31.03.2017 – 06.04.2017

PIĄTEK 31.03.2017
0.05 Miłość nad rozlewiskiem  11/13
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.30 Domisie – Domisiaste
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (59)
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (228)
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 127
7.25 M jak miłość – odc. 1280
8.25 Defekt – odc. 2/9
9.25 Wiadomości
9.40 Warto rozmawiać
10.45 Baw się słowami – /7/; magazyn
10.55 Domisie – Domisiaste
11.20 Krótka historia – (229)
11.30 Teleexpress
11.50 Mazowsze – podróże przyjazne naturze; film dokumentalny
12.25 Było, nie minęło
12.55 Na sygnale – odc. 127
13.25 Wolny Ekran – (45); magazyn
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 662
15.50 Polonia 24
16.10 Rozmowa Polonii – (60)
16.25 Halo Polonia; magazyn
17.20 Jest okazja – (2); widowisko
18.25 Chory na bluesa
18.55 Las bliżej nas – Czas w las!
19.15 Domisie – Domisiaste
19.45 Dobranocka – Dobromir
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 662
21.45 Na sygnale – odc. 127
22.10 Krótka historia – (229)
22.20 Polonia 24
22.40 Rozmowa Polonii – (60)
22.55 Halo Polonia; magazyn
SOBOTA 01.04.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1568
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1569
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1570
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1571
1.30 Pytanie na śniadanie
4.45 Polonia 24
5.05 Rozmowa Polonii
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 160
7.05 Na dobre i na złe – odc. 662
8.05 O! Polskie Przeboje
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 Domy przyszłości – 5; reportaż
10.00 Kulturalni PL – (345); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1281
12.55 Przyjaciel do zadań specjalnych
13.40 Dobranocka – Miś Fantazy
13.50 Dobranocka – Polska Czyta
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Sprawiedliwi – odc. 2/7
15.45 Mój Nikifor; drama
17.30 Kobieta niejedno ma imię
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1281
19.45 Dobranocka – Miś Fantazy
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Sprawiedliwi – odc. 2/7
23.15 Przyjaciel  do zadań specjalnych
NIEDZIELA 02.04.2017
23.55 Kino retro – Będzie lepiej
1.35 Saga rodów – Ród Konopnickich
2.05 Na własne oczy – Wileńska pyra
2.35 Magazyn z Ameryki – /3/
2.55 Wolny Ekran – (46); magazyn
3.10 Polska z Miodkiem – (29)
3.20 Ziarno – Św. Jan Paweł II
3.50 Baw się słowami – /8/; magazyn
4.00 Baw się słowami – /9/; magazyn
4.15 Petersburski Music Show – 57
4.50 W piątą stronę świata – odc. 6/8
5.40 Turystyczna jazda – Szkocja
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański, Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Święte
8.40 Kino – Będzie lepiej; komedia
10.30 Rodzinka.pl – odc. 109
11.00 Rodzinka.pl – odc. 110
11.25 Polska z Miodkiem – (29)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1282
12.50 Oczy w oczy – (43)
13.25 Baw się słowami – /8/; magazyn
13.40 Dobranocka – Powrót do Zatoki
13.50 Dobranocka – Polska Czyta
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Blondynka – odc. 44
15.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (4)
17.20 Święty uśmiechnięty; film dok.
18.05 Wolny Ekran – (46); magazyn
18.30 M jak miłość – odc. 1282
19.20 Baw się słowami – /8/; magazyn
19.30 Baw się słowami – /9/; magazyn
19.45 Dobranocka – Powrót do Zatoki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Blondynka – odc. 44
21.40 Oczy w oczy – (43)
22.20 Mój Nikifor; dramat
23.55 Turystyczna jazda – odc. 45
PONIEDZIAŁEK 03.04.2017
0.15 Mazowsze – podróże
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.05 Krótka historia – (229)
1.15 Moliki książkowe – odc. 14
1.30 SUPEŁKOWE ABC – odc. 30
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.00 Kino retro – Księżna łowicka
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1572
7.25 Blondynka – odc. 44
8.20 Oczy w oczy – (43)
8.50 Reportaż
9.25 Wiadomości
9.40 Medycyna i Ty
9.55 Sonda 2 – (48)
10.30 Kopciuszek – odc. 15
10.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 30
11.20 Krótka historia – (230); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (345); magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1572
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 O mnie się nie martw – s. IV
