01.07.2016 – 06.07.2016

PIĄTEK 01.07.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 15
1.00 W jednym Duchu ochrzczeni
1.30 O dwóch takich, co ukradli księżyc – odc. 4
2.00 Pytanie na śniadanie
4.50 Polska z Miodkiem – (66)
4.55 Krótka historia – (17) Katyń
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 89
7.25 M jak miłość – odc. 1204
8.25 Paradoks – odc. 2* Szpion
9.20 Studio Wschód
9.50 13 lat, 13 minut
10.50 KabareTOP
11.20 Krótka historia – (18)
11.30 Teleexpress
11.50 Akcja wakacje – /1/; magazyn
12.25 Sonda 2 – (6)
12.55 Na sygnale – odc. 89
13.25 Przygody Smoka Pola
13.45 Dobranocka – Zwierzojeż
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 625
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Z biegiem lat, z biegiem dni
19.00 Przyjaciele lasu – odc. 37
19.15 O dwóch takich, co ukradli księżyc
19.45 Dobranocka – Zwierzojeż
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 625 – Skrucha; serial TVP
21.45 Na sygnale – odc. 89
22.10 Krótka historia – (18)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Zakończenie dnia
SOBOTA 02.07.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1413
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1414
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1415
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1416
1.30 Pytanie na śniadanie
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia
6.15 Błękitne wakacje
6.45 Ojciec Mateusz – odc. 186
7.40 Na dobre i na złe – odc. 625
8.35 Polska z Miodkiem – (65) Poniec
8.45 Saga prastarej puszczy
9.45 Turystyczna jazda
10.00 Kulturalni PL – na bis (3)
11.00 Akcja wakacje – /2/; magazyn
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1205
12.50 Przygarnij mnie – odc. 3
13.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ja wam pokażę! – odc. 5/13
15.40 Wszystko na sprzedaż; dramat
17.20 Pod dachami Paryża; koncert
18.15 Akcja wakacje – /2/; magazyn
18.50 M jak miłość – odc. 1205
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ja wam pokażę! – odc. 5/13
21.40 Wszystko na sprzedaż; dramat
23.35 Przygarnij mnie – odc. 3
0.20 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 03.07.2016
0.25 program rozrywkowy
1.25 Saga prastarej puszczy
2.20 Polska z Miodkiem – (73)
2.30 Teleranek – odc. 1; magazyn
3.00 Przygody Smoka Pola – (5)
3.20 Petersburski Music Show
3.50 Ziarno – Joanna D’arc
4.25 Dziewczyna i chłopak
5.25 Informacje kulturalne ekstra
5.45 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.55 Światowe Dni Młodzieży
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.25 program rozrywkowy
9.25 Okrasa łamie przepisy
9.55 Rodzinka.pl – odc. 33
10.20 Rodzinka.pl – odc. 34
10.55 Mapa ginącego świata – odc. 3
11.25 Polska z Miodkiem
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1206
12.50 Oczy w oczy – (3); rozmowa
13.25 Przygody Smoka Pola
13.45 Dobranocka – Król Maciuś I
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Przystań – odc. 3/13
15.35 07 zgłoś się
17.10 program rozrywkowy
17.55 Mapa ginącego świata – odc. 3
18.25 Polska z Miodkiem – (73)
18.35 M jak miłość – odc. 1206
19.25 Przygody Smoka Pola – (5)
19.45 Dobranocka – Król Maciuś I
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Przystań – odc. 3/13
21.25 Światowe Dni Młodzieży
21.35 Oczy w oczy – (3); rozmowa
22.10 07 zgłoś się
0.00 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 04.07.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 16
0.55 Salonowiec – Środki transportu
1.05 250 lat teatru publicznego
1.25 Rodzina Leśniewskich – odc. 6/7
2.00 Pytanie na śniadanie
4.50 Krótka historia – felieton
5.00 Janka. Morska księżniczka
5.35 Przygarnij mnie – odc. 3
6.25 Polska z Miodkiem – (74) Opole,
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1417
7.25 Przystań – odc. 3/13
8.20 Oczy w oczy – (3); rozmowa
8.50 07 zgłoś się –  Strzał na dancingu
10.20 EtnoKraków – Kroke; koncert
10.55 Galeria – odc. 37
11.20 Krótka historia – (19)
11.30 Teleexpress
11.55 Saga prastarej puszczy
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1417
13.25 250 lat teatru publicznego
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 O mnie się nie martw – s. II
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Dwie strony barykady
18.15 Opole 2016 na bis /2/; koncert
18.45 Galeria – odc. 37
19.15 Rodzina Leśniewskich
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – s. II
21.35 Krótka historia – (19)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1417
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.45 250 lat teatru publicznego
WTOREK 05.07.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 17
1.00 Cafe Historia
1.25 Janka – odc. 4 – Czysta gra
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (19)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1418
7.25 Ja wam pokażę! – odc. 5/13
