15.08.2014 – 21.08.2014

PIĄTEK 15.08.2014

0.10 Latoteka – magazyn muzyczny
0.45 Zapiski Łazęgi – Łobez; felieton
0.55 Wilnoteka; magazyn
1.15 Polonia 24
1.55 Ojciec Mateusz – odc. 69
2.50 Ojciec Mateusz – odc. 70
3.40 Polonia w Komie – Anglia
3.50 Król Maciuś Pierwszy s. I
4.05 Bajki Pana Bałagana
4.35 Dwie strony medalu – odc. 76
5.00 Bulionerzy – odc. 55
5.25 Łamigłówka – Świętokrzyskie 6
5.35 Święto Wojska Polskiego 2014
7.20 M jak miłość – odc. 1055
8.20 Komisarz Alex – odc. 50
9.10 XX Festiwal Kultury Kresowej
9.50 Latoteka – magazyn muzyczny
10.25 Błękitne wakacje – magazyn
10.55 Dwie strony medalu – odc. 76
11.20 Polonia w Komie – Anglia
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka – Świętokrzyskie 6
11.55 Bulionerzy – odc. 55
12.30 Encyklopedia II wojny światowej
12.55 Czas honoru – odc. 45
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Świętokrzyskie 6
14.50 Na dobre i na złe – odc. 554
15.45 Polonia w Komie – Grecja
16.00 Polonia 24
16.45 Na plebanii w Wyszkowie 1920
18.10 Agata Młynarska rozmawia
18.45 Dwie strony medalu – odc. 76
19.10 Łamigłówka – Świętokrzyskie 6
19.15 Bajki Pana Bałagana
19.40 Dobranocka – Notatnik
19.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 554
21.40 Polonia 24
22.15 Polonia w Komie – Grecja
22.20 Bulionerzy – odc. 55
22.55 Na plebanii w Wyszkowie 1920
0.30 Zakończenie dnia

SOBOTA 16.08.2014

0.30 Złotopolscy – odc. 1005
0.55 Złotopolscy – odc. 1006
1.20 Złotopolscy – odc. 1007
1.45 Złotopolscy – odc. 1008
2.20 Agata Młynarska rozmawia
2.55 Polonia 24
3.30 Polonia w Komie – Birma
3.45 Błękitne wakacje – magazyn
4.10 Hotel pod żyrafą i nosorożcem
5.00 Zaklęty Dwór – odc. 7/7
6.05 Łamigłówka
6.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.35 Bank nie z tej Ziemi – odc. 13/13
7.30 Makłowicz podróże – Portugalia
8.00 Na dobre i na złe – odc. 554
9.00 Folklor Narodów Świata cz. 1
10.00 Kulturalni PL – (206); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1056
12.50 Londyńczycy – odc. 11/13
13.40 Dobranocka – Miś Fantazy
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Laskowik & Malicki
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam – magazyn
16.40 Lalka – odc. 9
18.15 Słownik polsko@polski
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1056
19.40 Dobranocka – Miś Fantazy
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Laskowik & Malicki
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Polacy tu i tam – magazyn
22.30 Lalka – odc. 9
0.00 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 17.08.2014

0.00 Galeria – odc. 165; serial
0.25 Dwie strony medalu – odc. 73
0.55 Dwie strony medalu – odc. 74
1.20 Dwie strony medalu – odc. 75
1.45 Dwie strony medalu – odc. 76
2.20 Polacy tu i tam –  magazyn
2.55 Łamigłówka
3.00 Naszaarmia.pl; magazyn
3.25 Tajemnica Sagali – odc. 9/14
4.00 Ziarno; magazyn
4.30 Noce i dnie – odc. 6/12
5.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.10 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami – „Osterwa”
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.20 Biesiada włoska; koncert
9.20 Lalka – odc. 9
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1057
12.45 Zielona lekcja
13.15 Błękitne wakacje; magazyn
13.40 Dobranocka – Król Maciuś I
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 87
15.35 Ranczo – odc. 88
16.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.45 Pod Tatrami – „Osterwa”
17.00 Noce i dnie – odc. 6/12
18.05 Co tu jest grane ? – odc.10
18.30 Polskie wakacje na Pomorzu
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1057
19.40 Dobranocka – Król Maciuś I
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ranczo – odc. 87
21.30 Ranczo – odc. 88
22.25 Pamiętaj o mnie
22.40 Made in Poland; teleturniej
23.05 Kulturalni PL – (206); magazyn
0.05 Zakończenie dnia

