11.05.2018 – 17.05.2018

PIĄTEK 11.05.2018
0.05 Blondynka s.IV – odc. 43
0.55 Polski grill – /5/; magazyn
1.25 Domisie – Na tropie kamieni
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama kraj – Panorama
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Koncert 100 – lecia ZAiKS – u /2/
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (454)
7.10 Na sygnale – odc. 172
7.45 M jak miłość – odc. 1363
8.40 Przystań – odc. 8/13 – Nieoczekiwany gość; serial TVP
9.35 Portrety niepodległości – /3/
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka; magazyn
10.15 Warszawskie adresy Marszałka
11.00 Piłsudski na Maderze
11.10 Baw się słowami s. III; magazyn
11.20 Krótka historia – (455)
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 172
13.25 Wolny Ekran – (91); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 704
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (9
18.25 Wolny Ekran – (91); magazyn
18.45 Wiadomości
19.20 Domisie – Na tropie kamieni
19.50 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Na dobre i na złe – odc. 704
21.30 Na sygnale – odc. 172
21.55 Krótka historia – (455)
22.05 Polonia 24
22.20 Halo Polonia; magazyn
23.00 Ocaleni; reality show
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Portrety niepodległości – /3/
SOBOTA 12.05.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1798
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1799
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1800
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1801
1.55 Pytanie na śniadanie
4.40 Pytanie na śniadanie Extra
4.55 Polonia 24
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.50 Okrasa łamie przepisy
6.20 Wyjazd służbowy; film TVP; reż.: Jerzy Andrzej Piotrowski; wyk.: Jerzy Kamas, Ewa Wiśniewska, Ferdynand Matysik, Hanna Stankówna, Marek Piwowski, Jolanta Lothe, Maciej Rayzacher, Kazimierz Kaczor
7.15 Na dobre i na złe – odc. 704
8.10 Kocham Cię, Polsko! – odc. (9)
9.40 Wolny Ekran – (92); magazyn
10.00 Kulturalni PL – (403); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1364
12.50 Od Opola do Opola – /4/
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.40 Pułkownik Dowgird powraca
15.00 Konkurs Piosenki Eurowizji
18.45 Wiadomości
19.20 Słownik polsko@polski
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 M jak miłość – odc. 1364
21.30 Pół serio – komedia; reż.: Tomasz Konecki; wyk.: Rafał Królikowski, Edyta Olszówka, Maria Seweryn, Robert Więckiewicz, Krzysztof Stelmaszyk, Jacek Rozenek, Przemysław Kaczyński, Adam Krawczuk
23.05 The Bilingual Revolution po polsku\; film dokumentalny
23.50 Działo się w Krakowie
NIEDZIELA 13.05.2018
23.55 Czarne chmury – odc. 7/10 – Pantomima – txt. str. 777; serial TVP
0.50 Herbatka z kabaretem – (8)
1.30 Kierunek Zachód – /5/
1.55 Pytanie na śniadanie
4.30 Teleranek
4.55 Baw się słowami s. III; magazyn
5.05 Baw się słowami s. III; magazyn
5.20 Ziarno – Łączymy niebo z ziemią
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Regina Coeli (Anioł Pański)
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Spotkanie ze Świętym
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z sanktuarium św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Krakowie
9.05 Czarne chmury – odc. 7/10
10.00 Zakochaj się w Polsce – odc. 65
10.30 Rodzinka.pl s.XI – odc. 221
11.00 Rodzinka.pl s.XI – odc. 222
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1365
12.50 Oczy w oczy – (76)
13.25 Baw się słowami s. III; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – 22
15.40 Plac Zbawiciela – dramat; reż.: Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze; wyk.: Jowita Budnik, Arkadiusz Janiczek, Ewa Wencel, Jerzy Gudejko, Beata Tyszkiewicz, Beata Fudalej
17.35 program rozrywkowy
17.50 M jak miłość – odc. 1365
18.45 Wiadomości
19.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 65
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Dziewczyny ze Lwowa; 22
21.25 Oczy w oczy – (76)
22.05 Plac Zbawiciela – dramat; reż.: Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze; wyk.: Jowita Budnik, Arkadiusz Janiczek, Ewa Wencel, Jerzy Gudejko, Beata Tyszkiewicz, Beata Fudalej
0.10 Działo się w Krakowie
PONIEDZIAŁEK 14.05.2018
0.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 65
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 15
1.25 Supełkowe ABC – odc. 106
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (54)
5.25 Kulturalni PL – (403); magazyn
6.20 Racja stanu – (111)
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (455)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1802
7.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 22
8.40 Oczy w oczy – (76)
9.10 Józef Piłsudski; Etap Irkuck
9.25 Pożegnanie Józefa Piłsudskiego
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 61
10.25 1200 Muzeów odc. 18
10.55 Supełkowe ABC – odc. 106
11.20 Krótka historia – (456)
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… Wielką Płytą
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1802
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 O mnie się nie martw; 10/13
15.30 Przepis dnia – /334/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (268)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Najbardziej niezwykła armia
17.50 Rozrywka Retro – Połomski;
18.15 Korona królów – odc 61
18.45 Wiadomości
19.20 Supełkowe ABC – odc. 106
