30.01 – 8.02 2015

PIĄTEK 30.01.2015
0.05 A la show
0.40 Alchemia zdrowia i urody
07:00 KucinAlina
07:30 Karrypel kontra Groszki – odc. 8
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Halo Polonia; magazyn
5.40 Sprawa na dziś – odc. 20
6.05 Na sygnale – s. 2 odc. 17
6.25 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1101
7.50 Paradoks – odc. 7
8.40 Zapiski Łazęgi
8.55 Jan Nowak Jeziorański
9.30 Szperacze.tv – Dziecięce hity
10.05 Ex Libris – odc. 199
10.20 A la show
10.55 Sprawa na dziś – odc. 20
11.20 Polonia w Komie – (661)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku
12.25 Kulturanek – odc. 2
12.55 Na sygnale – s. 2 odc. 17
13.25 Cafe Historia
13.45 Dobranocka – Kota Filemon
13.55 Dobranocka – Bąblandia
14.05 Wiadomości
14.35 Sport
14.45 Pogoda
14.50 Łamigłówka
14.55 Na dobre i na złe – odc. 577
16.00 Dolina Issy; dramat
17.55 W karnawałowym rytmie
18.45 Sprawa na dziś – odc. 20
19.10 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku
19.45 Dobranocka  – Kota Filemon
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 577
21.45 Na sygnale – s. 2 odc. 17
22.10 Polonia w Komie – (661)
22.20 Dolina Issy; dramat
0.05 Rewia Gwiazd – odc. 6
0.35 Zakończenie dnia

SOBOTA 31.01.2015
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1169
07:00 Barwy szczęścia – odc. 1170
07:25 Barwy szczęścia – odc. 1171
07:50 Barwy szczęścia – odc. 1172
2.20 Na sygnale – s. 2 odc. 17
2.50 Przyjaciele lasu – odc. 17
3.05 Kulturanek – odc. 3
3.35 ABC Wszystko wie – odc. 5
3.55 I kudłate i łaciate – odc. 2
4.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 2
4.25 Szperacze.tv
4.50 Polonia w Komie – (653)
5.00 Czarne chmury – odc. 9/10
5.55 Regiony z Historią – Stare Babice
6.10 Łamigłówka
6.20 Pamiętaj o mnie
6.40 Ojciec Mateusz – odc. 103
7.30 KucinAlina – (17)
8.00 Na dobre i na złe – odc. 577
9.00 Dziewczęta z Auschwitz
10.00 Kulturalni PL – (230); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.40 Znachor
11.55 M jak miłość – odc. 1102
12.50 Kabaret Moralnego Niepokoju
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Czas honoru – Powstanie – 6
15.35 Pamiętaj o mnie
16.00 Polacy tu i tam
16.40 Pajęczarki – komedia
18.25 Przebojowa noc odc. 25
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1102
19.40 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Czas honoru – Powstanie – 6
21.25 Pamiętaj o mnie
21.45 Polacy tu i tam – magazyn
22.20 Pajęczarki; komedia
0.05 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 01.02.2015
0.10 OPOLE 2014
0.50 Biesiada włoska; koncert
07:50 1200 Muzeów – odc. 1
2.20 Polacy tu i tam
2.50 Zapiski Łazęgi – Paciorki różańca
3.00 Łamigłówka
3.05 Petersburski Music Show
3.40 Ziarno –  Król Dawid; magazyn
4.10 Komediantka – odc. 2
5.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.30 Wielkopolskie Rezerwaty
5.45 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.10 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami; magazyn
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.25 Niech żyje bal
9.20 Okrasa łamie przepisy
9.50 Alchemia zdrowia i urody
10.05 Skarby prowincji. II odc. 6
10.25 Lasy naturalne
10.55 Made in Poland; teleturniej
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1103
12.45 Pod dachami Paryża
13.45 Dobranocka – Zwierzojeż
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Chichot losu – odc. 9/13
15.40 Pamiętaj o mnie
16.00 Tygodnik.pl; magazyn
17.00 Komediantka – odc. 2
18.05 Petersburski Music Show
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1103
19.45 Dobranocka – Zwierzojeż
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Chichot losu – odc. 9/13
21.30 Pamiętaj o mnie
21.50 Tygodnik.pl; magazyn
22.45 Kulturalni PL – (230); magazyn
23.40 Lasy naturalne; film dok.
0.10 Zakończenie dnia

