10.11.2017 – 16.11.2017

PIĄTEK 10.11.2017
0.05 O mnie się nie martw – odc. 6/13
0.55 Wilnoteka; magazyn
1.10 Turystyczna Jazda
1.25 Domisie – odc. 371
1.50 Przepis dnia – /246/
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (330)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (160)
5.45 Halo Polonia
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 146
7.25 M jak miłość – odc. 1316
8.20 Ratownicy – odc. 8/13
9.15 Warto rozmawiać
10.20 Wiadomości
10.30 Skarby architektury drewnianej
10.45 Baw się słowami – s. II (48)
10.55 Domisie – odc. 371
11.20 Krótka historia – (331)
11.30 Teleexpress
11.55 Wolny Ekran – (66)
12.15 Na sygnale – odc. 146
12.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
13.00 Msza Święta w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
14.15 Wiadomości
14.45 Sport
14.50 Pogoda
15.00 Na dobre i na złe
15.50 Polonia 24
16.10 Rozmowa Polonii – (161)
16.25 Halo Polonia
17.15 Hit Dekady – mont. (5)
18.20 program rozrywkowy
18.50 Magazyn Kanada
19.15 Domisie – odc. 371
19.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 679
21.40 Na sygnale – odc. 146
22.05 Krótka historia – (331)
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii
22.50 Halo Polonia
23.35 Przepis dnia – /246/
23.40 Zakończenie dnia
SOBOTA 11.11.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1695
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1696
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1697
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1698
1.30 Pytanie na śniadanie
4.55 Halo Polonia
5.40 Święto Niepodległości 2017 – transmisja uroczystości państwowych w Warszawie
7.50 Ojciec Mateusz – odc. 216
8.45 Na dobre i na złe – odc. 679
9.45 Warszawa 1935 Wola
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1317
12.50 Racja stanu – (85)
13.25 Z archiwum Filmoteki Narodowej – Obraz odzyskania niepodległości; cykl reportaży
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wojenne dziewczyny – odc. 10
15.40 Wielki Test o Piłsudskim
17.10 Widowisko muzyczne
18.05 Warszawa 1935 Wola
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1317
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Wojenne dziewczyny – odc. 10
21.35 Wielki Test o Piłsudskim
23.05 Widowisko muzyczne
23.55 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 12.11.2017
23.55 Dom – odc. 7/25
1.40 Saga rodów – Ród Paderewskich
2.05 Jak trwoga to do Basi…
2.35 ZUS bez granic – /5/
2.55 Wolny Ekran – (67)
3.15 Teleranek – odc. 23
3.50 Ziarno – Piękna nasza Polska cała
4.20 Baw się słowami – s. II (49)
4.30 Baw się słowami – s. II (50)
4.50 Gwiezdny Pirat – odc. 3/7
5.20 Gwiezdny Pirat – odc. 4/7
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.20 Turystyczna Jazda
8.40 Dom – odc. 7/25
10.30 Rodzinka.pl – odc. 173
11.00 Rodzinka.pl – odc. 174
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1318
12.50 Oczy w oczy – (64)
13.25 Baw się słowami – s. II (49)
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 62
15.35 Pan Tadeusz; film, dramat historyczny kraj prod.Polska, Francja (1999); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Michał Żebrowski, Alicja Bachleda – Curuś, Grażyna Szapołowska, Bogusław Linda, Marek Kondrat, Daniel Olbrychski, Andrzej Seweryn, Jerzy Bińczycki, Krzysztof Kolberger
18.30 M jak miłość – odc. 1318
19.20 Baw się słowami – s. II (49)
19.30 Baw się słowami – s. II (50)
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Blondynka – odc. 62
21.35 Oczy w oczy – (64)
22.15 Pan Tadeusz; dramat historyczny kraj prod.Polska, Francja (1999); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Michał Żebrowski, Alicja Bachleda – Curuś, Grażyna Szapołowska, Bogusław Linda, Marek Kondrat, Daniel Olbrychski, Andrzej Seweryn, Jerzy Bińczycki, Krzysztof Kolberger
0.45 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 13.11.2017
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Moliki książkowe – odc. 10
1.25 SUPEŁKOWE ABC – odc. 61
1.50 Przepis dnia – /247/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (331)
5.10 Kulturalni PL – (377); magazyn
6.05 Racja stanu – (85)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1699
7.25 Blondynka – odc. 62
8.20 Oczy w oczy – (64)
8.50 Dona i Fred
9.25 Turystyczna Jazda
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 40
10.25 Ukryte skarby – Norwid, Łosie
10.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 61
11.20 Krótka historia – (332) Droga do Niepodległości
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… Gołdą Tencer
12.40 Pod Tatrami – Rajd Żubrów
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1699
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 O mnie się nie martw – 11/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (162)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Paderewski. Człowiek czynu
17.50 Wielkie kreacje Paderewskiego
18.20 Ukryte skarby – Norwid, Łosie
18.45 Komisariat – odc. 40
19.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 61
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – 11/13
21.30 Krótka historia – (332) Krzyż i Medal Niepodległości
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1699
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (162)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn Kanada – /3/
23.50 Wolny Ekran – (67); magazyn
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 14.11.2017
0.10 Europejski Stadion Kultury
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.50 Przepis dnia – /248/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (332) Krzyż i Medal Niepodległości
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (162)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1700
7.25 Wojenne dziewczyny – odc. 10
8.15 Paderewski. Człowiek czynu
8.55 Wielkie kreacje Paderewskiego
9.25 ŁAP START UP
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 41 Wybory Miss
10.25 Sonda 2 – (66) – Ziemia
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Przyjaciele lasu – odc. 48
11.20 Krótka historia – (333) Droga do Niepodległości

