Program na tydzień – 16.05.2014 – 22.05.2014

PIĄTEK 16.05.2014

0.10 Świat się kręci – /159/
1.00 Wilnoteka; magazyn
1.15 Polonia w Komie
1.25 Mordziaki
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 24
6.00 Barwy szczęścia – odc. 1081
6.25 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1053
7.50 Komisarz Alex – odc. 37
8.35 Zapiski Łazęgi
8.50 Jak to działa
9.25 Złotopolscy – odc. 944
10.00 Hala odlotów (s. II, odc. 35)
10.55 Dwie strony medalu – odc. 24
11.20 Polonia w Komie – Rzym
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Audycje Komitetów Wyborczych
12.10 Koncert zespołu Golec Orkiestra
12.50 Barwy szczęścia – odc. 1081
13.25 Ex Libris – odc. 171; magazyn
13.45 Dobranocka – Podróże do bajek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.50 Na dobre i na złe – odc. 555
15.45 Polonia w Komie – (477)
16.00 Polonia 24
16.45 Moja Angelika – dramat
18.45 Dwie strony medalu – odc. 24
19.10 Łamigłówka
19.15 Mordziaki
19.45 Dobranocka – Podróże do bajek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 555
21.40 Polonia 24
22.15 Barwy szczęścia – odc. 1081
22.50 Moja Angelika – dramat
0.20 Polonia w Komie – (477)
0.35 Zakończenie dnia

SOBOTA 17.05.2014

0.35 Złotopolscy – odc. 940
1.00 Złotopolscy – odc. 941
1.25 Złotopolscy – odc. 942
1.50 Złotopolscy – odc. 943
2.15 Złotopolscy – odc. 944
2.55 Polonia 24
3.40 Załoga Eko – odc. 16
4.05 Niespokojne umysły
4.25 Świat się kręci – /160/
5.15 Rycerze i rabusie – odc. 1/7
6.00 Polonia w Komie – Indie
6.10 Łamigłówka
6.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.40 Bank nie z tej Ziemi – odc. 1/13
7.30 Makłowicz w podróży – Malta
8.00 Na dobre i na złe – odc. 555
9.00 Królowa Panoram; film dok.
10.00 Kulturalni PL – (193); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1054
12.50 Audycje Komitetów Wyborczych
13.05 Sopot 2003 na bis – Kayah
13.45 Dobranocka – Bardzo przygodowe podróże Kulfona – odc. 5
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Sprawiedliwi – odc. 4/7
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam
16.40 Operacja Samum – film
18.15 Słownik polsko@polski
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1054
19.45 Dobranocka – Kulfona
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.35 Sprawiedliwi – odc. 4/7
21.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.45 Polacy tu i tam
22.20 Operacja Samum’; film
23.50 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 18.05.2014

23.50 Galeria – odc. 152
0.15 Dwie strony medalu – odc. 21
0.45 Dwie strony medalu – odc. 22
1.10 Dwie strony medalu – odc. 23
1.35 Dwie strony medalu – odc. 24
2.10 Polacy tu i tam
2.40 Zapiski Łazęgi
2.50 Łamigłówka
2.55 Awantura o Basię – odc. 9/12
3.25 Pamiętaj o mnie
3.45 Transmisja z uroczystości 70 rocznicy Bitwy o Monte Cassino.
6.05 Między ziemią a niebem
6.05 Regina Coeli
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.30 Kolory Miłosierdzia – koncert
10.10 Alchemia zdrowia i urody
10.30 90 lat Lasów Państwowych – film
10.55 Made in Poland; teleturniej
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1055
12.50 Audycje Komitetów Wyborczych
13.05 Wesołe jest życie staruszka
13.40 Dobranocka – Król Maciuś I
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 U Pana Boga w ogródku – 3/12
15.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Tygodnik.pl; magazyn
17.00 Tygrysy Europy – odc. 18/18
18.05 90 lat Lasów Państwowych – film
18.30 Niespokojne umysły
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1055
19.40 Dobranocka – Król Maciuś I
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 U Pana Boga w ogródku   3/12
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Tygodnik.pl; magazyn
22.45 Kulturalni PL – (193); magazyn
23.40 Saga rodów – Ród Szurmiejów
0.05 Zakończenie dnia

