28.04.2017 – 06.05.2017

PIĄTEK 28.04.2017
0.05 Życie nad rozlewiskiem – 6/13
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.30 Domisie – Domisiowa gra
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (78)
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (247); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 131
7.25 M jak miłość – odc. 1286
8.25 Defekt – odc. 6/9
9.25 Wiadomości
9.40 Warto rozmawiać
10.45 Baw się słowami – /15/
10.55 Domisie – Domisiowa gra
11.20 Krótka historia – (248); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Racja stanu
12.25 Było, nie minęło –  Modzele
12.55 Na sygnale – odc. 131
13.25 Wolny Ekran – (49); magazyn
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 665
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (79)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Przybliżenie – (3)
18.20 Racja stanu
18.50 Turystyczna jazda – Szkocja 2
19.10 Domisie – Domisiowa gra
19.40 Dobranocka – Dobromir
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.33 Pogoda
20.40 Na dobre i na złe – odc. 665
21.40 Na sygnale – odc. 131
22.05 Krótka historia – (248); felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (79)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Przepis dnia; magazyn
23.40 Zakończenie dnia
SOBOTA 29.04.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1584
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1585
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1586
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1587
1.30 Pytanie na śniadanie
4.45 Polonia 24
5.05 Rozmowa Polonii – (79)
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 203
7.05 Na dobre i na złe – odc. 665
8.05 O! Polskie Przeboje
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 Domy przyszłości – 9
10.00 Kulturalni PL – (349); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1287
12.55 Przyjaciel do zadań specjalnych
13.40 Dobranocka – Miś Fantazy
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Sprawiedliwi – odc. 5/7
17.40 Niebo do wynajęcia – koncert
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1287
19.45 Dobranocka – Miś Fantazy
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.33 Pogoda
20.40 Sprawiedliwi – odc. 5/7
21.40 Kocham Cię, Polsko!
23.15 Przyjaciel do zadań
23.55 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 30.04.2017
23.55 Kino retro – Fredek
1.40 Saga rodów – Ród Szurmiejów
2.05 Prawda znalazła swój dom
2.35 Magazyn z Ameryki – /5/
2.55 Wolny Ekran – (50); magazyn
3.10 Polska z Miodkiem – Ełk, Elbląg
3.20 Ziarno – Prezenty od Pana Boga
3.50 Baw się słowami – /16/; magazyn
4.00 Baw się słowami – /17/; magazyn
4.15 Petersburski Music Show – 47
4.50 Tajemnica Sagali – odc. 3/14
5.20 Tajemnica Sagali – odc. 4/14
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Regina Coeli
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.20 Turystyczna jazda – Gruzja
8.40 Kino retro – Fredek uszczęśliwia
10.30 Rodzinka.pl – odc. 117
11.00 Rodzinka.pl – odc. 118
11.25 Polska z Miodkiem – Ełk, Elbląg
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1288
12.50 Oczy w oczy – (47)
13.25 Baw się słowami – /16/
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 48
15.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (8)
17.20 KFPP Opole – Opole 2014
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 28
18.20 Polska z Miodkiem – Ełk, Elbląg
18.30 M jak miłość – odc. 1288
19.20 Baw się słowami – /16/
19.30 Baw się słowami – /17/
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.33 Pogoda
20.40 Blondynka – odc. 48
21.40 Oczy w oczy – (47)
22.20 Obce ciało; film
0.10 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 01.05.2017
0.15 Jan według Himilsbacha
0.50 Nad Niemnem
1.15 Moliki książkowe – odc. 6
1.30 SUPEŁKOWE ABC – odc. 33
2.05 Zielone kasztany
3.35 Gwiazdozbiór  – Irena Santor
4.30 Home Movie Day; reportaż
4.45 Majówka Lwowska
5.00 Kino retro – Doktór Murek
6.40 Krótka historia – (248) Hołd ruski
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1588
7.25 Blondynka – odc. 48- Casting
8.20 Oczy w oczy – (47)
8.50 Jestem Rita Kossobudzka
9.25 Miasto z morza – odc. 1/4
10.15 Miasto z morza – odc. 2/4
11.05 Majówka Lwowska
11.20 Krótka historia – (249); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (349); magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1588
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Marszałek Piłsudski – odc. 1
15.45 Polacy w oczach świata
17.15 Gwiazdozbiór  – Irena Santor
18.10 Miasto z morza – odc. 1/4
19.00 Miasto z morza – odc. 2/4
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Marszałek Piłsudski – odc. 1
21.30 Krótka historia – (249); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1588
22.15 Pierwsi Polacy w Ameryce
23.00 Gwiazdozbiór  – Irena Santor
23.50 Wolny Ekran – (50); magazyn
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 02.05.2017
0.10 O! Polskie Przeboje
1.00 Zakochaj się w Polsce – odc. 28
1.30 Król i królik; film animowany
2.05 Miasto z morza – odc. 1/4
2.50 Miasto z morza – odc. 2/4
3.35 Majówka Lwowska
5.00 Polacy w oczach świata
6.25 Krótka historia – (249); felieton
6.35 Barwy szczęścia – odc. 1589
7.10 Sprawiedliwi – odc. 5/7* – Mury
8.00 Bitwa tenorów na róże (cz. 2)
8.45 Pierwsi Polacy w Ameryce
9.35 Miasto z morza – odc. 3/4
10.25 Miasto z morza – odc. 4/4
11.10 Majówka Lwowska