11.30 Teleexpress
11.55 Chuligan Literacki; magazyn
12.25 Naszaarmia.pl – odc. 290
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1700
13.25 Magazyn z Wysp – /19/
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 217
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (163)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Dona i Fred
17.40 Ktokolwiek widział…
18.15 Sonda 2 – (66) – Ziemia
18.45 Komisariat – odc. 41
19.15 Margolcia i Miś zapraszają dziś
19.30 Przyjaciele lasu – odc. 48
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 217
21.30 Krótka historia – (333) Droga do Niepodległości
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1700
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (163)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn z Wysp – /19/
23.50 Szlakiem miejsc niezwykłych – Pomniki Historii – Kanał Elbląski i warszawskie Filtry
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 15.11.2017
0.05 O mnie się nie martw – odc. 7/13
1.00 Program ekumeniczny
1.25 Petersburski Music Show
1.50 Przepis dnia – /249/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (333) Droga do Niepodległości
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (163)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1701
7.25 O mnie się nie martw – odc. 11/13
8.20 Matecznik; film dokumentalny
9.25 ŁAP START UP
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 42
10.25 Astronarium – (44)
10.55 Petersburski Music Show
11.20 Krótka historia – (334) Polska Organizacja Wojskowa
11.30 Teleexpress
11.55 Wojownicy czasu – Łomianki, czyli na pomoc Warszawie
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1701
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Profesor Gąbka
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Głęboka woda – odc. 8/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (164)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Matecznik; film dokumentalny
18.15 Studio Wschód
18.45 Komisariat – odc. 42
19.15 Petersburski Music Show
19.45 Dobranocka- Profesor Gąbka
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Głęboka woda – odc. 8/13
21.30 Krótka historia – (334)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1701
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (164)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn śledczy Anity Gargas
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 16.11.2017
0.05 O mnie się nie martw – odc. 8/13
1.00 Studio Wschód
1.30 Las Story – odc. 6
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (334)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (164)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1702
7.25 M jak miłość – odc. 1317
8.20 Głęboka woda – odc. 8/13
9.10 Pod Tatrami – Rajd Żubrów
9.25 Wilnoteka; magazyn
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 43
10.25 Jak to działa – odc. 146
10.55 Las Story – odc. 6
11.20 Krótka historia – (335)
11.30 Teleexpress
11.55 Podróże z historią – odc. 42
12.25 Racja stanu – (86)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1702
13.25 Magazyn z Ameryki – /19/
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Instynkt – odc. 9
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (165)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.40 Warto rozmawiać
18.45 Komisariat – odc. 43
19.15 Las Story – odc. 6
19.45 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Instynkt – odc. 9
21.30 Krótka historia – (335)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1702
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Racja stanu – (86)
0.00 Zakończenie dnia

 

 

