04.07.2014 – 10.07.2014

PIĄTEK 04.07.2014

0.10 Kazimierz Kowalski zaprasza
1.10 Wilnoteka; magazyn
1.25 Zapiski Łazęgi – Chociwel
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 9
2.30 Ojciec Mateusz – odc. 10
3.20 Polonia w Komie – Belize
3.30 Baśnie i bajki polskie – odc. 5
3.45 Bąblandia – Upał
3.50 Bukolandia – odc. 2 – Turydlaki
4.25 Dzika Polska – Wpłyń na wodę
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 52
6.05 Bulionerzy – odc. 25/75 – Kukła
6.25 Łamigłówka – Mazury 5
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1043
7.50 Komisarz Alex – odc. 44
8.50 Kazimierz Kowalski zaprasza
9.40 Smaki polskie – Polędwica
10.00 Złotopolscy – odc. 979
10.30 Błękitne wakacje – magazyn
10.55 Dwie strony medalu – odc. 52
11.20 Polonia w Komie – Anglia
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka – Mazury 5
11.55 Bulionerzy – odc. 25/75 – Kukła
12.25 Encyklopedia II wojny światowe
12.55 Czas honoru – odc. 15
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka – Mazury 5
14.55 Na dobre i na złe – odc. 549
16.00 Polonia 24
16.45 Golem; film science fiction
18.20 Kazimierskie granie
18.45 Dwie strony medalu – odc. 52
19.10 Łamigłówka – Mazury 5
19.15 Bukolandia – odc. 2 – Turydlaki
19.40 Dobranocka – Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 549
21.40 Polonia 24
22.15 Polonia w Komie – Anglia
22.25 Bulionerzy – odc. 25/75 – Kukła
23.00 Golem; film science fiction
0.35 Zakończenie dnia

SOBOTA 05.07.2014

0.35 Złotopolscy – odc. 975
1.00 Złotopolscy – odc. 976
1.25 Złotopolscy – odc. 977
1.55 Złotopolscy – odc. 978
2.20 Złotopolscy – odc. 979
2.55 Polonia 24
3.30 Polonia w Komie – Zambia
3.45 Błękitne wakacje – magazyn
4.10 Hotel pod żyrafą i nosorożcem
5.00 Zaklęty Dwór – odc. 1/7
6.05 Łamigłówka
6.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.35 Bank nie z tej Ziemi – odc. 7/13
7.30 Makłowicz w podróży: Portugalia
8.00 Na dobre i na złe – odc. 549
9.00 Woliński Park Narodowy
10.00 Kulturalni PL – (200); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1044
12.50 Londyńczycy – odc. 5/13
13.40 Dobranocka – Z życia smoków
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Laskowik & Malicki; widowisko
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam; magazyn
16.40 Lalka – odc. 3
18.15 Słownik polsko@polsk
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1044
19.40 Dobranocka – Z życia smoków
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Laskowik & Malicki; widowisko
21.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.45 Polacy tu i tam – magazyn
22.25 Lalka – odc. 3
0.00 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 06.07.2014

0.00 Galeria – odc. 159
0.25 Dwie strony medalu – odc. 49
0.55 Dwie strony medalu – odc. 50
1.20 Dwie strony medalu – odc. 51
1.45 Dwie strony medalu – odc. 52
2.20 Polacy tu i tam – magazyn
2.55 Łamigłówka
3.00 Nasza armia
3.25 Tajemnica Sagali – odc. 3/14
4.00 Ziarno; magazyn
4.30 Jak cudne są wspomnienia – 7/7
5.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.10 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami – Rysy; magazyn
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.30 III Gala Piosenki Biesiadnej
9.25 Lalka – odc. 3
10.55 Made in Poland
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1045
12.45 N – Czołówka pasmowa
12.45 Las potrzebuje drewna
13.15 Błękitne wakacje – magazyn
13.40 Dobranocka – Król Maciuś I
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 U Pana Boga w ogródku – 9/12
15.30 U Pana Boga w ogródku – 10/12
16.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
17.00 Jak cudne są wspomnienia
18.05 Co tu jest grane ? – odc.4
18.30 Kabaretowy Alfabet Dwójki
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1045
19.40 Dobranocka – Król Maciuś I
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 U Pana Boga w ogródku –  9/12
21.30 U Pana Boga w ogródku – 10/12
22.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
22.40 Made in Poland; teleturniej
23.05 Kulturalni PL – (200); magazyn
0.05 Zakończenie dnia

