04.11.2016 – 10.11.2016

PIĄTEK 04.11.2016
1.05 Ojciec Mateusz – odc. 96
2.00 Było, nie minęło
2.30 Domisie – odc. 316
3.00 Pytanie na śniadanie
6.10 Polonia 24
6.40 Halo Polonia; magazyn
7.25 Krótka historia – (124); felieton
7.35 Wiadomości
7.50 Na sygnale – odc. 107
8.25 M jak miłość – odc. 1239
9.25 Komisarz Alex – odc. 72
10.20 Warto rozmawiać
11.20 Okrasa łamie przepisy
11.55 Domisie – odc. 316
12.20 Krótka historia – (125); felieton
12.30 Teleexpress
12.50 Racja stanu – (56)
13.25 Było, nie minęło
13.55 Na sygnale – odc. 107
14.25 Wolny Ekran – (24); magazyn
14.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
15.00 Wiadomości
15.35 Sport
15.40 Pogoda
15.50 Na dobre i na złe – odc. 642
16.50 Polonia 24
17.15 Halo Polonia; magazyn
18.15 Muzeum Polskiej Piosenki
19.15 Racja stanu – (56)
19.45 Ukryte skarby; cykl reportaży
20.15 Domisie – odc. 316
20.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
21.00 Wiadomości
21.30 Sport
21.40 Pogoda
21.45 Na dobre i na złe – odc. 642
22.45 Na sygnale – odc. 107
23.10 Krótka historia – (125); felieton
23.20 Polonia 24
23.45 Halo Polonia; magazyn
0.30 Pod Tatrami – Jazz Camping
SOBOTA 05.11.2016
0.40 Barwy szczęścia – odc. 1485
1.05 Barwy szczęścia – odc. 1486
1.35 Barwy szczęścia – odc. 1487
2.00 Barwy szczęścia – odc. 1488
2.30 Pytanie na śniadanie
3.35 Pogoda Flesz
3.35 Pytanie na śniadanie
3.45 Pytanie na śniadanie
4.15 Pogoda Flesz
4.15 Pytanie na śniadanie
4.45 Pogoda Flesz
4.50 Pytanie na śniadanie
5.30 Turystyczna jazda
5.50 Polonia 24
6.20 Halo Polonia; magazyn
7.10 Ojciec Mateusz – odc. 191
8.05 Na dobre i na złe – odc. 642
9.05 Żarty i Bardy – (1)
10.05 Okrasa łamie przepisy
10.30 Tańczący z naturą
11.00 Kulturalni PL – (324); magazyn
12.00 Słownik polsko@polski
12.30 Teleexpress
12.55 M jak miłość – odc. 1240
13.50 Z drugiej strony – (20)
14.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
15.00 Wiadomości
15.30 Sport
15.35 Pogoda
15.45 Bodo – odc. 9
16.50 Ostatnie piętro – thriller
18.20 Lidzbarskie Wieczory Humoru
19.15 Słownik polsko@polski
19.50 M jak miłość – odc. 1240
20.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
21.00 Wiadomości
21.25 Sport
21.30 Pogoda
21.45 Bodo – odc. 9
22.40 Ostatnie piętro – thriller
0.00 Lidzbarskie Wieczory Humoru 0.50 Z drugiej strony
NIEDZIELA 06.11.2016
1.40 Żarty i Bardy – (1)
2.40 Saga rodów; magazyn
3.10 Goniec kresowy; magazyn
3.50 Smaki polskie – Terrina z indyka
4.05 Wolny Ekran – (25); magazyn
4.20 Polska z Miodkiem – (139)
4.30 Ziarno – Cuda; magazyn
5.00 Moda na rodzinę – odc. 12
5.20 Petersburski Music Show
5.50 Hotel pod żyrafą i nosorożcem
6.40 Miejsce z historią – Żyrardów
6.55 Między ziemią a niebem
7.00 Anioł Pański
7.15 Między ziemią a niebem
8.00 Transmisja Mszy Świętej
9.20 program rozrywkowy
9.40 Zakochaj się w Polsce – Odc. 9
10.10 Made in Polska – HEY; koncert
11.30 Rodzinka.pl – odc. 67
12.00 Rodzinka.pl – odc. 68
12.25 Polska z Miodkiem – (139)
12.30 Teleexpress
12.55 M jak miłość – odc. 1241
