19.08.2016 – 25.08.2016

PIĄTEK 19.08.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 50
1.00 Pokolenia; reportaż
1.30 Klasa na obcasach – odc. 11
2.00 Pytanie na śniadanie
4.00 Festiwal Kultury Kresowej 2016
4.55 Krótka historia – (55)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 96
7.25 M jak miłość – odc. 1217
8.25 Paradoks – odc. 9
9.20 Studio Wschód
9.50 Lato z Radiem cz. 1 Kalisz
10.50 KabareTOP
11.20 Krótka historia – (56)
11.30 Teleexpress
11.50 Akcja wakacje – /7/; magazyn
12.25 Sonda 2 – (18)
12.55 Na sygnale – odc. 96
13.25 Przygody Smoka Pola – (11)
13.45 Dobranocka – Maurycy i Hawranek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.40 Na dobre i na złe – odc. 631
15.35 Nie pogrywaj, graj po polsku /4/
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Z biegiem lat, z biegiem dni
19.00 Przyjaciele lasu – odc. 43
19.15 Klasa na obcasach – odc. 11
19.45 Dobranocka – Maurycy i Hawranek
20.00 Wiadomości
20.25 Pogoda
20.35 Na dobre i na złe – odc. 631
21.30 Nie pogrywaj, graj po polsku /4/
21.45 Na sygnale – odc. 96
22.10 Krótka historia – (56)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
SOBOTA 20.08.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1441
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1442
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1443
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1444
1.30 Pytanie na śniadanie
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.15 Polska Molskiej
6.45 Ojciec Mateusz – odc. 141
7.40 Na dobre i na złe – odc. 631
8.45 Saga prastarej puszczy
9.45 Turystyczna jazda
10.00 Kulturalni PL – na bis (10)
11.00 Akcja wakacje – /8/; magazyn
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1218
12.50 Przygarnij mnie – odc. 10
13.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.40 Ja wam pokażę! – odc. 11/13
15.25 Muzeum Polskiej Piosenki
15.40 Człowiek z marmuru – dramat
18.15 Akcja wakacje – /8/; magazyn
18.50 M jak miłość – odc. 1218
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.20 Pogoda
20.35 Ja wam pokażę! – odc. 11/13
21.20 Muzeum Polskiej Piosenki
21.35 Człowiek z marmuru – Andrzej Wajda
NIEDZIELA 21.08.2016
0.25 Lato z Radiem cz. 1 Ciechanów
1.25 Saga prastarej puszczy
2.20 Polska z Miodkiem – (33) Krosno
2.30 Teleranek – odc. 7
3.00 Przygody Smoka Pola – (12)
3.20 Petersburski Music Show – 41
3.50 Festiwal „Muszelki Wigier” 2016
4.25 W pustyni i w puszczy – odc. 3
5.25 nformacje kulturalne ekstra
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.50 Książki na lato
6.55 Książki na lato
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Myszkowie
8.25 Muzyczne Hity Teleexpressu
10.00 Rodzinka.pl – odc. 45 „Magda”
10.30 Rodzinka.pl – odc. 46
11.00 Pochwała żeglarstwa
11.30 Teleexpress
11.45 Polska z Miodkiem – (33)
11.55 M jak miłość – odc. 1219
12.50 Oczy w oczy – (10)
13.25 Przygody Smoka Pola
13.45 Dobranocka – Król Maciuś I
14.00 Przystań – odc. 10/13
14.45 Wiadomości
15.25 Pogoda
15.35 07 zgłoś się – odc. 20/21
17.15 Opole 2015 na bis /2
17.55 Pochwała żeglarstwa
18.25 Polska z Miodkiem – (33)
18.35 M jak miłość – odc. 1219
19.25 Przygody Smoka Pola
19.45 Dobranocka – Król Maciuś I)
20.00 Wiadomości
20.20 Pogoda
20.30 Przystań – odc. 10/13
21.20 Muzeum Polskiej Piosenki – /44/
21.35 Oczy w oczy – (10)
22.10 07 zgłoś się – odc. 20/21
PONIEDZIAŁEK 22.08.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 51
1.05 Nad Niemnem – odc.149
1.25 Janka – odc. 12 – Ucieczka
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Polskie historie. Australia cz. 1
5.35 Przygarnij mnie – odc. 10
6.25 Krótka historia – (56)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1445
7.25 Przystań – odc. 10/13
8.20 Oczy w oczy – (10)
8.50 07 zgłoś się – odc. 20/21
10.25 Dzika Muzyka – Tropem pieśni
10.55 Galeria – odc. 63
11.20 Krótka historia – Chiny XX w.
11.30 Teleexpress
11.55 Saga prastarej puszczy
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1445
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.40 Tajemnica twierdzy szyfrów
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Pięć portretów
18.10 Opole 2016 na bis /1/; koncert
18.45 Galeria – odc. 63
19.15 Janka – odc. 12 – Ucieczka
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.25 Pogoda
20.35 Tajemnica twierdzy szyfrów
21.35 Krótka historia – Chiny XX w.
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1445
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.45 Nad Niemnem – Magazyn
0.00 Zakończenie dnia
WTOREK 23.08.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 52
1.00 Cafe Historia – Skandale PRL – u
1.25 Janka – odc. 13
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (57) Chiny XX w.
