05.01.2018 – 11.01.2018

PIĄTEK 05.01.2018
0.05 O mnie się nie martw – odc. 3/13
0.55 Wilnoteka; magazyn
1.10 Turystyczna Jazda
1.25 Domisie – odc. 379 Huśtawka
1.50 Przepis dnia – /276/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Na sygnale – odc. 154
7.25 Porcelana w składzie słonia
8.20 Komisarz Alex – odc. 107
9.15 Warto rozmawiać
10.20 Wiadomości
10.35 Portrety niepodległości; felieton
10.45 Baw się słowami – magazyn
10.55 Domisie – odc. 379 Huśtawka
11.20 Krótka historia
11.30 Teleexpress
11.55 Vistuliada 10
12.25 Zaolzie
12.55 Na sygnale – odc. 154
13.25 Wolny Ekran; magazyn
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 687
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii; rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 program rozrywkowy
18.15 program rozrywkowy
18.50 Magazyn
19.15 Domisie – odc. 379 Huśtawka
19.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 687
21.40 Na sygnale – odc. 154
22.05 Krótka historia
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Program rozrywkowy
0.00 Portrety niepodległości; felieton
0.10 Zakończenie dnia
SOBOTA 06.01.2018
0.10 Barwy szczęścia – odc. 1727
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1728
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1729
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1730
2.00 Pytanie na śniadanie
4.50 Witaj Mała Gwiazdko
5.55 Transmisja Orszaku Trzech Króli
7.40 Ojciec Mateusz – odc. 224
8.35 Na dobre i na złe – odc. 687
9.30 Zakochaj się w Polsce – odc. 49 Dolinki Krakowskie; magazyn
10.00 Kulturalni PL – (385); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.45 Ada, to nie wypada!; komedia
13.25 Dobranocka – Między śniegiem
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 1920. Wojna i miłość – 5/13
15.40 Braciszek; dramat
17.25 Hotel Nostalgia
18.35 Słownik polsko@polski
19.25 Dobranocka – Między śniegiem
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 1920. Wojna i miłość – 5/13
21.35 Braciszek; dramat
23.20 Rozrywka Retro
23.55 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 07.01.2018
23.55 Dom – odc. 14/25
1.40 Wolny Ekran; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
3.30 Magazyn; magazyn
3.50 Teleranek – odc. 51 Śmiech, żart
4.20 Ziarno
4.50 Baw się słowami; magazyn
5.00 Baw się słowami; magazyn
5.20 Słoneczna włócznia – odc. 4
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.20 Turystyczna Jazda
8.40 Dom – odc. 14/25
10.30 Rodzinka.pl – odc. 187
11.00 Rodzinka.pl – odc. 188
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1331
12.50 Oczy w oczy; rozmowa
13.25 Baw się słowami; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 5
15.40 Wesele – film obyczajowy (2004); reż.: Wojciech Smarzowski; wyk.:Marian Dziędziel, Tamara Arciuch, Bartłomiej Topa, Maciej Stuhr, Iwona Bielska, Paweł Wilczak, Arkadiusz Jakubik
17.30 program rozrywkowy
24:00 Zakochaj się w Polsce – odc. 49
18.30 M jak miłość – odc. 1331
19.20 Baw się słowami; magazyn
19.30 Baw się słowami; magazyn
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 5
21.35 Oczy w oczy; rozmowa
22.15 Wesele; film obyczajowy (2004); reż.:Wojciech Smarzowski; wyk.:Marian Dziędziel, Tamara Arciuch, Bartłomiej Topa, Maciej Stuhr, Iwona Bielska, Paweł Wilczak, Arkadiusz Jakubik
0.15 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 08.01.2018
0.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 49
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Borówka skrzat wyrusza w świat
1.25 SUPEŁKOWE ABC – odc. 67
1.50 Przepis dnia – /277/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (368)
5.10 Kulturalni PL – (385); magazyn
6.05 Racja stanu – (94)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1731
7.25 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 5
8.20 Oczy w oczy – (56) Olga Bończyk
8.50 Życie to Dakar; reportaż
9.25 Turystyczna Jazda – odc. 63 Muzeum Nart i Puławy Górne; Dla małoletnich od lat 12; Program poświęcony wyłącznie nartom, zarówno tym zjazdowym, jak i biegowym. Przybliżymy też historię narciarstwa. Idąc tropem pierwszego śladu narciarskiego na ziemiach polskich, znajdziemy się na Podkarpaciu w miejscu, gdzie powstała pierwsza narta!
