27.10.2017 – 02.11.2017

PIĄTEK 27.10.2017
0.05 O mnie się nie martw – 1/13
0.55 Wilnoteka; magazyn
1.10 Podmuch energii; cykl reportaży
1.25 Domisie – odc. 369
1.55 Przepis dnia – /239/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
4.15 Pogoda Flesz
5.00 Krótka historia – (320)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (151)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 144
7.25 M jak miłość – odc. 1312
8.20 Ratownicy – odc. 6/13
9.15 Warto rozmawiać
10.20 Wiadomości
10.30 Skarby architektury drewnianej UNESCO – odc. 4 – Owczary Sękowa; Bez ograniczeń wiekowych; Owczary: Cerkiew prezentuje typ łemkowski, jest trójdzielna, zbudowana w połowie XVII w. Wyjątkowy jest ikonostas z początku XVIII wieku i piękne carskie wrota. Dziś to zarówno cerkiew jak kościół katolicki, a wewnątrz podkreślają to ikony i obrazy: elementy kultury wschodu i zachodu. W 1995 świątynia zdobyła tytuł Prix Europa Nostra, jako przykład świątyni doskonale konserwowanej i zachowanej.
Sękowa: kościół z roku 1520 wyróżnia się szczególnie dużą i piękną konstrukcją bryły zrębowej: można tu zobaczyć całą storczykową więźbę dachową. Kościół zrekonstruowany, po zniszczeniach I. Wojny światowej. Zachowały się tylko nieliczne elementy oryginalne: fragmenty polichromii, ołtarza i stara chrzcielnica.
10.45 Baw się słowami; magazyn
10.55 Domisie – odc. 369
11.20 Krótka historia – (321)
11.30 Teleexpress
11.55 Polska Molskiej – odc. 4
12.25 Kwartet – magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 144
13.25 Wolny Ekran – (64); magazyn
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 677
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (152)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Hit Dekady – mont. (3) lata 80.
18.25 Polska Molskiej – odc. 4
18.50 Magazyn
19.15 Domisie – odc. 369
19.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 677
21.40 Na sygnale – odc. 144
22.05 Krótka historia – (321)
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (152)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Przepis dnia – /239/; magazyn
SOBOTA 28.10.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1687
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1688
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1689
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1690
1.30 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii – (152)
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 214
7.15 Na dobre i na złe – odc. 677
8.10 Budka Suflera
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 Zakochaj się w Polsce – odc. 45
10.00 Kulturalni PL – (375); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1313
12.50 Paranienormalni Tonight
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wojenne dziewczyny – odc. 8
15.40 Wielki test o Europie
17.10 Romane Dyvesa w Gorzowie
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1313
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Wojenne dziewczyny – odc. 8
21.35 Wielki test o Europie
23.05 Paranienormalni Tonight
23.50 Czy ktoś mnie kocha w tym domu? 57′; film obyczajowy; reż.:Stanisałw Jędryka; wyk.:Małgorzata Pieczyńska, Jan Frycz, Tadeusz Huk, Marek Kondrat, Anna Frankowska, Anna Gornostaj, Ewa Sałacka, Eliza Sroka, Zbigniew Buczkowski, Janusz Bukowski
