30.03.2018 – 05.04.2018

PIĄTEK 30.03.2018
06:05 Blondynka – odc. 26
06:55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.25 Domisie – odc. 391
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (20)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (248)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – – (427)
7.10 Na sygnale – odc. 166
7.45 M jak miłość – odc. 1353
8.40 Przystań – odc. 2/13
9.35 Portrety niepodległości – /6/
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka; magazyn
10.15 Szpiedzy; film dokumentalny
10.40 Szpiedzy; film dokumentalny
11.10 Baw się słowami s. III; magazyn
11.20 Krótka historia
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.20 szorty
12.25 Smak tradycji – Wielki Tydzień
12.55 Na sygnale – odc. 166
13.25 Wolny Ekran – (86); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.40 Sport
14.45 Triduum Paschalne
14.55 Droga Krzyżowa z Watykanu
16.45 25 lat TVP Polonia; magazyn
17.45 Polskie pieśni pasyjne
18.25 Biało – czerwoni – historia
18.45 Wiadomości 19.30
19.20 Domisie – odc. 391
19.45 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Życia nie można zmarnować
21.30 Triduum Paschalne
21.40 Na sygnale – odc. 166
22.05 Krótka historia – – (428)
22.15 25 lat TVP Polonia; magazyn
23.10 Polskie pieśni pasyjne
23.45 Chrześcijanie w Syrii; reportaż
06:00 Działo się w Krakowie
06:05 Zakończenie dnia
SOBOTA 31.03.2018
06:05 Barwy szczęścia – odc. 1775
06:30 Barwy szczęścia – odc. 1776
06:55 Barwy szczęścia – odc. 1777
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1778
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 25 lat TVP Polonia; magazyn
5.55 Okrasa łamie przepisy
6.20 wydarzenie aktualne
6.35 Ojciec Mateusz – odc. 184
7.25 wydarzenie aktualne
7.40 Słodkie oczy; film TVP; reż.:Juliusz Janicki; wyk.:Witold Pyrkosz, Iga Cembrzyńska, Dorota Fellman, Stanisław Igar, Krystyna Królówna, Zenon Laskowik
8.40 wydarzenie aktualne
8.55 Muzyczny Festiwal w Łańcucie
9.55 25 lat TVP Polonia; magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 Quo vadis? – odc. 1/6
12.50 Quo vadis? – odc. 2/6
13.40 wydarzenie aktualne
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.40 Orędzie na Wielkanoc
14.55 Wielki test – Wielki Test.
16.25 wydarzenie aktualne
16.35 Chopin. Pragnienie miłości; dramat; reż.: Jerzy Antczak; wyk.: Danuta Stenka, Adam Woronowicz, Bożena Stachura, Andrzej Zieliński, Marian Opania, Jerzy Zelnik, Jadwiga Barańska, Anna Radwan, Piotr Adamczyk
