07.08.2015 – 14.08.2015

PIĄTEK 07.08.2015
0.20 Lidzbarskie Wieczory Humoru
0.45 Galicjanie w Apostoles cz. 1
1.30 Mordziaki – Odyseja Mordziaczka
2.00 Warto kochać – odc. 59
2.55 Warto kochać – odc. 60
3.50 Czterdziestolatek –  9/15
4.50 Polonia w Komie – (795)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Dom niespokojnej starości
7.25 M jak miłość – odc. 1133
8.25 Tulipan – odc. 3/6
9.30 Światowe Igrzyskq Polonijne
9.45 Opole 2009 na bis /4/; koncert
10.05 Galicjanie w Apostoles cz. 1
10.50 Jak to działa – odc. 71
11.20 Polonia w Komie – (796)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Festiwal Kultury  Romów
12.55 Dom niespokojnej starości
13.25 Margolcia i Miś zapraszają dziś
13.45 Dobranocka – Kot Filemon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Kronika 72. Tour de Pologne
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.50 Na dobre i na złe – odc. 591
15.45 Światowe Igrzyska Polonijne
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia
17.40 Oczy niebieskie –  film
19.10 Łamigłówka
19.15 Mordziaki –  odc. 1
19.45 Dobranocka – Kot Filemon – Dziura w płocie, odc. 18
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Kronika 72. Tour de Pologne
20.33 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 591
21.35 Polonia w Komie – (796)
21.45 Dom niespokojnej starości
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia
23.40 Światowe Igrzyska Polonijne
23.55 Zapiski Łazęgi – Muzyka i fale
SOBOTA 08.08.2015
0.05 Na sygnale – odc. 57
0.30 Na sygnale – odc. 58
1.00 Na sygnale – odc. 59
1.25 Na sygnale – odc. 60
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Polonia 24
5.20 Halo Polonia
6.10 Łamigłówka
6.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.40 Ojciec Mateusz – odc. 116
7.30 Błękitne wakacje
8.00 Na dobre i na złe – odc. 591
8.50 Światowe Igrzyska Polonijne
9.05 Bory Tucholskie
10.00 Kulturalni PL – (257)
11.00 Słownik polsko@polski
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1134
12.50 Festiwal Kultury Romów
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Kronika 72. Tour de Pologne
14.37 Pogoda
14.45 Wiedźmy – odc. 5/13
15.40 Pamiętaj o mnie
16.00 Polacy tu i tam
16.40 Duch w dom – odc. 6/8
17.35 Dekalog – Siedem – film TVP
18.35 Polonia w Komie
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1134
19.45 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Kronika 72. Tour de Pologne
20.30 Pogoda
20.40 Wiedźmy – odc. 5/13
21.30 Pamiętaj o mnie
21.50 Polacy tu i tam
22.25 Duch w dom – odc. 6/8
23.10 Dekalog – Siedem; film TVP
NIEDZIELA 09.08.2015
0.10 Latoteka – /6/
0.45 Gala Piosenki Biesiadnej
1.45 Smaki polskie – Kąski z gąski
2.00 Błękitne wakacje
2.20 Łamigłówka
2.30 Polacy tu i tam
3.05 Mali światowcy – odc. 6
3.35 Ziarno
4.05 Przedwiośnie – odc. 2/6
5.10 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.25 Misja natura
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.10 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.25 Skrzydlaci sprzymierzeńcy lasu
9.10 Duch w dom – odc. 6/8
10.00 Podróż życia – /6/; teleturniej
10.35 Przygarnij mnie – odc. 6
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1135
12.45 Festiwal Kultury Romów
13.45 Dobranocka – Król Maciuś I
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 100
15.40 Teatr Telewizji – Znajomek
17.45 Pamiętaj o mnie
18.05 Podróż życia – /6/; teleturniej
18.35 Pod Tatrami
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1135
19.45 Dobranocka – Król Maciuś I
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ranczo – odc. 100
21.40 Teatr Telewizji – Znajomek
23.25 Pamiętaj o mnie
23.45 Misja natura
PONIEDZIAŁEK 10.08.2015
0.10 Sierocki na lato
0.35 Polacy w Trentino
1.05 Nad Niemnem
1.25 Maszyna zmian – Tatoludek
2.00 Warto kochać – odc. 61
2.55 Warto kochać – odc. 62
3.50 Czterdziestolatek – 10/15
4.50 Polonia w Komie – (796)
5.05 Studio Wschód
5.35 Kulturalni PL – (257)
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Spółka rodzinna – odc. 9/19