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 69 Nemezis II
10.25 Ukryte skarby – Norwid, Łosie
10.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 67
11.20 Krótka historia – (369)
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… Mają Komorowską
12.40 Pod Tatrami – magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1731
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 O mnie się nie martw – odc. 6/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (193)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Chłopski Skarga 49′; film dok.
18.15 Ukryte skarby – Norwid, Łosie
18.45 Komisariat – odc. 69 Nemezis II
19.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 67
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – odc. 6/13
21.30 Krótka historia – (369)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1731
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (193)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Być dobrym jak chleb; reportaż
23.50 Wolny Ekran – (75); magazyn
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 09.01.2018
0.05 Hotel Nostalgia; widowisko muzyczne
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś – odc. 92 Ptaki zimą
1.50 Przepis dnia – /278/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – Policja w II RP
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1732
7.25 1920. Wojna i miłość – odc. 5/13
8.15 Chłopski Skarga 49′; film dok.
9.25 Pozdrowienia z Uzdrowiska
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 70
10.25 Sonda 2 – (65) – Nuda
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś – odc. 92 Ptaki zimą
11.10 Przyjaciele lasu – odc. 54
11.20 Krótka historia – (370)
11.30 Teleexpress
11.55 Szlakiem Kolberga
12.25 Polska i świat z historią w tle
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1732
13.25 Magazyn z Wysp – /23/
13.45 Dobranocka -Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 225
15.35 Portrety niepodległości – /3/
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (194)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Życie to Dakar; reportaż
17.40 Ktokolwiek widział…
18.15 Sonda 2 – (65) – Nuda
18.45 Komisariat – odc. 70
19.15 Margolcia i Miś zapraszają dziś
19.30 Przyjaciele lasu – odc. 54
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 225
21.30 Krótka historia – (370)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1732
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn z Wysp – /23/
23.50 Pozdrowienia z Uzdrowiska
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 10.01.2018
0.05 O mnie się nie martw – odc. 4/13
1.00 500 lat mineło; reportaż
1.25 Petersburski Music Show – 65
1.50 Przepis dnia – /279/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (370)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1733
7.25 O mnie się nie martw – odc. 6/13
8.20 Made in USSR 50′; film dok.
9.20 Portrety niepodległości – /3/
9.25 Wawel w nowej Polsce
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 71 Wielki odlot
10.25 Studio Wschód
10.55 Petersburski Music Show
11.20 Krótka historia – (371)
11.30 Teleexpress
11.55 Wilnoteka; magazyn
12.15 Barwy szczęścia – odc. 1733
12.45 Dobranocka – Wyprawa Gąbki
13.00 Msza Święta w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej – ., Transmisja
14.15 Wiadomości
14.45 Sport
14.50 Pogoda
15.00 Głęboka woda – odc. 3/12
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii; rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Made in USSR 50′; film dok.