13.50 Oczy w oczy – (23)
14.25 Moda na rodzinę – odc. 12
14.45 Dobranocka – Z życia smoków
15.00 Wiadomości
15.30 Sport
15.35 Pogoda
15.45 Blondynka – odc. 34
16.40 Och, Karol 2; komedia
18.30 Gwiazdozbiór  – Wilki /cz. 1/
18.55 Zakochaj się w Polsce – Odc. 9
19.25 Polska z Miodkiem – (139)
19.35 M jak miłość – odc. 1241
20.25 Moda na rodzinę – odc. 12
20.45 Dobranocka – Z życia smoków
21.00 Wiadomości
21.25 Sport
21.35 Pogoda
21.45 Blondynka – odc. 34*
22.40 Oczy w oczy – (23)
23.10 Och, Karol 2; komedia
PONIEDZIAŁEK 07.11.2016
1.15 Racja stanu – (56)
1.50 Nad Niemnem – Magazyn Po
2.10 Moliki książkowe; magazyn
2.30 SUPEŁKOWE ABC – odc. 10
3.00 Pytanie na śniadanie
6.05 Nie tylko koń i szabla
6.35 Z drugiej strony – (20)
7.25 Krótka historia – (125)
7.35 Wiadomości
7.50 Barwy szczęścia – odc. 1489
8.25 Blondynka – odc. 34
9.20 Oczy w oczy – (23)
9.50 Goniec kresowy – /8/; magazyn
10.15 Smaki polskie – na zielono
10.25 Smaki polskie – Terrina z indyka
10.40 Informacje kulturalne ekstra
10.55 Sonda 2 – (37)
11.30 Galeria – odc. 107
11.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 10
12.20 Krótka historia – (126); felieton
12.30 Teleexpress
12.55 Kulturalni PL – (324); magazyn
13.55 Barwy szczęścia – odc. 1489
14.25 Nad Niemnem – magazyn
14.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
15.00 Wiadomości
15.30 Sport
15.40 Pogoda
15.50 O mnie się nie martw – s. III
16.50 Polonia 24
17.15 Halo Polonia; magazyn
18.15 Wielki Test o Sienkiewiczu
19.55 Galeria – odc. 107
20.25 Moliki książkowe; magazyn
20.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
21.00 Wiadomości
21.30 Sport
21.40 Pogoda
21.45 O mnie się nie martw
22.35 Krótka historia – (126); felieton
22.45 Barwy szczęścia – odc. 1489
23.20 Polonia 24
23.50 Halo Polonia; magazyn
0.30 Wolny Ekran – (25); magazyn
0.45 Informacje kulturalne ekstra
WTOREK 08.11.2016
1.05 Ojciec Mateusz – odc. 97
1.55 Dobry klimat dla morza
2.30 Mali światowcy – odc. 25
3.00 Pytanie na śniadanie
6.10 Polonia 24
6.40 Halo Polonia; magazyn
7.25 Krótka historia – (126); felieton
7.35 Wiadomości; STEREO
7.50 Barwy szczęścia – odc. 1490
8.25 Bodo – odc. 9
9.30 Wielki Test o Sienkiewiczu
11.05 Festiwal Siedmiu Kultur
11.30 Galeria – odc. 108
11.55 Mali światowcy – odc. 25
12.20 Krótka historia – (127); felieton
12.30 Teleexpress
12.50 Polska z Miodkiem – (140)
12.55 Niedziela z…. Teatrem STU
13.40 Pod Tatrami
13.55 Barwy szczęścia – odc. 1490
14.25 Flesz historii – odc. 311
14.45 Dobranocka – Kot Filemon
15.00 Wiadomości
15.30 Sport
15.35 Pogoda
15.50 Ojciec Mateusz – odc. 192
16.50 Polonia 24
17.15 Halo Polonia; magazyn
18.10 KFPP Opole – ’92 – Hey i Kasia
18.40 Ktokolwiek widział
19.10 Dobry klimat dla morza
19.35 Polska z Miodkiem
19.45 Galeria – odc. 108
20.15 Mali światowcy – odc. 25
20.45 Dobranocka – Kot Filemon
21.00 Wiadomości
21.30 Sport
21.35 Pogoda
21.45 Ojciec Mateusz – odc. 192
22.35 Krótka historia – (127); felieton
22.45 Barwy szczęścia – odc. 1490
23.10 Polska z Miodkiem
23.20 Polonia 24