11.20 Krótka historia – (250); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Majówka Lwowska
12.05 Za zasługi dla Polski i Polaków
13.45 Dobranocka – Tajemnica szyfru
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 204
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (81)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Pola Negri. Życie Gwiazdy
18.15 Miasto z morza – odc. 3/4
19.00 Miasto z morza – odc. 4/4
19.45 Dobranocka – Tajemnica szyfru
20.00 Wiadomości
20.35 Sport
20.40 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 204
21.30 Krótka historia – (250); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1589
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Za zasługi dla Polski i Polaków
1.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 03.05.2017
1.10 Przybliżenie – (3)
2.10 ABC wszystko wie – odc. 29
2.30 Miasto z morza – odc. 3/4
3.15 Miasto z morza – odc. 4/4
4.05 Polonia 24
4.25 Rozmowa Polonii – (81)
4.40 Halo Polonia; magazyn
5.30 Krótka historia – (250); felieton
5.40 Święto Konstytucji
7.25 Marszałek Piłsudski – odc. 1
8.25 Za zasługi dla Polski i Polaków
10.00 Majówka Lwowska
10.20 Jego imię Polska.
11.20 Krótka historia – (251); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Majówka Lwowska
12.10 Studio Wschód
12.45 Polskie Hity Wszech Czasów
13.10 Majówka Lwowska
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Przygody  Ćwirka
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Królowie śródmieścia – 1/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Jego imię Polska
18.10 Studio Wschód
18.45 Polskie Hity Wszech Czasów
19.15 ABC wszystko wie – odc. 29
19.25 Mój zwierzyniec – odc. 4
19.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
20.00 Wiadomości
20.35 Sport
20.40 Pogoda
20.45 Królowie śródmieścia – 1/13
21.35 Majówka Lwowska
21.45 Krótka historia – (251); felieton
21.55 Majówka Lwowska
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (82)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Wilnoteka; magazyn
23.50 Majówka Lwowska
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 04.05.2017
0.05 Życie nad rozlewiskiem – 7/13
1.00 Studio Wschód
1.35 Załoga Eko; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
4.10 Pytanie na śniadanie- zapowiedź
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (82)
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (251); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1590
7.25 M jak miłość – odc. 1287
8.20 Królowie śródmieścia – odc. 1/13
9.25 Wiadomości
9.40 Wilnoteka; magazyn
9.55 Jak to działa – odc. 135
10.30 Kopciuszek – odc. 29
11.00 Załoga Eko – magazyn
11.20 Krótka historia – (252); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (69)
11.55 Naszaarmia.pl – odc. 262
12.20 Podróże z historią – odc. 28
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1590
13.25 Magazyn z Wysp – /5/; magazyn
13.45 Dobranocka – Bajka o bajkach
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.33 Pogoda
14.45 Komisja morderstw – odc. 7/12
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (83)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 Halo Polonia… muzycznie (2)
17.40 Warto rozmawiać
18.45 Kopciuszek – odc. 29
19.10 Polska z Miodkiem – (69)
19.20 Załoga Eko – magazyn
19.45 Dobranocka – Bajka o bajkach
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Komisja morderstw – odc. 7/12
21.30 Krótka historia – (252); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1590
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (83)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn z Wysp – /5/; magazyn
23.50 Zapiski Łazęgi; felieton
23.55 Przepis dnia – /165/; magazyn
0.00 Zakończenie dnia
PIĄTEK 05.05.2017
0.05 Życie nad rozlewiskiem – 8/13
0.55 Halo Polonia… muzycznie (2)
1.30 Domisie – odc. 340
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (83)
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (252); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 132
7.25 M jak miłość – odc. 1288
8.25 Defekt – odc. 7/9
9.25 Wiadomości
9.40 Warto rozmawiać
10.45 Baw się słowami – /8/
10.55 Domisie – odc. 340
11.20 Krótka historia – (253); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Racja stanu – (69)
12.25 Było, nie minęło
12.55 Na sygnale – odc. 132
13.25 Wolny Ekran – (50); magazyn
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 666
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (84)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Jest okazja – (4); widowisko
18.20 Racja stanu – (69)
18.50 Turystyczna jazda – Bochnia
19.10 Domisie – odc. 340
19.40 Dobranocka – Dobromir
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Na dobre i na złe – odc. 666
21.40 Na sygnale – odc. 132
22.05 Krótka historia – (253); felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (84)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Przepis dnia – /166/; magazyn
23.40 Zakończenie dnia
SOBOTA 06.05.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1588
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1589
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1590
1.00 Hipoteza; film TVP
1.30 Pytanie na śniadanie
4.45 Polonia 24
5.05 Rozmowa Polonii – (84)
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 204
7.05 Na dobre i na złe – odc. 666
8.05 O! Polskie Przeboje
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 Domy przyszłości – 10; reportaż
