Polecamy na weekend – 11 – 13 maja 2018

CMW Underground:
LIVE w opuszczonej stacji metra

Dan Burke/NeXT pokazuje i zaprasza! Kanadyjski Tydzień Muzyki na żywo w uśpionej stacji Bay-Yorkville w torontońskim metrze.
Cena 15 dolarów @ https://www.ticketfly.com/event/1673021-ttc-exclaim-present-cmw-toronto/
Stacja metra Lower Bay • 1240 Bay St. • 11 maja • 20:30 – 12:30

Food Truck’N Friday

Zupełnie nowy asortyment food trucków ze szczególnym naciskiem na oferty przyjazne rodzinie. Po raz pierwszy pojawi się Kreative Kidz Art Bus, kompletne mobilne studio sztuki zaprojektowane, aby „pozwolić dzieciom na bałagan i zabawę”. Młodzi goście zostaną zaproszeni na pokład autobusu, aby wziąć udział w zabawach i sztuce. Sezon 4 Food Truck’N Friday będzie zawierał 18 zaplanowanych wydarzeń co dwatygodnie, deszcz czy pogoda, na parkingu przy Bloor Street West i Resurrection Road (na zachód od stacji metra Islington).
1 Resurrection Road • Piątek, 11 maja 2018 r • 16:30 – 21:30

CAFTCAD Movie Wardrobe Sale

Ta jednodniowa wyprzedaż kostiumów, ubrań i akcesoriów użytych podczas realizacji filmów.
Wstęp dla dorosłych wynosi 5 USD i jest bezpłatny dla dzieci w wieku poniżej 12 lat i seniorów (częściowe wpływy przekazywane są do AFC – dawniej The Actors ‚Fund of Canada).
Kupujący mogą znaleźć kolekcję starodawnych i delikatnie używanych markowych ubrań i akcesoriów, a także ubrania, które pojawiły się w serialach telewizyjnych i filmach nakręconych w Toronto.
The Backlot Film Studios • 40 Butterick Road
Sobota, 12 maja 2018 r • 9:00 – 17:00

Color Me Rad 2018

To jedyny bieg na dystansie 5 km, podczas którego biegniesz przez tęczę i pokrywa cię od stóp do głów proszkiem w kolorach różowym, żółtym, zielonym, niebieskim i fioletowym.
Zwycięzcy są nagradzani na mecie imprezą taneczną z DJ-em, która sprawi, że zapomnisz, że masz 5 km w nogach.
Downsview Park • 35 Carl Hall Road
Sobota, 12 maja 2018 r • 09:00

Wiśniowy Piknik 

Spotkanie z kwiatami wiśni w High Park. Po prostu weź wszystko, co chciałbyś wypić i zjeść. Ponieważ jesteśmy międzynarodową grupą podróżników, dobrze byłoby przynieść trochę jedzenia reprezentującego twój kraj. Ale jeśli nie masz ochoty gotować, rozumiemy, a worek chipsów powinien wystarczyć!
Przyprowadź swoich znajomych lub przyjdź sam, aby poznać nowych przyjaciół. Jeśli masz jakieś gry na świeżym powietrzu, frisbee, piłkę nożną, gry planszowe, zabierz ją ze sobą. Przywieziemy kilka talerzy i kubków. Przypominam, że nie wolno ci pić alkoholu w miejscach publicznych w Ontario (… ale możesz przynieść swoją butelkę wody i nikt nie będzie wiedział, co pijesz … 🙂
Każdy może dołączyć do tego spotkania. Jeśli będziesz miał trudności ze znalezieniem grupy, możesz dotrzeć do organizatora Lenka pod numerem 647 625 9033.
Miejsce spotkania: godz. 12.00 przed restauracją Grenadier 200 Parkside Dr,
Jeśli planujesz dołączyć do spotkania, proszę RSVP na stronie internetowej, abyśmy mogli dowiedzieć się, ile osób weźmie udział w wydarzeniu. www.travellingchicken.com

Kawiarnia Grenadier • 200 Parkside Dr

niedziela, 13 maja 2018 • 12:00 – 16:00

Sunday Artisan Market w Evergreen Brick Works

Idealne miejsce w Toronto, gdzie można spotkać się i zrobić zakupy u lokalnych producentów, delektować się pysznym jedzeniem i piciem oraz odkrywać otaczającą przyrodę.  Niedzielny targ rzemieślniczy odbywa się w każdą niedzielę od 13 maja do 4 listopada w Evergreen Brick Works.
Evergreen Brick Works • 550 Bayview Ave
Niedziela, 13 maja 2018 r • 10: 00-15: 00

Sunday, May 20, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, May 27, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, June 3, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, June 10, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, June 17, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, June 24, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, July 1, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, July 8, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, July 15, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, July 22, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, July 29, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, August 5, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, August 12, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, August 19, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, August 26, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, September 2, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, September 9, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, September 16, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, September 23, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, September 30, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, October 7, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, October 14, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, October 21, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, October 28, 2018
10:00 AM – 3:00 PM
Sunday, November 4, 2018
10:00 AM – 3:00 PM

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.