7.25 Ranczo – odc. 100
8.25 Teatr Telewizji – Znajomek
10.25 Błękitne wakacje
10.55 Wszystko przed nami – odc. 81
11.20 Polonia w Komie – (796)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sierocki na lato
12.25 Polacy w Trentino
12.55 Spółka rodzinna – odc. 9/19
13.25 Kultura od kuchni – odc. 12
13.45 Dobranocka – Miś
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Nad rozlewiskiem… – odc. 6/13
15.50 Polonia w Komie – (797)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia
17.40 Od wschodu do zachodu
18.45 Wszystko przed nami – odc. 81
19.10 Łamigłówka
19.15 Maszyna zmian – Tatoludek
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Nad rozlewiskiem… – odc. 6/13
21.35 Polonia w Komie
21.45 Spółka rodzinna – odc. 9/19
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia
23.40 Ród Curie – Skłodowskiej
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 11.08.2015
0.05 11. Przystanek Woodstock 2005
1.05 Flesz historii – odc. 246
1.25 Plecak pełen przygód – 10/13
2.00 Warto kochać – odc. 63
2.55 Warto kochać – odc. 64
3.50 Czterdziestolatek – 11/15
4.50 Polonia w Komie – (797)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Spółka rodzinna – odc. 10/19
7.25 Wiedźmy – odc. 5/13
8.20 Latoteka
9.05 Myśliwiec pl –  7/12
9.20 Sprawiedliwi wśród Nas
9.50 Bory Tucholskie
10.55 Wszystko przed nami – odc. 82
11.20 Polonia w Komie – (797)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 11. Przystanek Woodstock
12.55 Spółka rodzinna – odc. 10/19
13.25 Margolcia i Miś zapraszają dziś
13.45 Dobranocka – Tajemnica szyfru
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 117
15.50 Polonia w Komie – (798)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia
17.40 Od wschodu do zachodu
18.45 Wszystko przed nami – odc. 82
19.10 Łamigłówka
19.15 Plecak pełen przygód – 10/13
19.45 Dobranocka – Tajemnica szyfru
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 117
21.35 Polonia w Komie – (798)
21.45 Spółka rodzinna – odc. 10/19
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia
23.40 Nad Niemnem
23.55 Zapiski Łazęgi – Łobez; felieton
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 12.08.2015
0.05 Kabaretożercy – (2); teleturniej
1.00 Czas na bunt; reportaż
1.25 Przygrywka – odc. 3
2.00 Warto kochać – odc. 65
2.55 Warto kochać – odc. 66
3.50 Czterdziestolatek – 12/15
4.50 Polonia w Komie – (798)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Spółka rodzinna – odc. 11/19
7.25 Nad rozlewiskiem… – odc. 6/13
8.25 Przygarnij mnie – odc. 6
9.20 Ród Curie – Skłodowskiej
9.45 Obława; film dokumentalny
10.55 Wszystko przed nami – odc. 83
11.20 Polonia w Komie – (798)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Opole 2009 na bis /25/; koncert
12.15 Nad Niemnem
12.35 Wilnoteka; magazyn
12.55 Spółka rodzinna – odc. 11/19
13.25 ABC wszystko wie – odc. 27
13.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.55 Egzamin z życia – odc. 32
15.50 Polonia w Komie – (799)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia
17.40 Obława; film dokumentalny
18.45 Wszystko przed nami – odc. 83
19.10 Łamigłówka
19.15 Przygrywka – odc. 3
19.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 32
21.35 Polonia w Komie – (799)
21.45 Spółka rodzinna – odc. 11/19
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia
23.40 Wilnoteka; magazyn
23.55 Zapiski Łazęgi
0.05 Zakończenie dnia
CZWARTEK 13.08.2015
0.05 Sabat Czarownic – 6 Kielce 2015
1.05 Cafe Historia – Rzeź Woli
1.25 Tajemnica Sagali – odc. 10/14
2.00 Warto kochać – odc. 67
2.55 Warto kochać – odc. 68
3.50 Czterdziestolatek – 13/15
4.50 Polonia w Komie – (799)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Spółka rodzinna – odc. 12/19
7.25 M jak miłość – odc. 1134
8.20 Egzamin z życia – odc. 32
9.15 Podróż życia – /6/; teleturniej
9.45 Wilnoteka; magazyn
10.10 Notacje – Zachwatowicz
10.25 Misja natura – 8/12
10.55 Wszystko przed nami – odc. 84
11.20 Polonia w Komie – (799)