PONIEDZIAŁEK 02.02.2015
0.10 Dolina Kreatywna
0.40 Szlakiem Kolberga
07:05 Po obu stronach Odry
07:25 Janka – odc. 9
2.00 Pytanie na śniadanie
4.50 Cafe Historia
5.10 Made in Poland; teleturniej
5.40 Baron24 – odc. 15
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1173
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Chichot losu – odc. 9/13
7.45 Tygodnik.pl; magazyn
8.40 Kulturalni PL – (230); magazyn
9.50 Notacje – Lech Ordon
10.05 Szlakiem Kolberga
10.35 Libera – Przewodnik po sztuce
10.55 Baron24 – odc. 15
11.20 Polonia w Komie – (661)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku – Rok 1941
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1173
13.25 Po obu stronach Odry
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Miłość nad rozlewiskiem – 5/13
15.45 Polonia w Komie – (662)
15.55 Było, nie minęło
16.25 Flesz historii – odc. 218
16.45 TOMASZ LIS NA ŻYWO
17.45 Naszaarmia.pl; magazyn
18.10 I kudłate i łaciate – odc. 3
18.25 Dlaczego? Po co? Jak? – 3
18.45 Baron24 – odc. 15 TVP
19.10 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku – Rok 1941
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Miłość nad rozlewiskiem – 5/13
21.35 Polonia w Komie – (662)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1173
22.20 Było, nie minęło
22.50 TOMASZ LIS NA ŻYWO
23.40 Dar serca  27′; reportaż
0.05 Zakończenie dnia

WTOREK 03.02.2015
0.05 Tygodnik Kulturalny
0.55 Słownik polsko@polski
07:20 Urwisy z Doliny Młynów
07:40 Urwisy z Doliny Młynów
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Było, nie minęło
5.40 Sprawa na dziś – odc. 21
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1174
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Czas honoru – Powstanie
7.50 Lasy naturalne; film dok.
8.30 TOMASZ LIS NA ŻYWO
9.30 Dar serca  27′; reportaż
10.05 Tygodnik Kulturalny
10.55 Sprawa na dziś – odc. 21
11.20 Polonia w Komie – (662)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku – Rok 1941
12.25 Petersburski Music Show – 11
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1174
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 104
15.45 Polonia w Komie – (663)
16.00 Halo Polonia; magazyn
16.45 Odjazdy ’95 – Hey; koncert
17.40 Jan Nowak Jeziorański
18.10 Made in Poland; teleturniej
18.45 Sprawa na dziś – odc. 21
19.10 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku – Rok 1941
19.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 104
21.35 Polonia w Komie – (663)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1174
22.15 Halo Polonia; magazyn
22.55 Odjazdy ’95 – Hey; koncert
23.40 Po obu stronach Odry
0.05 Zakończenie dnia

ŚRODA 04.02.2015
0.05 Hala odlotów (s. IV, odc. 5)
07:00 Wielkopolskie Rezerwaty
07:25 Gruby – odc. 1/7
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Halo Polonia; magazyn
5.40 Sprawa na dziś – odc. 22
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1175
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Miłość nad rozlewiskiem – 5/13
7.50 Teatr Telewizji – Przygoda
9.10 Sztuka życia – odc. 78
9.35 1200 Muzeów – odc. 2
10.05 Hala odlotów (s. IV, odc. 5)
10.55 Sprawa na dziś – odc. 22
11.20 Polonia w Komie – (663)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku – Rok 1941
12.25 I kudłate i łaciate – odc. 3
12.35 Dlaczego? Po co? Jak?
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1175
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Proszę słonia odc.3
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Teatr Telewizji – Przygoda
16.40 Polonia w Komie – (664)
16.50 Egzamin z życia – odc. 5/112
17.45 Archimandryta; film dok.
18.45 Sprawa na dziś – odc. 22
19.10 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku – Rok 1941
19.45 Dobranocka – Proszę słonia
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 5/112
21.35 Polonia w Komie – (664)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1175
22.20 Teatr Telewizji – Przygoda
0.00 Sztuka życia – odc. 78
0.25 Zakończenie dnia

