19 – 28 grudnia

PIĄTEK 19.12.2014 TV Polonia
0.05 Świat się kręci – /251/; widowisko publicystyczne; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
1.00 KucinAlina – (10) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2014); 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
1.30 Karrypel kontra Groszki – odc. 3 – Cyrk z Bocianem; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
2.00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
5.00 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 10.9
5.40 Sprawa na dziś odc. 1; reż.:Mikołaj Haremski; wyk.:Barbara Lauks, Sylwia Juszczak – Pągowska, Agnieszka Korzeniowska, Ireneusz Czop, Mikołaj Krawczyk, Marek Kałużyński, Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski, Tomasz Kubiatowicz, Beata Łucka; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
6.05 Na sygnale – s. 2 odc. 12 „Anatol szuka wolności” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
6.25 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 7; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
6.35 Wiadomości; STEREO, 10.9
6.50 M jak miłość – odc. 1091; serial TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
7.50 Paradoks – odc. 3* Wolność –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
8.40 Zapiski Łazęgi – Między lodowcem, a murami Trzcińska; felieton; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
8.50 Operacja Życie – odc. 42 –  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
9.25 Złotopolscy – odc. 1098* – Udręki i marzenia kobiet; telenowela TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
10.00 Hala odlotów (s. III, odc. 13); talk-show; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
10.55 Sprawa na dziś odc. 1; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11.20 Polonia w Komie – (631) Bruksela – Street Project; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
11.30 Teleexpress; STEREO, 10.9
11.50 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 7; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
11.55 Sensacje XX wieku – Admirał –  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych, Transmisja
12.25 Okrasa łamie przepisy – Z kurczakiem przez wieki –  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
12.55 Na sygnale – s. 2 odc. 12 „Anatol szuka wolności” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
13.25 Skarby prowincji. II odc. 4; cykl reportaży; 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
13.45 Dobranocka – Marceli Szpak dziwi się światu – Trochę o strachach; Bez ograniczeń wiekowych
14.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
14.30 Sport; STEREO, 10.9
14.35 Pogoda; STEREO, 10.9
14.40 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 7; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
14.50 Na dobre i na złe – odc. 572 Pilna sprawa; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
15.45 Polonia w Komie – (632) Skuterem – Piotr; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
16.00 Skarga –  txt. str. 777  84′; dramat kraj prod.Polska (1991); reż.:Jerzy Wójcik; wyk.:Magda Teresa Wójcik, Henryk Boukołowski, Danuta Szaflarska, Rafał Zwierz, Karolina Lutczyn, Marek Frąckowiak, Władysław Kowalski, Szymon Pawlicki, Bogusław Sochnacki, Bożena Adamek; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
17.40 „Wyspa Brel” – piosenki Jacquesa Brela; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18.45 Sprawa na dziś odc. 1; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19.10 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 7; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
19.15 Sensacje XX wieku – Admirał; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
19.45 Dobranocka za oceanem – Marceli Szpak dziwi się światu – Trochę o strachach; Bez ograniczeń wiekowych
20.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
20.25 Sport; STEREO, 10.9
20.30 Pogoda; STEREO, 10.9
20.45 Na dobre i na złe – odc. 572 Pilna sprawa; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
21.45 Na sygnale – s. 2 odc. 12 „Anatol szuka wolności”; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
22.10 Polonia w Komie – (632) Skuterem – Piotr; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
22.20 Skarga  84′; dramat; reż.:Jerzy Wójcik; wyk.:Magda Teresa Wójcik, Henryk Boukołowski, Danuta Szaflarska, Rafał Zwierz, Karolina Lutczyn, Marek Frąckowiak, Władysław Kowalski, Szymon Pawlicki, Bogusław Sochnacki, Bożena Adamek; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
23.45 „Wyspa Brel” – piosenki Jacquesa Brela; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
0.35 Zakończenie dnia

SOBOTA 20.12.2014 TV Polonia
0.35 Złotopolscy – odc. 1094* – Spotkanie na Starym Mieście; telenowela TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
1.00 Złotopolscy – odc. 1095* – Awans Kaliny; telenowela TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
1.25 Złotopolscy – odc. 1096* – Poślubne kłopoty z mamusią; telenowela TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
1.50 Złotopolscy – odc. 1097* – Spadek; telenowela TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
2.20 Złotopolscy – odc. 1098* – Udręki i marzenia kobiet; telenowela TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