15.50 Polonia 24
16.10 Rozmowa Polonii – (61)
16.25 Halo Polonia; magazyn
17.15 Ostatni Taki Kresowiak; film dok.
18.15 Sonda 2 – (48)
18.45 Kopciuszek – odc. 15
19.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 30
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
19.50 Dobranocka – Polska Czyta
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – s. IV
21.35 Krótka historia – (230); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1572
22.20 Polonia 24
22.40 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.55 Halo Polonia; magazyn
23.35 Wolny Ekran – (46); magazyn
23.50 Medycyna i Ty
0.00 Zakończenie dnia
WTOREK 04.04.2017
0.05 O! Polskie Przeboje
0.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 25
1.30 W Krainie Baśni – odc. 5
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (230); felieton
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1573
7.25 Sprawiedliwi – odc. 2/7
8.25 Ostatni Taki Kresowiak; film dok.
9.25 Wiadomości
9.40 Smaki polskie
9.55 Sonda 2 – (25)
10.30 Kopciuszek – odc. 16
10.55 W Krainie Baśni – odc. 5
11.20 Krótka historia – (231); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (41)
11.55 Niedziela z… Czesław Niemen
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1573
13.25 Flesz historii; cykl reportaży
13.45 Dobranocka – Tajemnica szyfru
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 200
15.50 Polonia 24
16.10 Rozmowa Polonii – (62)
16.25 Halo Polonia; magazyn
17.15 Reportaż
17.45 Ktokolwiek widział… ; magazyn
18.15 Sonda 2 – (25)
18.45 Kopciuszek – odc. 16
19.15 W Krainie Baśni – odc. 5
19.45 Dobranocka – Tajemnica szyfru
19.50 Dobranocka – Polska Czyta
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 200
21.35 Krótka historia – (231); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1573
22.20 Polonia 24
22.40 Rozmowa Polonii – (62)
22.55 Halo Polonia; magazyn
23.40 Nad Niemnem – Magazyn
023.55 Przepis dnia – /152/; magazyn
0.00 Zakończenie dnia
ŚRODA 05.04.2017
0.05 Jest okazja – (2); widowisko
1.05 Program ekumeniczny
1.30 ABC wszystko wie – odc. 54
1.40 Mój zwierzyniec – odc. 20
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (62)
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (231); felieton
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1574
7.25 O mnie się nie martw – s. IV
8.25 Ambasador Pokoju; film dok.
9.25 Wiadomości
9.40 Las bliżej nas – W biurze i w lesie
9.55 Domy przyszłości – 5; reportaż
10.30 Kopciuszek – odc. 17
10.55 Moliki książkowe – odc. 13
11.05 Mój zwierzyniec – odc. 20
11.20 Krótka historia – (232); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Zaolzie
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1574
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Artyści – odc. 5; serial TVP