CZWARTEK 05.02.2015
0.25 Zapiski Łazęgi
0.40 Skarby prowincji. II odc. 6
07:00 Projekt „Monaster”; reportaż
07:25 Słoneczna włócznia – odc. 4
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Dzika Polska – Na ptasiej Warcie
5.40 Sprawa na dziś – odc. 23
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1176
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1102
7.45 Egzamin z życia – odc. 5/112
8.35 Wilnoteka; magazyn
9.00 Archimandryta; film dok.
10.00 Dolina Kreatywna
10.35 Flesz historii; cykl reportaży
10.55 Sprawa na dziś – odc. 23
11.20 Polonia w Komie – (664)
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku
12.25 KucinAlina
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1176
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.50 Paradoks – odc. 8* Profil
15.45 Polonia w Komie – (665)
16.00 Halo Polonia; magazyn
16.45 Instynkt – odc. 8
17.40 Rejs 1989; film dok.
18.45 Sprawa na dziś – odc. 23
19.10 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Paradoks – odc. 8* Profil
21.35 Polonia w Komie – (665)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1176
22.15 Halo Polonia; magazyn
22.55 Rejs 1989; film dokumentalny
23.55 Wilnoteka; magazyn
0.10 Zakończenie dnia

PIĄTEK 06.02.2015
0.10 A la show – (2) – Szymon Majewski; talk-show
0.40 Alchemia zdrowia i urody; magazyn
07:00 KucinAlina – (17) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2015)
07:30 Karrypel kontra Groszki – odc. 9 – Poprawiacz z utrwalaczem
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama , Pogoda
5.00 Halo Polonia; magazyn
5.40 Sprawa na dziś – odc. 24
6.05 Na sygnale – s. 2 odc. 18 „Sytuacja podbramkowa”
6.25 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1103
7.50 Paradoks – odc. 8* Profil
8.40 Zapiski Łazęgi – Na wodach Zalewu Szczecińskiego; felieton
8.55 Jan Nowak Jeziorański – kulisy zdarzeń – odc. 5
9.30 Szperacze.tv – Miłość na ekranie (5); program rozrywkowy
10.00 Ex Libris – odc. 200; magazyn
10.20 A la show – (2) – Szymon Majewski; talk-show
10.55 Sprawa na dziś – odc. 24
11.20 Polonia w Komie – (665)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku – Ostatnia narada cz. 2
12.25 Kulturanek; magazyn
12.55 Na sygnale – s. 2 odc. 18 „Sytuacja podbramkowa”
13.25 Cafe Historia – 70. rocznica wyzwolenia Auschwitz; program publicystyczny
13.45 Dobranocka – Dziwny świat kota Filemona-Autostopem do miasta
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Na dobre i na złe – odc. 578 Ocena ryzyka
15.45 Polonia w Komie – (666)
16.00 Chłopiec na galopującym koniu –  txt. str. 777  72′; film obyczajowy kraj prod.Polska (2006); reż.:Adam Guziński; wyk.:Piotr Bajor, Aleksandra Justa, Krzysztof Lis, Krzysztof Radkowski, Anna Seniuk, Małgorzata Hajewska, Teresa Sawicka, Bartłomiej Bobrowski, Anna Sarna, Stanisław Penksyk
17.25 Dobry wieczór, Opole! Festiwal legenda  59′; film dokumentalny; reż.:Tomasz Knittel; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
18.30 Kariera Nikodema Dyzmy – po drugiej stronie kamery; reportaż
18.45 Sprawa na dziś – odc. 24
19.10 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku – Ostatnia narada cz. 2
19.45 Dobranocka za oceanem – Dziwny świat kota Filemona – odc. 4 – Autostopem do miasta
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 578 Ocena ryzyka
21.45 Na sygnale – s. 2 odc. 18 „Sytuacja podbramkowa”
22.10 Polonia w Komie – (666)
22.20 Chłopiec na galopującym koniu  72′; film obyczajowy kraj prod.Polska (2006); reż.:Adam Guziński; wyk.:Piotr Bajor, Aleksandra Justa, Krzysztof Lis, Krzysztof Radkowski, Anna Seniuk, Małgorzata Hajewska, Teresa Sawicka, Bartłomiej Bobrowski, Anna Sarna, Stanisław Penksyk
23.30 Dobry wieczór, Opole! Festiwal legenda  59′; film dokumentalny; reż.:Tomasz Knittel; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
0.35 Zakończenie dnia