PONIEDZIAŁEK 07.07.2014

0.10 Woliński Park Narodowy
1.10 Błękitne wakacje; magazyn
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 11
2.30 Ojciec Mateusz – odc. 12
3.20 Polonia w Komie – Anglia
3.30 Baśnie i bajki polskie – odc. 6
3.40 Bąblandia – Jeżyk
3.50 Detektywi na wakacjach – odc 4/5
4.25 Dzika Polska – Wpłyń na wodę
5.00 Made in Poland; teleturniej
5.40 Galeria – odc. 160
6.05 Bulionerzy – odc. 26/75
6.25 Łamigłówka – Mazury 6
6.35 Wiadomości
6.50 U Pana Boga w ogródku – 9/12
7.40 U Pana Boga w ogródku –  10/12
8.40 Kulturalni PL – (200); magazyn
9.40 Smaki polskie – Fasola z cielęciną w pomidorach; magazyn kulinarny
10.00 Złotopolscy – odc. 980
10.30 Alchemia zdrowia i urody
10.55 Galeria – odc. 160; serial
11.20 Polonia w Komie – Anglia
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka – Mazury 6
11.55 Bulionerzy – odc. 26/75
12.25 Encyklopedia II wojny światowej
12.55 Czas honoru – odc. 16
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Mazury 6
14.50 Ja wam pokażę! – odc. 1/13
15.45 Polonia w Komie – Tajlandia
16.00 Polonia 24
16.45 Komisarz Alex – odc. 13
17.40 Komisarz Alex – odc. 14
18.30 Zapiski Łazęgi
18.45 Galeria – odc. 160; serial
19.10 Łamigłówka – Mazury 6
19.15 Detektywi na wakacjach
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ja wam pokażę! – odc. 1/13
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie – Tajlandia
22.20 Bulionerzy – odc. 26/75
22.50 10. Przystanek Woodstock 2004
23.45 Alchemia zdrowia i urody

WTOREK 08.07.2014

0.05 Lato Zet i Dwójki 2014
1.05 Słownik polsko@polski
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 13
2.30 Ojciec Mateusz – odc. 14
3.20 Polonia w Komie – Tajlandia
3.30 Baśnie i bajki polskie – odc. 7
3.40 Bąblandia – Kameleon
3.50 Sześć milionów sekund
4.25 Dzika Polska – Wpłyń na wodę
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 53
6.05 Bulionerzy – odc. 27/75
6.30 Łamigłówka – Mazury 1
6.35 Wiadomości
6.50 Londyńczycy – odc. 5/13
7.50 Zabójczy ogień; film dok.
8.50 Lato Zet i Dwójki 2014
10.00 Złotopolscy – odc. 981
10.30 Flesz historii – odc. 189
10.55 Dwie strony medalu – odc. 53
11.20 Polonia w Komie – Tajlandia
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka – Mazury 1
11.55 Bulionerzy – odc. 27/75 – Hazard
12.30 Encyklopedia II wojny światowej
12.55 Czas honoru – odc. 17
13.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Mazury 1
14.50 Nowa – odc. 9
15.45 Polonia w Komie – (514)
16.00 Polonia 24; STEREO, 10.9,
16.45 Sfora – odc. 7/9
17.40 Sfora – odc. 8/9
18.45 Dwie strony medalu – odc. 53
19.10 Łamigłówka – Mazury 1
19.15 Sześć milionów sekund – Odc.19/19 Ostatnie sekundy
19.40 Dobranocka – Fortele Jonatana
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Nowa – odc. 9
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie – (514)
22.20 Bulionerzy – odc. 27/75 – Hazard
22.55 III Gala Piosenki Biesiadnej
23.45 Flesz historii – odc. 189