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1446
7.25 Ja wam pokażę! – odc. 11/13
8.20 Pięć portretów pana Kazimierza
9.15 Wyśpiewać nadzieję odc. 3
10.00 Opowieść o Zamku na skale
10.25 Polskie historie. Australia cz. 1
10.55 Galeria – odc. 64
11.20 Krótka historia – (58)
11.30 Teleexpress
11.45 Polska z Miodkiem – (34)
11.55 Naszaarmia.pl; magazyn
12.25 Astronarium – (26); magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1446
13.25 Do zobaczenia w Krakowie
13.45 Dobranocka – Kot Filemon
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 142
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 W ostatniej chwili
18.25 Polska z Miodkiem
18.30 Pod Tatrami – „Szymanowski”
18.45 Galeria – odc. 64
19.15 Janka – odc. 13
19.45 Dobranocka – Kot Filemon
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 142
21.35 Krótka historia – (58)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1446
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Do zobaczenia w Krakowie
23.55 Polska z Miodkiem – (34)
0.00 Zakończenie dnia
ŚRODA 24.08.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 53
0.55 Polska Molskiej – odc. 1
1.25 Wakacje z duchami – odc. 6/7
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (58)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1447
7.25 Tajemnica twierdzy szyfrów
8.25 W ostatniej chwili – o komiksie
9.30 Wystarczy iskra – koncert
10.30 Do zobaczenia w Krakowie
10.55 Galeria – odc. 65
11.20 Krótka historia – (59)
11.30 Teleexpress
11.55 Polska Molskiej – odc. 1
12.25 Jak to działa – odc. 72
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1447
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Smok Wawelski
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 85
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Hotel Polski; film dokumentalny
18.20 Saga rodów Pawlaków i Karguli
18.45 Galeria – odc. 65
19.15 Wakacje z duchami – odc. 6/7
19.45 Dobranocka – Smok Wawelski
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 85
21.35 Krótka historia – (59)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1447
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Wilnoteka; magazyn
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 25.08.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 54
0.55 Zapiski Łazęgi; felieton
1.05 Flesz historii – odc. 300
1.25 Klasa na obcasach – odc. 12
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (59)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1448
7.25 M jak miłość – odc. 1218
8.20 Egzamin z życia – odc. 85
9.15 Wilnoteka; magazyn
9.35 Hotel Polski; film dokumentalny
10.35 Opole 2016 na bis /15/; koncert
10.55 Galeria – odc. 66
11.20 Krótka historia – (60)
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem
11.55 Saga rodów – Ród Wasowskich
12.25 Sonda 2 – (19)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1448
13.25 Informacje kulturalne ekstra
13.45 Dobranocka – Pies, kot i …
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Paradoks – odc. 10* Animalia  15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Lato z Radiem cz. 1
18.20 Polska z Miodkiem
18.45 Galeria – odc. 66
19.15 Klasa na obcasach – odc. 12
19.45 Dobranocka – Pies, kot i …
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Paradoks – odc. 10* Animalia
21.35 Krótka historia – (60)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1448
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Saga rodów – Ród Wasowskich
0.00 Polska z Miodkiem – (35)
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 26.08.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 55 (seria IV, odc. 12) – Spływ
1.00 Wioska indiańska; reportaż
1.25 Fajna ferajna; dokument fabularyzowany
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (60) Konflikt 1961 – 62; felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 97 „Polowanie” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1219
8.25 Paradoks – odc. 10* Animalia –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
9.10 Polska z Miodkiem – (12) Włocławek, Inowrocław; felieton
9.20 Studio Wschód – Ukraińska Częstochowa; program publicystyczny
9.50 Lato z Radiem cz. 1 Ciechanów
10.50 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów – (68); program rozrywkowy
11.20 Krótka historia – (61) Migracje XX w.; felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Akcja wakacje – /8/; magazyn
12.25 Sonda 2 – (20) –  txt. str. 777; program popularnonaukowy
12.55 Na sygnale – odc. 97 „Polowanie” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Przygody Smoka Pola – (12) Stragan; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Maurycy i Hawranek – odc. 5 – Chomikowanie
