09.02.2018 – 15.02.2018

PIĄTEK 09.02.2018
0.05 Blondynka – odc. 5/13
0.55 Wilnoteka; magazyn
1.10 Turystyczna Jazda – Helsinki; magazyn turystyczny; W tym tygodniu z naszym programem będziemy po drugiej stronie Bałtyku – w kraju tysiąca jezior, czyli w Finlandii. Odwiedzimy stolicę tego państwa Helsinki i przy okazji dowiemy się, co tak naprawdę jest fińskim narodowym symbolem.
1.25 Domisie – odc. 384
1.50 Przepis dnia – /296/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (392); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (216)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Notacje – Anna Dymna
6.50 Na sygnale – odc. 159
7.25 M jak miłość – odc. 1339
8.20 Komisarz Alex – odc. 112
9.15 Warto rozmawiać
10.20 Wiadomości
10.35 Portrety niepodległości – /12/
10.45 Baw się słowami; magazyn
10.55 Domisie – odc. 384
11.20 Krótka historia – (393); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Kwartet – magazyn regionów
12.55 Na sygnale – odc. 159
13.25 Wolny Ekran – (79); magazyn
13.45 Dobranocka – Maurycy
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 692
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (217)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 “Zapatrzeni w siebie”
18.05 Herbatka z kabaretem – (9)
18.50 Magazyn z Ameryki – /25/
19.15 Domisie – odc. 384
19.45 Dobranocka – Maurycy
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 692
21.40 Na sygnale – odc. 159
22.05 Krótka historia – (393); felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (217)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Wszystko po krakowsku – Dopóki Ziemia kręci się… – II Miedzynarodowy Festiwal im. B. Okudżawy Kraków 2003 cz. I; koncert
0.00 Portrety niepodległości – /12/
0.10 Zakończenie dnia
SOBOTA 10.02.2018
0.10 Barwy szczęścia – odc. 1747
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1748
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1749
1.30 Barwy szczęścia – odc. 1750
2.00 Pytanie na śniadanie
4.20 Wesołe jest życie staruszka
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii – (217)
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 177
7.15 Na dobre i na złe – odc. 692
8.10 Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry – Piosenki Starszych Panów – pół wieku za nami; widowisko rozrywkowe
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 Zakochaj się w Polsce – odc. 55
10.00 Kulturalni PL – (390); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1340
12.45 Dobranocka – Rodzina Treflików wany
13.00 Msza Święta w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
14.15 Wiadomości
14.45 Wiadomości
14.45 Pogoda
15.00 1920. Wojna i miłość – 10/13
15.55 Wielki Test o Igrzyskach Olimpijskich
17.25 Wieczór piosenki francuskiej 2
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1340
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 1920. Wojna i miłość – 10/13
21.35 Wielki Test o Igrzyskach Olimpijskich
23.05 Piosenki Magdy Czapińskiej
23.55 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 11.02.2018
23.55 Dom – odc. 19/25
1.45 Wolny Ekran – (80); magazyn
2.05 Kino retro – Sportowiec mimo woli – w tym: Panorama i Pogoda
3.25 Magazyn z Wysp – /25/
3.50 Teleranek – odc. 46 Design
4.20 Ziarno – Piękna Pani; magazyn
4.50 Baw się słowami – Cztery strony
5.00 Baw się słowami – Bałtyk
5.20 Słoneczna włócznia – odc. 9
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku
8.40 Dom – odc. 19/25
10.15 Turystyczna Jazda – Helsinki; magazyn turystyczny; W tym tygodniu z naszym programem będziemy po drugiej stronie Bałtyku – w kraju tysiąca jezior, czyli w Finlandii. Odwiedzimy stolicę tego państwa Helsinki i przy okazji dowiemy się, co tak naprawdę jest fińskim narodowym symbolem.