18.45 Wiadomości
19.15 Słownik polsko@polski
19.50 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Orędzie na Wielkanoc
20.45 Wielki test – Wielki Test
22.10 szorty
22.15 wydarzenie aktualne
22.25 Quo vadis? – odc. 1/6
23.10 Quo vadis? – odc. 2/6
06:00 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 01.04.2018
06:00 Czarne chmury – odc. 1/10
1.00 Księga obyczaju – Śniadanie wielkanocne; magazyn
1.20 25 lat TVP Polonia; magazyn
2.15 wydarzenie aktualne
2.25 W Krainie Baśni – odc. 14 Lech, Czech, Rus
2.55 Baw się słowami s. III; magazyn
3.05 Baw się słowami s. III; magazyn
3.25 Ziarno – magazyn
3.55 Msza Święta Zmartwychwstania Pańskiego i błogosławieństwo Urbi et Orbi, Transmisja
6.35 Wielkanoc Polska
6.45 Quo vadis? – odc. 1/6
7.35 Quo vadis? – odc. 2/6
8.25 Wielkanoc Polska
8.40 Czarne chmury – odc. 1/10
9.40 Il Volo – koncert cz. 1
10.35 Dziewczyna z ekranu; film dok.
11.30 Teleexpress
11.55 Quo vadis? – odc. 3/6
12.50 Quo vadis? – odc. 4/6
13.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Uwaga – Premiera! – Mała Moskwa; dramat; reż.: Waldemar Krzystek; wyk.: Lesław Żurek, Svetlana Khodchenkova, Dimitrij Uljanov, Elena Leszczyńska, Andrzej Grabowski, Artem Tkachenko, Jurij Itskov
16.50 25 lat TVP Polonia; magazyn
17.55 Il Volo – koncert cz. 1
18.45 Wiadomości
19.20 Zakochaj się w Polsce s.I
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Uwaga – Premiera! – Mała Moskwa – dramat; reż.: Waldemar Krzystek; wyk.: Lesław Żurek, Svetlana Khodchenkova, Dimitrij Uljanov, Elena Leszczyńska, Andrzej Grabowski, Artem Tkachenko, Jurij Itskov
22.40 Quo vadis? – odc. 3/6
23.30 Quo vadis? – odc. 4/6
06:15 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 02.04.2018
06.20 Chopin. Pragnienie miłości
2.20 Księga obyczaju – Śmigus Dyngus; magazyn; Śmigus – dyngus. Zgodnie z tradycją każdy musiał być obficie oblany, jeśli chciał zapewnić sobie zdrowie, szczęście i pomyślność w gospodarstwie. Woda, to przecież symbol życia.
2.35 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 7;
2.50 Supełkowe ABC – odc. 59
3.20 Panna z mokrą głową; film
5.05 Dziewczyna z ekranu; film dok.
5.50 Wielkanoc Polska
6.00 Regina Coeli
6.15 Historia Zmartwychwstania
6.35 Wielkanoc Polska
6.45 Quo vadis? – odc. 3/6
7.35 Quo vadis? – odc. 4/6
8.25 Wielkanoc Polska – Maryla Rodowicz
8.35 Il Volo – koncert cz. 2
9.30 Pola Negri. Życie Gwiazdy (POLA NEGRI: LIFE OF A STAR); film dok.
10.25 Korona królów – odc 37
11.00 Teleexpress
11.25 Quo vadis? – odc. 5/6
12.20 Quo vadis? – odc. 6/6
13.15 Dobranocka – Koziołek Matołek
13.30 Wiadomości
14.05 Pogoda
14.10 Sport
14.20 Pamiętamy, Ojcze Święty – w hołdzie Św. Janowi Pawłowi II
15.50 Teatr Telewizji – Brat naszego Boga; spektakl teatralny; reż.: Paweł Woldan; wyk.: Borys Szyc, Piotr Głowacki, Anna Milewska, Kamila Baar Kochańska, Paweł Paprocki, Przemysław Stipa, Wojciech Solarz, Leszek Zdun, Marek Kalita, Modest Ruciński
17.15 Il Volo – koncert cz. 2
18.05 Wielkanoc Polska
18.15 Korona królów – odc 37
18.45 Wiadomości
19.20 Wielkanocne jajeczko z Koniem
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Teatr Telewizji – Brat naszego Boga; reż.: Paweł Woldan; wyk.: Borys Szyc, Piotr Głowacki, Anna Milewska, Kamila Baar Kochańska, Paweł Paprocki, Przemysław Stipa, Wojciech Solarz, Leszek Zdun, Marek Kalita, Modest Ruciński
22.00 Quo vadis? – odc. 5/6
22.45 Quo vadis? – odc. 6/6
23.35 Biało – czerwoni – historie
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Wielkanoc Polska
06:05 Zakończenie dnia
WTOREK 03.04.2018
0.05 Muzyczny Festiwal w Łańcucie
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Quo vadis? – odc. 5/6
6.15 Quo vadis? – odc. 6/6
7.05 Wiadomości
7.15 Barwy szczęścia – odc. 1779
7.50 Syzyfowe prace – odc. 4/6 – 1890
8.50 Emisariusz Kardynała; film dok.
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 38
10.25 Sonda 2 – (80)
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Przyjaciele lasu – odc. 25
11.20 Krótka historia – (429); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Szlakiem Kolberga – reportaż
12.25 wojsko – polskie.pl – odc. 4
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1779
13.25 Magazyn z Wysp – /29/
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Ojciec Mateusz s.XIV – odc. 185
15.35 Przepis dnia – /316/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (249)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Szrajberka z Auschwitz
18.15 Korona królów – odc 38
18.45 Wiadomości
19.20 Baw się słowami s. III; magazyn
19.30 Baw się słowami s. III; magazyn
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Ojciec Mateusz s.XIV – odc. 185
21.20 Krótka historia – (429); felieton
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1779
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (249)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Magazyn z Wysp – /29/
23.40 Dziedzictwo regionów
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Przepis dnia – /316/; magazyn
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 04.04.2018
0.10 Blondynka s.III – odc. 27
1.00 Przez Krzyż do Zmartwychwstania
1.25 Petersburski Music Show
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (249)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (429); felieton