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 O mnie się nie martw: 10/13
21.20 Krótka historia – (456)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1802
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (268)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Dziedzictwo regionów
23.40 Wolny Ekran – (92); magazyn
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Przepis dnia – /334/; magazyn
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 15.05.2018
0.05 Od Opola do Opola – /4/
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (55)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii; rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (456)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1803
7.45 Jak zdobyć pieniądze, kobietę i sławę; film TVP
8.45 Najbardziej niezwykła armia
9.25 Dziedzictwo regionów – Płońsk
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 62
10.25 Sonda 2 – (83) – Napęd
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Przyjaciele lasu – odc. 29
11.20 Krótka historia – (457)
11.30 Teleexpress
11.55 Szlakiem Kolberga
12.25 wojsko – polskie.pl
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1803
13.25 Magazyn z Wysp – /32/
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Ojciec Mateusz s.XVIII – 229
15.35 Przepis dnia – /335/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (269)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Warto rozmawiać
18.15 Korona królów – odc 62
18.45 Wiadomości
19.20 Baw się słowami s. III; magazyn
19.30 Baw się słowami s. III; magazyn
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Ojciec Mateusz – odc. 229
21.20 Krótka historia – (457)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1803
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Magazyn z Wysp – /32/ (
23.40 Rzecz Polska – System Lamp
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Przepis dnia – /335/; magazyn
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 16.05.2018
0.10 Blondynka s.IV – odc. 44
1.00 Program ekumeniczny
1.25 W Krainie Baśni – odc. 1
1.45 Podwodne ABC – Odc. 12
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (56)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii; rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (457)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1804
7.45 O mnie się nie martw – odc. 10/13
8.35 Warto rozmawiać
9.25 Rzecz Polska – System Lamp
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 63
10.25 Astronarium – (27)
10.55 W Krainie Baśni – odc. 1
11.15 Dwujęzyczność – spot MSZ
11.20 Krótka historia – (458) OZON
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Wschód; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1804
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Zwierzojeż
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Strażacy s.I – odc. 8/10
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (270)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Pachołki Rosji; film dok.
18.05 Niepodległa – spot MSZ
18.15 Korona królów – odc 63
18.45 Wiadomości
19.20 W Krainie Baśni – odc. 1
19.45 Dobranocka – Zwierzojeż
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Strażacy s.I – odc. 8/10
21.20 Krótka historia
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1804
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Józef Piłsudsk. Etap Irkuck
23.35 Dziedzictwo regionów – Płońsk
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /336/; magazyn
0.00 Zakończenie dnia

CZWARTEK 17.05.2018
0.05 Blondynka s.IV – odc. 45
1.00 Wschód; magazyn
1.30 Zwierzaki Czytaki – odc. 12
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra
5.45 Rozmowa Polonii; rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1805
7.35 Fałszywe kody historii – spot MSZ
7.45 M jak miłość – odc. 1364
8.40 Strażacy s.I – odc. 8/10
9.30 Pod Tatrami
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 64
10.25 Jak to działa – odc. 116 Chemia
10.55 Zwierzaki Czytaki – odc. 12
11.10 Podwodne ABC – Odc. 12
11.20 Krótka historia – (459) Najazdy Normańskie; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Było, nie minęło
12.25 Racja stanu – (112)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1805
13.25 Magazyn z Ameryki; magazyn
13.45 Dobranocka – Pomysłowy Dobromir – odc. 6/20 – Muzyczne popołudnie; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Miasto skarbów – odc. 9
15.35 Portrety niepodległości; felieton
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (271)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Józef Piłsudski. Etap
17.20 Pożegnanie Józefa Piłsudskiego 12 – 18 maja 1935 Warszawa Kraków
17.40 Magazyn śledczy Anity Gargas
18.15 Korona królów – odc 64
18.45 Wiadomości
19.20 Zwierzaki Czytaki – odc. 12
19.35 Podwodne ABC – Odc. 12
19.45 Dobranocka – Pomysłowy Dobromir – odc. 6/20
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Miasto skarbów – odc. 9
21.20 Krótka historia
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1805
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Racja stanu – (112)
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /283/; magazyn
0.00 Zakończenie dnia

PIĄTEK 18.05.2018
0.05 Blondynka s.IV – odc. 46* (seria IV, odc. 7) – Przed sobą nie uciekniesz
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas; magazyn