10.30 Rodzinka.pl – odc. 197
11.00 Rodzinka.pl – odc. 198
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1341
12.50 Oczy w oczy – (64)
13.25 Baw się słowami – Cztery strony
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – 10
15.40 Komornik; dramat; reż.:Feliks Falk; wyk.:Andrzej Chyra, Małgorzata Kożuchowska, Kinga Preis, Grzegorz Wojdon, Jan Frycz
17.20 Recital Moniki Borzym; koncert
24:00 Zakochaj się w Polsce – odc. 55 Dolina Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej
18.30 M jak miłość – odc. 1341
19.20 Baw się słowami – Cztery strony
19.30 Baw się słowami – Bałtyk
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 Dziewczyny ze Lwowa – 10
21.35 Oczy w oczy – (64)
22.15 Komornik; dramat; reż.:Feliks Falk; wyk.:Andrzej Chyra, Małgorzata Kożuchowska, Kinga Preis, Grzegorz Wojdon, Jan Frycz
0.15 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 12.02.2018
0.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 55 Dolina Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Borówka skrzat wyrusza w świat
1.25 Supełkowe ABC – odc. 72
1.50 Przepis dnia – /297/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (393)
5.10 Kulturalni PL – (390); magazyn
6.05 Racja stanu – (99)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1751
7.25 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 10
8.20 Oczy w oczy – (64)
8.50 Kompozytor z Barczewa
9.25 Turystyczna Jazda – Lesko i Weremień; Odwiedzamy południowo – wschodni kraniec Polski. Poznamy historię Leska oraz sprawdzimy, gdzie w tamtejszej okolicy można pojeździć na nartach i snowboardzie.
9.40 O mnie się nie martw
9.55 Korona królów – odc 9
10.25 Ukryte skarby – Tajemnice austriackiej twierdzy i cudowny pierścień; cykl reportaży
10.55 Supełkowe ABC – odc. 72
11.20 Krótka historia – (394)
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela ze Żmijewskim
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1751
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 O mnie się nie martw
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (218)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Senator; film dokumentalny
18.15 Ukryte skarby – Tajemnice austriackiej twierdzy i cudowny pierścień; cykl reportaży
18.45 Korona królów – odc 9
19.15 Supełkowe ABC – odc. 72
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – 11/13
21.30 Krótka historia – (394)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1751
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (218)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn z Ameryki
23.50 Wolny Ekran – (80); magazyn

WTOREK 13.02.2018
0.05 Pod dachami Paryża. Wieczór piosenki francuskiej cz. 2; koncert
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.50 Przepis dnia – /298/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
3.10 Kino retro – Księżna łowicka 89′; dramat; reż.:Janusz Warnecki, Mieczysław Krawicz; wyk.:Henryk Małkowski, Stanisław Łapiński, Włady- sław Neubelt, Henryk Rzetkowski, Józef Grodnicki, Michał Halicz, Władysław Lenczewski, Roman Dereń, Kazimierz Wojciechowski
5.00 Krótka historia – (394)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (218)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Notacje – Katarzyna Gaertner
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1752
7.25 1920. Wojna i miłość – 10/13
8.15 Senator; film dokumentalny
9.25 Pozdrowienia z Uzdrowiska – Świeradów Zdrój 2; magazyn
9.40 Ojciec Mateusz, jakiego nie znacie; reportaż
9.55 Korona królów – odc 10
10.25 Sonda 2 – (68) – Wirusy
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Moliki książkowe – odc. 5
11.20 Krótka historia – (395)
11.30 Teleexpress
11.55 Szlakiem Kolberga – Nanook
12.25 Polacy w bazie NATO
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1752
13.25 Muzeum Utracone; informator
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 178
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (219)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Kompozytor z Barczewa
17.40 Ktokolwiek widział..
18.15 Sonda 2 – (68) – Wirusy
18.45 Korona królów – odc 10
19.15 Margolcia i Miś zapraszają dziś
19.30 Moliki książkowe – odc. 5
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 178
21.30 Krótka historia – (395)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1752
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (219)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Muzeum Utracone; informator
23.50 Pozdrowienia z Uzdrowiska – Świeradów Zdrój 2; magazyn
ŚRODA 16.02.2018
0.05 Blondynka – odc. 6/13
1.00 Szlakiem białostockich Luteran
1.25 Petersburski Music Show
1.50 Przepis dnia – /299/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (395)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (219)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Notacje – Jan Nowicki.
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1753
7.25 O mnie się nie martw – odc. 11/13
8.20 Odnaleziony walc – film dokumentalny; reż.:Julita Wołoszańska
9.25 Dziedzictwo regionów
9.40 Muzeum Polskiej Piosenki
9.55 Korona królów – odc 11
10.25 Astronarium – (52)
10.55 Petersburski Music Show – 51
11.20 Krótka historia – (396)
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Nasz Wschód – 7; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1753
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Głęboka woda – odc. 8/12
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (220)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Odnaleziony walc – film dok.