2.50 Przyjaciele lasu – odc. 11; cykl reportaży; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
3.00 Petersburski Music Show – odc. 5; program muzyczny; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
3.40 Załoga Eko – III Na szlaku Natura 2000 – Woda z gór; magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
4.10 Świat się kręci – /252/; widowisko publicystyczne; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
5.00 Czarne chmury – odc. 3/10 – Zawiść –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
5.55 Regiony z Historią – Pułtusk; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
6.10 Łamigłówka
6.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
6.40 Ojciec Mateusz – odc. 97 (seria VIII odc. 2) – Bieg –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
7.30 KucinAlina – (11) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2014); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
8.00 Na dobre i na złe – odc. 572 Pilna sprawa; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
9.00 Pancerne relikty puszcz; film dokumentalny; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
10.00 Kulturalni PL – (224); magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (244); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress; STEREO, 10.9
11.55 M jak miłość – odc. 1092; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.45 Opole na bis – „Panna, madonna, legenda tych lat (…)”; koncert; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 8 – Dwanaście miesięcy; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
14.25 Sport; STEREO, 10.9
14.35 Pogoda; STEREO, 10.9
14.45 Londyńczycy II – odc. 16/16 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; 10.9, Dla małoletnich od lat 12
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
16.00 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (78); magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
16.40 Pułkownik Kwiatkowski –  txt. str. 777  122′; komediodramat; reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Marek Kondrat, Renata Dancewicz, Zbigniew Zamachowski, Adam Ferency, Artur Barciś; 10.9, Dla małoletnich od lat 12
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1092; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.40 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 8 – Dwanaście miesięcy; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
20.20 Sport; STEREO, 10.9
20.30 Pogoda; STEREO, 10.9
20.35 Londyńczycy II – odc. 16/16; serial obyczajowy TVP; 10.9, Dla małoletnich od lat 12
21.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
21.45 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (78); magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
22.20 Pułkownik Kwiatkowski  122′; komediodramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Marek Kondrat, Renata Dancewicz, Zbigniew Zamachowski, Adam Ferency, Artur Barciś; 10.9, Dla małoletnich od lat 12
0.25 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 21.12.2014 TV Polonia
0.25 Barwy szczęścia – odc. 1146; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
0.50 Barwy szczęścia – odc. 1147 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1148 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
1.45 Barwy szczęścia – odc. 1149 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
2.10 Na sygnale – s. 2 odc. 12 „Anatol szuka wolności” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
2.40 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (78); magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
3.15 Łamigłówka
3.20 Kurs języka polskiego. Profesor Smok i przyjaciele – (14); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
3.50 Ziarno. Izajasz i Boże Narodzenie; magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
4.20 Dylematu 5 – odc. 3/3 – Biznes –  txt. str. 777; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
5.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
5.30 Las Story – odc. 12 –  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański 505) kraj prod.Watykan (2014)
6.10 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
6.45 Pod Tatrami – Góralskie zaduszki; magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. Wawrzyńca w Poznaniu, Transmisja
8.20 L jak Laskowik, T jak TEY – Z tyłu sklepu; Dla małoletnich od lat 12
9.20 Okrasa łamie przepisy – Wigilia u leśników –  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
9.50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
10.05 Skarby prowincji. Aleksandrów Kujawski; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
10.25 Ballada o drewnie; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
10.55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress; STEREO, 10.9
11.50 M jak miłość – odc. 1093; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.50 Idą święta z Telewizyjną Jedynką i Radiem Zet; koncert; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych; W tym roku 20 grudnia na scenie przy Długim Targu w Gdańsku wystąpią: Beata Kozidrak, Kasia Kowalska, Rafał Brzozowski, Honorata Skarbek Honey, Halina Mlynkova, Bracia, Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk, Dominika Gawęda i Paweł Rurak Sokal, Barbara Kurdej Szatan w duecie z mężem Rafałem Szatanem oraz Chór Sound And Grace.

