29.05.2015 – 04.06.2015

PIĄTEK 29.05.2015
0.15 Edyta Bartosiewicz; talk-show
0.45 Notacje – Włada Majewska
1.00 KucinAlina – (33)
1.30 Trzy Szalone Zera – odc. 11
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Halo Polonia; magazyn
5.40 Wszystko przed nami – odc. 35
6.05 Na sygnale – sezon 3 odc. 8
6.25 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1135
7.50 Akwarium – odc. 1/4
8.50 Niepokonani- Beata Pawlikowska
9.20 Zapiski Łazęgi – Stare młyny
9.35 Piękniejsza Polska w Unii
10.00 Ex Libris – odc. 216; magazyn
10.20 Edyta Bartosiewicz; talk-show
10.55 Wszystko przed nami – odc. 35
11.20 Polonia w Komie –
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku
12.25 Kulturanek – „Straszne kleksy”
12.55 Na sygnale – sezon 3 odc. 8
13.25 Cafe Historia – Cenzura
13.45 Dobranocka – Kot Filemon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Na dobre i na złe – odc. 593
15.45 Polonia w Komie
16.00 Wieża; film obyczajowy
17.45 Maryla Rodowicz i jej gitarzyści
18.45 Wszystko przed nami – odc. 35
19.10 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku
19.45 Dobranocka – Kot Filemon
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 593
21.45 Na sygnale – sezon 3 odc. 8
22.10 Polonia w Komie
22.20 Wieża  94′; film obyczajowy
23.55 Opole 2011 na bis – Dedykacje
0.35 Zakończenie dnia
SOBOTA 30.05.2015
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1237
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1238
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1239
1.55 Barwy szczęścia – odc. 1240
2.20 Na sygnale – sezon 3 odc. 8
2.50 Życie jezior – odc. 3; magazyn
3.05 Kulturanek – magazyn
3.35 ABC wszystko wie – odc. 23
3.55 I kudłate i łaciate – odc. 19
4.10 Dlaczego? Po co? Jak?
4.30 Piękniejsza Polska w Unii
5.00 Janosik – odc. 13/13 – Zdrada
6.00 Legendy regionalne
6.10 Łamigłówka – Zagadka /106/
6.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.40 Ojciec Mateusz – odc. 158
7.30 KucinAlina – (34)
8.00 Na dobre i na złe – odc. 593
8.55 Powrót chemika; film dok.
10.00 Kulturalni PL – (247); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1136
12.50 program rozrywkowy
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 1920. Wojna i miłość –  9/13
15.35 Pamiętaj o mnie
16.00 Polacy tu i tam – magazyn
16.40 Temida – odc. 3/3
18.15 Słownik polsko@polski
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1136
19.45 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 1920. Wojna i miłość – 9/13