PONIEDZIAŁEK 18.08.2014

0.10 Folklor Narodów Świata cz. 1
1.10 Błękitne wakacje – magazyn
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 71
2.30 Ojciec Mateusz – odc. 72
3.20 Polonia w Komie – Grecja
3.30 Dobranocka – Król Maciuś I
3.40 Bąblandia – Motylek
3.50 Dom na głowie – odc. 5
4.25 Naturalnie zakręceni odc. 4
5.00 Made in Poland; teleturniej
5.40 Galeria – odc. 166; serial
6.05 Bulionerzy – odc. 56 – Salsa
6.25 Łamigłówka – Świętokrzyskie 7
6.35 Wiadomości
6.50 Ranczo – odc. 87
7.45 Ranczo – odc. 88
8.40 Kulturalni PL – (206); magazyn
9.40 Smaki polskie – Kaczka
10.00 Złotopolscy – odc. 1009
10.30 Alchemia zdrowia i urody
10.55 Galeria – odc. 166
11.20 Polonia w Komie – Grecja
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Świętokrzyskie 7
11.55 Bulionerzy – odc. 56 – Salsa
12.25 Encyklopedia II wojny światowej
12.55 Czas honoru – odc. 46
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Świętokrzyskie 7
14.50 Ja wam pokażę! – odc. 7/13
15.45 Polonia w Komie – (543)
16.00 Polonia 24
16.45 Komisarz Alex – odc. 23
17.35 Komisarz Alex – odc. 24
18.30 Zapiski Łazęgi – Rybokarty
18.45 Galeria – odc. 166
19.10 Łamigłówka – Świętokrzyskie 7
19.15 Dom na głowie – odc. 5
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ja wam pokażę! – odc. 7/13
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie – (543)
22.20 Bulionerzy – odc. 56 – Salsa
22.50 16. Przystanek Woodstock 2010
23.40 Alchemia zdrowia i urody

WTOREK 19.08.2014

0.05 Lato Zet i Dwójki 2014
1.05 Słownik polsko@polski
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 73
2.30 Ojciec Mateusz – odc. 74
3.20 Polonia w Komie – (543)
3.30 Król Maciuś Pierwszy s.I odc.11
3.40 Bąblandia – Kameleon
3.50 Rodzina Leśniewskich – odc. 6
4.25 Dzika Polska
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 77
6.05 Bulionerzy – odc. 57
6.25 Łamigłówka – Świętokrzyskie 2
6.35 Wiadomości
6.50 Londyńczycy – odc. 11/13
7.50 Miłosz  59′; film dokumentalny
9.00 Lato Zet i Dwójki 2014
10.00 Złotopolscy – odc. 1010
10.30 Polskie wakacje – Nad Zatoką
10.55 Dwie strony medalu – odc. 77
11.20 Polonia w Komie – (543)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Świętokrzyskie 2
11.55 Bulionerzy – odc. 57
12.25 Encyklopedia II wojny światowej
12.55 Czas honoru – odc. 47
13.45 Dobranocka – Dixie – Odc 5 Sezon ogórkowy; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Świętokrzyskie 2
14.50 Czwarta władza – odc. 2/4
15.45 Polonia w Komie – (544)
16.00 Polonia 24; STEREO, 10.9,
16.45 Fałszerze. Powrót sfory
17.35 Fałszerze. Powrót sfory – 11/14
18.45 Dwie strony medalu – odc. 77
19.10 Łamigłówka – Świętokrzyskie 2
19.15 Rodzina Leśniewskich – odc. 6
19.45 Dobranocka – Dixie
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Czwarta władza – odc. 2/4
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie
22.20 Bulionerzy – odc. 57
22.55 Biesiada włoska; koncert
23.50 Polskie wakacje
0.05 Zakończenie dnia