13.45 Dobranocka – Przypadki zwierzojeża – Nie do pary; Bez ograniczeń wiekowych
14.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
14.25 Sport; STEREO, 10.9
14.30 Pogoda; STEREO, 10.9
14.45 Chichot losu – odc. 3/13* – Niemożliwe –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
15.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
16.00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17.00 Dylematu 5 – odc. 3/3 – Biznes –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
17.55 Kurs języka polskiego. Profesor Smok i przyjaciele – (14); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
18.30 Skarby prowincji. Aleksandrów Kujawski; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1093; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.45 Dobranocka za oceanem – Przypadki zwierzojeża – Nie do pary; Bez ograniczeń wiekowych
20.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
20.20 Sport; STEREO, 10.9
20.25 Pogoda; STEREO, 10.9
20.40 Chichot losu – odc. 3/13* – Niemożliwe; serial TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
21.50 Tygodnik.pl; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22.45 Kulturalni PL – (224); magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
23.40 Ballada o drewnie; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
0.10 Zakończenie dnia

PONIEDZIAŁEK 22.12.2014 TV Polonia
0.10 L jak Laskowik, T jak TEY – Z tyłu sklepu; Dla małoletnich od lat 12
1.05 Po obu stronach Odry. Sąsiedzi pod lupą. – Mroczny świat podziemi; cykl reportaży; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
1.25 Janka – odc. 3 – Alaska contra Hera (Janka 3 Alaska contra Hera) –  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy (1989); Dla małoletnich od lat 7
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama – ok. godz. 2.50; Pogoda – ok. godz. 3.40, 4.25; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
5.10 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
5.40 Baron24 – odc. 9 „Pijane kury” –  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1150 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
6.30 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 8; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
6.35 Wiadomości; STEREO, 10.9
6.50 Chichot losu – odc. 3/13* – Niemożliwe –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
7.45 Tygodnik.pl; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
8.40 Kulturalni PL – (224); magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
9.50 Złotopolscy – odc. 1099* – Pierwsze śniadanie po ślubie; telenowela TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
10.20 Kurs języka polskiego. Profesor Smok i przyjaciele – (15); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
10.55 Baron24 – odc. 9 „Pijane kury” –  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
11.20 Polonia w Komie – (632) Skuterem – Piotr; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
11.30 Teleexpress; STEREO, 10.9
11.50 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 8; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
11.55 Sensacje XX wieku – Wyrok wykonano, cz. 1 –  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1150 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
13.25 Cafe Historia – Pamięć Świata; program publicystyczny; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek – Ciekawscy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
14.25 Sport; STEREO, 10.9
14.35 Pogoda; STEREO, 10.9
14.40 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 8; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
14.50 Dom nad rozlewiskiem – odc. 12/13 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
15.45 Polonia w Komie – (633); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
16.00 Reporter Polski; magazyn
16.45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
17.45 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
18.10 Kurs języka polskiego. Profesor Smok i przyjaciele – (15); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
18.45 Baron24 – odc. 9 „Pijane kury” –  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
19.10 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 8; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
19.15 Sensacje XX wieku – Wyrok wykonano, cz. 1; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
19.45 Dobranocka za oceanem – Miś Uszatek – Ciekawscy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
20.25 Sport; STEREO, 10.9
20.30 Pogoda; STEREO, 10.9
20.45 Dom nad rozlewiskiem – odc. 12/13; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
21.35 Polonia w Komie – (633); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1150; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
22.15 Reporter Polski; magazyn
22.50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
23.40 Dar serca; reportaż; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych

WTOREK 23.12.2014 TV Polonia
0.05 Świat się kręci – /253/; widowisko publicystyczne; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
0.55 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (244); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
1.25 Urwisy z Doliny Młynów – Florek (Florek); serial TVP kraj prod.Niemcy, Polska (1985); Bez ograniczeń wiekowych
1.40 Urwisy z Doliny Młynów – Strachy (Strachy); serial TVP kraj prod.Niemcy, Polska (1985); Bez ograniczeń wiekowych
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama – ok. godz. 2.50; Pogoda – ok. godz. 3.40, 4.25; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
5.00 Reporter Polski; magazyn