SOBOTA 07.02.2015
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1173; serial obyczajowy TVP
07:00 Barwy szczęścia – odc. 1174 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
07:25 Barwy szczęścia – odc. 1175 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
07:55 Barwy szczęścia – odc. 1176 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
2.20 Na sygnale – s. 2 odc. 18 „Sytuacja podbramkowa”
2.50 Przyjaciele lasu – odc. 18; cykl reportaży
3.05 Kulturanek – odc. 4 „Warsztat malarza”; magazyn
3.35 ABC Wszystko wie – odc. 6; program dla dzieci
3.55 I kudłate i łaciate – odc. 3; program dla dzieci
4.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 3; magazyn
4.25 Szperacze.tv – Komputerowa prehistoria (6); program rozrywkowy
5.00 Czarne chmury – odc. 10/10 – Pościg
6.00 Regiony z Historią – Powiat Przasnyski
6.15 Łamigłówka
6.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.40 Ojciec Mateusz – odc. 104 (seria VIII odc. 9) – Komediant –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
7.30 KucinAlina – (18) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2015)
8.00 Na dobre i na złe – odc. 578 Ocena ryzyka
9.00 Rejs 1989  59′; film dokumentalny; reż.:Jerzy Śladkowski
10.00 Kulturalni PL – (231); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (251)
11.25 Łamigłówka
11.30 Muzeum Polskiej Piosenki – /30/ – „Papaja” – Urszula Dudziak
11.40 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1104
12.50 Historia świata w/g Kabaretu Moralnego Niepokoju (2)
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie odc.15 – Korale czarownicy
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Czas honoru – Powstanie – odc. 7* „Nadajnik i morfina”
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (85); magazyn
16.40 Skutki noszenia kapelusza w maju –  txt. str. 777  78′; film obyczajowy kraj prod.Polska (1995); reż.:Krystyna Krupska-Wysocka; wyk.:Wiesław Michnikowski, Barbara Krafftówna, Marek Kondrat, Sławomira Łozińska, Ola Rosińska, Katarzyna Chrzanowska
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (251)
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1104
19.40 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – Korale czarownicy
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Czas honoru – Powstanie – odc. 7* „Nadajnik i morfina”
21.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.45 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (85); magazyn
22.25 Skutki noszenia kapelusza w maju  78′; film obyczajowy kraj prod.Polska (1995); reż.:Krystyna Krupska-Wysocka; wyk.:Wiesław Michnikowski, Barbara Krafftówna, Marek Kondrat, Sławomira Łozińska, Ola Rosińska, Katarzyna Chrzanowska
0.00 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 08.02.2015
0.00 Biesiada studencka – Student żebrak ale pan – Gala piosenki studenckiej cz. 1
0.45 Biesiada studencka – Student żebrak ale pan – Gala piosenki studenckiej cz. 2
07:50 1200 Muzeów – odc. 2 Muzeum Historii Kolei w Częstochowie; Skansen Taboru Kolejowego w Chabówce; cykl reportaży
2.20 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (85); magazyn
2.50 Zapiski Łazęgi – Na wodach Zalewu Szczecińskiego; felieton
3.00 Łamigłówka
3.05 Petersburski Music Show – odc. 12; program muzyczny
3.40 Ziarno – Św. Wacław – patron Czech; magazyn
4.10 Komediantka – odc. 3
5.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.30 Wielkopolskie Rezerwaty Przyrody – Rezerwaty krajobrazowe; magazyn przyrodniczy
5.45 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.10 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Turku, Transmisja
8.20 45. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej OPOLE 2008 – recital Ryszarda Rynkowskiego
9.20 Okrasa łamie przepisy – Steki z polskiej wołowiny –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn
10.05 Skarby prowincji. II odc. 8; cykl reportaży
10.25 Łowy na drobną zwierzynę  21′; film dokumentalny
10.55 Made in Poland; teleturniej
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.35 Kariera Nikodema Dyzmy – po drugiej stronie kamery; reportaż
11.50 M jak miłość – odc. 1105
12.50 Pod dachami Paryża. Wieczór piosenki francuskiej cz. 2; koncert
13.45 Dobranocka – Przypadki zwierzojeża – Źródło czasu
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Chichot losu – odc. 10/13* – Niespodzianka
15.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Tygodnik.pl; magazyn
17.00 Komediantka – odc. 3
18.05 Petersburski Music Show – odc. 12; program muzyczny
18.30 Pod Tatrami; cykl reportaży
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1105
19.45 Dobranocka za oceanem – Przypadki zwierzojeża – Źródło czasu
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Chichot losu – odc. 10/13* – Niespodzianka
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Tygodnik.pl; magazyn
22.45 Kulturalni PL – (231); magazyn
23.40 Łowy na drobną zwierzynę  21′; film dokumentalny
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.