ŚRODA 20.08.2014

0.05 Lato Zet i Dwójki 2014
1.10 Szlakiem gwiazd – odc. 20
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 75
2.30 Ojciec Mateusz – odc. 76
3.20 Polonia w Komie – (544)
3.30 Król Maciuś Pierwszy s. I
3.50 Do przerwy 0:1 – odc 7/7
4.25 Dzika Polska
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 78
6.05 Bulionerzy – odc. 58 – Mezalians
6.25 Łamigłówka – Świętokrzyskie 10
6.35 Wiadomości
6.50 Ja wam pokażę! – odc. 7/13
7.50 Studio Wschód
8.25 Okrasa łamie przepisy
8.55 Lato Zet i Dwójki 2014
10.00 Złotopolscy – odc. 1011
10.30 Wilnoteka; magazyn
10.55 Dwie strony medalu – odc. 78
11.20 Polonia w Komie – (544)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Świętokrzyskie 10
11.55 Bulionerzy – odc. 58
12.30 Encyklopedia II wojny światowej
12.55 Czas honoru – odc. 48
13.45 Dobranocka – Wnuczek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Świętokrzyskie 10
14.50 Pogoda na piątek – odc. 8
15.45 Polonia w Komie
16.00 Polonia 24
16.45 Oficerowie – odc. 7/13
17.30 Oficerowie – odc. 8/13
18.20 Opole na bis – Tylko hity!
18.45 Dwie strony medalu – odc. 78
19.10 Łamigłówka – Świętokrzyskie 10
19.15 Do przerwy 0:1 – odc 7/7
19.45 Dobranocka – Wnuczek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Pogoda na piątek – odc. 8
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie – (545)
22.20 Bulionerzy – odc. 58 – Mezalians
22.50 Co tu jest grane ? – odc.11
23.10 XX Festiwal Kultury Kresowej
23.45 Wilnoteka; magazyn
0.05 Zakończenie dnia