PONIEDZIAŁEK 19.05.2014

0.10 Budka Suflera
1.05 Nożem i widelcem
1.25 Siedem stron świata – odc. 4/7
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Tygodnik.pl; magazyn
5.40 Galeria – odc. 153
6.00 Barwy szczęścia – odc. 1082
6.25 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 U Pana Boga w ogródku – 3/12
7.45 Made in Poland; teleturniej
8.20 Kulturalni PL – (193); magazyn
9.20 Naszaarmia.pl; magazyn
9.50 Złotopolscy – odc. 945
10.20 Studio Wschód
10.55 Galeria – odc. 153
11.20 Polonia w Komie – (477)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Audycje Komitetów Wyborczych
12.15 Makłowicz w podróży – Malta
12.50 Barwy szczęścia – odc. 1082
13.25 Cafe Historia
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Na sygnale – odc. 13/26
15.20 Na sygnale – odc 14/26
15.45 Polonia w Komie
16.00 Polonia 24
16.45 TOMASZ LIS NA ŻYWO
17.50 Fascynujące Śląskie
18.20 Naszaarmia.pl; magazyn
18.45 Galeria – odc. 153
19.10 Łamigłówka
19.15 Siedem stron świata – 4/7
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na sygnale – odc. 13/26
21.10 Na sygnale – odc 14/26
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie
22.20 Barwy szczęścia – odc. 1082
22.50 TOMASZ LIS NA ŻYWO
23.40 Fascynujące Śląskie

WTOREK 20.05.2014

0.05 Świat się kręci – /161/
0.55 Słownik polsko@polski
1.25 Sześć milionów sekund
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 25
6.00 Barwy szczęścia – odc. 1083
6.25 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Sprawiedliwi – odc. 4/7
7.50 90 lat Lasów Państwowych – film
8.30 TOMASZ LIS NA ŻYWO
9.30 Informacje kulturalne
9.50 Złotopolscy – odc. 946
10.20 Fascynujące Śląskie
10.55 Dwie strony medalu – odc. 25
11.20 Polonia w Komie
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Audycje Komitetów Wyborczych
12.10 Sopot 2003 na bis – Kayah
12.50 Barwy szczęścia – odc. 1083
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Fortele Jonatana Koota – odc. 5 – Eskadra Jonatana
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Nowa – odc. 2
15.45 Polonia w Komie
16.00 Polonia 24
16.45 Hala odlotów (s. II, odc. 35)
17.35 Program Tomasza Sekielskiego
18.10 Nie ma jak Polska – odc. 33
18.45 Dwie strony medalu – odc. 25
19.10 Łamigłówka
19.15 Sześć milionów sekund
19.45 Dobranocka -Jonatan Koot
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Nowa – odc. 2
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie
22.20 Barwy szczęścia – odc. 1083
22.55 Program Tomasza Sekielskiego
23.30 Informacje kulturalne
23.45 Polska i świat z historią w tle

ŚRODA 21.05.2014

0.05 Świat się kręci – /162/
1.05 Ex Libris – odc. 171; magazyn
1.25 Tylko Kaśka – Groźba odc. 1
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 26
6.00 Barwy szczęścia – odc. 1084
6.25 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 13/26
7.20 Na sygnale – odc 14/26
7.50 Nie ma jak Polska – odc. 33
8.10 Laskowik & Malicki; widowisko
8.30 Sztuka życia – odc. 71
8.55 Program Tomasza Sekielskiego
9.30 Notacje – Feliks Falk
9.50 Złotopolscy – odc. 947
10.15 Kocham Kino – magazyn
10.55 Dwie strony medalu – odc. 26
11.20 Polonia w Komie
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Audycje Komitetów Wyborczych
12.10 Wesołe jest życie staruszka
12.50 Barwy szczęścia – odc. 1084
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Przystań – odc. 8/13
15.45 Polonia w Komie
16.00 Polonia 24
16.40 Na pierwszym planie
17.45 Ballada o Mieleszkach; reportaż
18.15 Made in Poland; teleturniej
18.45 Dwie strony medalu – odc. 26
19.10 Łamigłówka
19.15 Tylko Kaśka – Groźba odc. 1
19.45 Dobranocka
Pomysłowy Dobromir – odc. 17/20
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Przystań – odc. 8/13
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie
22.20 Barwy szczęścia – odc. 1084
22.50 Na pierwszym planie
23.45 Wilnoteka; magazyn