PIĄTEK 17.11.2017 TV Polonia
0.05 O mnie się nie martw – s. III odc. 9/13
0.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2017)
1.10 Turystyczna Jazda
1.25 Domisie – odc. 374 Wyprawa do sklepu; program dla dzieci
1.50 Przepis dnia – /250/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
5.00 Krótka historia – (335) Polskie formacje na Wschodzie podczas I Wojny Światowej; felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (165); rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 147 „Zła kobieta” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1318
8.20 Ratownicy – odc. 9/13
9.15 Warto rozmawiać; program publicystyczny
10.20 Wiadomości
10.30 Solny skarb UNESCO – odc. 1 – UNIKAT; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych; Opowieść o najstarszych dziejach kopalni, począwszy od pierwszych sposobów wydobycia poprzez zmiany technologiczne, aż po stworzenie nowoczesnych tras turystycznych oraz miejsc wypoczynku, odnowy zdrowotnej i rozrywki. Program powstał w związku z 40. rocznicą wpisania Kopalni Soli w Wieliczce na pierwszą listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
10.45 Baw się słowami – s. II (50); magazyn
10.55 Domisie – odc. 374 Wyprawa do sklepu; program dla dzieci
11.20 Krótka historia – (336) Theodore Roosvelt; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Vistuliada 3
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej – Zdrowie; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 147 „Zła kobieta” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (67); magazyn
13.45 Dobranocka – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 7 – Judo; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 680 Jestem jaki jestem
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (166); rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Hit Dekady – mont. (6) lata międzywojenne; widowisko rozrywkowe
18.15 Niezapomniane koncerty – OPOLE 2014 – recital Ryszarda Rynkowskiego i Jacka Cygana; koncert
18.50 Magazyn z Ameryki – /19/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2017)
19.15 Domisie – odc. 374 Wyprawa do sklepu; program dla dzieci
19.45 Dobranocka za oceanem – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 7 – Judo; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 680 Jestem jaki jestem
21.40 Na sygnale – odc. 147 „Zła kobieta” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.05 Krótka historia – (336) Theodore Roosvelt; felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (166); rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Przepis dnia – /250/; magazyn
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 18.11.2017 TV Polonia
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1699
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1700
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1701
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1702
1.30 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii – (166); rozmowa
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 217 – Wybór (Ojciec Mateusz XVII odc. 5) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.15 Na dobre i na złe – odc. 680 Jestem jaki jestem
8.10 Artur Dutkiewicz Trio – Niemen
9.00 Okrasa łamie przepisy – Róże i pomidory – txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.30 Reportaż
10.00 Kulturalni PL – (378); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (365)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1319
12.50 Paranienormalni Tonight – (9) Piotr Gruszka; program rozrywkowy
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Buty, odc. 10; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Złotowłosa i trzy niedźwiadki; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wojenne dziewczyny – odc. 11
15.40 Wielki Test o Piastach
17.10 KOMBI koncert 40 – lecia cz. 1; koncert
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (365)
18.50 M jak miłość – odc. 1319
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Buty, odc. 10; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Wojenne dziewczyny – odc. 11
21.35 Wielki Test o Piastach
23.05 Paranienormalni Tonight – (9) Piotr Gruszka; program rozrywkowy
23.55 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 19.11.2017 TV Polonia
23.55 Dom – odc. 8/25 – Jak się łowi dzikie ptaki
1.35 Saga rodów – Ród Wielądków; magazyn
1.55 Dona i Fred 19′ kraj prod.Polska (2015)
2.20 program rozrywkowy
2.35 Magazyn z Wysp – /19/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2017)
2.55 Wolny Ekran – (68); magazyn
3.15 Teleranek – odc. 24 – txt. str. 777; magazyn
3.50 Ziarno – Śpiew to modlitwa; magazyn
4.20 Baw się słowami – s. II (51); magazyn
4.30 Baw się słowami – s. II (52); magazyn
4.50 Gwiezdny Pirat – odc. 5/7 – Pościg
5.20 Gwiezdny Pirat – odc. 6/7 – Na ratunek
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2017), Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z Bazyliki Mniejszej pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy; STEREO, 10.9, Transmisja
8.20 Turystyczna Jazda
8.40 Dom – odc. 8/25 – Jak się łowi dzikie ptaki
10.30 Rodzinka.pl – odc. 175 „Zarządzanie kryzysowe” sezon 8 – txt. str. 777 AD
11.00 Rodzinka.pl – odc. 176 „Kwestia perspektywy” sezon 8 – txt. str. 777 AD
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1320
12.50 Oczy w oczy – (65) Michał Kondrat
13.25 Baw się słowami – s. II (51); magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Czas, odc. 6; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Bajka o kukułce, zegarze i zegarmistrzu; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 63* (seria V, odc. 11) – Ujawnione tajemnice
15.40 Uwaga – Premiera! – 1920 Bitwa Warszawska – txt. str. 777 110′; film historyczny kraj prod.Polska (2011); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Borys Szyc, Natasza Urbańska, Daniel Olbrychski, Bogusław Linda, Marian Dziędziel, Jerzy Bończak, Ewa Wiśniewska, Stanisława Celińska, Adam Ferency, Wojciech Solarz
17.40 program rozrywkowy
24:00 Reportaż
18.30 M jak miłość – odc. 1320
19.20 Baw się słowami – s. II (51); magazyn
19.30 Baw się słowami – s. II (52); magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Czas, odc. 6; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Blondynka – odc. 63* (seria V, odc. 11) – Ujawnione tajemnice
21.35 Oczy w oczy – (65) Michał Kondrat
22.20 Uwaga – Premiera! – 1920 Bitwa Warszawska – txt. str. 777 110′; film historyczny kraj prod.Polska (2011); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Borys Szyc, Natasza Urbańska, Daniel Olbrychski, Bogusław Linda, Marian Dziędziel, Jerzy Bończak, Ewa Wiśniewska, Stanisława Celińska, Adam Ferency, Wojciech Solarz
0.15 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.