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 632 – Ukryte intencje –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Cham –  txt. str. 777  80′; film TVP; reż.:Laco Adamik; wyk.:Piotr Szczepanik, Monika Niemczyk, Barbara Rachwalska, Helena Kowalczykowa, Halina Wyrodek, Franciszek Trzeciak, Jan Pietrzak, Bogdan Bentyn, Marian Dziędziel, Grześ Gawryluk
18.55 Przyjaciele lasu – odc. 44; cykl reportaży
19.10 Fajna ferajna; dokument fabularyzowany; reż.:Tomasz Stankiewicz
19.45 Dobranocka za oceanem – Maurycy i Hawranek – odc. 5 – Chomikowanie
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 632 – Ukryte intencje –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
21.45 Na sygnale – odc. 97 „Polowanie” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.10 Krótka historia – (61) Migracje XX w.; felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 27.08.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1445
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1446
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1447
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1448

1.30 Pytanie na śniadanie – wakacyjnie – w tym: Pogoda
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.15 Polska Molskiej – odc. 2 Warmia; magazyn kulinarny
6.45 Ojciec Mateusz – odc. 142 – Cudowne dziecko (Ojciec Mateusz XI odc. 8)
7.40 Na dobre i na złe – odc. 632 – Ukryte intencje –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
8.45 Pancerne relikty puszcz; film dokumentalny
9.45 Turystyczna jazda
10.00 Kulturalni PL – na bis (11); magazyn
11.00 Akcja wakacje – /9/; magazyn
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1220
12.50 Halo Polonia… muzycznie (1)
13.25 Gwiazdy, hity, historie – zespół 2+1; magazyn muzyczny
13.45 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 22 – Szewc Kopytko i Kaczor Kwak; film animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ja wam pokażę! – odc. 12/13
15.40 Człowiek z żelaza –  txt. str. 777  147′; dramat; reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Marian Opania, Jerzy Radziwiłowicz, Krystyna Janda, Bogusław Linda, Wiesława Kosmalska, Irena Byrska, Janusz Gajos, Andrzej Seweryn, Lech Grzmociński, Krzysztof Janczar; STEREO
18.15 Akcja wakacje – /9/; magazyn
18.50 M jak miłość – odc. 1220
19.45 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 22 – Szewc Kopytko i Kaczor Kwak; film animowany
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ja wam pokażę! – odc. 12/13
21.35 Człowiek z żelaza –  txt. str. 777  147′; dramat; reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Marian Opania, Jerzy Radziwiłowicz, Krystyna Janda, Bogusław Linda, Wiesława Kosmalska, Irena Byrska, Janusz Gajos, Andrzej Seweryn, Lech Grzmociński, Krzysztof Janczar; STEREO
0.20 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 28.08.2016
0.25 Lato z Radiem cz. 1 Augustów
1.25 Pancerne relikty puszcz; film dokumentalny
2.20 Polska z Miodkiem – (40) Murzasichle; felieton
2.30 Teleranek – odc. 9 –  txt. str. 777; magazyn
3.00 Przygody Smoka Pola – (13) Gotujemy; program edukacyjny
3.20 Petersburski Music Show – odc. 42; program muzyczny
3.50 Ziarno – Na zmianę nigdy nie jest za późno; magazyn
4.25 W pustyni i w puszczy – odc. 4 – Smain –  txt. str. 777; serial przygodowy TVP
5.15 Informacje kulturalne ekstra
5.35 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Polska, Watykan (2016); STEREO, 10.9, Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
6.50 Książki na lato (13); felieton
6.55 Książki na lato
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z Bazyliki Mariackiej w Gdańsku, Transmisja
8.35 Lato z Radiem cz. 1 Stalowa Wola
9.25 Okrasa łamie przepisy – Ryby z milickich stawów –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.55 Rodzinka.pl – odc. 47 „Halloween” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
10.20 Rodzinka.pl – odc. 48 „Brutus” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
10.55 Halo Polonia… muzycznie (2)
11.25 Polska z Miodkiem – (40) Murzasichle; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1221
12.50 Oczy w oczy – (11)
13.25 Przygody Smoka Pola – (13) Gotujemy; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 18 – Skarb Togo Pogo (ep. 18 – Togo – Pogo); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Przystań – odc. 11/13 – Rywale
15.35 07 zgłoś się – odc. 21/21 – Przerwany urlop
17.30 Reportaż – Światowe Dni Młodzieży przeżyjmy to raz jeszcze
18.35 M jak miłość – odc. 1221
19.25 Przygody Smoka Pola – (13) Gotujemy; program edukacyjny
19.45 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 18 – Skarb Togo Pogo (ep. 18 – Togo – Pogo); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Przystań – odc. 11/13 – Rywale
21.35 Oczy w oczy – (11)
22.10 07 zgłoś się – odc. 21/21 – Przerwany urlop
0.00 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.