21.30 Pamiętaj o mnie
21.50 Polacy tu i tam – magazyn
22.25 Temida – odc. 3/3
0.00 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 31.05.2015
0.00 Opole 2006 na bis
0.40 Co nam w duszy gra
1.50 Sztuka życia – odc. 67
2.20 Polacy tu i tam – magazyn
2.55 Łamigłówka – Zagadka /106/
3.00 Petersburski Music Show – 11
3.30 Ziarno – Dzień Dziecka; magazyn
4.00 Transmisja Mszy Świętej
6.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
7.00 Jan Serce – odc. 9/10
7.55 Pod Tatrami – „Wiosna Jazzowa”
8.05 Mój pies i inne zwierzaki
8.25 Śpiewa Zdzisława Sośnicka
9.20 Okrasa łamie przepisy
9.50 Alchemia zdrowia i urody
10.05 Skarby prowincji
10.25 Dzika przyroda w sercu Europy
10.55 Made in Poland; teleturniej
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1137
12.45 Nie ma jak u mamy
13.45 Dobranocka – Maurycy
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 39
15.40 Pamiętaj o mnie
16.00 Tygodnik.pl; magazyn
17.00 Jan Serce – odc. 9/10
18.05 Petersburski Music Show
18.35 Pod Tatrami
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1137
19.45 Dobranocka – Maurycy
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Blondynka – odc. 39
21.30 Pamiętaj o mnie
21.50 Tygodnik.pl; magazyn
22.45 Kulturalni PL – (247); magazyn
23.40 Dzika przyroda w sercu Europy
0.10 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 01.06.2015
0.10 56 Biennale Sztuki w Wenecj
0.40 To nie tak
1.05 Nad Niemnem – Magazyn
1.25 Panna z mokrą głową – odc. 6
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Made in Poland; teleturniej
5.40 Wszystko przed nami – odc. 36
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1241
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Blondynka – odc. 39
7.45 Tygodnik.pl; magazyn
8.40 Kulturalni PL – (247); magazyn
9.50 Uczymy rozumieć świat
10.05 To nie tak
10.35 Libera – Przewodnik po sztuce
10.45 O mięsie wieprzowym
10.55 Wszystko przed nami – odc. 36
11.20 Polonia w Komie
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1241
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka –
14.50 Życie nad rozlewiskiem – 9/13
15.45 Polonia w Komie
16.00 Reporter Polski; magazyn
16.45 TOMASZ LIS NA ŻYWO
17.45 Naszaarmia.pl – odc. 163
18.10 I kudłate i łaciate – odc. 20
18.25 Dlaczego? Po co? Jak?
18.45 Wszystko przed nami – odc. 36
19.10 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Życie nad rozlewiskiem – 9/13
21.35 Polonia w Komie – (747)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1241
22.20 Reporter Polski; magazyn
22.50 TOMASZ LIS NA ŻYWO
23.40 Polska; reportaż
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 02.06.2015
0.05 Tygodnik Kulturalny
0.55 Słownik polsko@polski
1.25 Trzy Szalone Zera – odc. 12
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Reporter Polski; magazyn
5.40 Wszystko przed nami – odc. 37
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1242
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 1920. Wojna i miłość – odc. 9/13
7.50 Dzika przyroda w sercu Europy
8.20 O mięsie wieprzowym
8.30 TOMASZ LIS NA ŻYWO
9.35 Polska; reportaż
10.05 Tygodnik Kulturalny
10.55 Wszystko przed nami – odc. 37
11.20 Polonia w Komie
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku
12.25 Petersburski Music Show –  11
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1242
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 159
15.45 Polonia w Komie – (748)
16.00 Halo Polonia; magazyn
16.45 Ścianka w Teatrze Rozmaitości
17.4 Kuba Błaszczykowski; talk-show
18.10 Made in Poland; teleturniej
18.45 Wszystko przed nami – odc. 37
19.05 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku
19.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 159
21.35 Polonia w Komie – (748)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1242
22.15 Halo Polonia; magazyn
22.55 Ścianka w Teatrze Rozmaitości
23.40 Nad Niemnem – Magazyn
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 03.06.2015
0.05 Hala odlotów
1.00 Mój pies i inne zwierzaki
1.15 O mięsie wieprzowym
1.25 Trzy Szalone Zera – odc. 13
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Halo Polonia; magazyn
5.40 Wszystko przed nami – odc. 38
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1243
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Życie nad rozlewiskiem – 9/13
7.50 Teatr Telewizji – Zaręczyny
9.05 Piosenki Wojciecha Młynarskiego
9.35 Sztuka życia – odc. 83
9.55 O mięsie wieprzowym
10.05 Hala odlotów – (s. IV, odc. 22)
10.55 Wszystko przed nami – odc. 38
11.20 Polonia w Komie – (748)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku
12.25 I kudłate i łaciate – odc. 20