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka
11.55 KabareTOP
12.25 KucinAlina – (29)
12.55 Spółka rodzinna – odc. 12/19
13.25 Kultura od kuchni – odc. 13
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.55 Tulipan – odc. 4/6
15.50 Polonia w Komie – (800)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia
17.40 Pitbull – odc. 20
18.45 Wszystko przed nami – odc. 84
19.10 Łamigłówka
19.15 Tajemnica Sagali – odc. 10/14
19.45 Dobranocka – Dobromir
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Tulipan – odc. 4/6
21.45 Spółka rodzinna – odc. 12/19
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia
23.40 Sprawiedliwi wśród Nas
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 14.08.2015
0.05 Opole 2015 na bis /10/; koncert
0.55 Galicjanie w Apostoles cz. 2; film dokumentalny; reż.:Joanna Michael, Rafał Rykowski
1.30 Mordziaki – Wyprawa na obcą planetę odc. 2
2.00 Warto kochać – odc. 69
2.55 Warto kochać – odc. 70
3.50 Czterdziestolatek – dwadzieścia lat później – odc. 14/15* – Nic się nie zdarzy, czyli odmienić życie
4.50 Polonia w Komie – (800)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia
6.30 Łamigłówka – Województwo Łódzkie 2
6.35 Wiadomości
6.50 Dom niespokojnej starości – odc. 3/7 – Przekręt cz. 1 –  txt. str. 777; serial obyczajowy
7.25 M jak miłość – odc. 1135
8.25 Tulipan – odc. 4/6
9.25 Opole 2015 na bis /10/; koncert
10.10 Galicjanie w Apostoles cz. 2; film dokumentalny; reż.:Joanna Michael, Rafał Rykowski
10.50 Jak to działa – odc. 72 Jak to się mierzy?
11.20 Polonia w Komie – (800)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Województwo Łódzkie 2
11.55 Sabat Czarownic – 6 Kielce 2015 (1); program rozrywkowy
12.55 Dom niespokojnej starości – odc. 3/7 – Przekręt cz. 1 –  txt. str. 777; serial obyczajowy
13.25 Margolcia i Miś zapraszają dziś – odc. 20 Wyliczanka na paluszkach
13.45 Dobranocka – Przygody Kota Filemona – Kocia aria, odc. 19
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka – Województwo Łódzkie 2
14.55 Na dobre i na złe – odc. 592 – Opiekunki
15.50 Polonia w Komie – (801)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia
17.40 Jak daleko stąd, jak blisko –  txt. str. 777  92′; dramat; reż.:Tadeusz Konwicki; wyk.:Andrzej Łapicki, Gustaw Holoubek, Maja Komorowska, Anna Dziadyk, Alicja Jachiewicz, Ewa Krzyżewska
19.15 Łamigłówka – Województwo Łódzkie 2
19.20 Mordziaki – Wyprawa na obcą planetę odc. 2
19.45 Dobranocka za oceanem – Przygody Kota Filemona – Kocia aria, odc. 19
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 592 – Opiekunki
21.45 Dom niespokojnej starości – odc. 3/7 – Przekręt cz. 1; serial obyczajowy
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia
23.40 Las Story – odc. 5; cykl reportaży
0.00 Zakończenie dnia

SOBOTA 15.08.2015
0.05 Na sygnale – odc. 61 „Trudny pacjent”; serial fabularyzowany TVP
0.25 Na sygnale – odc. 62 „Nowicjuszka”; serial fabularyzowany TVP
0.55 Śpiewnik Polaka-Pieśni patriotyczne i żołnierskie
1.55 Święta z sąsiedztwa. Joanna Beretta Molla; film dokumentalny; reż.:Mirosław Krzyszkowski
2.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
3.05 Polonia 24
3.40 Halo Polonia
4.40 Ojciec Mateusz – odc. 117 (seria IX odc. 9) Muzycy –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
5.30 Łamigłówka – Zagadka /117/
5.40 Święto Wojska Polskiego 2015 – transmisja
7.30 Błękitne wakacje
8.00 Na dobre i na złe – odc. 592 – Opiekunki
9.00 Drawieński Park Narodowy; film dokumentalny; reż.:Elżbieta Wroniewska-Rejf
10.00 Kulturalni PL – (258)
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (236)
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1136
12.50 Od wschodu do zachodu słońca – 50 lat Skaldów (1); koncert
13.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 16 – Budowlana awanturka
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmy – odc. 6/13 – Szymek słupnik
15.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (112)
