serial TVP
19.40 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 18 – Złota jabłoń
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Czas honoru – Powstanie – odc. 10* „Szyfr Inżyniera”; serial TVP
21.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.45 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (88); magazyn
22.20 Pornografia (Pornografia)  112′; film fabularny kraj prod.Polska, Francja (2003); reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Krzysztof Majchrzak, Adam Ferency, Jan Frycz, Krzysztof Globisz, Sandra Samos, Kazimierz Mazur, Grażyna Błęcka-Kolska; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
0.15 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 01.03.2015
0.15 Piosenka Biesiadna – Górny OTTO; koncert
1.25 Kabaretowy Alfabet Dwójki – M jak MoCarta
1.50 1200 Muzeów
2.20 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (88); magazyn
2.50 Zapiski Łazęgi – Nieznane jeziora; felieton
3.00 Łamigłówka
3.05 Petersburski Music Show – odc. 5; program muzyczny
3.40 Ziarno – Przemienienie Pańskie; magazyn
4.10 Komediantka – odc. 6 –  txt. str. 777; serial TVP
5.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.35 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.10 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Maksymiliana M. Kolbego w Szklarskiej Porębie, Transmisja
8.25 Wszystko jest poezją – koncert poświęcony twórczości Edwarda Stachury
10.05 Skarby prowincji – Skarby prowincji. II odc. 9; cykl reportaży; 10.9
10.25 Natury Dzieła Wybrane – Tomaszów odc. 1; cykl reportaży
10.55 Made in Poland; teleturniej
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1111 –  txt. str. 777; serial TVP
12.45 Tyle słońca – przeboje Anny Jantar cz. 1; koncert
13.45 Dobranocka – Przypadki zwierzojeża – Niezłe ziółko; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Chichot losu – odc. 13/13* – Przyszywani –  txt. str. 777; serial TVP
15.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Tygodnik.pl; magazyn
17.00 Komediantka – odc. 6 –  txt. str. 777; serial TVP
18.05 Petersburski Music Show – odc. 5; program muzyczny
18.35 Pod Tatrami; cykl reportaży
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1111 –  txt. str. 777; serial TVP
19.45 Dobranocka za oceanem – Przypadki zwierzojeża – Niezłe ziółko; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Chichot losu – odc. 13/13* – Przyszywani; serial TVP
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Tygodnik.pl; magazyn
22.45 Kulturalni PL – (234); magazyn
23.40 Natury Dzieła Wybrane – Tomaszów odc. 1; cykl reportaży
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.