CZWARTEK 21.08.2014

0.05 Co nam w duszy gra
1.05 Nic ponad ludzkie siły…
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 77
2.30 Ojciec Mateusz – odc. 78
3.20 Polonia w Komie – (545)
3.30 Król Maciuś Pierwszy s. I
3.40 Bąblandia – Domek
3.50 Żegnaj, Rockefeller – odc. 7
4.25 Dzika Polska – Wyjście smoka
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 79
6.05 Bulionerzy – odc. 59 – Gwiazdy
6.25 Łamigłówka – Świętokrzyskie 8
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1056
7.45 Pogoda na piątek – odc. 8
8.45 18. Przystanek Woodstock 2012
9.35 Smaki polskie – Wieprzowina
10.00 Złotopolscy – odc. 1012
10.30 Klimaty i smaki
10.55 Dwie strony medalu – odc. 79
11.20 Polonia w Komie – (545)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Świętokrzyskie 8
11.55 Bulionerzy – odc. 59
12.25 Encyklopedia II wojny światowej
12.55 Czas honoru – odc. 49
13.45 Dobranocka – Świat Pacyka
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Świętokrzyskie 8
14.50 Komisarz Alex – odc. 51
15.45 Polonia w Komie – (546)
16.00 Polonia 24
16.45 Oficerowie – odc. 9/13
17.40 Co się wydarzyło na wyspie
18.45 Dwie strony medalu – odc. 79
19.10 Łamigłówka – Świętokrzyskie 8
19.15 Żegnaj, Rockefeller – odc. 7
19.45 Dobranocka – Świat Pacyka
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 51
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie – (546)
22.20 Bulionerzy – odc. 59
22.50 Co się wydarzyło na wyspie
23.50 Klimaty i smaki   a
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 22.08.2014
0.10 Latoteka – /4/; magazyn muzyczny
0.55 Przyjaciele lasu – odc. 3; cykl reportaży
1.10 Wilnoteka; magazyn
1.25 Zapiski Łazęgi – Rybokarty; felieton
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 79 – (seria VI, odc. 10) Rodzinne więzy
2.30 Ojciec Mateusz – odc. 80 (seria VI, odc. 11) – Adrenalina
3.20 Polonia w Komie – (546)
3.30 Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 14 – Maciuś i prawdziwek (ep. 14 – Macius et le cepe) kraj prod.Francja, Polska (2002)
3.40 Bąblandia – Deszczowe lusterko; serial animowany
3.50 Bajki Pana Bałagana – Nieprzemakalny kapturek; serial animowany
4.10 Smaki polskie – Wszystko o mące oraz naleśniki i makaron po polsku; magazyn kulinarny
4.25 Dzika Polska – Samiec nad samcami; serial dokumentalny
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 80
6.05 Bulionerzy – odc. 60 – Krysia
6.25 Łamigłówka – Świętokrzyskie 12
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1057
7.50 Komisarz Alex – odc. 51 (seria IV, odc. 12) – Śmierć dziewczyny
8.45 Latoteka – /4/; magazyn muzyczny
9.30 Przyjaciele lasu – odc. 3; cykl reportaży
9.40 Smaki polskie – Gruszki na trzy sposoby; magazyn kulinarny
10.00 Złotopolscy – odc. 1013* – Między młotem a kowadłem; telenowela TVP
10.30 Błękitne wakacje – magazyn żeglarski; magazyn
10.55 Dwie strony medalu – odc. 80
11.20 Polonia w Komie – (546)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Świętokrzyskie 12
11.55 Bulionerzy – odc. 60 – Krysia
12.25 Encyklopedia II wojny światowej – Inwazja, której nie było cz. 2; cykl dokumentalny
12.55 Czas honoru – odc. 50* „Ostatnia podróż”
13.45 Dobranocka – Olimpiada Bolka i Lolka odc.9 – Siatkówka
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Świętokrzyskie 12
14.50 Na dobre i na złe – odc. 555 – W biegu
15.45 Polonia w Komie – (547)
16.00 Polonia 24; STEREO, 10.9,
16.45 Łóżko Wierszynina  79′; dramat kraj prod.Polska (1997); reż.:Andrzej Domalik; wyk.:Piotr Fronczewski, Hanna Mikuć, Ewa Telega, Agnieszka Kruk, Władysław Kowalski, Mariusz Bonaszewski, Sławomir Orzechowski, Krzysztof Gosztyła, Krzysztof Zaleski
18.10 XX Festiwal Kultury Kresowej 2014; reportaż
18.45 Dwie strony medalu – odc. 80
19.10 Łamigłówka – Świętokrzyskie 12
19.15 Bajki Pana Bałagana – Nieprzemakalny kapturek; serial animowany
19.40 Dobranocka – Bąblandia – Deszczowe lusterko; serial animowany
19.45 Dobranocka – Olimpiada Bolka i Lolka odc.9 – Siatkówka
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 555 – W biegu
21.40 Polonia 24
22.15 Polonia w Komie – (547)
22.20 Bulionerzy – odc. 60 – Krysia
22.55 Łóżko Wierszynina  79′; dramat kraj prod.Polska (1997); reż.:Andrzej Domalik; wyk.:Piotr Fronczewski, Hanna Mikuć, Ewa Telega, Agnieszka Kruk, Władysław Kowalski, Mariusz Bonaszewski, Sławomir Orzechowski, Krzysztof Gosztyła, Krzysztof Zaleski
0.35 Zakończenie dnia