1.25 Domisie – Bądź uważny, Domisiu!; program dla dzieci
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (58)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii; rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia
7.10 Na sygnale – odc. 173 „Anioł i diabeł”
7.45 M jak miłość – odc. 1365
8.40 Przystań – odc. 9/13 – Zjazd klasowy
9.35 Portrety niepodległości; felieton
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa
10.15 Pachołki Rosji; film dokumentalny
11.10 Baw się słowami s. III; magazyn
11.20 Krótka historia – (460) Pearl Harbor; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Zielona kuchnia
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 173 „Anioł i diabeł”
13.25 Wolny Ekran – (92); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 12 – Ratunek dla bałwanków; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Kotek i myszka
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 705 Seks, kłamstwa i gra pozorów
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (10) ed 11
18.25 Magazyn z Ameryki; magazyn
18.45 Wiadomości
19.20 Domisie – Bądź uważny, Domisiu!; program dla dzieci
19.45 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 12 – Ratunek dla bałwanków; serial animowany
19.50 Dobranocka za oceanem – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Kotek i myszka
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Na dobre i na złe – odc. 705 Seks, kłamstwa i gra pozorów
21.30 Na sygnale – odc. 173 „Anioł i diabeł”
21.55 Krótka historia
22.05 Polonia 24
22.20 Halo Polonia; magazyn
23.00 Ocaleni; reality show
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Portrety niepodległości; felieton
0.05 Zakończenie dnia

SOBOTA 19.05.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1802
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1803
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1804
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1805
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
4.40 Pytanie na śniadanie Extra – (69)
4.55 Polonia 24
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.50 Okrasa łamie przepisy – Zielona kuchnia
6.20 Ojciec Mateusz s.XVIII – odc. 229 – Pasja (Ojciec Mateusz XVIII odc. 4) – AD; serial kryminalny TVP
7.15 Na dobre i na złe – odc. 705 Seks, kłamstwa i gra pozorów
8.10 Kocham Cię, Polsko! – odc. (10) ed 11
9.40 Wolny Ekran – (93); magazyn
10.00 Kulturalni PL – (404); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (391)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1366
12.50 Od Opola do Opola – /5/; widowisko muzyczne
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Treflik królem, odc. 9; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Dzień z muchą, której nie było
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Ziemia obiecana – odc. 4/4
15.45 Wielki Test o Kulturze
17.20 program rozrywkowy
17.50 M jak miłość – odc. 1366
18.45 Wiadomości
19.20 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (391)
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Treflik królem, odc. 9; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.35 Ziemia obiecana – odc. 4/4
21.35 Wielki Test o Kulturze
23.10 program rozrywkowy
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 20.05.2018
23.55 Czarne chmury – odc. 8/10 – Wilcze doły
0.50 program rozrywkowy
1.30 Magazyn z Wysp – /32/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2018)
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
4.30 Teleranek – odc. 62 – Zawody; magazyn
4.55 Baw się słowami s. III; magazyn
5.05 Baw się słowami s. III; magazyn
5.20 Ziarno – Rok Ducha Świętego; magazyn
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Spotkanie ze Świętym
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem Krzeptówkach, Transmisja
8.20 Turystyczna Jazda
8.40 Czarne chmury – odc. 8/10 – Wilcze doły
9.35 Lajk!
10.00 Zakochaj się w Polsce; magazyn
10.30 Rodzinka.pl s.XI – odc. 223 „W mieszczańskich okowach” sezon 11 – AD; serial komediowy TVP
11.00 Rodzinka.pl s.XI – odc. 224 „Prohibicja domowa” sezon 11 – AD; serial komediowy TVP
11.20 Dwujęzyczność – spot MSZ /wersja angielska/; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1367
12.50 Oczy w oczy – (77)
13.25 Baw się słowami s. III; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Zębuszka, odc. 30; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Matylda i czekoladowe ciastko
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 23* (seria II odc. 10) – Niespodzianki chodzą po ludziach
15.40 Uwaga – Premiera! – Karbala – AD 110′; dramat wojenny kraj prod.Polska (2015); reż.:Krzysztof Łukaszewicz; wyk.:Bartłomiej Topa, Antoni Królikowski, Hristo Shopov, Leszek Lichota, Michał Żurawski, Tomasz Schuchardt, Atheer Adel
17.50 M jak miłość – odc. 1367
18.45 Wiadomości
19.20 Zakochaj się w Polsce; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Zębuszka, odc. 30; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 23* (seria II odc. 10) – Niespodzianki chodzą po ludziach
21.25 Oczy w oczy – (77)
22.05 Uwaga – Premiera! – Karbala – AD 110′; dramat wojenny kraj prod.Polska (2015); reż.:Krzysztof Łukaszewicz; wyk.:Bartłomiej Topa, Antoni Królikowski, Hristo Shopov, Leszek Lichota, Michał Żurawski, Tomasz Schuchardt, Atheer Adel
0.10 Działo się w Krakowie
0.15 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.