15.50 Polonia 24
16.10 Rozmowa Polonii; rozmowa
16.25 Halo Polonia; magazyn
17.15 Ambasador Pokoju; film dok.
18.10 Studio Wschód
18.45 Kopciuszek – odc. 17
19.15 ABC wszystko wie – odc. 54
19.25 Mój zwierzyniec – odc. 20
19.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
19.50 Dobranocka – Polska Czyta
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 Artyści – odc. 5; serial TVP
21.35 Krótka historia – (232); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1574
22.20 Polonia 24
22.40 Rozmowa Polonii – (63)
22.55 Halo Polonia; magazyn
23.40 Wilnoteka; magazyn
23.55 Przepis dnia – /153/; magazyn
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 06.04.2017
0.05 Miłość nad rozlewiskiem –  12/13
1.00 Studio Wschód
1.35 Przyjaciele lasu – odc. 45
1.45 Kaktus i Mały
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (63)
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (232); felieton
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1575
7.25 M jak miłość – odc. 1281
8.25 Duch w dom – odc. 5/8
9.15 Szlakiem miejsc niezwykłych
9.25 Wiadomości
9.40 Wilnoteka; magazyn
9.55 Jak to działa – odc. 132
10.30 Kopciuszek – odc. 18
11.00 Przyjaciele lasu – odc. 45
11.10 Kaktus i Mały
11.20 Krótka historia – (233); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (43)
11.55 Naszaarmia.pl; magazyn
12.20 Podróże z historią – odc. 24
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1575
13.25 Magazyn z Wysp – /3/; magazyn
13.45 Dobranocka – Bajka o bajkach
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Komisja morderstw – odc. 3/12
15.50 Polonia 24
16.10 Rozmowa Polonii – (64)
16.25 Halo Polonia; magazyn
17.10 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.40 Warto rozmawiać
18.45 Kopciuszek – odc. 18
19.10 Polska z Miodkiem – (43)
19.20 Przyjaciele lasu – odc. 45
19.30 Kaktus i Mał
19.45 Dobranocka – Bajka o bajkach
19.50 Dobranocka – Polska Czyta
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 Komisja morderstw – odc. 3/12
21.35 Krótka historia – (233); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1575
22.20 Polonia 24
22.40 Rozmowa Polonii – (64)
22.55 Halo Polonia; magazyn
23.40 Magazyn z Wysp – /3/; magazyn
23.55 Przepis dnia – /154/; magazyn
0.00 Zakończenie dnia
PIĄTEK 07.04.2017
0.05 Miłość nad rozlewiskiem – 13/13
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.30 Domisie – Bazyli – Sobieradek
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (64)
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (233); felieton
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Na sygnale – odc. 128
7.25 M jak miłość – odc. 1282
8.25 Defekt – odc. 3/9
9.25 Wiadomości
9.40 Warto rozmawiać
10.45 Baw się słowami – /9/; magazyn
10.55 Domisie – Bazyli – Sobieradek
11.20 Krótka historia – (234); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Racja stanu – (67)
12.25 Było, nie minęło
12.55 Na sygnale – odc. 128
13.25 Wolny Ekran – (46); magazyn
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 663
15.50 Polonia 24
16.10 Rozmowa Polonii – (65)
16.25 Halo Polonia; magazyn
17.20 Przybliżenie – (2); widowisko
18.25 Racja stanu – (67)
18.55 Las bliżej nas
19.15 Domisie – Bazyli – Sobieradek
19.45 Dobranocka – Dobromir
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 663
21.45 Na sygnale – odc. 128
22.10 Krótka historia – (234); felieton
22.20 Polonia 24
22.40 Rozmowa Polonii – (65)
22.55 Halo Polonia; magazyn
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 08.04.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1572
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1573
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1574
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1575
1.30 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda
4.45 Polonia 24
5.05 Rozmowa Polonii – (65); rozmowa
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 200 – Idol (Ojciec Mateusz XVI odc. 1) –  AD; serial kryminalny TVP
7.05 Na dobre i na złe – odc. 663 – Upadek