NIEDZIELA 29.10. 2017
22.55 Dom – odc. 5/25
23.40 Saga rodów – Ród Durko
1.05 Reportaż
1.35 ZUS bez granic – /4/
1.55 Wolny Ekran – (65)
2.15 Teleranek – odc. 43
2.50 Ziarno – Jacy są święci?
3.20 Baw się słowami – s. II (45)
3.30 Baw się słowami – s. II (46)
3.50 Maszyna zmian – TeleJulia
4.20 Maszyna zmian
4.55 Między ziemią a niebem
5.00 Anioł Pański
5.15 Między ziemią a niebem
6.00 Transmisja Mszy Świętej
7.20 Turystyczna Jazda – odc. 76
7.40 Dom – odc. 5/25
9.30 Rodzinka.pl – odc. 169
10.00 Rodzinka.pl – odc. 170
10.30 Teleexpress
10.55 M jak miłość – odc. 1314
11.50 Oczy w oczy – (62)
12.25 Baw się słowami – s. II (45)
12.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
12.50 Cała Polska Czyta dzieciom
13.00 Wiadomości
13.30 Sport
13.35 Pogoda
13.45 Blondynka – odc. 60
14.40 Niepochowany; dramat
16.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 45
17.30 M jak miłość – odc. 1314
18.20 Baw się słowami – s. II (45)
18.30 Baw się słowami – s. II (46)
18.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
19.00 Wiadomości
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Blondynka – odc. 60
20.40 Oczy w oczy – (62)
21.15 Niepochowany; dramat
PONIEDZIAŁEK
30.10.2017
23.25 Zakochaj się w Polsce – odc. 45
0.00 Nad Niemnem – Magazyn
0.25 SUPEŁKOWE ABC – odc. 59
0.50 Przepis dnia – /240/; magazyn
1.00 Pytanie na śniadanie
4.00 Krótka historia – (321)
4.10 Kulturalni PL – (375); magazyn
5.05 Racja stanu – (82)
5.35 Wiadomości
5.50 Barwy szczęścia – odc. 1691
6.25 Blondynka – odc. 60
7.20 Oczy w oczy – (62)
7.55 Reportaż
8.25 Turystyczna Jazda
8.35 Polska z Miodkiem – (126)
8.45 Wiadomości
8.55 Komisariat – odc. 33
9.25 Ukryte skarby; cykl reportaży
9.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 59
10.20 Krótka historia – (322); felieton
10.30 Teleexpress
10.55 Niedziela z… rolami
11.40 Pod Tatrami
11.55 Barwy szczęścia – odc. 1691
12.25 Nad Niemnem – Magazyn
12.45 Dobranocka – Miś Uszatek
13.00 Wiadomości
13.30 Sport
13.40 Pogoda
13.45 O mnie się nie martw – 9/13
14.45 Polonia 24
15.05 Rozmowa Polonii – (153)
15.20 Halo Polonia; magazyn
16.10 Przedpokój do raju; film dok.
17.15 Ukryte skarby; cykl reportaży
17.45 Komisariat – odc. 33
18.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 59
18.45 Dobranocka – Miś Uszatek
19.00 Wiadomości
19.30 Sport
19.35 Pogoda
19.45 O mnie się nie martw – 9/13
20.30 Krótka historia – (322); felieton
20.40 Barwy szczęścia – odc. 1691
21.15 Polonia 24
21.35 Rozmowa Polonii – (153)
21.50 Halo Polonia; magazyn
22.35 Magazyn
22.50 Wolny Ekran – (65)
WTOREK 30. 123. 2017
23.05 Romane Dyvesa w Gorzowie
0. 05 Pożyteczni.pl; magazyn
0. 35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
0. 50 Przepis dnia – /241/; magazyn
1.00 Pytanie na śniadanie
3.00 Czy ktoś mnie kocha w tym domu?; film obyczajowy
4.00 Krótka historia – (322); felieton
4.10 Polonia 24
4.30 Rozmowa Polonii – (153)
4.45 Halo Polonia; magazyn
5.35 Wiadomości
5.50 Barwy szczęścia – odc. 1692
6.25 Wojenne dziewczyny – odc. 8
7.20 Przedpokój do raju
8.25 Szlakiem miejsc niezwykłych
8.45 Wiadomości
8.55 Komisariat – odc. 34
9.25 Sonda 2 – (63) – Tatry
9.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
10.10 Przyjaciele lasu – odc. 19
10.20 Krótka historia – (323); felieton
10.30 Teleexpress
10.55 Chuligan Literacki; magazyn
11.25 Naszaarmia.pl; magazyn
11.55 Barwy szczęścia – odc. 1692
12.25 Magazyn z Wysp – /18/
12.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
13.00 Wiadomości