CZWARTEK 22.05.2014

0.05 Świat się kręci – /163/
1.00 Pogromca demonów; reportaż
1.25 Szaleństwo Majki Skowron
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 27
6.00 Barwy szczęścia – odc. 1085
6.25 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1054
7.45 Przystań – odc. 8/13
8.45 Ballada o Mieleszkach; reportaż
9.15 Niespokojne umysły
9.35 Złotopolscy – odc. 948
10.00 Tygodnik Kulturalny
10.55 Dwie strony medalu – odc. 27
11.20 Polonia w Komie
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka
11.55 Audycje Komitetów Wyborczych
12.10 Koncert zespołu Raz Dwa Trzy
12.50 Barwy szczęścia – odc. 1085
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik-Pok
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.55 Komisarz Alex – odc. 38
15.45 Polonia w Komie
16.00 Polonia 24
16.45 Glina – odc. 14
17.35 Gdzie się ludzie nie umawiali
18.45 Dwie strony medalu – odc. 27
19.10 Łamigłówka
19.15 Szaleństwo Majki Skowron
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik-Pok
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 38
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie
22.20 Barwy szczęścia – odc. 1085
22.55 Gdzie się ludzie nie umawiali
23.50 Informacje kulturalne

PIĄTEK 23.05.2014
0.10 Świat się kręci – /164/
1.00 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa
1.15 Polonia w Komie
1.25 Mordziaki – Wyspa Robinsona odc.5
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:35, 4.15
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 28
6.00 Barwy szczęścia – odc. 1086
6.25 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1055; serial TVP
7.50 Komisarz Alex – odc. 38 (seria III, odc. 12) – Dlaczego Romeo zginął
8.35 Zapiski Łazęgi – Widzeńsko; felieton
8.50 Jak to działa – program popularnonaukowy – odc. 63 Pomoc osobom starszym i niepełnosprawnym; magazyn
9.25 Złotopolscy – odc. 949* – Marta ma dołek
10.00 Hala odlotów (s. II, odc. 35); talk-show
10.55 Dwie strony medalu – odc. 28
11.20 Polonia w Komie
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Audycje Komitetów Wyborczych
12.10 „…bo to życie to bal jest nad bale…” – fragmenty koncertu „Zielono mi”.
12.50 Barwy szczęścia – odc. 1086
13.25 Ex Libris – odc. 172; magazyn
13.45 Dobranocka – Podróże do bajek – odc. 2 – O królu i rycerzu; film animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.55 Na dobre i na złe – odc. 556 – Zdradliwe przyjemności; serial TVP
15.45 Polonia w Komie
16.00 Polonia 24
16.45 Pół serio –  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2000); reż.:Tomasz Konecki; wyk.:Rafał Królikowski, Edyta Olszówka, Maria Seweryn, Robert Więckiewicz, Krzysztof Stelmaszyk, Jacek Rozenek, Przemysław Kaczyński, Adam Krawczuk
18.45 Dwie strony medalu – odc. 28
19.10 Łamigłówka
19.15 Mordziaki – Wyspa Robinsona odc.5
19.45 Dobranocka
Podróże do bajek – odc. 2 – O królu i rycerzu; film animowany
20.00 wydarzenie aktualne
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 556 – Zdradliwe przyjemności; serial TVP
21.40 Polonia 24
22.15 Polonia w Komie
22.20 Barwy szczęścia – odc. 1086
22.55 Pół serio; komedia