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1780
7.45 Hrabina Cosel – Kamaryla, odc. 1
8.40 Szrajberka z Auschwitz; film dok.
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 39
10.25 Astronarium – (24)
10.55 Petersburski Music Show
11.20 Krótka historia – (430); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Wschód; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1780
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Zwierzojeż
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Strażacy s.I – odc. 3/10
15.35 Przepis dnia – /317/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (250)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Macedończyk; film dok.
18.15 Korona królów – odc 39
18.45 Wiadomości
19.20 Petersburski Music Show
19.45 Dobranocka – Zwierzojeż
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Strażacy s.I – odc. 3/10
21.20 Krótka historia – (430); felieton
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1780
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (250)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Papież Cierpienia; reportaż
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /317/; magazyn
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 05.04.2018
0.05 Blondynka s.III – odc. 28
1.00 Wschód; magazyn
1.30 Zwierzaki Czytaki – odc. 6
1.45 Podwodne ABC – Odc. 6
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (250)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (430); felieton
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1781
7.45 Hrabina Cosel – Władza, odc. 2
8.40 Strażacy s.I – odc. 3/10
9.30 Pod Tatrami
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 40
10.25 Jak to działa – odc. 154
10.55 Zwierzaki Czytaki – odc. 6
11.10 Podwodne ABC – Odc. 6
11.20 Krótka historia – (431); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Było, nie minęło
12.25 Racja stanu
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1781
13.25 Magazyn z Ameryki; magazyn
13.45 Dobranocka – Film pod strasznym tytułem – odc. 13
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Miasto skarbów – odc. 3
15.35 Portrety niepodległości; felieton
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (251)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Papież Cierpienia; reportaż
17.40 Magazyn śledczy Anity Gargas
18.15 Korona królów – odc 40
18.45 Wiadomości
19.20 Zwierzaki Czytaki – odc. 6
19.35 Podwodne ABC – Odc. 6
19.45 Dobranocka – Film pod strasznym tytułem – odc. 13
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Miasto skarbów – odc. 3
21.20 Krótka historia – (431); felieton
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1781
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (251)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Racja stanu
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /278/; magazyn
0.00 Zakończenie dnia

PIĄTEK 06.04.2018 TV Polonia
0.05 Blondynka s.III – odc. 29* (seria III, odc. 3) – Droższa niż perły
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas – /68/; magazyn
1.25 Domisie – Domisiowe domy i domki; program dla dzieci
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama kraj – Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (251); rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (431); felieton
7.10 Na sygnale – odc. 167 „Miejsce na ziemi” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.45 Hrabina Cosel – Upadek, odc. 3
8.45 Przystań – odc. 3/13 – Przyjaciółki
9.35 Portrety niepodległości; felieton
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018)
10.15 Macedończyk; film dokumentalny
11.10 Baw się słowami s. III; magazyn
11.20 Krótka historia – (432); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Wiosenny śledź z Zalewu – txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.25 Kronika regionu – Kronika Zaolzia; program publicystyczny
12.55 Na sygnale – odc. 167 „Miejsce na ziemi” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran; magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 6 – Teatralne wydarzenie; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Basia i Franek. „Wiosenny spacer”; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 699 Najgorszy dzień w roku
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Kocham Cię, Polsko!; zabawa quizowa
18.25 Magazyn z Ameryki; magazyn
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski – wersja w jęz.angielskim
19.20 Domisie – Domisiowe domy i domki; program dla dzieci
19.45 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 6 – Teatralne wydarzenie; serial animowany
19.50 Dobranocka za oceanem – Cała Polska Czyta dzieciom – Basia i Franek. „Wiosenny spacer”; widowisko kameralne
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Na dobre i na złe – odc. 699 Najgorszy dzień w roku
21.30 Na sygnale – odc. 167 „Miejsce na ziemi” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
21.55 Krótka historia – (432); felieton
22.05 Polonia 24
22.20 Halo Polonia; magazyn
23.00 Program rozrywkowy
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /279/; magazyn
0.05 Zakończenie dnia

SOBOTA 07.04.2018 TV Polonia
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1779
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1780
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1781
1.25 program rozrywkowy
1.55 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia 24
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.50 Okrasa łamie przepisy – Wiosenny śledź z Zalewu – txt. str. 777; magazyn kulinarny
6.20 Ojciec Mateusz s.XIV – odc. 185 – Rave Party (Ojciec Mateusz XIV odc. 12)
7.15 Na dobre i na złe – odc. 699 Najgorszy dzień w roku
8.10 Kocham Cię, Polsko!; zabawa quizowa
9.40 Wolny Ekran – (87); magazyn
10.00 Kulturalni PL – (398); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (385)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1354
12.50 Złota sobota; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12; Muzyczny program rozrywkowy, realizowany w formie koncertu z udziałem publiczności. Piosenki i tańce kolejnych dekad XX wieku w wykonaniu Nataszy Urbańskiej, Janusza Józefowicza, zespołu Teatru Studio Buffo oraz zaproszonych gwiazd polskiej estrady.
