27 lutego – 5 marca 2015

PIĄTEK 27.02.2015
0.10 A la show – (5) – Wojciech Mann
0.40 Alchemia zdrowia i urody
1.00 KucinAlina – (20)
1.30 Tajemnice Wiklinowej Zatoki
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Halo Polonia; magazyn
5.40 Sprawa na dziś – odc. 36
6.05 Na sygnale – s. 2 odc. 21
6.25 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1109
7.50 Paradoks – odc. 11
8.40 Zapiski Łazęgi – Nieznane jeziora
8.55 Jan Nowak Jeziorański
9.30 Szperacze.tv – Teleturnieje (8)
10.00 Ex Libris – odc. 203; magazyn
10.20 A la show – (5) – Wojciech Mann
10.55 Sprawa na dziś – odc. 36
11.20 Polonia w Komie – (680)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku
12.25 Kulturanek – odc. 6
12.55 Na sygnale – s. 2 odc. 21
13.25 Cafe Historia
13.45 Dobranocka – Kot Filemon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Na dobre i na złe – odc. 581
15.45 Polonia w Komie – (681)
16.00 Gnoje – dramat obyczajowy
17.40 Eleni – Jubileusz po grecku
18.25 Laskowik & Malicki; widowisko
18.45 Sprawa na dziś – odc. 36
19.10 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku
19.45 Dobranocka – Kot Filemon
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 581
21.45 Na sygnale – s. 2 odc. 21
22.10 Polonia w Komie – (681)
22.20 Gnoje’; dramat obyczajowy
23.50 Eleni – Jubileusz po grecku
0.35 Zakończenie dnia
SOBOTA 28.02.2015
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1185
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1186
1.30 Barwy szczęścia – odc. 1187
1.55 Barwy szczęścia – odc. 1188
2.25 Na sygnale – s. 2 odc. 21
2.55 Przyjaciele lasu – odc. 10
3.10 Kulturanek – odc. 7
3.40 I kudłate i łaciate – odc. 6
4.00 39. Bieg Piastów 2015
4.15 Szperacze.tv – Moda (9)
4.45 Kopernik – odc. 3
5.55 Łamigłówka
6.05 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.25 Ojciec Mateusz – odc. 107
7.15 39. Bieg Piastów 2015
7.30 KucinAlina – (21)
8.00 Na dobre i na złe – odc. 581
9.00 39. Bieg Piastów 2015
9.20 Polska i świat z historią w tle
10.00 Kulturalni PL – (234); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.25 Łamigłówka
11.30 Lidzbarskie Wieczory Humoru
11.55 M jak miłość – odc. 1110
12.50 Łowcy śmiechu
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Czas honoru – Powstanie
15.35 Pamiętaj o mnie
16.00 Polacy tu i tam – magazyn
16.40 Pornografia; film fabularny
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1110
19.40 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Czas honoru – Powstanie –
21.25 Pamiętaj o mnie
21.45 Polacy tu i tam – magazyn
22.20 Pornografia; film fabularny
0.15 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 01.03.2015
0.15 Piosenka Biesiadna
1.25 Kabaretowy Alfabet Dwójki
1.50 1200 Muzeów – odc. 5
2.20 Polacy tu i tam –  magazyn
2.50 Zapiski Łazęgi
3.00 Łamigłówka
3.05 Petersburski Music Show – 5
3.40 Ziarno – Przemienienie Pańskie
4.10 Komediantka – odc. 6
5.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.35 Mój pies i inne zwierzaki
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.10 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami – M. Karłowicz
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.25 Wszystko jest poezja
10.05 Skarby prowincji
10.25 Natury Dzieła Wybrane
10.55 Made in Poland; teleturniej
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1111
12.45 Tyle słońca
13.45 Dobranocka – Zwierzojeż
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Chichot losu – odc. 13/13