10.00 Kulturalni PL – (350); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1289
12.55 Przyjaciel do zadań specjalnych
13.40 Dobranocka – Miś Fantazy
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Sprawiedliwi – odc. 6/7
15.40 Zabij mnie, glino;
17.45 Wszystko po krakowsku
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1289
19.45 Dobranocka – Miś Fantazy
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Sprawiedliwi – odc. 6/7
21.40 Kocham Cię, Polsko!
23.15 Przyjaciel do zadań specjalnych
23.55 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 07.05.2017
23.55 Kino retro – Przez łzy do szczęścia  88′; dramat kraj prod.Polska (1939); reż.:Jan Fethke; wyk.:Irena Malkiewicz – Domańska, Mieczysława Ćwiklińska, Tamara Wiszniewska, Maria Buchwald, Maria Żabczyńska, Franciszek Brodniewicz, Helena Sulima, Józef Orwid, Stanisław Grolicki, Jerzy Kobusz
1.35 Saga rodów – Ród Kulskich; magazyn
2.05 Jestem Rita Kossobudzka; reportaż
2.35 Magazyn z Wysp – /5/; magazyn
2.55 Wolny Ekran – (51); magazyn
3.10 Polska z Miodkiem – (71) Warmia i Mazury; felieton
3.20 Ziarno
3.50 Baw się słowami – /16/; magazyn
4.00 Baw się słowami – /17/; magazyn
4.15 Petersburski Music Show – odc. 58; program muzyczny
4.50 Tajemnica Sagali – odc. 5/14 – Posłańcy ognia (Tajemnica Sagali); serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996)
5.15 Tajemnica Sagali – odc. 6/14 – Zatoka mgieł (Tajemnica Sagali); serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996)
5.45 Szlakiem miejsc niezwykłych – Pomniki Historii – Pomniki historii – Stargard; reportaż
5.50 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
6.00 Regina Coeli (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2017), Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z bazyliki na Jasnej Górze w Częstochowie; STEREO, 10.9, Transmisja
8.40 Kino retro – Przez łzy do szczęścia  88′; dramat kraj prod.Polska (1939); reż.:Jan Fethke; wyk.:Irena Malkiewicz – Domańska, Mieczysława Ćwiklińska, Tamara Wiszniewska, Maria Buchwald, Maria Żabczyńska, Franciszek Brodniewicz, Helena Sulima, Józef Orwid, Stanisław Grolicki, Jerzy Kobusz
10.15 Turystyczna jazda – Olsztyn; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12; Co łączy Olsztyn z amerykańską misją kosmiczną Apollo 11 przeprowadzoną w 1969 roku? Odwiedzamy północno – wschodnią Polskę, gdzie czekają na nas ciekawostki związane z Mikołajem Kopernikiem.
10.30 Rodzinka.pl – odc. 119 „Komunia” –  AD; serial komediowy TVP
11.00 Rodzinka.pl – odc. 120 „Dorastanie” –  AD; serial komediowy TVP
11.25 Polska z Miodkiem – (71) Warmia i Mazury; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1290
12.50 Oczy w oczy – (48)
13.25 Baw się słowami – /16/; magazyn
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 4 – Szewczyk Dratewka; film animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Baśnie i legendy – Wars i Sawa; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 49* (seria IV, odc. 10) – Jubileusz to ryzyko
15.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (9); zabawa quizowa
17.20 Wszystko po krakowsku – Dopóki Ziemia kręci się… – II Międzynarodowy Festiwal im. B. Okudżawy Kraków 2003 cz. I; koncert
17.45 Polska z Miodkiem – (71) Warmia i Mazury; felieton
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 29 – Drohiczyn; magazyn
18.30 M jak miłość – odc. 1290
19.20 Baw się słowami – /16/; magazyn
19.30 Baw się słowami – /17/; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 4 – Szewczyk Dratewka; film animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Blondynka – odc. 49* (seria IV, odc. 10) – Jubileusz to ryzyko
21.35 Zabij mnie, glino  116′; film sensacyjny kraj prod.Polska (1987); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Bogusław Linda, Piotr Machalica, Anna Romantowska, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Andrzej Grabarczyk, Tomasz Lengren, Maria Pakulinis, Piotr Fronczewski, Zbigniew Zamachowski, Marek Barbasiewicz; Dla małoletnich od lat 16
23.40 Oczy w oczy – (48)
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.