08.12.2017 – 14.12.2017

PIĄTEK 08.12.2017
0.05 O mnie się nie martw – odc. 5/13
0.55 Wilnoteka; magazyn
1.10 Turystyczna Jazda
1.25 Domisie – odc. 377
1.50 Niezwyciężeni
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (350)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (180)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 150
7.25 M jak miłość – odc. 1324
8.20 Ratownicy – odc. 12/13
9.15 Warto rozmawiać
10.20 Wiadomości
10.30 Solny skarb UNESCO – odc. 4
10.45 Baw się słowami – s. II (56)
10.55 Domisie – odc. 377
11.20 Krótka historia – (351)
11.30 Teleexpress
11.55 Vistuliada
12.25 Kwartet – magazyn regionów
12.55 Na sygnale – odc. 150
13.25 Wolny Ekran – (70); magazyn
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 683
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (181)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Znamy się (nie) tylko z widzenia
18.10 program rozrywkowy
18.50 Magazyn Kanada – /4/
19.15 Domisie – odc. 377
19.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 683
21.40 Na sygnale – odc. 150
22.05 Krótka historia
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (181)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Program rozrywkowy
0.05 Przepis dnia – /262/; magazyn
0.10 Zakończenie dnia
SOBOTA 09.12.2017
0.10 Barwy szczęścia – odc. 1711
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1712
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1713
1.30 Barwy szczęścia – odc. 1714
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii – (181)
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 220
7.15 Na dobre i na złe – odc. 683
8.10 To był rock! – Dżem
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 W domu mówimy po polsku
10.00 Kulturalni PL – (381); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1325
12.50 Paranienormalni Tonight
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 1920. Wojna i miłość
15.40 Fuks – komedia sensacyjna
17.15 Niezapomniane koncerty
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1325
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 1920. Wojna i miłość – 1/13
21.35 Fuks; komedia sensacyjna
23.05 program rozrywkowy
23.55 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 10.12.2017
23.55 Dom – odc. 10/25 – Nie przesadza się starych drzew
1.20 Dom – tajemnice filmowego planu; reportaż
1.40 Wolny Ekran – (71); magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
3.25 ZUS bez granic – /7/; magazyn
3.50 Teleranek – odc. 48
4.20 Ziarno – Matka Boża Indiańska
4.50 Baw się słowami – s. II (57)
5.00 Baw się słowami – s. II (58)
5.20 Słoneczna włócznia – odc. 2
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Prace na wysokościach
8.00 Oczy w oczy – (68)
8.40 Dom – odc. 10/25
10.05 Turystyczna Jazda
10.30 Rodzinka.pl – odc. 181
11.00 Rodzinka.pl – odc. 182
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1326
12.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.00 Msza Święta
14.15 Wiadomości
14.45 Sport
14.50 Pogoda
15.00 Dziewczyny ze Lwowa – 1
15.55 Teatr Telewizji – Marszałek; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2017); reż.:Krzysztof Lang; wyk.:Mariusz Bonaszewski, Dorota Landowska, Maciej Zakościelny, Andrzej Grabowski, Mirosław Baka, Grzegorz Mielczarek, Adam Woronowicz, Wojciech Zieliński, Rafał Królikowski, Stefan Pawłowski
17.25 program rozrywkowy
24:00 W domu mówimy po polsku
18.30 M jak miłość – odc. 1326
19.20 Baw się słowami – s. II (57)
19.30 Baw się słowami – s. II (58)
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Dżingiel Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 1
21.35 Oczy w oczy – (68)
22.15 Teatr Telewizji – Marszałek
0.15 Zakończenie dnia

PONIEDZIAŁEK 11.12.2017
0.20 W domu mówimy po polsku
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Borówka skrzat wyrusza w świat
1.25 SUPEŁKOWE ABC – odc. 65
1.50 Przepis dnia – /263/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (351)
5.10 Kulturalni PL – (381); magazyn
6.05 Racja stanu
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1715
7.25 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 1
8.20 Teatr Telewizji – Marszałek
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 56 Z miłości.