15.40 Pamiętaj o mnie
16.00 Tygodnik.pl; magazyn
17.00 Komediantka – odc. 6
18.05 Petersburski Music Show – 5
18.35 Pod Tatrami – M. Karłowicz
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1111
19.45 Dobranocka – Zwierzojeż
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Chichot losu – odc. 13/13
21.30 Pamiętaj o mnie
21.50 Tygodnik.pl; magazyn
22.45 Kulturalni PL – (234); magazyn
23.40 Natury Dzieła Wybrane
0.10 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 02.03.2015
0.10 Dolina Kreatywna
0.40 Szlakiem Kolberga
1.05 Po obu stronach Odry
1.25 Janka – odc. 13
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Made in Poland; teleturniej
5.40 Baron24 – odc. 19
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1189
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Chichot losu – odc. 13/13
7.45 Tygodnik.pl; magazyn
8.40 Kulturalni PL – (234); magazyn
9.50 Notacje – Stanisław Jędryka
10.05 Szlakiem Kolberga
10.35 Libera – Przewodnik po sztuce
10.55 Baron24 – odc. 19
11.20 Polonia w Komie – (681) Synaj
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1189
13.25 Po obu stronach Odry
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.50 Miłość nad rozlewiskiem – 9/13
15.45 Polonia w Komie – (682)
16.00 Racja stanu – (6)
16.45 TOMASZ LIS NA ŻYWO
17.45 Naszaarmia.pl – odc.150
18.10 I kudłate i łaciate – odc. 7
18.25 Dlaczego? Po co? Jak? – 7
18.45 Baron24 – odc. 19 „Hot – dog”
19.10 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku
19.45 Dobranocka
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Miłość nad rozlewiskiem – 9/13
21.35 Polonia w Komie – (682)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1189
22.15 Racja stanu – (6)
22.50 TOMASZ LIS NA ŻYWO
23.40 Polacy na Syberii – Znad Angary
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 03.03.2015  
0.10 Tygodnik Kulturalny
0.55 Słownik polsko@polski
1.25 Klementynka i Klemens
1.40 Klementynka i Klemens
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Racja stanu – (6)
5.40 Sprawa na dziś – odc. 37
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1190
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Czas honoru – Powstanie
7.50 Natury Dzieła Wybrane
8.40 Polskie Nagrody Filmowe
10.55 Sprawa na dziś – odc. 37
11.20 Polonia w Komie – (682)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku
12.25 Petersburski Music Show – 5
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1190
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 108
15.45 Polonia w Komie – (683)
16.00 Halo Polonia; magazyn
16.45 T. Love – Prymityw; koncert
17.40 Jan Nowak Jeziorański
18.10 Made in Poland; teleturniej
18.45 Sprawa na dziś – odc. 37
19.10 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku
19.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 108
21.35 Polonia w Komie – (683)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1190
22.15 Halo Polonia; magazyn
22.55 T. Love – Prymityw; koncert
23.40 Po obu stronach Odry. Sąsiedzi pod lupą. – Z czym to się je
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 04.03.2015
0.05 Hala odlotów
1.00 Mój pies i inne zwierzaki
1.25 Gruby – odc. 5/7 Zasadzka
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Halo Polonia; magazyn
5.40 Okazja – odc. 1/19 – Rolna 46
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1191
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Miłość nad rozlewiskiem – 9/13