23.50 Halo Polonia; magazyn
0.30 Nad Niemnem – magazyn
0.45 Flesz historii – odc. 311
ŚRODA 09.11.2016
1.05 Ojciec Mateusz – odc. 98
2.00 70 lat, i co dalej?; reportaż
2.30 Podwodne ABC – Odc. 14
2.40 Mój zwierzyniec – odc. 4
3.00 Pytanie na śniadanie
6.10 Polonia 24
6.40 Halo Polonia; magazyn
7.25 Krótka historia – (127); felieton
7.35 Wiadomości; STEREO
7.50 Barwy szczęścia – odc. 1491
8.25 O mnie się nie martw
9.25 Cmentarz Obrońców Lwowa
10.10 Notacje – Jadwiga Piłsudska
10.25 Tańczący z naturą
10.55 Astronarium – (31) -; magazyn
11.30 Galeria – odc. 109
11.55 Podwodne ABC – Odc. 14
12.05 Mój zwierzyniec – odc. 4
12.20 Krótka historia – (128); felieton
12.30 Teleexpress
12.55 Kowalski i Schmidt
13.25 Studio Wschód
13.55 Barwy szczęścia – odc. 1491
14.25 Wilnoteka; magazyn
14.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
15.00 Wiadomości
15.35 Sport
15.40 Pogoda
15.50 Egzamin z życia – odc. 96
16.50 Polonia 24
17.15 Halo Polonia; magazyn
18.15 Nagrody „Strażnik Pamięci”
19.10 Studio Wschód
19.45 Galeria – odc. 109
20.15 Podwodne ABC – Odc. 14
20.25 Mój zwierzyniec – odc. 4
20.40 Dobranocka – Notatnik
20.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
21.00 Wiadomości
21.30 Sport
21.35 Pogoda
21.45 Egzamin z życia – odc. 96
22.35 Krótka historia – (128); felieton
22.45 Barwy szczęścia – odc. 1491
23.20 Polonia 24
23.50 Halo Polonia; magazyn
0.30 Wilnoteka; magazyn
0.45 Jest takie miejsce
CZWARTEK 10.11.2016
1.10 Ojciec Mateusz – odc. 99
2.00 Studio Wschód
2.30 Załoga Eko; magazyn
3.00 Pytanie na śniadanie
6.10 Polonia 24
6.40 Halo Polonia; magazyn
7.25 Krótka historia – (128); felieton
7.35 Wiadomości; STEREO
7.50 Barwy szczęścia – odc. 1492
8.25 M jak miłość – odc. 1240
9.20 Egzamin z życia – odc. 96
10.15 Wilnoteka; magazyn
10.35 Las Story – odc. 20
11.00 Jak to działa – odc. 102
11.30 Galeria – odc. 110
11.55 Załoga Eko; magazyn
12.20 Krótka historia – (129); felieton
12.30 Teleexpress
12.50 Polska z Miodkiem – (141)
12.55 Naszaarmia.pl; magazyn
13.20 Barwy szczęścia – odc. 1492
13.50 Dobranocka – Podróże do bajek
14.00 Msza Święta w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
15.15 Wiadomości
15.45 Rozmowa z kard. K. Nyczem
15.55 Sport
16.00 Pogoda
16.05 Komisarz Alex – odc. 73
17.00 Polonia 24
17.25 Halo Polonia; magazyn
18.15 Opole 2009 na bis /5/; koncert
18.40 Warto rozmawiać
19.35 Polska z Miodkiem – (141)
19.45 Galeria – odc. 110
20.15 Załoga Eko; magazyn
20.40 Dobranocka – Notatnik
20.45 Dobranocka – Podróże do bajek
21.00 Wiadomości
21.30 Rozmowa z kard. K. Nyczem
21.40 Sport
21.45 Pogoda
21.50 Komisarz Alex – odc. 73
22.35 Krótka historia – (129); felieton
22.45 Barwy szczęścia – odc. 1492
23.10 Polska z Miodkiem – (141)
23.20 Polonia 24
23.50 Halo Polonia; magazyn
0.30 Ród Kaczorowskich; magazyn
0.50 Szlakiem miejsc niezwykłych

PIĄTEK 11.11.2016
1.05 Ojciec Mateusz – odc. 100 (seria VIII odc. 5) – Sklep z zabawkami
1.50 Notacje – Jadwiga Piłsudska – Jaraczewska. Mój dom rodzinny; cykl dokumentalny; STEREO