ŚRODA 09.07.2014

0.05 Lato Zet i Dwójki 2014
1.10 Szlakiem gwiazd – odc. 15
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 15
2.30 Ojciec Mateusz – odc. 16
3.20 Polonia w Komie – (514)
3.30 Baśnie i bajki polskie – odc. 8
3.50 Do przerwy 0:1 – odc. 1/7
4.25 Dzika Polska – Wpłyń na wodę
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 54
6.05 Bulionerzy – odc. 28/75
6.25 Łamigłówka – Mazury 8
6.35 Wiadomości
6.50 Ja wam pokażę! – odc. 1/13
7.50 Studio Wschód
8.25 Okrasa łamie przepisy
8.55 Lato Zet i Dwójki 2014
10.00 Złotopolscy – odc. 982
10.30 Wilnoteka; magazyn
10.55 Dwie strony medalu – odc. 54
11.20 Polonia w Komie – (514)
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka
11.55 Bulionerzy – odc. 28/75
12.30 Encyklopedia II wojny światowej
12.55 Czas honoru – odc. 18
13.45 Dobranocka – Wnuczek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.55 Pogoda na piątek – odc. 2
15.45 Polonia w Komie – (515)
16.00 Polonia 24
16.45 Oficer – odc. 7/13
17.40 Oficer – odc. 8/13
18.45 Dwie strony medalu – odc. 54
19.10 Łamigłówka
19.15 Do przerwy 0:1 – odc. 1/7
19.45 Dobranocka – Wnuczek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Pogoda na piątek – odc. 2
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie – (515)
22.20 Bulionerzy – odc. 28/75
22.50 Co tu jest grane ? – odc.5
23.15 N jak Neo – Nówka – odc. 2
23.45 Wilnotek; magazyn

CZWARTEK 10.07.2014

0.05 Co nam w duszy gra
1.05 Człowiek i Biblia; reportaż
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 17
2.30 Ojciec Mateusz – odc. 18
3.20 Polonia w Komie – (515)
3.30 Baśnie i bajki polskie – odc. 9
3.50 Żegnaj, Rockefeller – odc. 1
4.25 Dzika Polska – Wpłyń na wodę
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 55
6.05 Bulionerzy – odc. 29/75
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1044
7.45 Pogoda na piątek – odc. 2
8.45 11. Przystanek Woodstock 2005
9.40 Smaki polskie – Knedle
10.00 Złotopolscy – odc. 983
10.30 Klimaty i smaki
10.55 Dwie strony medalu – odc. 55
11.20 Polonia w Komie – (515)
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka
11.55 Bulionerzy – odc. 29/75
12.30 Encyklopedia II wojny światowej
12.55 Czas honoru – odc. 19
13.45 Dobranocka – Świat Pacyka
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.55 Komisarz Alex – odc. 45
15.45 Polonia w Komie – (516)
16.00 Polonia 24
16.45 Glina – odc. 21
17.35 Dobry wieczór, Opole!
18.45 Dwie strony medalu – odc. 55
19.10 Łamigłówka
19.15 Żegnaj, Rockefeller – odc. 1
19.45 Dobranocka – Świat Pacyka
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 45
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie – (516)
22.20 Bulionerzy – odc. 29/75
22.55 Dobry wieczór, Opole!
23.55 Klimaty i smaki

PIĄTEK 11.07.2014

0.10 Kazimierz Kowalski zaprasza
1.10 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014)
1.25 Zapiski Łazęgi – Drawno z krasnalami w tle; felieton
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 19 (Ojciec Mateusz II odc. 6) – Osaczony
2.30 Ojciec Mateusz – odc. 20 (Ojciec Mateusz II odc. 7) – Ukąszenie węża
3.20 Polonia w Komie – (516)
3.30 Baśnie i bajki polskie – odc. 10 – Smok Wawelski
3.45 Bąblandia – Mrowisko; serial animowany
3.50 Bukolandia – odc. 3 – Katastrofa; serial animowany
4.25 Dzika Polska – Wpłyń na wodę. Żubry nie piją żubrówki; serial dokumentalny; 10.9
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 56
6.05 Bulionerzy – odc. 30/75 – Etat
6.25 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1045
7.50 Komisarz Alex – odc. 45 (seria IV, odc. 6) – Więzy krwi
8.45 Kazimierz Kowalski zaprasza
9.40 Smaki polskie – Maczanka krakowska; magazyn kulinarny
10.00 Złotopolscy – odc. 984* – Kolacja dla głupca
10.30 Błękitne wakacje; magazyn
10.55 Dwie strony medalu – odc. 56
11.20 Polonia w Komie – (517)
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka
11.55 Bulionerzy – odc. 30/75 – Etat
12.25 Encyklopedia II wojny światowej – Spalić Londyn cz. 1; cykl dokumentalny
12.55 Czas honoru – odc. 20* seria II – Ślad na fotografii
13.45 Dobranocka – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 3 – Żeglarstwo
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.55 Na dobre i na złe – odc. 550 – Przed terminem
16.00 Polonia 24; STEREO, 10.9,
16.45 Bajland –  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (2000); reż.:Henryk Dederko; wyk.:Wojciech Pszoniak, Olaf Lubaszenko, Magda Teresa Wójcik, Emil Karewicz, Karolina Rosińska, Olgierd Łukaszewicz, Jerzy Kamas, Michał Pawlicki, Witold Pyrkosz,  Liroy; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
18.45 Dwie strony medalu – odc. 56
19.10 Łamigłówka
19.15 Bukolandia – odc. 3 – Katastrofa; serial animowany
19.40 Dobranocka za oceanem – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 3 – Żeglarstwo
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 550 – Przed terminem
21.40 Polonia 24
22.20 Bulionerzy – odc. 30/75 – Etat
22.50 Bajland; film obyczajowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
0.10 Polonia w Komie – (517)