5.40 Sprawa na dziś – odc. 2; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1151 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
6.30 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 6; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
6.35 Wiadomości; STEREO, 10.9
6.50 Londyńczycy II – odc. 16/16 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; 10.9, Dla małoletnich od lat 12
7.45 Ballada o drewnie; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
8.30 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
9.35 Złotopolscy – odc. 1100* – Sms zmienia życie; telenowela TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
10.05 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
10.55 Sprawa na dziś – odc. 2; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11.20 Polonia w Komie – (633); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
11.30 Teleexpress; STEREO, 10.9, Na żywo
11.50 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 6; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
11.55 Sensacje XX wieku – Wyrok wykonano, cz. 2 –  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
12.25 Dar serca; reportaż; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1151 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
13.25 Po obu stronach Odry. Sąsiedzi pod lupą. – Mroczny świat podziemi; cykl reportaży; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych, Transmisja
13.45 Dobranocka – Przygód kilka wróbla Ćwirka – odc. 8/39 – Strach na wróble; Bez ograniczeń wiekowych
14.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
14.25 Sport; STEREO, 10.9
14.40 Pogoda; STEREO, 10.9
14.45 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 6; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
14.55 Ojciec Mateusz – odc. 98 (seria VIII odc. 3) – Święta Rodzina –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
15.45 Polonia w Komie – (634); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
16.00 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 10.9
16.45 Kołysz mnie… cz. 1. Śpiewa Martyna Jakubowicz; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
17.40 Operacja Życie – odc. 43 –  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
18.10 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
18.45 Sprawa na dziś – odc. 2; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19.10 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 6; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
19.15 Sensacje XX wieku – Wyrok wykonano, cz. 2; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
19.45 Dobranocka za oceanem – Przygód kilka wróbla Ćwirka – odc. 8/39 – Strach na wróble; Bez ograniczeń wiekowych
20.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
20.25 Sport; STEREO, 10.9
20.35 Pogoda; STEREO, 10.9
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 98 (seria VIII odc. 3) – Święta Rodzina –  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
21.35 Polonia w Komie – (634); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1151; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
22.15 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 10.9
22.55 Kołysz mnie… cz. 1. Śpiewa Martyna Jakubowicz; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
23.40 Po obu stronach Odry. Sąsiedzi pod lupą. – Mroczny świat podziemi; cykl reportaży; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych

ŚRODA 24.12.2014 TV Polonia
0.05 Świat się kręci – /254/; widowisko publicystyczne; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
0.55 Las Story – odc. 12 –  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
1.25 O krasnalach i Wigilii; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
1.50 Bąblandia – Choinka; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama – ok. godz. 2.50; Pogoda – ok. godz. 3.40, 4.25; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
5.00 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 10.9
5.40 Królewski karp; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1152 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
6.25 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 9; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
6.30 Notacje – Maria Iwaszkiewicz. Nasze Wigilie; cykl dokumentalny; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
6.45 Dom nad rozlewiskiem – odc. 12/13 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
7.30 Załoga Eko – III Na szlaku Natura 2000 – Woda z gór; magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
8.00 Teatr Telewizji – Pastorałka –  txt. str. 777; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2006); reż.:Laco Adamik; wyk.:Borys Szyc, Marcin Przybylski, Bartosz Opania, Krzysztof Wakuliński, Paweł Burczyk, Grzegorz Małecki, Grzegorz Damięcki, Michał Konarski, Michał Żebrowski, Zbigniew Zamachowski; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
9.25 Kolędy polskie śpiewają Poznańskie Słowiki; Bez ograniczeń wiekowych
10.05 Złotopolscy – odc. 1101* – Nowa synowa; telenowela TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
10.35 Kolędy w Teatrze Starym w Lublinie; koncert; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
11.30 Teleexpress; STEREO, 10.9
11.45 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 9; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
11.55 Święty Augustyn – odc. 1/5 – Adwokat diabła (Sant’Agostino ep. 1); serial kraj prod.Włochy, Niemcy, Polska (2010); reż.:Christian Duguay; wyk.:Alessandro Preziosi, Monica Guerritore, Franco Nero, Wenanty Nosul, Krzysztof Pieczyński, Jerzy Zelnik; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1152 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