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Drzewko, odc. 3; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – O konewce i futrzaku; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać – odc. 4
15.40 Ostatnia akcja – txt. str. 777 87′; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (2009); reż.:Michał Rogalski; wyk.:Jan Machulski, Marian Kociniak, Barbara Krafftówna, Alina Janowska, Lech Ordon, Witold Skaruch, Piotr Fronczewski, Wojciech Siemion, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki
17.20 program rozrywkowy
17.50 M jak miłość – odc. 1354
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski – wersja w jęz.angielskim
19.20 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (385)
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Drzewko, odc. 3; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać – odc. 4
21.25 Ostatnia akcja – txt. str. 777 87′; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (2009); reż.:Michał Rogalski; wyk.:Jan Machulski, Marian Kociniak, Barbara Krafftówna, Alina Janowska, Lech Ordon, Witold Skaruch, Piotr Fronczewski, Wojciech Siemion, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki
23.00 program rozrywkowy
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 08.04.2018 TV Polonia
23.55 Czarne chmury – odc. 2/10 – Krwawe swaty
0.55 Znamy się (nie) tylko z widzenia – jubileusz zespołu Trubadurzy; widowisko artystyczne
2.10 Magazyn z Wysp – /29/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2017)
2.35 Teleranek s.II – odc. 40 Dinozaury – txt. str. 777; magazyn
3.00 Baw się słowami s. III; magazyn
3.15 Baw się słowami s. III; magazyn
3.30 Ziarno – Białystok – miasto miłosierdzia; magazyn
4.00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 10.9, Transmisja
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
6.55 Kino retro – Będzie lepiej 95′; komedia kraj prod.Polska (1936); reż.:Michał Waszyński; wyk.:Helena Zarembina, Ryszard Misiewicz, Kazimiera Horbowska, Edmund Minowicz, Aniela Rolandowa, Halina Kowalczykówna, Irena Skwierczyńska, Michał Halicz, Bolesław Folański, Janina Paszkowska
8.40 Czarne chmury – odc. 2/10 – Krwawe swaty
9.40 Turystyczna Jazda – odc. 80 Zamek Książ i Stara Kopalnia 2018
10.00 Zakochaj się w Polsce – txt. str. 777; magazyn
10.30 Rodzinka.pl s.XI – odc. 211 „Dominujesz nad facetami” sezon 11 – txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.00 Rodzinka.pl s.XI – odc. 212 „Coś za coś” sezon 11 – txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1355
12.50 Oczy w oczy; rozmowa
13.25 Baw się słowami s. III; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki s.II – Basen, odc. 24; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Tappi i zapomniane śniadanie; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 17* (seria II odc. 4) – Koncert
15.40 Weiser (Weiser) – txt. str. 777; dramat psychologiczny kraj prod.Polska, Niemcy, Dania (2000)
17.25 program rozrywkowy
17.50 M jak miłość – odc. 1355
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski – wersja w jęz.angielskim
19.20 Zakochaj się w Polsce – txt. str. 777; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki s.II – Basen, odc. 24; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 17* (seria II odc. 4) – Koncert
21.25 Oczy w oczy; rozmowa
22.05 Weiser (Weiser) – txt. str. 777; dramat psychologiczny kraj prod.Polska, Niemcy, Dania (2000)
23.40 program rozrywkowy
0.10 Działo się w Krakowie
0.15 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.