18.15 Nasz Wschód – 7; magazyn
18.45 Korona królów – odc 11
19.15 Petersburski Music Show
19.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 Głęboka woda – odc. 8/12
21.30 Krótka historia – (396)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1753
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (220)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn śledczy Anity Gargas
CZWARTEK 15.02.2018
0.05 Blondynka – odc. 7/13
1.00 Nasz Wschód – 7; magazyn
1.30 Las Story – odc. 17
2.00 Pytanie na śniadanie
3.30 Pogoda Flesz
5.00 Krótka historia – (396)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (220)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1754
7.25 M jak miłość – odc. 1340
8.20 Głęboka woda – odc. 8/12
9.10 Pod Tatrami
9.25 Wilnoteka; magazyn
9.40 Komisarz Alex – tajemnice
9.55 Korona królów – odc 12
10.25 Jak to działa – odc. 121 Białka
10.55 Las Story – odc. 17
11.20 Krótka historia – (397)
11.30 Teleexpress
11.55 Było, nie minęło – Frombork
12.25 Racja stanu – (100)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1754
13.25 Skarby polskich archiwów
13.45 Film pod strasznym tytułem
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Komisarz Alex – odc. 113
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (221)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.40 Warto rozmawiać
18.45 Korona królów – odc 12
19.15 Las Story – odc. 17
19.45 Film pod strasznym tytułem
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 113
21.30 Krótka historia – (397)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1754
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (221)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Racja stanu – (100)

PIĄTEK 16.02.2018 TV Polonia
0.05 Blondynka – odc. 8/13* – Noc szczurołapa
0.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018)
1.10 Turystyczna Jazda – Lesko i Weremień; Dla małoletnich od lat 12; Odwiedzamy południowo – wschodni kraniec Polski. Poznamy historię Leska oraz sprawdzimy, gdzie w tamtejszej okolicy można pojeździć na nartach i snowboardzie.
1.25 Domisie – odc. 385 Mamy ślicznego króliczka; program dla dzieci
1.50 Przepis dnia – /300/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
5.00 Krótka historia – (397) Marszałek Ferdynard Foch; felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (221); rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 160 “Za wszelką cenę” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1341
8.20 Komisarz Alex – odc. 113 (seria IX odc. 9) – Śmierć za kratami
9.15 Warto rozmawiać; program publicystyczny
10.20 Na dobre i na złe – tajemnice filmowego planu; reportaż
10.35 Którędy po sztukę – Wilhelm Sasnal; magazyn
10.45 Baw się słowami – Morze Bałtyckie s. II; magazyn
10.55 Domisie – odc. 385 Mamy ślicznego króliczka; program dla dzieci
11.20 Krótka historia – (398) Bitwa na Łuku Kurskim; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Polska wieprzowina na trzy sposoby – txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 160 “Za wszelką cenę” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (80); magazyn
13.45 Dobranocka – Maurycy i Hawranek – odc. 3 – Kisiu Misiu; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 693 Czynnik ludzki
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (222); rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Hotel pod Różami – Koncert Galowy 27. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu
18.10 Herbatka z kabaretem – (13); program rozrywkowy
18.55 Skarby polskich archiwów filmowych; informator kulturalny
19.15 Domisie – odc. 385 Mamy ślicznego króliczka; program dla dzieci
19.45 Dobranocka za oceanem – Maurycy i Hawranek – odc. 3 – Kisiu Misiu; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 693 Czynnik ludzki
21.40 Na sygnale – odc. 160 “Za wszelką cenę” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.05 Krótka historia – (398) Bitwa na Łuku Kurskim; felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (222); rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Wszystko po krakowsku – Dopóki Ziemia kręci się… – II Miedzynarodowy Festiwal im. B. Okudżawy Kraków 2003 cz. II; koncert
0.00 Przepis dnia – /297/; magazyn

SOBOTA 17.02.2018 TV Polonia
0.10 Barwy szczęścia – odc. 1751
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1752
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1753
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1754
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda
4.05 30. Rawa Blues Festival – Gwiazdy Festiwalu – Dudek Bluesy
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii – (222); rozmowa
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 178 – Poza światem(Ojciec Mateusz XIV odc. 5)
7.15 Na dobre i na złe – odc. 693 Czynnik ludzki
8.10 Opole 2015 na bis /10/; koncert
9.00 Okrasa łamie przepisy – Konkurs na najlepsze piersi – txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.30 Zakochaj się w Polsce – odc. 56 Tarnów
10.00 Kulturalni PL – (391); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (378)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1342
12.50 Zakochani są wśród nas
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Pasja Treflinki, odc. 22; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 1920. Wojna i miłość – odc. 11/13* – Szwadron
15.40 Lekcje pana Kuki (Herrn Kukas Empfehlungen, Mr. Kuka’s Advice) – txt. str. 777 93′; film obyczajowy kraj prod.Polska, Austria (2007); reż.:Dariusz Gajewski; wyk.:Łukasz Garlicki, August Diehl, Nadia Cameron – Blakey, Andrzej Grabowski, Anna Przybylska, Mirosław Zbrojewicz, Łukasz Simlat, Krzysztof Stroiński, Tomasz Karolak, Lech Mackiewicz
17.20 Pod dachami Paryża. Wieczór piosenki francuskiej cz. 3; koncert
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (378)
18.50 M jak miłość – odc. 1342
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Pasja Treflinki, odc. 22; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 1920. Wojna i miłość – odc. 11/13* – Szwadron
21.35 Lekcje pana Kuki (Herrn Kukas Empfehlungen, Mr. Kuka’s Advice) – txt. str. 777 93′; film obyczajowy kraj prod.Polska, Austria (2007); reż.:Dariusz Gajewski; wyk.:Łukasz Garlicki, August Diehl, Nadia Cameron – Blakey, Andrzej Grabowski, Anna Przybylska, Mirosław Zbrojewicz, Łukasz Simlat, Krzysztof Stroiński, Tomasz Karolak, Lech Mackiewicz
23.15 Szczęśliwej drogi już czas…

NIEDZIELA 18.02.2018 TV Polonia
23.55 Dom – odc. 20/25 – Powrót z dalekiej podróży
1.35 Wolny Ekran – (81); magazyn
1.55 Wiktoryna czyli czy pan pochodzi z Beauvais? – txt. str. 777 55′; film TVP; reż.:Jan Rutkiewicz; wyk.:Halina Kwiatkowska, Małgorzata Lorentowicz, Barbara Brylska, Stanisław Jasiukiewicz, Andrzej Kopiczyński, Kazimierz Opaliński, Barbara Marszałek, Kazimierz Fabisiak
3.00 Muzeum Utracone; informator kulturalny
3.20 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
4.20 Teleranek – odc. 54 Rękodzieło
4.50 Ziarno – Sprzedawca bubli; magazyn
5.20 Baw się słowami – Tatry s. II; magazyn
5.30 Baw się słowami – Mazury s. II; magazyn
5.50 Słoneczna włócznia – odc. 10 – Trop
6.25 Między ziemią a niebem; magazyn
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krynicy Zdroju; STEREO, 10.9, Transmisja
8.20 Turystyczna Jazda – Lesko i Weremień; Dla małoletnich od lat 12; Odwiedzamy południowo – wschodni kraniec Polski. Poznamy historię Leska oraz sprawdzimy, gdzie w tamtejszej okolicy można pojeździć na nartach i snowboardzie.
8.40 Dom – odc. 20/25 – Powrót z dalekiej podróży
10.30 Rodzinka.pl – odc. 199 “Albo ona, albo ja” sezon 10
11.00 Rodzinka.pl – odc. 200 “Zapisałaś w chmurze?” sezon 10
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1343
12.50 Oczy w oczy – (65) Michał Kondrat
13.25 Baw się słowami – Tatry s. II; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Barbara, odc. 17; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Straszydło; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 11* “Międzynarodowy biznes”
15.40 Uwaga – Premiera! – Bezmiar sprawiedliwości – txt. str. 777 122′; dramat; reż.:Wiesław Saniewski; wyk.:Jan Frycz, Bożena Stachura, Robert Olech, Jan Englert, Artur Barciś, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Robert Gonera, Ewa Wencel, Ewa Błaszczyk
24:00 Zakochaj się w Polsce – odc. 56 Tarnów
18.30 M jak miłość – odc. 1343
19.20 Baw się słowami – Tatry s. II; magazyn
19.30 Baw się słowami – Mazury s. II; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Barbara, odc. 17; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 11* “Międzynarodowy biznes”
21.35 Oczy w oczy – (65) Michał Kondrat
22.15 Uwaga – Premiera! – Bezmiar sprawiedliwości – txt. str. 777 122′; dramat; reż.:Wiesław Saniewski; wyk.:Jan Frycz, Bożena Stachura, Robert Olech, Jan Englert, Artur Barciś, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Robert Gonera, Ewa Wencel, Ewa Błaszczyk; Dla małoletnich od lat 12

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.