SOBOTA 12.07.2014

0.35 Złotopolscy – odc. 980* – Nadzieje Biernackiego
1.00 Złotopolscy – odc. 981* – Będziesz posłem
1.25 Złotopolscy – odc. 982* – Impiczment
1.50 Złotopolscy – odc. 983* – In spe
2.20 Złotopolscy – odc. 984* – Kolacja dla głupca
2.55 Polonia 24
3.30 Polonia w Komie – (517)
3.45 Błękitne wakacje; magazyn
4.10 Hotel pod żyrafą i nosorożcem – odc. 4/13 – Biszkopt
5.00 Zaklęty Dwór – odc. 2/7* – Marzyciel i awanturnik
6.05 Łamigłówka
6.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.35 Bank nie z tej Ziemi – odc. 8/13*  Łubudubu bank
7.30 Makłowicz w podróży – Podróż 8 Portugalia – „Tramwajem nr 28” (32); magazyn kulinarny
8.00 Na dobre i na złe – odc. 550 – Przed terminem
9.00 Piasek jest drapieżnikiem-Słowiński Park Narodowy; film dokumentalny; reż.:Krystian Matysek, Dorota Adamkiewicz
10.00 Kulturalni PL – (201); magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych,
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (206)
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1046
12.50 Londyńczycy – odc. 6/13 –  txt. str. 777 AD; serial obyczajowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
13.40 Dobranocka – Sceny z życia smoków odc.5 – Nocne przygody żaby
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (55); magazyn
16.40 Lalka – odc. 4* – Pierwsze ostrzeżenie
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (206)
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1046
19.40 Dobranocka za oceanem – Sceny z życia smoków odc.5 – Nocne przygody żaby
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe
21.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.45 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (55); magazyn
22.25 Lalka – odc. 4* – Pierwsze ostrzeżenie

NIEDZIELA 13.07.2014

0.00 Galeria – odc. 160; serial obyczajowy TVP
0.25 Dwie strony medalu – odc. 53
0.55 Dwie strony medalu – odc. 54
1.20 Dwie strony medalu – odc. 55
1.45 Dwie strony medalu – odc. 56
2.20 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (55); magazyn
2.55 Łamigłówka
3.00 Nasza armia
3.25 Tajemnica Sagali – odc. 4/14 – Trzecia część mocy (Tajemnica Sagali) –  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996)
4.00 Ziarno; magazyn
4.30 Noce i dnie – odc. 1/12 – Bogumił i Barbara –  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Jerzy Antczak; wyk.:Jadwiga Barańska, Jerzy Bińczycki, Elżbieta Starostecka, Barbara Ludwiżanka, Janina Traczykówna, Beata Tyszkiewicz
5.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych,
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański 485) kraj prod.Watykan (2014), Transmisja
6.10 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych,
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. Józefa Rzemieślnika w Gniewinie; STEREO, 10.9, Transmisja
8.20 Gala Piosenki Biesiadnej – Biesiada Śląska (1)
9.20 Lalka – odc. 4* – Pierwsze ostrzeżenie
10.55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych,
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1047
12.45 Ochrona przyrody w lasach państwowych – film przyrodniczy; film dokumentalny
13.15 Błękitne wakacje; magazyn
13.40 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy, seria II – W poszukiwaniu skarbów, odc. 4 (The treasure – hunt); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007)
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 U Pana Boga w ogródku – odc. 11/12
15.35 U Pana Boga w ogródku – odc. 12 ost.
16.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
17.00 Noce i dnie – odc. 1/12 – Bogumił i Barbara
18.05 Co tu jest grane ? – odc.5; magazyn
18.35 program rozrywkowy
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1047
19.40 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy, seria II – W poszukiwaniu skarbów, odc. 4 (The treasure – hunt); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007)
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 U Pana Boga w ogródku – odc. 11/12
21.30 U Pana Boga w ogródku – odc. 12 ost.
22.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
22.40 Made in Poland; teleturniej
23.05 Kulturalni PL – (201); magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.