16.40 Przybyli ułani –  txt. str. 777 AD  57′; film TVP; reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Kinga Preis, Krystyna Feldman, Stefan Burczyk, Paweł Parczewski, Andrzej Zaborski, Joanna Kurowska, Artur Barciś; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
17.45 Dekalog – Osiem –  txt. str. 777  54′; film TVP; reż.:Krzysztof Kieślowski; wyk.:Maria Kościałkowska, Teresa Marczewska, Artur Barciś, Tadeusz Łomnicki, Marian Opania, Bronisław Pawlik, Wojciech Asiński, Marek Kępiński; Dla małoletnich od lat 16
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1136
19.45 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 16 – Budowlana awanturka
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Wiedźmy – odc. 6/13 – Szymek słupnik
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (112)
22.25 Przybyli ułani –  AD  57′; film TVP; reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Kinga Preis, Krystyna Feldman, Stefan Burczyk, Paweł Parczewski, Andrzej Zaborski, Joanna Kurowska, Artur Barciś; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
23.25 Dekalog – Osiem  54′; film TVP; reż.:Krzysztof Kieślowski; wyk.:Maria Kościałkowska, Teresa Marczewska, Artur Barciś, Tadeusz Łomnicki, Marian Opania, Bronisław Pawlik, Wojciech Asiński, Marek Kępiński; Dla małoletnich od lat 16
0.15 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 16.08.2015
0.20 Latoteka – /7/; magazyn muzyczny
1.10 Romanca. Operowo
1.45 Smaki polskie – Na osłodę…kaczka; magazyn kulinarny
2.00 Błękitne wakacje
2.20 Łamigłówka – Zagadka /117/
2.30 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (112)
3.05 Mali światowcy – odc. 7; talk-show
3.35 Ziarno
4.05 Przedwiośnie – odc. 3/6 – Przyjaciele
5.10 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.25 Misja natura – Miechowszczyzna 9/12 –  txt. str. 777; serial dokumentalny
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2015); STEREO, 10.9, Transmisja
6.10 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kapliczki Matki Bożej od Szczęśliwych Powrotów w Morskim Oku; STEREO, 10.9, Transmisja
8.25 Bieszczadzka kolejka leśna. Podróż sentymentalna; film dokumentalny
9.00 Przybyli ułani –  txt. str. 777 AD  57′; film TVP; reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Kinga Preis, Krystyna Feldman, Stefan Burczyk, Paweł Parczewski, Andrzej Zaborski, Joanna Kurowska, Artur Barciś; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
10.00 Podróż życia – /7/; teleturniej
10.35 Przygarnij mnie – odc. 7; reality show
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1137
12.45 Od wschodu do zachodu słońca – 50 lat Skaldów (2); koncert
13.45 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 3 – Wyspa niezgody (ep. 3 – Lille de la discorde); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002)
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 101* (seria VIII, odc. 10) – Grecy i Bułgarzy
15.40 Rozdroże cafe –  txt. str. 777  112′; dramat; reż.:Leszek Wosiewicz; wyk.:Robert Olech, Maria Pakulnis, Dominika Markuszewska, Jacek Rozenek, Krzysztof Kolberger, Marcin Bosak; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
17.45 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
18.05 Podróż życia – /7/; teleturniej
18.35 Pod Tatrami; cykl reportaży
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1137
19.45 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 3 – Wyspa niezgody (ep. 3 – Lille de la discorde); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002)
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Ranczo – odc. 101* (seria VIII, odc. 10) – Grecy i Bułgarzy
21.35 Rozdroże cafe  112′; dramat; reż.:Leszek Wosiewicz; wyk.:Robert Olech, Maria Pakulnis, Dominika Markuszewska, Jacek Rozenek, Krzysztof Kolberger, Marcin Bosak; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
23.45 Misja natura – Miechowszczyzna 9/12; serial dokumentalny
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.