13.25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
13.45 Dobranocka – Gwiazdka z Nieba; Bez ograniczeń wiekowych
14.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
14.30 Sport; STEREO, 10.9
14.40 Pogoda; STEREO, 10.9
14.45 Orędzie na Święta Bożego Narodzenia –  txt. str. 777
14.55 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 9; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
15.00 Teatr Telewizji – Pastorałka –  txt. str. 777; spektakl teatralny; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
16.35 Kolędy w Pałacu Prezydenckim; koncert; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
17.30 Kutia w Watykanie czyli wigilie Jana Pawła II; reportaż; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
24:00 Transmisja Mszy Świętej – Pasterskiej z Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, Transmisja
20.00 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 9; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
20.05 Dobranocka za oceanem – Gwiazdka z Nieba; Bez ograniczeń wiekowych
20.20 Wiadomości; STEREO, 10.9
20.45 Sport; STEREO, 10.9
20.55 Pogoda; STEREO, 10.9
21.00 Orędzie na Święta Bożego Narodzenia
21.15 Kolędy w Teatrze Starym w Lublinie; koncert; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
22.10 Barwy szczęścia – odc. 1152; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
22.40 Teatr Telewizji – Pastorałka; spektakl teatralny; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych

CZWARTEK 25.12.2014 TV Polonia
0.05 Kolędy w Pałacu Prezydenckim; koncert; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
1.00 Święty Augustyn – odc. 1/5 – Adwokat diabła (Sant’Agostino ep. 1); serial kraj prod.Włochy, Niemcy, Polska (2010); STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
1.45 Pieśni o narodzeniu Chrystusa; reportaż; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
2.10 Gwiazdy na Gwiazdkę; widowisko; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
3.00 Magiczne drzewo – Czerwone krzesło –  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
3.30 Okrasa łamie przepisy – Wigilia u leśników –  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
4.05 Niespotykanie spokojny człowiek –  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1975); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Janusz Kłosiński, Ryszarda Hanin, Marek Frąckowiak, Małgorzata Potocka, Janina Sokołowska, Jerzy Turek, Stanisław Tym, Ludwik Benoit, Hanna Bedryńska; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
5.05 Cała Polska śpiewa kolędy z Telewizyjną Jedynką i Radiem Zet; koncert; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
5.55 Urbi et Orbi – transmisja z błogosławieństwa z Watykanu
6.25 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 10; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
6.30 M jak miłość – odc. 1092; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
7.25 Laskowik & Malicki – świątecznie; widowisko rozrywkowe; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
8.40 Śledztwo w sprawie Bożego Narodzenia; film dokumentalny
9.35 Klops i Drops; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
10.10 Gwiazdy na Gwiazdkę; widowisko; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
11.00 KucinAlina – (11) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2014); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
11.30 Teleexpress; STEREO, 10.9
11.45 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 10; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
11.55 Święty Augustyn – odc. 2/5 – Khalida (Sant’Agostino ep. 2); serial kraj prod.Włochy, Niemcy, Polska (2010); STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
12.45 Golec uOrkiestra w Bukowinie; koncert; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
13.30 Dobranocka – Stąd do Ratuszowej Wieży; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
14.25 Sport; STEREO, 10.9
14.40 Pogoda; STEREO, 10.9
14.45 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 10; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
14.50 Kolędowanie ze Świętym J. P. II cz. 1
15.45 Polonia w Komie – (636); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
16.00 Halo Polonia – wydanie świąteczne; magazyn; STEREO, 10.9
16.45 Mała Moskwa – odc. 1/4 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP kraj prod.Polska (2008); reż.:Waldemar Krzystek; wyk.:Svetlana Khodchenkova, Dmitrij Uljanov, Elena Leszczyńska, Lesław Żurek, Artem Tkachenko, Jurij Itskov, Aleksiej Gorbunov, Andrzej Grabowski, Erwin Petrykat, Teresa Sawicka; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
17.40 Mała Moskwa – odc. 2/4 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
18.30 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 10; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
18.40 Golec uOrkiestra w Bukowinie; koncert; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
19.30 Dobranocka za oceanem – Stąd do Ratuszowej Wieży; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
20.25 Sport; STEREO, 10.9
20.35 Pogoda; STEREO, 10.9
20.45 Kolędowanie ze Świętym J. P. II cz. 1
21.40 Halo Polonia – wydanie świąteczne; magazyn; STEREO, 10.9
22.15 Mała Moskwa – odc. 1/4; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
23.05 Mała Moskwa – odc. 2/4; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
0.00 Kolędy polskie śpiewają Poznańskie Słowiki; Bez ograniczeń wiekowych

PIĄTEK 26.12.2014 TV Polonia
0.35 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