18.15 Studio Wschód
18.45 Komisariat – odc. 71
19.15 Petersburski Music Show
19.45 Dobranocka – Wyprawa Gąbki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Głęboka woda – odc. 3/12
21.30 Krótka historia – (371)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1733
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn śledczy Anity Gargas
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 11.01.2018
0.05 O mnie się nie martw – odc. 5/13
1.00 Studio Wschód
1.30 Las Story – odc. 12
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (371)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1734
7.25 Kaprysy Łazarza 46′; film TVP; reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Henryk Borowski, Wanda Łuczycka, Józef Nalberczak, Franciszek Pieczka, Ewa Ziętek, Aleksander Dzwonkowski, Witold Skaruch, Henryk Bąk, Jerzy Turek, Jerzy Rogalski
8.20 Głęboka woda – odc. 3/12
9.10 Pod Tatrami – 110 lat narciarstwa; magazyn
9.25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018)
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 72 Zbieg; serial TVP
10.25 Jak to działa – odc. 149 Muzea
10.55 Las Story – odc. 12
11.20 Krótka historia – (372)
11.30 Teleexpress
11.55 Było, nie minęło
12.25 Racja stanu – (95)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1734
13.25 Magazyn z Ameryki – /23/
13.45 Dobranocka – Straszny film
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Komisarz Alex – odc. 108 (seria IX odc. 4) – Mężczyzna bez pamięci – txt. str. 777; serial kryminalny TVP
15.35 Portrety niepodległości – /4/ Walerian Czuma (1890 – 1962),; felieton
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (196); rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 Magazyn śledczy Anity Gargas – /56/; magazyn
17.40 Warto rozmawiać; program publicystyczny
18.45 Komisariat – odc. 72 Zbieg
19.15 Las Story – odc. 12
19.45 Dobranocka – Straszny Film
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 108
21.30 Krótka historia – (372)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1734
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Racja stanu – (95)
0.00 Zakończenie dnia

PIĄTEK 12.01.2018
0.05 O mnie się nie martw – s. V odc. 6/13
0.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018)
1.10 Turystyczna Jazda – odc. 63 Muzeum Nart i Puławy Górne; Dla małoletnich od lat 12; Program poświęcony wyłącznie nartom, zarówno tym zjazdowym, jak i biegowym. Przybliżymy też historię narciarstwa. Idąc tropem pierwszego śladu narciarskiego na ziemiach polskich, znajdziemy się na Podkarpaciu w miejscu, gdzie powstała pierwsza narta!
1.25 Domisie – odc. 380 Jakoś sobie poradzimy; program dla dzieci
1.50 Przepis dnia – /280/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz
5.00 Krótka historia – (372) Klęska Wielkiej Armady; felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 155 „Prawdziwa matka” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1331
8.20 Komisarz Alex – odc. 108 (seria IX odc. 4) – Mężczyzna bez pamięci – txt. str. 777; serial kryminalny TVP
9.15 Warto rozmawiać; program publicystyczny
10.20 Wiadomości
10.35 Portrety niepodległości – /4/ Walerian Czuma (1890 – 1962),; felieton
10.45 Baw się słowami – Czym zwykle jeździsz? s. II; magazyn
10.55 Domisie – odc. 380 Jakoś sobie poradzimy; program dla dzieci
11.20 Krótka historia – (373) Zygmunt I Stary; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Ryby z Zalewu Wiślanego – txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 155 „Prawdziwa matka” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (75); magazyn
13.45 Dobranocka – Przygody Bolka i Lolka – Zaginął piesek; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 688 Psy i dzieci
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (197); rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Sting i Anna Maria Jopek – Gala telewizyjna; koncert
18.10 Kabaretowy Klub Dwójki – Emigrować czy zostać? (73) mont. 2013; widowisko rozrywkowe
18.50 Magazyn z Ameryki – /23/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2017)
19.15 Domisie – odc. 380 Jakoś sobie poradzimy; program dla dzieci
19.45 Dobranocka za oceanem – Przygody Bolka i Lolka – Zaginął piesek; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 688 Psy i dzieci