13.30 Orędzie abp. Wojciecha Polaka na Uroczystość Wszystkich Świętych
13.35 Sport
13.40 Pogoda
13.50 Ojciec Mateusz – odc. 215
14.45 Polonia 24
15.05 Rozmowa Polonii – (154)
15.20 Halo Polonia; magazyn
16.10 Reportaż
16.35 Muzyka klasyczna
17.15 Sonda 2 – (63) – Tatry
17.45 Komisariat – odc. 34
18.15 Margolcia i Miś zapraszają dziś
18.30 Przyjaciele lasu – odc. 19
18.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
19.00 Wiadomości
19.30 Orędzie abp. Wojciecha Polaka na Uroczystość Wszystkich Świętych
19.35 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Ojciec Mateusz – odc. 215
20.40 Barwy szczęścia – odc. 1692
21.15 Polonia 24
21.35 Rozmowa Polonii – (154)
21.50 Halo Polonia; magazyn
22.35 Magazyn z Wysp – /18/
22.50 Szlakiem miejsc niezwykłych
ŚRODA 01.10.2017
23. 05 O mnie się nie martw – 2/13
0. 00 Program ekumeniczny
0. 25 Cmentarz Łyczakowski
0. 55 Sznurowadło w supełki
1.25 Dzieje Mistrza Twardowskiego
3.10 Depresja mon amour
4.10 Polonia 24
4.30 Rozmowa Polonii – (154)
4.45 Halo Polonia; magazyn
5.30 Krótka historia
5.40 Wszyscy Święci z Rossy
5.50 Barwy szczęścia – odc. 1693
6.25 O mnie się nie martw – 9/13
7.10 Wspomnienie – Zostawili ślad (1)
7.15 Wszyscy Święci z Rossy
7.30 Śmiertelne życie
8.30 Wspomnienie – Zostawili ślad (2)
8.35 Reportaż
8.55 Opowieści weekendowe
9.55 Studio Wschód
10.20 Krótka historia – (324); felieton
10.30 Teleexpress
10.55 Pejzaż bez Ciebie
11.45 Wspomnienie – Zostawili ślad
11.55 Barwy szczęścia – odc. 1693
12.25 Wilnoteka; magazyn
12.45 Dobranocka – Eliasz i Pistulka
13.00 Wiadomości
13.30 Sport
13.35 Pogoda
13.50 Znachor – dramat kraj prod.Polska (1981); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.: Jerzy Bińczycki, Anna Dymna, Tomasz Stockinger, Bernard Ładysz, Bożena Dykiel, Artur Barciś, Andrzej Kopiczyński, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jerzy Trela
16.00 Wspomnienie – Zostawili ślad
16.05 Wszyscy Święci z Rossy
16.20 Śmiertelne życie
17.15 Wspomnienie – Zostawili ślad
17.20 Wszyscy Święci z Rossy
17.40 Pejzaż bez Ciebie
18.35 Wszyscy Święci z Rossy
18.45 Dobranocka – Eliasz i Pistulka
19.00 Wiadomości
19.30 Sport
19.35 Pogoda
19.45 Znachor – AD; dramat
21.55 Krótka historia
22.05 Barwy szczęścia – odc. 1693
22.35 Julian Kulski i Zarząd Miejski
23. 40 Reportaż
CZWARTEK 02.10. 2017
0. 00 Studio Wschód
0. 30 Las Story – odc. 4; cykl reportaży
1.00 Pytanie na śniadanie
3.50 Wszyscy Święci z Rossy
4.00 Krótka historia – (324); felieton
4.10 Faustyna; film biograficzny kraj prod.Polska (1994); reż.:Jerzy Łukaszewicz; wyk.:Dorota Segda, Mirosława Dubrawska, Teresa Budzisz- Krzyżanowska, Danuta Szaflarska, Agnieszka Czekańska, Stanisława Celińska, Zofia Rysiówna, Krzysztof Wakuliński, Jerzy Łazewski, Maria Gładkowska
5.25 Wspomnienie – Zostawili ślad (4)
5.35 Wiadomości; STEREO
5.50 Barwy szczęścia – odc. 1694
6.25 M jak miłość – odc. 1313
7.20 Pejzaż bez Ciebie
8.05 Wspomnienie – Zostawili ślad
8.10 Wszyscy Święci z Rossy
8.25 Wilnoteka; magazyn
8.45 Wiadomości
8.55 Komisariat – odc. 35 Tajemnica
9.25 Jak to działa – odc. 145 Grzyby
9.55 Las Story – odc. 4; cykl reportaży
10.20 Krótka historia – (325); felieton
10.30 Teleexpress
10.55 Cmentarz Łyczakowski
11.25 Racja stanu – (83)
11.55 Barwy szczęścia – odc. 1694
12.25 Magazyn z Ameryki – /18/
12.45 Dobranocka – Kulfon
13.00 Wiadomości
13.30 Sport
13.35 Pogoda
13.45 Instynkt – odc. 7
14.45 Polonia 24
15.05 Rozmowa Polonii – (155)
15.20 Halo Polonia; magazyn
16.05 Magazyn śledczy Anity Gargas