1.00 Święty Augustyn – odc. 2/5 – Khalida (Sant’Agostino ep. 2); serial kraj prod.Włochy, Niemcy, Polska (2010); STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
1.50 KucinAlina – (11) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2014); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
2.15 Golec uOrkiestra w Bukowinie; koncert; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
3.00 Magiczne drzewo – Wędrówka –  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
3.30 Klops i Drops; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
4.05 Halo Polonia – wydanie świąteczne; magazyn; STEREO, 10.9
4.40 Noc Świętego Mikołaja –  txt. str. 777 AD; film TVP kraj prod.Polska (2000); reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Zbigniew Buczkowski, Grzegorz Małecki, Wojciech Walasik, Leszek Zduń, Barbara Dziekan, Edyta Olszówka, Justyna Sieńczyłło, Jerzy Rogalski, Michał Kowalski, Magdalena Emilianowicz; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, Dla małoletnich od lat 12
5.40 M jak miłość – odc. 1093; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
6.35 Polacy w oczach świata; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
8.15 Mała Moskwa – odc. 1/4 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
9.10 Mała Moskwa – odc. 2/4 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
10.05 Agata Młynarska rozmawia; Bez ograniczeń wiekowych
10.30 Góral i Jabbar kabaret na Święta; program rozrywkowy; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
11.30 Teleexpress; STEREO, 10.9
11.45 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 11; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
11.55 Święty Augustyn – odc. 3/5 – Usta Cezara (Sant’Agostino ep. 3); serial kraj prod.Włochy, Niemcy, Polska (2010); STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
12.50 Cała Polska śpiewa kolędy z Telewizyjną Jedynką i Radiem Zet; koncert; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
13.45 Dobranocka – Gwiazdka Lisa Leona; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
14.30 Sport; STEREO, 10.9
14.40 Pogoda; STEREO, 10.9
14.44 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 11; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
14.50 Kolędowanie ze św. Janem Pawłem II. Koncert z Wadowic cz.II
15.50 Cały Gruza; film dokumentalny kraj prod.Polska (2012); reż.:Ireneusz Engler; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
16.45 Mała Moskwa – odc. 3/4 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
17.45 Mała Moskwa – odc. 4/4 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
18.35 Łamigłówka – Województwo Wielkopolskie 11; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
18.45 Agata Młynarska rozmawia
19.10 Klops i Drops; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
19.45 Dobranocka za oceanem – Gwiazdka Lisa Leona; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20.00 Wiadomości; STEREO, 10.9
20.25 Sport; STEREO, 10.9
20.35 Pogoda; STEREO, 10.9
20.45 Kolędowanie ze św. Janem Pawłem II. Koncert z Wadowic cz.II
21.40 Mała Moskwa – odc. 3/4; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
22.30 Mała Moskwa – odc. 4/4; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
23.20 Góral i Jabbar kabaret na Święta; program rozrywkowy; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
0.10 Gąssowski świątecznie; koncert; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych

SOBOTA 27.12.2014 TV Polonia
0.30 Złotopolscy – odc. 1099* – Pierwsze śniadanie po ślubie; telenowela TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
1.00 Złotopolscy – odc. 1100* – Sms zmienia życie; telenowela TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
1.25 Złotopolscy – odc. 1101* – Nowa synowa; telenowela TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
1.55 Święty Augustyn – odc. 3/5 – Usta Cezara (Sant’Agostino ep. 3); serial kraj prod.Włochy, Niemcy, Polska (2010); STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
2.50 Przyjaciele lasu – odc. 12; cykl reportaży; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
3.05 Magiczne drzewo – Przemiana –  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
3.40 Załoga Eko – III Na szlaku Natura 2000 – Ruszamy w las; magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
4.10 Mały alczyk, wielka sprawa; film dokumentalny kraj prod.Polska (2013); reż.:Dorota Adamkiewicz, Joanna Łęska; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
5.10 Czarne chmury – odc. 4/10 – Przeprawa –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
6.05 Notacje – Alicja Majewska. Co mi w duszy gra; cykl dokumentalny; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
6.15 Łamigłówka
6.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
6.40 Ojciec Mateusz – odc. 98 (seria VIII odc. 3) – Święta Rodzina –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
7.30 KucinAlina – (12) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2014); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
7.55 Regiony z Historią – Legionowo; cykl dokumentalny; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
8.15 Mała Moskwa – odc. 3/4 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
9.05 Mała Moskwa – odc. 4/4 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
10.00 Kulturalni PL – (225); magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (245); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress; STEREO, 10.9
11.40 „Czas honoru – Powstanie” – na planie serialu; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
11.55 Święty Augustyn – odc. 4/5 – Werdykt Ilariusza

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.