2.05 Domisie – odc. 317 Kot – Strachowyj; program dla dzieci
2.40 Wrota Europy –  txt. str. 777; dramat historyczny kraj prod.Polska (1999); reż.:Jerzy Wójcik; wyk.:Alicja Bachleda-Curuś, Kinga Preis, Agnieszka Sitek, Agata Buzek, Piotr Szwedes, Tersa Wójcik, Katarzyna Groniec; STEREO
4.00 Uroczysta Msza św. z okazji otwarcia Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie
5.35 Ułani Andersa 1939 – 1948; film dokumentalny; STEREO
6.25 Krótka historia – (129); felieton
6.40 Święto Niepodległości 2016 -transmisja z uroczystości państwowych w Warszawie
8.25 Na sygnale – odc. 108 „Być jak Banach” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
9.00 M jak miłość – odc. 1241 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10.00 Komisarz Alex – odc. 73 (seria VI, odc. 8) – Piękna śmierć
10.50 Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju
11.35 Polska góra była ich redutą – Kostiuchnówka 1916; film dokumentalny
12.20 Krótka historia – (130); felieton
12.30 Teleexpress
12.50 Latarnik; film TVP kraj prod.Polska (1976); reż.:Zygmunt Skonieczny; wyk.:Józef Pieracki, Józef Osławski, Eugeniusz Wałaszek, Antoni Jurasz, Stanisław Michalski, Krystyna Tolewska, Sławomir Misiurewicz, Krzysztof Kiersznowski, Bożena Sztajkowska, Hanna Bedryńska
13.55 Na sygnale – odc. 108 „Być jak Banach” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
14.25 Wolny Ekran – (25); magazyn
14.45 Dobranocka – Fortele Jonatana Koota – odc. 3 – Pod prąd; serial animowany
15.00 Wiadomości
15.35 Sport
15.40 Pogoda
15.50 Na dobre i na złe – odc. 643 – To tylko sen… –  txt. str. 777; serial TVP
16.50 Polonia 24
17.15 Halo Polonia; magazyn
18.10 Impuls amerykański. Rzecz o Henryku Sienkiewiczu; dokument fabularyzowany; reż.:Włodzimierz Szpak
19.05 Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju
19.55 Polska góra była ich redutą – Kostiuchnówka 1916; film dokumentalny
20.45 Dobranocka za oceanem – Fortele Jonatana Koota – odc. 3 – Pod prąd; serial animowany
21.00 Wiadomości
21.30 Sport
21.35 Pogoda
21.45 Na dobre i na złe – odc. 643 – To tylko sen… –  txt. str. 777; serial TVP
22.45 Na sygnale – odc. 108 „Być jak Banach” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
23.10 Krótka historia – (130); felieton
23.20 Polonia 24
23.50 Halo Polonia; magazyn
0.30 Pod Tatrami

SOBOTA 12.11.2016
0.40 Barwy szczęścia – odc. 1489
1.05 Barwy szczęścia – odc. 1490
1.30 Barwy szczęścia – odc. 1491
2.00 Barwy szczęścia – odc. 1492
2.30 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
5.30 Turystyczna jazda – Poraj; STEREO, 11.9, Dla małoletnich od lat 12; Tym razem gościmy na terenie Jury Krakowsko – Częstochowskiej, a dokładniej w jej północnej części w gminie Poraj. W dzisiejszym odcinku będzie sporo informacji na temat wodnego wypoczynku. Przyjrzymy się rywalizacji żeglarzy w regatach zorganizowanych na Zalewie Porajskim oraz będziemy towarzyszyć zmaganiom załóg pływających na byle czym Porozmawiamy także ze znanymi aktorami, którzy odwiedzili Poraj.