7.50 Teatr Telewizji – Sceny niemalże małżeńskie Stefanii Grodzieńskiej
9.10 Sztuka życia – odc. 73
9.35 1200 Muzeów – odc. 6
10.05 Hala odlotów
10.55 Okazja – odc. 1/19 – Rolna 46
11.20 Polonia w Komie – (683)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku – Hess
12.25 I kudłate i łaciate – odc. 7
12.35 Dlaczego? Po co? Jak?
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1191
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Proszę słonia
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.50 Teatr Telewizji – Sceny niemalże małżeńskie Stefanii Grodzieńskiej
16.40 Polonia w Komie – (684)
16.50 Egzamin z życia – odc. 9/112
17.50 Program Tomasza Sekielskiego
18.45 Okazja – odc. 1/19 – Rolna 46
19.10 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku
19.45 Dobranocka – Proszę słonia
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 9/112
21.35 Polonia w Komie – (684)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1191
22.20 Teatr Telewizji – Sceny niemalże małżeńskie Stefanii Grodzieńskiej
23.55 Zapiski Łazęgi
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 05.03.2015
0.05 Rozmowy poSzczególne –
0.40 Skarby prowincji
1.00 Dwie godziny; reportaż
1.25 Słoneczna włócznia – odc. 8
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Dzika Polska
5.40 Okazja – odc. 2/19
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1192
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1110
7.45 Egzamin z życia – odc. 9/112
8.35 Wilnoteka; magazyn
8.55 Program Tomasza Sekielskiego
9.45 Muzeum Polskiej Piosenki – /12/
10.00 Rozmowy poSzczególne
10.35 Flesz historii; cykl reportaży
10.55 Okazja – odc. 2/19
11.20 Polonia w Komie – (684)
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku
12.25 KucinAlina
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1192
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka –  Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.55 Paradoks – odc. 12* Kokaina
15.45 Polonia w Komie – (685)
16.00 Halo Polonia; magazyn
16.45 Instynkt – odc. 12* „Hycel”
17.40 Rachela na Dworcu Gdańskim
18.40 Okazja – odc. 2/19
19.05 Łamigłówka
19.10 Sensacje XX wieku
19.45 Dobranocka – Koziołek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Paradoks – odc. 12
21.35 Polonia w Komie – (685)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1192
22.15 Halo Polonia; magazyn
22.55 Rachela na Dworcu Gdańskim
23.45 Wilnoteka; magazyn
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 0..03.2015 TV Polonia
0.05 A la show – (6) – Joanna Kulig; talk-show
0.40 Alchemia zdrowia i urody; magazyn
1.00 KucinAlina – (21) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2015)
1.30 Tajemnice Wiklinowej Zatoki – odc. 4/7 – Powódź; serial animowany
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama , Pogoda
5.00 Halo Polonia; magazyn
5.40 Okazja – odc. 3/19 – Logistyka i planowanie
6.05 Na sygnale – s. 2 odc. 22 „Lewizna góry”
6.25 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1111
7.50 Paradoks – odc. 12* Kokaina
8.40 Zapiski Łazęgi – Koloryt Grzmiącej; felieton
8.55 Jan Nowak Jeziorański – kulisy zdarzeń – odc. 9; cykl dokumentalny
9.30 Szperacze.tv – Moda (9); program rozrywkowy
10.00 Ex Libris – odc. 204; magazyn
10.20 A la show – (6) – Joanna Kulig; talk-show
10.55 Okazja – odc. 3/19 – Logistyka i planowanie
11.20 Polonia w Komie – (685)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku – YPRES – początek koszmaru –  txt. str. 777; cykl dokumentalny
12.25 Kulturanek – odc. 7 „Chimeryczna hybryda”; magazyn
12.55 Na sygnale – s. 2 odc. 22 „Lewizna góry”
13.25 Cafe Historia – Armia Krajowa jako symbol i legenda; program publicystyczny
13.45 Dobranocka – Dziwny świat kota Filemona – Kiedy liście opadają, odc. 8
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.50 Na dobre i na złe – odc. 582 Instynkt
15.45 Polonia w Komie – (686)
16.00 Polacy w oczach świata  83′; film dokumentalny; reż.:Hanna Luiza Ceglińska-Leśnodorska
17.40 Wieczór z Hanną Banaszak „Miłość Ci wszystko wyznaczy”
18.45 Okazja – odc. 3/19 – Logistyka i planowanie
19.10 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku – YPRES – początek koszmaru; cykl dokumentalny
19.45 Dobranocka za oceanem – Dziwny świat kota Filemona – Kiedy liście opadają, odc. 8
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 582 Instynkt
21.45 Na sygnale – s. 2 odc. 22 „Lewizna góry”
22.10 Polonia w Komie – (686)
22.20 Polacy w oczach świata  83′; film dokumentalny; reż.:Hanna Luiza Ceglińska-Leśnodorska
23.45 Wieczór z Hanną Banaszak „Miłość Ci wszystko wyznaczy”
0.35 Zakończenie dnia

SOBOTA 07.03.2015 TV Polonia
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1189
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1190