16.40 Warto rozmawiać
17.45 Komisariat – odc. 35 Tajemnica
18.15 Las Story – odc. 4
18.45 Dobranocka – Kulfon
19.00 Wiadomości
19.30 Sport
19.35 Pogoda
19.45 Instynkt – odc. 7
20.30 Krótka historia – (325); felieton
20.40 Barwy szczęścia – odc. 1694
21.15 Polonia 24
21.35 Rozmowa Polonii – (155)
21.50 Halo Polonia; magazyn
22.35 Racja stanu – (83)

 

PIĄTEK 03.10. 2017 TV Polonia
23. 05 O mnie się nie martw – s. III odc. 3/13
23. 55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2017)
0. 10 Turystyczna Jazda
0. 25 Domisie – odc. 370 Sposoby na zapominanie; program dla dzieci
0. 50 Przepis dnia – /242/; magazyn
1.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz
4.00 Krótka historia – (325); felieton
4.10 Polonia 24
4.30 Rozmowa Polonii – (155); rozmowa
4.45 Halo Polonia; magazyn
5.35 Wiadomości; STEREO
5.50 Na sygnale – odc. 145 „Pomyłka”; serial fabularyzowany TVP
6.25 M jak miłość – odc. 1314
7.20 Ratownicy – odc. 7/13
8.15 Warto rozmawiać; program publicystyczny
9.20 Wiadomości
9.30 Skarby architektury drewnianej UNESCO – odc. 5 – Kwiatoń; Bez ograniczeń wiekowych; Świątynia z XVII w. o idealnych proporcjach, uznana za modelowy i najpiękniejszy przykład architektury cerkiewnej w tym regionie. Wewnątrz zachwyca polichromia z początku XIX w. i fragmenty starego ikonostasu oraz dwie zachowane ikony. Świątynia znajduje się na terenie ziemi gorlickiej, który był w średniowieczu bardzo zagospodarowany i obfitował w bogate miasta na szlaku handlowym z Polski na Węgry, takimi jak Stary Sącz i Biecz, sama nazwa kwiaton została, jak głosi legenda, nadana temu miejscu przez królową Jadwigę.
9.45 Baw się słowami – s. II (46); magazyn
9.55 Domisie – odc. 370 Sposoby na zapominanie; program dla dzieci
10.20 Krótka historia – (326); felieton
10.30 Teleexpress
10.55 Polska Molskiej – odc. 5 Podlasie; magazyn kulinarny
11.25 Zaolzie
11.55 Na sygnale – odc. 145 „Pomyłka”; serial fabularyzowany TVP
12.25 Wolny Ekran – (65); magazyn
12.45 Dobranocka – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 5 – Gol
13.00 Wiadomości
13.30 Sport
13.35 Pogoda
13.45 Na dobre i na złe – odc. 678 Serce i rozum
14.45 Polonia 24
15.05 Rozmowa Polonii – (156); rozmowa
15.20 Halo Polonia; magazyn
16.15 Hit Dekady – mont. (4) lata 523. ; widowisko rozrywkowe
17.15 Piersi – koncert Igrzyska Polonijne Jelenia Góra; koncert
17.50 Magazyn z Ameryki – /18/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2017)
18.15 Domisie – odc. 370 Sposoby na zapominanie; program dla dzieci
18.45 Dobranocka za oceanem – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 5 – Gol
19.00 Wiadomości
19.30 Sport
19.35 Pogoda
19.45 Na dobre i na złe – odc. 678 Serce i rozum
20.40 Na sygnale – odc. 145 „Pomyłka”; serial fabularyzowany TVP
21.05 Krótka historia – (326); felieton
21.15 Polonia 24
21.35 Rozmowa Polonii – (156); rozmowa
21.50 Halo Polonia; magazyn
22.0035 Przepis dnia – /242/; magazyn

SOBOTA 04.10. 2017 TV Polonia
22.0040 Barwy szczęścia – odc. 1691
23. 05 Barwy szczęścia – odc. 1692
23. 30 Barwy szczęścia – odc. 1693
0. 00 Barwy szczęścia – odc. 1694
0. 30 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda Flesz
3.55 Polonia 24
4.15 Rozmowa Polonii – (156); rozmowa
4.30 Halo Polonia; magazyn
5.20 Ojciec Mateusz – odc. 215 – Gwiazdor (Ojciec Mateusz XVII odc. 3) – AD; serial kryminalny TVP
6.15 Na dobre i na złe – odc. 678 Serce i rozum
7.10 Studencki Festiwal Piosenki – 42. S.F.P. – „Dziękuję za wypowiedź” – zespół Raz Dwa Trzy i goście; koncert