8.20 Dwie strony barykady
9.10 Pod Tatrami – em. 23.06
9.25 Monika Kuszyńska – Varius Manx
10.15 Janka. Morska księżniczka
10.55 Galeria – odc. 38
11.20 Krótka historia – (20)
11.30 Teleexpress
11.45 Polska z Miodkiem – (75)
11.55 Naszaarmia.pl; magazyn
12.25 Astronarium – (23)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1418
13.25 Do zobaczenia w Krakowie
13.45 Dobranocka – Czarny Błysk
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 135
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Prawdziwy koniec zimnej wojny
18.25 Polska z Miodkiem – (75) Kutno
18.30 Pod Tatrami; magazyn
18.45 Galeria – odc. 38
19.15 Janka – odc. 4
19.45 Dobranocka – Czarny Błysk
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 135
21.35 Krótka historia – (20)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1418
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Do zobaczenia w Krakowie
ŚRODA 06.07.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 18
0.55 Błękitne wakacje – magazyn
1.25 Banda Rudego Pająka
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (20)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1419
7.25 O mnie się nie martw – s. II
8.25 Prawdziwy koniec zimnej wojny
9.30 Festiwal Zaczarowanej Piosenki
10.30 Do zobaczenia w Krakowie
10.55 Galeria – odc. 39
11.20 Krótka historia – (21)
11.30 Teleexpress
11.55 Błękitne wakacje – magazyn
12.15 Polska z Miodkiem
12.25 Jak to działa – odc. 116
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1419
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Smok Wawelski
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 79
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Gry wojenne – cz. 4
18.20 Sierocki na lato – /7/
18.45 Galeria – odc. 39
19.15 Banda Rudego Pająka
19.45 Dobranocka – Smok Wawelski
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 79
21.35 Krótka historia – (21)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1419
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Wilnoteka
CZWARTEK 07.07.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 19
1.05 Flesz historii; cykl reportaży
1.25 Klasa na obcasach – odc. 2
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (21)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1420
7.25 M jak miłość – odc. 1205
8.20 Egzamin z życia – odc. 79
9.15 Wilnoteka; magazyn
9.40 Gry wojenne – cz. 4
10.35 Muzeum Polskiej Piosenki
10.55 Galeria – odc. 40
11.20 Krótka historia – (23)
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem
11.55 Saga rodów – Ród Fałkowskich
12.25 Sonda 2 – (7)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1420
13.25 Informacje kulturalne ekstra
13.45 Dobranocka – Pies, kot i …
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Paradoks – odc. 3
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Lato z Radiem 2016 w TVP 3
18.20 Polska z Miodkiem
18.25 Muzeum Polskiej Piosenki
18.45 Galeria – odc. 40
19.15 Klasa na obcasach – odc. 2
19.45 Dobranocka – Pies, kot i …
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Paradoks – odc. 3
21.35 Krótka historia – (23)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1420
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Saga rodów; magazyn
0.00 Polska z Miodkiem – (77)

PIĄTEK 08.07.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 20 (Ojciec Mateusz II odc. 7) – Ukąszenie węża
1.00 Święty Andrzej chrzci Gruzję; reportaż
1.30 Miki Mol i Straszne Płaszczydło – odc. 1
2.00 Pytanie na śniadanie – wakacyjnie – w tym: Panorama i Pogoda
4.55 Krótka historia – (23) Centralny Okręg Przemysłowy; felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 90 „Tajemnica lekarska” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1206
8.25 Paradoks – odc. 3* Wolność –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
9.20 Studio Wschód – Studio Wschód: Kresy coraz bliższe; program publicystyczny
9.50 Lato z Radiem 2016 w TVP 3 cz. 1
10.50 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów – (61); program rozrywkowy
11.20 Krótka historia – (24) Polskie Skrzydła; felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Akcja wakacje – /2/; magazyn
12.25 Sonda 2 – (8) –  txt. str. 777; program popularnonaukowy
12.55 Na sygnale – odc. 90 „Tajemnica lekarska” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Przygody Smoka Pola – (5) Kot i pies; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Przypadki zwierzojeża – Kto czyta nie błądzi, odc. 11
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 626 – Idealna para –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
15.50 Polonia 24; STEREO, 10.9, Na żywo
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Z biegiem lat, z biegiem dni – Kraków 1886 –  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1980); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Anna Polony, Jan Nowicki, Jerzy Bińczycki, Janina Bachleda-Curuś, Marek Skup, Bolesław Nowak, Roman Stankiewicz