10.25 Ukryte skarby – Łopienka
10.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 65
11.20 Krótka historia – (352)
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… Zaorskim
12.40 Pod Tatrami; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1715
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 O mnie się nie martw – odc. 2/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (182)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Fotograf Solidarności
18.15 Ukryte skarby – Łopienka
18.45 Komisariat – odc. 56 Z miłości.
19.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 65
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – odc. 2/13
21.30 Krótka historia – (352)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1715
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (182)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn Kanada – /4/
23.50 Wolny Ekran – (71); magazyn
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 12.12.2017
0.05 Niezapomniane koncerty – Opole
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.50 Przepis dnia – /264/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (352) Dunkierka
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (182)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1716
7.25 1920. Wojna i miłość – odc. 1/13* – Powrót – txt. str. 777 46′; serial TVP kraj prod.Polska (2010); reż.:Maciej Migas; wyk.:Jakub Wesołowski, Wojciech Zieliński, Tomasz Borkowski, Lesław Żurek, Michał Żurawski, Marek Bukowski, Eryk Lubos,
8.20 Fotograf Solidarności
9.25 Pozdrowienia z Uzdrowiska
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 57
10.25 Sonda 2 – (61) – Ropa i gaz
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Przyjaciele lasu – odc. 52
11.20 Krótka historia – (353)
11.30 Teleexpress
11.55 Chuligan Literacki; magazyn
12.25 Naszaarmia.pl – odc. 294
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1716
13.25 Magazyn z Wysp – /21/
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 221
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (183)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Kresowym szlakiem – Kuty
17.40 Ktokolwiek widział…
18.15 Sonda 2 – (61) – Ropa i gaz
18.45 Komisariat – odc. 57
19.15 Margolcia i Miś zapraszają dziś
19.30 Przyjaciele lasu – odc. 52
19.45 Dobranocka – Ppingwin Pik
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 221
21.30 Krótka historia – (353)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1716
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (183)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn z Wysp – /21/
23.50 Pozdrowienia z Uzdrowiska
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 13.12.2017
0.05 O mnie się nie martw – odc. 6/13
1.00 Moja Biblia
1.25 Petersburski Music Show
1.50 Przepis dnia – /265/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (353)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (183)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1717
7.25 O mnie się nie martw – odc. 2/13
8.20 Duszy zabić nam nie możecie
8.50 „Degrengolada” w Teatrze
9.25 Wawel w nowej Polsce – Pałac królewski; film dokumentalny – Prezentacja kluczowych prac konserwatorsko – remontowych, zrealizowa- nych w latach 1990 – 2015, w obiektach zarządzanych przez Zamek Królewski na Wawelu. Uszkodzenia spowodowane upływem czasu i zanieczyszczeniem środowiska, jak również pozostawienie przez poprzed- ników nierozwiązanych istotnych problemów architektoniczno – konserwatorskich oraz nowe potrzeby użytko- we były powodem podjęcia ponownej, całościowej odnowy zamku.
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 58 P
10.25 Astronarium – magazyn
10.55 Petersburski Music Show
11.20 Krótka historia – (354)
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1717
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Profesor Gąbka
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Głęboka woda – odc. 12/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (184)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Duszy zabić nam nie możecie
17.40 „Degrengolada” w Teatrze
18.15 Studio Wschód
18.45 Komisariat – odc. 58
19.15 Petersburski Music Show
19.45 Dobranocka – Profesor Gąbka
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Głęboka woda – odc. 12/13
21.30 Krótka historia – (354)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1717
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (184)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn śledczy Anity Gargas
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 14.12.2017
0.05 O mnie się nie martw – odc. 7/13
1.00 Studio Wschód
1.30 Las Story – odc. 10
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (354)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (184)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1718
7.25 M jak miłość – odc. 1325
8.20 Głęboka woda – odc. 12/13
9.10 Pod Tatrami – magazyn
9.25 Wilnoteka; magazyn
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 59 Psi przekręt
10.25 Jak to działa – odc. 148
10.55 Las Story – odc. 10
11.20 Krótka historia – (355)
11.30 Teleexpress
11.55 Było, nie minęło
12.25 Racja stanu – (90)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1718
13.25 Magazyn z Ameryki – /21/
13.45 Dobranocka – Kulfon
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Instynkt – odc. 13* „Oster”
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.40 Warto rozmawiać
18.45 Komisariat – odc. 59
19.15 Las Story – odc. 10
19.45 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Instynkt – odc. 13* „Oster”
21.30 Krótka historia – (355)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1718
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Racja stanu – (90)
0.00 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.