8.00 Okrasa łamie przepisy – Kuchnia sokiem płynąca; magazyn kulinarny
8.30 Zakochaj się w Polsce – odc. 46 Szlak Orlich Gniazd; magazyn
9.00 Kulturalni PL – (376); magazyn
10.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (363)
10.30 Teleexpress
10.55 M jak miłość – odc. 1315
11.50 Paranienormalni Tonight – (5) Marian Dziędziel; program rozrywkowy
12.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Domek w domku, odc. 8
12.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Dziecięce sprawy – O żarłaczach połykaczach; widowisko kameralne
13.00 Wiadomości
13.30 Sport
13.35 Pogoda
13.45 Wojenne dziewczyny – odc. 9
14.40 C. K. Dezerterzy – cz. I (.); komedia kraj prod.Polska, Węgry (1985)
16.15 Koncert S 1 – Marcin Nowakowski Live
17.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (363)
17.50 M jak miłość – odc. 1315
18.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Domek w domku, odc. 8
19.00 Wiadomości
19.30 Sport
19.35 Pogoda
19.45 Wojenne dziewczyny – odc. 9
20.35 C. K. Dezerterzy – cz. I (.); komedia kraj prod.Polska, Węgry (1985)
22.0005 Paranienormalni Tonight – (5) Marian Dziędziel; program rozrywkowy

NIEDZIELA 05.10. 2017 TV Polonia
22.0055 Dom – odc. 6/25 – Nosić swoją skórę
0. 40 Saga rodów – Ród Hartwigów; magazyn
1.05 Reportaż
1.35 Magazyn z Wysp – /18/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2017)
1.55 Wolny Ekran – (66); magazyn
2.15 Teleranek – odc. 44 Harcerstwo; magazyn
2.50 Ziarno – Biblia najpiękniejsza księga świata; magazyn
3.20 Baw się słowami – s. II (47); magazyn
3.30 Baw się słowami – s. II (48); magazyn
3.50 Gwiezdny Pirat – odc. 1/7 – Gwiezdny pirat; serial TVP kraj prod.Polska (1998); reż.:Jerzy Łukaszewicz; wyk.:Anna Seniuk, Małgorzata Foremniak, Piotr Szwedes, Piotr Deszkiwicz, Sebastian Świąder, Sebastian Konrad, Cezary Żak, Dorota Segda, Norbert Jonak, Joanna Aleksandrowicz
4.20 Gwiezdny Pirat – odc. 2/7 – Żywodąb
4.55 Między ziemią a niebem
5.00 Anioł Pański
5.15 Między ziemią a niebem
6.00 Transmisja Mszy Świętej, Transmisja
7.20 Turystyczna Jazda
7.40 Dom – odc. 6/25 – Nosić swoją skórę
9.30 Rodzinka.pl – odc. 171 „Manipulować ale z uwagą” sezon 8 – AD
10.00 Rodzinka.pl – odc. 172 „Chłopaki kontra dziewczyny” sezon 8 – AD
10.30 Teleexpress
10.55 M jak miłość – odc. 1316
11.50 Oczy w oczy – (63)
12.25 Baw się słowami – s. II (47); magazyn
12.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Fasolka, odc. 4
12.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Tappi i wielki pożar; widowisko kameralne
13.00 Wiadomości
13.30 Sport
13.35 Pogoda
13.45 Blondynka – odc. 61* (seria V, odc. 9) Kobiety tego nie rozumieją
14.40 C. K. Dezerterzy – cz. II (C. K. Dezerterzy – cz. II); komedia kraj prod.Polska, Węgry (1985)
15.55 Europejski Stadion Kultury Rzeszów 2017 – Bovska; koncert
16.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 46 Szlak Orlich Gniazd; magazyn
17.30 M jak miłość – odc. 1316
18.20 Baw się słowami – s. II (47); magazyn
18.30 Baw się słowami – s. II (48); magazyn
18.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Fasolka, odc. 4
19.00 Wiadomości
19.30 Sport
19.35 Pogoda
19.45 Blondynka – odc. 61* (seria V, odc. 9) Kobiety tego nie rozumieją
20.35 Oczy w oczy – (63)
21.15 C. K. Dezerterzy – cz. II (C. K. Dezerterzy – cz. II); komedia kraj prod.Polska, Węgry (1985)
22.0025 Europejski Stadion Kultury Rzeszów 2017 – Bovska; koncert; Dla małoletnich od lat 12łoletnich od lat 12

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.