5.50 Polonia 24
6.20 Halo Polonia; magazyn
7.10 Ojciec Mateusz – odc. 192 – Matczyne serce (Ojciec Mateusz XV odc. 6)
8.05 Na dobre i na złe – odc. 643 – To tylko sen… –  txt. str. 777; serial TVP
9.05 W pustyni i w puszczy – odc. 1 – Porwanie –  txt. str. 777; serial przygodowy TVP kraj prod.Polska (1973); reż.:Władysław Ślesicki; wyk.:Monika Rosca, Stanisław Jasiukiewicz, Edmund Fetting, Zygmunt Maciejewski, Tomasz Mędrzak, Ahmed Marei, Ahmed Hegazi, Ibrahim Shemi
10.00 W pustyni i w puszczy – odc. 2 – Chartum –  txt. str. 777; serial przygodowy TVP
11.00 Kulturalni PL – (325); magazyn
12.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (323)
12.30 Teleexpress
12.55 M jak miłość – odc. 1242 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13.50 Artysta i niepokój wieku. Henryk Sienkiewicz 1846 – 1916; film dokumentalny
14.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Nowy sąsiad, odc. 7; serial animowany
15.00 Wiadomości
15.30 Sport
15.35 Pogoda
15.45 Bodo – odc. 10 –  txt. str. 777; serial biograficzny
16.50 Quo vadis? – odc. 1/6 –  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (2002); reż.:Jerzy Kawalerowicz; wyk.:Magdalena Mielcarz, Paweł Deląg, Bogusław Linda, Jerzy Trela, Michał Bajor, Franciszek Pieczka, Agnieszka Wagner; STEREO
17.40 Quo vadis? – odc. 2/6 –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO
18.25 Quo vadis? – odc. 3/6 –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO
19.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (323)
19.50 M jak miłość – odc. 1242 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Nowy sąsiad, odc. 7; serial animowany
21.00 Wiadomości
21.25 Sport
21.30 Pogoda
21.45 Bodo – odc. 10 –  txt. str. 777; serial biograficzny
22.45 Quo vadis? – odc. 1/6 –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO
23.35 Quo vadis? – odc. 2/6 –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO
0.20 Quo vadis? – odc. 3/6 –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO

NIEDZIELA 13.11.2016
06:10 Artysta i niepokój wieku. Henryk Sienkiewicz 1846 – 1916; film dokumentalny
07:00 Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju; 16:9
07:55 Saga rodów – Ród Kaczorowskich; magazyn; STEREO, 16:9
08:25 Goniec kresowy – /9/; magazyn; STEREO, 16:9
08:50 Smaki polskie – Schab z niespodzianką; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9
09:05 Wolny Ekran – (26); magazyn; STEREO, 16:9
09:20 Polska z Miodkiem – (142) Oksa; felieton; STEREO, 16:9
09:30 Ziarno – Św. Ekspedykt? Kto to taki?; magazyn; STEREO, 16:9
10:00 Borówka skrzat wyrusza w świat – odc. 2 Poleski Park Narodowy; serial animowany; STEREO, 16:9
10:20 Petersburski Music Show – odc. 27; program muzyczny; STEREO, 16:9
10:50 Hotel pod żyrafą i nosorożcem – odc. 4/13 – Biszkopt –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Polska, Watykan (2016); STEREO, 16:9, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn
13:00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Hrubieszowie, Transmisja
14:30 W pustyni i w puszczy – odc. 3 – Ucieczka –  txt. str. 777; serial przygodowy TVP
15:25 W pustyni i w puszczy – odc. 4 – Smain –  txt. str. 777; serial przygodowy TVP
16:30 Rodzinka.pl – odc. 69 „Słowa, słowa, słowa” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9
17:00 Rodzinka.pl – odc. 70 „Bratnia dusza” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9
17:25 Polska z Miodkiem – (142) Oksa; felieton; STEREO, 16:9
17:30 Teleexpress –  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość – odc. 1243 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Oczy w oczy – (24); STEREO, 16:9
19:25 Borówka skrzat wyrusza w świat – odc. 2 Poleski Park Narodowy; serial animowany; STEREO, 16:9
19:45 Dobranocka – Sceny z życia smoków – Nauka latania odc.3; serial animowany
20:00 Wiadomości
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda
20:45 Blondynka – odc. 35* (seria III, odc. 9) – Każdy ma swoją tajemnicę –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9
21:40 Quo vadis? – odc. 4/6 –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO
22:30 Quo vadis? – odc. 5/6 –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO
23:20 Quo vadis? – odc. 6/6 –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO
00:25 Polska z Miodkiem – (142) Oksa; felieton; STEREO, 16:9
00:35 M jak miłość – odc. 1243 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Borówka skrzat wyrusza w świat – odc. 2 Poleski Park Narodowy; serial animowany; STEREO, 16:9
01:45 Dobranocka za oceanem – Sceny z życia smoków – Nauka latania odc.3; serial animowany
02:00 Wiadomości
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda
02:45 Blondynka – odc. 35* (seria III, odc. 9) – Każdy ma swoją tajemnicę –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9
03:40 Oczy w oczy – (24); STEREO, 16:9
04:15 Quo vadis? – odc. 4/6 –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO
05:05 Quo vadis? – odc. 5/6 –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO
05:50 Quo vadis? – odc. 6/6 –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.