21.40 Na sygnale – odc. 155 „Prawdziwa matka” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.05 Krótka historia – (373) Zygmunt I Stary; felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Nas Troje – Agnieszka Osiecka; koncert
0.00 Portrety niepodległości – /4/ Walerian Czuma (1890 – 1962),; felieton
0.10 Zakończenie dnia

SOBOTA 13.01.2018
0.10 Barwy szczęścia – odc. 1731
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1732
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1733
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1734
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda Flesz
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 225 – Loteria (Ojciec Mateusz XVII odc. 13) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.15 Na dobre i na złe – odc. 688 Psy i dzieci
8.10 Dorota Miśkiewicz i Kwadrofonik – Lutosławski/ Tuwim „Piosenki nie tylko dla dzieci”; koncert
9.00 Okrasa łamie przepisy – Grójeckie jabłka – txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.30 Zakochaj się w Polsce – odc. 50 Wielokulturowy Nurt Bugu
10.00 Kulturalni PL – (386); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (373)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1332
12.50 L jak Laskowik, T jak TEY – Narodziny gwiazdy; program kabaretowy
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Jajko, odc. 18; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Noworoczny prezent; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 1920. Wojna i miłość – odc. 6/13* – Ucieczka
15.40 Wielki Test o Chopinie
17.10 Night of the Proms – (1); koncert
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (373)
18.50 M jak miłość – odc. 1332
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Jajko, odc. 18; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 1920. Wojna i miłość – odc. 6/13* – Ucieczka
21.35 Wielki Test o Chopinie
23.05 L jak Laskowik, T jak TEY – Narodziny gwiazdy; program kabaretowy
23.55 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 14.01.2018
23.55 Dom – odc. 15/25 – Długa księżycowa noc
1.40 Wolny Ekran – (76); magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
3.30 Magazyn z Wysp – /23/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2017)
3.50 Teleranek – odc. 42 Kuchnie świata
4.20 Ziarno – Naród wybrany; magazyn
4.50 Baw się słowami – s. II (67); magazyn
5.05 Baw się słowami – s. II (68); magazyn
5.20 Słoneczna włócznia – odc. 5 – Tajemniczy ślad
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Inowrocławiu; STEREO, 10.9, Transmisja
8.20 Turystyczna Jazda – odc. 63 Muzeum Nart i Puławy Górne; Dla małoletnich od lat 12; Program poświęcony wyłącznie nartom, zarówno tym zjazdowym, jak i biegowym. Przybliżymy też historię narciarstwa. Idąc tropem pierwszego śladu narciarskiego na ziemiach polskich, znajdziemy się na Podkarpaciu w miejscu, gdzie powstała pierwsza narta!
8.40 Dom – odc. 15/25 – Długa księżycowa noc
10.30 Rodzinka.pl – odc. 189 „Domowe zapętlenie” sezon 9 – txt. str. 777 AD
11.00 Rodzinka.pl – odc. 190 „Aukcja marzeń” sezon 9 – txt. str. 777 AD
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1333
12.50 Oczy w oczy – (59) Krzesimir Dębski
13.25 Baw się słowami – s. II (67); magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Sen, odc. 12; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Rymowanki na niepogodę; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 6* „Domki z kart”
15.40 Uwaga – Premiera! – Wichry Kołymy (Within the Whirlwind) – txt. str. 777 106′; dramat kraj prod.Niemcy, Polska (2009); reż.:Marleen Gorris; wyk.:Emily Watson, Ulrich Tukur, Benjamin Sadler, Ian Hart
17.35 Opole 2017 na bis /4/; koncert
24:00 Zakochaj się w Polsce – odc. 50 Wielokulturowy Nurt Bugu
18.30 M jak miłość – odc. 1333
19.20 Baw się słowami – s. II (67); magazyn
19.30 Baw się słowami – s. II (68); magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Sen, odc. 12; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 6* „Domki z kart”
21.35 Oczy w oczy – (59) Krzesimir Dębski
22.15 Uwaga – Premiera! – Wichry Kołymy (Within the Whirlwind) – txt. str. 777 106′; dramat kraj prod.Niemcy, Polska (2009); reż.:Marleen Gorris; wyk.:Emily Watson, Ulrich Tukur, Benjamin Sadler, Ian Hart
0.15 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.