12.40 Dlaczego? Po co? Jak? – 21
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1243
13.25 Wilnoteka
13.45 Dobranocka – Smok Wawelski
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Teatr Telewizji – Zaręczyny
16.10 Polska; reportaż
16.40 Polonia w Komie – (749)
16.50 Egzamin z życia – odc. 22
17.50 Program Tomasza Sekielskiego
18.45 Wszystko przed nami – odc. 38
19.10 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku
19.45 Dobranocka – Smok Wawelski
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 22
21.35 Polonia w Komie – (749)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1243
22.20 Teatr Telewizji – Zaręczyny
23.30 Piosenki Wojciecha Młynarskiego
23.55 Zapiski Łazęgi
0.05 Zakończenie dnia
CZWARTEK 04.06.2015
0.05 Kocham Kino – magazyn
0.35 O mięsie wieprzowym
0.45 Młoda Cerkiew; reportaż
1.15 Sto minut wakacji – komedia
3.00 Wszystko przed nami – odc. 39
3.30 Barwy szczęścia – odc. 1244
3.55 Łamigłówka
4.00 Transmisja Mszy Świętej
6.50 M jak miłość – odc. 1136
7.45 Egzamin z życia – odc. 22
8.35 Wilnoteka
9.05 Sto minut wakacji – komedia
10.50 Wszystko przed nami – odc. 39
11.20 Polonia w Komie – (749)
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka
11.55 Nagroda J.Nowaka-Jeziorańskiego
12.25 KucinAlina – (34)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1244
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Akwarium – odc. 2/4
15.45 Polonia w Komie
16.00 Halo Polonia; magazyn
16.45 Złoto dezerterów – komedia
18.55 Wszystko przed nami – odc. 39
19.20 Łamigłówka
19.25 Wilnoteka; magazyn
19.45 Dobranocka –  Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Akwarium – odc. 2/4
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1244
22.15 Halo Polonia; magazyn
22.55 Złoto dezerterów; komedia
0.55 Zakończenie dnia

PIĄTEK 05.06.2015
1.00 KucinAlina – (34) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2015)
1.30 Legenda Krakowska  22′; film animowany; reż.:Tadeusz Wilkosz
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Halo Polonia; magazyn
5.40 Wszystko przed nami – odc. 40
6.05 Na sygnale – sezon 3 odc. 9 „Trudny pacjent”
6.25 Łamigłówka
6.35 Zabawki cesarza; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
6.50 M jak miłość – odc. 1137 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
7.50 Akwarium, czyli samotność szpiega – odc. 2/4 – Trening (odc. 2/4 – Trening) –  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy, Ukraina (1995)
8.50 Niepokonani. Niezwykłe historie – Kuba Błaszczykowski; talk-show
9.20 Zapiski Łazęgi – Wyspa Chełminek; felieton
9.35 Piękniejsza Polska w Unii Europejskiej – /21/; cykl dokumentalny
10.00 Ex Libris – odc. 217; magazyn
10.10 O mięsie wieprzowym i na temat – odc. 6; magazyn
10.20 A la show – (3) – Maria Czubaszek; talk-show
10.55 Wszystko przed nami – odc. 40
11.20 Polonia w Komie – (750)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku – Jak hartowała się stal –  txt. str. 777; cykl dokumentalny
12.25 Kulturanek – „Kwiaty czy kwadraty” (s. II, odc. 10); magazyn
12.55 Na sygnale – sezon 3 odc. 9 „Trudny pacjent”
13.25 Cafe Historia – Prawa osierocone; program publicystyczny
13.45 Dobranocka – Przygody Kota Filemona – Najwierniejszy towarzysz, odc. 9; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Na dobre i na złe – odc. 594 – Otucha
15.45 Polonia w Komie – (751)
16.00 Kraj świata –  txt. str. 777  76′; film TVP; reż.:Maria Zmarz-Koczanowicz; wyk.:Jan Nowicki, Henryk Talar, Halina Wyrodek, Olaf Lubaszenko, Henryk Bista, Jan Tesarz, Krystyna Tkacz, Wojciech Skibiński, Daria Trafankowska, Anna Ciepielewska
17.30 Irena Jarocka. Koncert w Malborku
18.45 Wszystko przed nami – odc. 40
19.10 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku – Jak hartowała się stal; cykl dokumentalny
19.45 Dobranocka za oceanem – Przygody Kota Filemona – Najwierniejszy towarzysz, odc. 9; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 594 – Otucha
21.45 Na sygnale – sezon 3 odc. 9 „Trudny pacjent”
22.10 Polonia w Komie – (751)
22.20 Kraj świata  76′; film TVP; reż.:Maria Zmarz-Koczanowicz; wyk.:Jan Nowicki, Henryk Talar, Halina Wyrodek, Olaf Lubaszenko, Henryk Bista, Jan Tesarz, Krystyna Tkacz, Wojciech Skibiński, Daria Trafankowska, Anna Ciepielewska
23.45 Irena Jarocka. Koncert w Malborku
0.35 Zakończenie dnia

SOBOTA 06.06.2015
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1241; serial obyczajowy TVP
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1242 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1243 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