SOBOTA 23.08.2014
0.35 Złotopolscy – odc. 1009* – Janek z Zakroczymia; telenowela TVP
1.00 Złotopolscy – odc. 1010* – Tajemnice rodu; telenowela TVP
1.25 Złotopolscy – odc. 1011* – Przeciw miłości; telenowela TVP
1.55 Złotopolscy – odc. 1012* – Dziewczyna gangstera; telenowela TVP
2.20 Złotopolscy – odc. 1013* – Między młotem a kowadłem; telenowela TVP
2.55 Polonia 24
3.30 Polonia w Komie – Anglia – Katie X (512)
3.45 Błękitne wakacje; magazyn
4.10 Hotel pod żyrafą i nosorożcem – odc. 10/13 – Falco –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
5.00 Crimen – odc. 1/6 –  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP; reż.:Laco Adamik; wyk.:Bogusław Linda, Henryk Bista, Ewa Błaszczyk, Jolanta Piętek – Górecka, Iga Cembrzyńska, Jerzy Kryszak; Dla małoletnich od lat 12
6.05 Łamigłówka
6.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.35 Małopole, czyli świat – odcinek 1/3; serial TVP; reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Krzysztof Majchrzak, Gabriela Muskała, Bogusław Sochnacki, Mariusz Saniternik, Dariusz Siatkowski, Andrzej Jakubas, Marek Kasprzyk, Henryk Tomczyk, Michał Szewczyk, Sylwia Gaj
7.30 Makłowicz w podróży – Podróż 9 Islandia „Rejkiavik” (38); magazyn kulinarny
8.00 Na dobre i na złe – odc. 555 – W biegu
9.00 XVI Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych Rzeszów 2014 – Folklor Narodów Świata cz. 2; widowisko
10.00 Kulturalni PL – (207); magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych,
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (225)
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1058
12.50 Londyńczycy – odc. 12/13 –  txt. str. 777 AD; serial obyczajowy TVP
13.40 Dobranocka – Miś Fantazy – Czarne ptaszysko, odc. 4 –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (61); magazyn
16.40 Jezioro Bodeńskie –  txt. str. 777  81′; dramat kraj prod.Polska (1985); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Krzysztof Pieczyński, Małgorzata Pieczyńska, Joanna Szczepkowska, Maria Pakulnis, Gustaw Holoubek, Andrzej Szczepkowski, Henryk Borowski, Krzysztof Zaleski, Wojciech Wysocki, Krzysztof Kowalewski; Dla małoletnich od lat 12
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (225)
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1058
19.40 Dobranocka – Miś Fantazy – Czarne ptaszysko, odc. 4 –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (61); magazyn
22.30 Jezioro Bodeńskie  81′; dramat kraj prod.Polska (1985); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Krzysztof Pieczyński, Małgorzata Pieczyńska, Joanna Szczepkowska, Maria Pakulnis, Gustaw Holoubek, Andrzej Szczepkowski, Henryk Borowski, Krzysztof Zaleski, Wojciech Wysocki, Krzysztof Kowalewski; Dla małoletnich od lat 12
0.00 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 24.08.2014
0.00 Galeria – odc. 166; serial obyczajowy TVP
0.25 Dwie strony medalu – odc. 77
0.55 Dwie strony medalu – odc. 78
1.20 Dwie strony medalu – odc. 79
1.45 Dwie strony medalu – odc. 80
2.20 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (61); magazyn
2.55 Łamigłówka
3.00 Naszaarmia.pl; magazyn
3.25 Tajemnica Sagali – odc. 10/14 – Czarny Książę (Tajemnica Sagali) –  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996)
4.00 Ziarno; magazyn
4.30 Noce i dnie – odc. 7/12 – Wiatr w oczy –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
5.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych,
6.00 Anioł Pański; STEREO, 10.9, Transmisja
6.10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych,
6.50 Pod Tatrami; cykl reportaży
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z Sanktuarium urodzin i chrztu św. Faustyny Kowalskiej w Świnicach Warckich; STEREO, 10.9, Transmisja
8.25 Mazurska Biesiada Kabaretowa – Co każdy satyryk wiedzieć powinien cz. 1
9.30 Połączył nas Papież  62′; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Tadej
10.55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych,
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1059
12.45 Bezpieczniej cieszmy się lasem  25′; film dokumentalny
13.15 Błękitne wakacje; magazyn
13.40 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy, seria II – Przygoda Hultaja, odc. 10 (Vagabonds Great Adventure); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007)
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 89* – Czas konspiry –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
15.35 Ranczo – odc. 90* – Trudne powroty –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
16.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
17.00 Noce i dnie – odc. 7/12 – Wiatr w oczy –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18.05 Co tu jest grane ? – odc.11; program muzyczny
18.30 Polskie wakacje – Nad Zatoką; magazyn
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1059
19.40 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy, seria II – Przygoda Hultaja, odc. 10 (Vagabonds Great Adventure); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007)
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ranczo – odc. 89* – Czas konspiry; serial obyczajowy TVP
21.30 Ranczo – odc. 90* – Trudne powroty; serial obyczajowy TVP
22.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
22.40 Made in Poland; teleturniej
23.05 Kulturalni PL – (207); magazyn
0.05 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.