19.00 Przyjaciele lasu – odc. 38 –  txt. str. 777; cykl reportaży
19.15 Miki Mol i Straszne Płaszczydło – odc. 1
19.45 Dobranocka – Przypadki zwierzojeża – Kto czyta nie błądzi, odc. 11
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 626 – Idealna para; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
21.45 Na sygnale – odc. 90 „Tajemnica lekarska”; serial fabularyzowany TVP
22.10 Krótka historia – (24) Polskie Skrzydła; felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn

SOBOTA 09.07.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1417
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1418
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1419
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1420
1.30 Pytanie na śniadanie – wakacyjnie – w tym Pogoda
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.15 Błękitne wakacje – magazyn żeglarski; magazyn
6.45 Ojciec Mateusz – odc. 135 – Zagadki serca (Ojciec Mateusz XI odc. 1) –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
7.40 Na dobre i na złe – odc. 626 – Idealna para –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
8.45 Saga prastarej puszczy – Opowieść o żubrze: cywilizowanie dzikości –  txt. str. 777; film dokumentalny
9.45 Turystyczna jazda
10.00 Kulturalni PL – na bis (4); magazyn
11.00 Akcja wakacje – /3/; magazyn
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1207
12.50 Przygarnij mnie – odc. 4; reality show
13.45 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 15 – Korale czarownicy; film animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Ja wam pokażę! – odc. 6/13
15.40 Brzezina –  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (1970); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Olgierd Łukasiewicz, Daniel Olbrychski, Emilia Krakowska, Marek Perepeczko, Danuta Wodyńska
17.15 Pod dachami Paryża. Wieczór piosenki francuskiej cz. 2; koncert
18.15 Akcja wakacje – /3/; magazyn
18.50 M jak miłość – odc. 1207
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 15 – Korale czarownicy; film animowany
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ja wam pokażę! – odc. 6/13
21.35 Brzezina; dramat
23.35 Przygarnij mnie – odc. 4; reality show

NIEDZIELA 10.07.2016
0.25 Lato z Radiem 2016 w TVP 3 cz. 1
1.25 Saga prastarej puszczy – Opowieść o żubrze: cywilizowanie dzikości –  txt. str. 777; film dokumentalny
2.20 Polska z Miodkiem – (27) Koszalin; felieton
2.30 Teleranek – odc. 2 –  txt. str. 777; magazyn
3.00 Przygody Smoka Pola – (6) Rysujemy; program edukacyjny
3.20 Petersburski Music Show – odc. 36; program muzyczny
3.50 Ziarno – Mieszko I – Książe Polan; magazyn
4.25 Dziewczyna i chłopak – Tomek i Tosia –  txt. str. 777; serial TVP
5.20 Informacje kulturalne ekstra
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Polska, Watykan (2016), Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
6.55 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika odc. 50
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Morza w Świnoujściu, Transmisja
8.25 Lato z Radiem 2016 w TVP 3 cz. 1
9.25 Okrasa łamie przepisy – Kuchnia białostocka –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.55 Rodzinka.pl – odc. 35 „Koniec świata” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
10.20 Rodzinka.pl – odc. 36 „Czy siedzi z nami pilot” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
10.55 Mapa ginącego świata – odc. 4* Sri Lanka. Pamiątki pułapki –  txt. str. 777; cykl dokumentalny
11.25 Polska z Miodkiem – (27) Koszalin; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1208
12.50 Oczy w oczy – (4)
13.25 Przygody Smoka Pola – (6) Rysujemy; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 11 – Tort z niespodzianką (ep. 11 – Un gateau special); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002)
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Przystań – odc. 4/13 – Zuza
15.35 07 zgłoś się – Hieny
17.15 Wesoła gromadka Artosu – odc. 2
17.40 Galeria Dawnych Mistrzów w Muzeum Miasta Łodzi
17.55 Mapa ginącego świata – odc. 4* Sri Lanka. Pamiątki pułapki –  txt. str. 777; cykl dokumentalny
18.25 Polska z Miodkiem – (27) Koszalin; felieton
18.35 M jak miłość – odc. 1208
19.25 Przygody Smoka Pola – (6) Rysujemy; program edukacyjny
19.45 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 11 – Tort z niespodzianką (ep. 11 – Un gateau special); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002)
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Przystań – odc. 4/13 – Zuza
21.30 Jeżeli zapomnimy o nich; film dokumentalny; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
22.35 07 zgłoś się – Hieny; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.