8.05 O! Polskie Przeboje; program muzyczny
9.00 Okrasa łamie przepisy – Wielkopolskie potrawy jednogarnkowe; magazyn kulinarny
9.30 Domy przyszłości – 6; reportaż
10.00 Kulturalni PL – (346); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (344)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1283
12.55 Przyjaciel  do zadań specjalnych
13.40 Dobranocka – Miś Fantazy – Tajemnica kryształu, odc. 2 –  AD; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Pan Maluśkiewicz i wieloryb; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Sprawiedliwi – odc. 3/7* – Grzech
15.45 Handlarz cudów (.)  98′; dramat kraj prod.Polska, Szwecja (2009); reż.:Jarosław Szoda, Bolesław Pawica; wyk.:Borys Szyc, Sonia Mietielica, Joanna Szczepkowska, Roman Golczuk, Mariusz Benoit
17.35 program rozrywkowy
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (344)
18.50 M jak miłość – odc. 1283
19.45 Dobranocka za oceanem – Miś Fantazy – Tajemnica kryształu, odc. 2 –  AD; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Sprawiedliwi – odc. 3/7* – Grzech
21.40 Kocham Cię, Polsko! – odc. (5); zabawa quizowa
23.15 Przyjaciel  do zadań specjalnych
23.55 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 09.04.2017
23.55 Kino retro – Sportowiec mimo woli; komedia
1.15 Rodzinka.pl – tajemnice filmowego planu
1.35 Saga rodów – Ród Krzemienieckich – Razumowskich; magazyn
2.05 Reportaż
2.35 Magazyn z Wysp – /3/; magazyn
2.55 Wolny Ekran – (47); magazyn
3.10 Polska z Miodkiem – (46) Bardo i Kąty; felieton
3.20 Ziarno – Niedziela Palmowa; magazyn
3.50 Baw się słowami – /10/; magazyn
4.00 Baw się słowami – /11/; magazyn
4.15 Petersburski Music Show – odc. 46; program muzyczny
4.50 W piątą stronę świata – odc. 7/8 – Męska sprawa
5.40 Turystyczna jazda – Szkocja 2; Dla małoletnich od lat 12; Kontynuujemy naszą podróż po Szkocji. Wybierzemy się nad Morze Północne i w górskie zakątki tego kraju. Dowiemy się, gdzie znajduje się najstarsze na świecie pole golfowe oraz jakie więzi handlowe łączyły Szkocję i Polskę w XVI wieku.
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2017); STEREO, 10.9, Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem
6.50 Szlakiem miejsc niezwykłych – Pomniki historii – Żyrardów; reportaż
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. Doroty w Radomiu, Transmisja
9.05 Kino retro – Sportowiec mimo woli; komedia
10.30 Rodzinka.pl – odc. 111 „Oświecenie” –  AD
11.00 Rodzinka.pl – odc. 112 „Gips” –  AD
11.25 Polska z Miodkiem – (46) Bardo i Kąty; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1284
12.50 Oczy w oczy – (44)
13.25 Baw się słowami – /10/; magazyn
13.40 Dobranocka – Powrót do Wiklinowej Zatoki – odc. 7/7 – Kto odlatuje, kto zostaje; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Elmer i Róża; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Blondynka – odc. 45* (seria IV, odc. 6) – Gotowy na wszystko
15.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (5); zabawa quizowa
17.20 Dziękuję za wypowiedź – koncert zespołu Raz Dwa Trzy
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 26 Pszczyna; magazyn
18.30 M jak miłość – odc. 1284
19.20 Baw się słowami – /10/; magazyn
19.30 Baw się słowami – /11/; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Powrót do Wiklinowej Zatoki – odc. 7/7 – Kto odlatuje, kto zostaje; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Blondynka – odc. 45* (seria IV, odc. 6) – Gotowy na wszystko
21.40 Oczy w oczy – (44)
22.20 Handlarz cudów (.)  98′; dramat kraj prod.Polska, Szwecja (2009); reż.:Jarosław Szoda, Bolesław Pawica; wyk.:Borys Szyc, Sonia Mietielica, Joanna Szczepkowska, Roman Golczuk, Mariusz Benoit
0.00 Turystyczna jazda – Szkocja 2; Dla małoletnich od lat 12; Kontynuujemy naszą podróż po Szkocji. Wybierzemy się nad Morze Północne i w górskie zakątki tego kraju. Dowiemy się, gdzie znajduje się najstarsze na świecie pole golfowe oraz jakie więzi handlowe łączyły Szkocję i Polskę w XVI wieku.
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.