1.55 Barwy szczęścia – odc. 1244 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
2.20 Na sygnale – sezon 3 odc. 9 „Trudny pacjent”
2.50 Reportaż
3.05 Kulturanek – „K jak kolekcja” (s. II, odc. 11); magazyn
3.35 ABC wszystko wie – odc. 26; program dla dzieci
3.55 I kudłate i łaciate – odc. 20; program dla dzieci
4.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 21; magazyn
4.30 Piękniejsza Polska w Unii Europejskiej – /22/; cykl dokumentalny
5.00 Kanclerz – odc. 1; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
6.05 O mięsie wieprzowym i na temat – odc. 7; magazyn
6.10 Łamigłówka – Zagadka /107/
6.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.40 Ojciec Mateusz – odc. 159 – Złoty interes (Ojciec Mateusz XII odc. 12) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
7.30 KucinAlina – (35) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2015)
8.00 Na dobre i na złe – odc. 594 – Otucha
9.00 Lednica 2015
9.30 Opole na bis – „Życia mała garść” – piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego; koncert; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12; . ####################################################################
10.00 Kulturalni PL – (248); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (268)
11.25 Łamigłówka – Zagadka /107/
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1138 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.50 KFPP Opole – 47. KFPP Opole 2010 – Kombii w Opolu
13.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 6 – Teatralne wydarzenie; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.35 Rozmowa z Kard. Kazimierzem Nyczem
14.45 1920. Wojna i miłość – odc. 10/13* – Zniewolenie
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (102); magazyn
16.40 Film fabularny
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (268)
18.45 Łamigłówka – Zagadka /107/
18.50 M jak miłość – odc. 1138 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.45 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 6 – Teatralne wydarzenie; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.30 Rozmowa z Kard. Kazimierzem Nyczem
20.45 1920. Wojna i miłość – odc. 10/13* – Zniewolenie
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (102); magazyn
22.25 Film fabularny
0.00 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 07.06.2015
0.00 Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia – Historia świata w/g Kabaretu Moralnego Niepokoju
0.45 Co nam w duszy gra – Fiesta; program rozrywkowy
1.50 Sztuka życia – odc. 83 Jolanta Kwaśniewska; magazyn
2.20 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (102); magazyn
2.50 Zapiski Łazęgi – Wyspa Chełminek; felieton
3.00 Łamigłówka – Zagadka /107/
3.05 Petersburski Music Show
3.40 Ziarno – Dzień Dziękczynienia; magazyn
4.10 Jan Serce – odc. 10/10 – Kalina –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
5.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.35 Mój pies i inne zwierzaki – Mój pies i inne zwierzaki; magazyn
6.00 Transmisja Mszy Świętej – sprzed Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie; STEREO, 10.9, Transmisja
7.55 Pod Tatrami; cykl reportaży
8.20 Absolutnie – koncert piosenek Wojciecha Młynarskiego  cz. 1
9.20 Okrasa łamie przepisy – Skarb mazurskich jezior –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn
10.05 Skarby prowincji; cykl reportaży
10.25 Na skraju lasu; film dokumentalny
10.55 Made in Poland; teleturniej
11.25 Łamigłówka – Zagadka /107/
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1139 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.45 Dzień Dziękczynienia „Arka Noego dzieciom”
13.45 Dobranocka – Maurycy i Hawranek – odc. 13 – Łakomczuch; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 92* (seria VIII, odc. 1) – Radio Mamrot –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
15.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Tygodnik.pl; magazyn
17.00 Jan Serce – odc. 10/10 – Kalina –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18.05 Petersburski Music Show
18.35 Pod Tatrami; cykl reportaży
18.45 Łamigłówka – Zagadka /107/
18.50 M jak miłość – odc. 1139 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.45 Dobranocka za oceanem – Maurycy i Hawranek – odc. 13 – Łakomczuch; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ranczo – odc. 92* (seria VIII, odc. 1) – Radio Mamrot; serial obyczajowy TVP
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Tygodnik.pl; magazyn
22.45 Kulturalni PL – (248); magazyn
23.40 Na skraju lasu; film dokumentalny
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.