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1191
1.55 Barwy szczęścia – odc. 1192
2.20 Na sygnale – s. 2 odc. 22 „Lewizna góry”
2.50 Przyjaciele lasu; cykl reportaży
3.05 Kulturanek – odc. 8 „Kartki, kalki i klamerki”; magazyn
3.35 ABC Wszystko wie – odc. 9; program dla dzieci
3.55 I kudłate i łaciate – odc. 7; program dla dzieci
4.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 7; magazyn
4.25 Szperacze.tv – Wyścigi wyborcze (10); program rozrywkowy
5.00 Janosik – odc. 1/13 – Pierwsze nauki –  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Jerzy Passendorfer; wyk.:Marek Perepeczko, Ewa Lemańska, Czesław Jaroszyński, Marian Kociniak, Mieczysław Czechowicz, Bogusz Bilewski, Witold Pyrkosz, Jerzy Cnota, Janusz Kłosiński, Janusz Bukowski
6.00 Legendy regionalne – Wolni ludzie; cykl reportaży
6.10 Łamigłówka
6.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.40 Ojciec Mateusz – odc. 108 (seria VIII odc. 13) – Obrączka –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
7.30 KucinAlina – (22) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2015)
8.00 Na dobre i na złe – odc. 582 Instynkt
9.00 Rachela na Dworcu Gdańskim  45′; film dokumentalny; reż.:Ewa Szprynger
10.00 Kulturalni PL – (235); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (255)
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1112
12.50 Łowcy śmiechu – Grzegorz Halama (3); program kabaretowy
13.45 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie odc.19 – Pasterz tysiąca zajęcy
14.05 Czas honoru – Powstanie – odc. 11* „Bratnia pomoc”
14.55 Przebojowa noc odc. 14
15.10 Wiadomości
15.30 Sport
15.35 Pogoda
15.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (89); magazyn
16.40 Boisko bezdomnych –  txt. str. 777 AD  118′; film obyczajowy kraj prod.Polska (2008); reż.:Kasia Adamik; wyk.:Marcin Dorociński, Rafał Fudalej, Piotr Jagielski, Marek Kalita, Krzysztof Kiersznowski, Eryk Lubos, Maciej Nowak, Dmitrij Piersin, Jacek Poniedziałek, Dariusz Toczek; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1112
19.40 Baśnie i bajki polskie – Pasterz tysiąca zajęcy
20.00 Wiadomości
20.15 Sport
20.17 Pogoda
20.40 Czas honoru – Powstanie – odc. 11* „Bratnia pomoc”
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (89); magazyn
22.25 Boisko bezdomnych –  AD  118′; film obyczajowy kraj prod.Polska (2008); reż.:Kasia Adamik; wyk.:Marcin Dorociński, Rafał Fudalej, Piotr Jagielski, Marek Kalita, Krzysztof Kiersznowski, Eryk Lubos, Maciej Nowak, Dmitrij Piersin, Jacek Poniedziałek, Dariusz Toczek; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
0.25 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 08.03.2015 TV Polonia
0.25 Muzeum Polskiej Piosenki – /19/ – „Zegarmistrz światła” – Tadeusz Woźniak
0.40 Piosenka Biesiadna – Gala piosenki popularnej i chodnikowej; koncert
1.50 1200 Muzeów – odc. 6 Muzeum Zapałek w Częstochowie i Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach; cykl reportaży
2.20 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (89); magazyn
2.50 Zapiski Łazęgi – Koloryt Grzmiącej; felieton
3.00 Łamigłówka
3.05 Petersburski Music Show
3.40 Ziarno – Paweł z Teb – pierwszy ojciec pustyni; magazyn
4.10 Komediantka – odc. 7
5.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.35 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.10 Między ziemią a niebem
6.30 Notacje – Andrzej Seweryn. Zaplątany w Mickiewicza i Marzec; cykl dokumentalny
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z bazyliki pw. św. Mikołaja w Lesznie, Transmisja
8.20 Piknik Mrągowo 2005; koncert
9.20 Okrasa łamie przepisy – Jaja inaczej czyli sękacz –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn
10.05 Skarby prowincji – Skarby prowincji. Kruszwica; cykl reportaży
10.25 Natury Dzieła Wybrane – Piotrków odc. 2; cykl reportaży
10.55 Made in Poland; teleturniej
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1113
12.45 Tyle słońca – przeboje Anny Jantar cz. 2; koncert
13.45 Dobranocka – Przypadki zwierzojeża – Wiosenne początki; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 27* (seria III, odc. 1) – Nic nigdy nie jest na zawsze
15.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Tygodnik.pl; magazyn
17.00 Komediantka – odc. 7
18.05 Petersburski Music Show
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1113
19.40 Dobranocka za oceanem – Przypadki zwierzojeża – Wiosenne początki; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Blondynka – odc. 27* (seria III, odc. 1) – Nic nigdy nie jest na zawsze
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Tygodnik.pl; magazyn
22.45 Kulturalni PL – (235); magazyn
23.40 Natury Dzieła Wybrane – Piotrków  odc. 2; cykl reportaży
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.