SOBOTA 24.05.2014
0.35 Złotopolscy – odc. 945* – Żona dowiaduje się ostatnia
1.00 Złotopolscy – odc. 946* – Zapach mężczyzny
1.25 Złotopolscy – odc. 947* – Prywatne przedszkole
1.50 Złotopolscy – odc. 948* – Koniec akceptacji
2.20 Złotopolscy – odc. 949* – Marta ma dołek
2.55 Polonia 24
3.40 Załoga Eko – odc. 17 – Opakowania po nawozach i środkach ochrony roślin; magazyn
4.05 Niespokojne umysły – Wojciech Stec; cykl dokumentalny
4.25 Świat się kręci – /165/
5.15 Rycerze i rabusie – odc. 2/7* – Z diabłem sprawa –  txt. str. 777; serial TVP
6.05 Polonia w Komie
6.10 Łamigłówka
6.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.40 Bank nie z tej Ziemi – odc. 2/13* Daj monetę; serial TVP
7.30 Makłowicz w podróży – Podróż 40 Malta (151) „Miejsce spotkań”; magazyn kulinarny
8.00 Na dobre i na złe – odc. 556 – Zdradliwe przyjemności; serial TVP
9.00 Tam, gdzie się ludzie nie umawiali; film dokumentalny
10.00 Kulturalni PL – (194); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (223)
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1056; serial TVP
12.50 Kazimierz Kowalski zaprasza
13.45 Dobranocka – Bardzo przygodowe podróże Kulfona – odc. 6 – Na tropie tajemnicy piramid
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Sprawiedliwi – odc. 5/7* – Mury
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (49); magazyn
16.40 Kawalerskie życie na obczyźnie –  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (1992); reż.:Andrzej Barański; wyk.:Marek Bukowski, Bożena Dykiel, Magdalena Wójcik, Artur Barciś, Jan Frycz, Marek Walczewski, Ewa Buczko, Cynthia Kaszyńska; Dla małoletnich od lat 16
18.25 OPOLE! Kocham Cię! – /5/; felieton
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1056; serial TVP
19.45 Dobranocka
Bardzo przygodowe podróże Kulfona – odc. 6 – Na tropie tajemnicy piramid
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.35 Sprawiedliwi – odc. 5/7* – Mury
21.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.45 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (49); magazyn
22.20 Kawalerskie życie na obczyźnie; film obyczajowy; Dla małoletnich od lat 16

NIEDZIELA 25.05.2014
0.00 Galeria – odc. 153
0.30 Dwie strony medalu – odc. 25
0.55 Dwie strony medalu – odc. 26
1.20 Dwie strony medalu – odc. 27
1.50 Dwie strony medalu – odc. 28
2.20 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (49); magazyn
2.50 Zapiski Łazęgi – Widzeńsko; felieton
3.00 Łamigłówka
3.05 Awantura o Basię – odc. 10/12* – Awantura dziesiąta, czyli rzecz o niezwykłej wyprawie –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
3.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
4.00 Transmisja Mszy Świętej – z Sanktuarium Matki Bożej Piekarskiej w Piekarach Śląskich.; STEREO, 10.9, Transmisja
6.35 Jak cudne są wspomnienia – odc. 1/7* – Podwójne życie; cykl dokumentalny
7.40 Pod Tatrami; cykl reportaży
7.50 Saga rodów; magazyn
8.20 Zbigniew Wodecki i jego goście cz.2
9.10 Polonia w Komie
9.20 Okrasa łamie przepisy – Różne smaki barszczu; magazyn kulinarny
9.50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn
10.15 Moczary i uroczyska – film przyrodniczy
10.55 Made in Poland; teleturniej
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1057; serial TVP
12.50 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
13.10 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 23 – Dziecięcy parlament (ep. 23 – Le Parlament) kraj prod.Francja, Polska (2002)
13.30 Wiadomości
13.45 Sport
13.55 Pogoda
14.05 U Pana Boga w ogródku – odc. 4/12 –  txt. str. 777; serial komediowy TVP
14.55 Program publicystyczny
16.20 KFPP Opole – (O) Polskie Hity Wszech Czasów – piosenki Wojciecha Młynarskiego
17.00 Jak cudne są wspomnienia – odc. 1/7* – Podwójne życie; cykl dokumentalny
18.05 Moczary i uroczyska – film przyrodniczy
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1057; serial TVP
19.40 Dobranocka
Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 23 – Dziecięcy parlament (ep. 23 – Le Parlament) kraj prod.Francja, Polska (2002)
20.00 Wiadomości
20.10 Sport
20.15 Pogoda
20.25 U Pana Boga w ogródku – odc. 4/12; serial komediowy TVP
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Dokument
22.45 Kulturalni PL – (194); magazyn
23.45 KFPP Opole – (O) Polskie Hity Wszech Czasów – piosenki Wojciecha Młynarskiego; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.