26 VI – 2 VII 2015

PIĄTEK 26.06.2015
0.05 Andrzej Poniedzielski; talk-show
0.40 Alchemia zdrowia i urody
2.00 KucinAlina
2.25 O 2 takich, co ukradli księżyc
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Halo Polonia; magazyn
5.40 Wszystko przed nami – odc. 55
6.05 Statyści – odc. 2/6
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1121
7.50 Bezmiar sprawiedliwości –  1/4
8.35 O mięsie wieprzowym i na temat
8.50 Niepokonani – Bohdan Smoleń
9.20 Zapiski Łazęgi – Klify, plaże
9.35 Piękniejsza Polska w UE
10.00 Ex Libris – odc. 220
10.20 Andrzej Poniedzielski; talk-show
10.55 Wszystko przed nami – odc. 55
11.20 Polonia w Komie – (765)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Przewodnik
12.25 Kulturanek – Autotematyzm
12.55 Statyści – odc. 2/6
13.25 Cafe Historia
13.45 Dobranocka – Kot Filemon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.50 Na dobre i na złe – odc. 585
15.45 Polonia w Komie – (766)
16.00 Sceny nocne; film fabularny
18.45 Wszystko przed nami – odc. 55
19.10 Łamigłówka
19.15 O 2 takich, co ukradli księżyc
19.45 Dobranocka – Kot Filemon
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 585
21.45 Statyści – odc. 2/6
22.10 Polonia w Komie – (766)
22.25 Sceny nocne  107′; film fab
0.35 Zakończenie dnia
SOBOTA 27.06.2015
0.35 Na sygnale – s. 2 odc. 6
0.55 Na sygnale – s. 2 odc. 7
2.25 Na sygnale – s. 2 odc. 8
2.50 Na sygnale – s. 2 odc. 9
2.15 Na sygnale – s. 2 odc. 10
2.40 O mięsie wieprzowym i na temat
2.50 Myśliwiec pl; magazyn
3.10 Kulturanek – Oryginał – Kopia
3.35 ABC wszystko wie – odc. 30
3.55 I kudłate i łaciate – odc. 13
4.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 25
4.30 Piękniejsza Polska w UE
5.00 Kanclerz – odc. 4
6.00 Legendy regionalne
6.10 Łamigłówka – Zagadka /110/
6.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.40 Ojciec Mateusz – odc. 110
7.30 KucinAlina – (38)
8.00 Na dobre i na złe – odc. 585
9.00 Elżbieta Czyżewska
10.00 Kulturalni PL – (251); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.25 Łamigłówka – Zagadka /110/
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1122
12.50 Carpathia Festiwal
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 1920. Wojna i miłość –  12/13
15.35 Pamiętaj o mnie
16.00 Polacy tu i tam
16.40 Wniebowzięci  44′; film TVP
18.30 program rozrywkowy
18.45 Łamigłówka – Zagadka /110/
18.50 M jak miłość – odc. 1122
19.45 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 1920. Wojna i miłość
21.30 Pamiętaj o mnie
21.50 Polacy tu i tam – magazyn
22.25 Wniebowzięci’; film TVP
23.10 Dekalog – Jeden; film TVP
0.05 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 28.06.2015
0.05 program rozrywkowy
0.45 Piosenka Biesiadna
2.50 Sztuka życia – odc. 89
2.20 Polacy tu i tam
2.50 Zapiski Łazęgi – Klify, plaże
3.00 Łamigłówka – Zagadka /110/
3.05 Petersburski Music Show
3.40 Ziarno. Cystersi; magazyn
4.10 Sława i chwała – odc. 3 Wojenka
5.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.35 Mój pies i inne zwierzaki
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.10 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami – Zakopane miasto
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.40 program rozrywkowy
9.40 Okrasa łamie przepisy
10.10 Alchemia zdrowia i urody
10.25 Misja natura – Zatoka Pucka
10.55 Made in Poland; teleturniej
11.25 Łamigłówka – Zagadka /110/
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1123
12.45 Urodziny – 600-lecie Krotoszyna
13.45 Dobranocka – Z życia smoków
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 94
15.40 Pamiętaj o mnie
16.00 Tygodnik.pl; magazyn
17.00 Sława i chwała – odc. 3
18.05 Petersburski Music Show – 17
18.35 Pod Tatrami – Zakopane miasto
18.45 Łamigłówka – Zagadka /110/
18.50 M jak miłość – odc. 1123
19.45 Dobranocka – Z życia smoków
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Ranczo – odc. 94
21.30 Pamiętaj o mnie
21.50 Tygodnik.pl; magazyn
22.45 Kulturalni PL – (251); magazyn
23.40 Misja natura – Zatoka Pucka
0.10 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 29.06.2015
0.10 Elitarne Spotkania Kabaretowe
0.40 Nad Niemnem
0.55 Europa to my
1.35 Maszyna zmian
2.10 Warto kochać – odc. 1
3.05 Warto kochać – odc. 2
3.50 O mięsie wieprzowym i na temat
4.00 Czterdziestolatek – odc. 1/21
4.45 Program rozrywkowy; 10.9
5.10 Made in Poland; teleturniej
5.40 Wszystko przed nami – odc. 56
6.05 Bao – Bab, czyli zielono mi – 9/12
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Ranczo – odc. 94
7.45 Opole 2015 na bis; koncert
8.25 Kulturalni PL – (251); magazyn
9.30 „Dwa Teatry – Sopot 2015”
10.55 Wszystko przed nami – odc. 56
11.20 Polonia w Komie – (766) Turcja
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Elitarne Spotkania Kabaretowe
12.25 Straż polskich grobów
12.55 Bao-Bab odc.9/12
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Życie nad rozlewiskiem – 13/13
15.45 Polonia w Komie – (767)
16.00 My Polacy; reportaż
16.40 Urodziny – 600-lecie Krotoszyna
17.45 Straż polskich grobów
18.15 Naszaarmia.pl – odc. 167
18.45 Wszystko przed nami – odc. 56
19.10 Łamigłówka
19.15 Maszyna zmian
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Życie nad rozlewiskiem – 13/13
21.35 Polonia w Komie – (767
21.45 Bao – Bab, czyli zielono mi
22.20 My Polacy; reportaż
22.50 Urodziny – 600-lecie Krotoszyna
23.40 Flesz historii – odc. 240
23.55 Zakończenie dnia
WTOREK 30.06.2015
23.55 Dyskretny urok trójkąta
0.55 Europa to my
1.35 Plecak pełen przygód – odc. 4/13
2.05 O mięsie wieprzowym i na temat
2.10 Warto kochać – odc. 3
3.05 Warto kochać – odc. 4
4.00 Czterdziestolatek – odc. 2/21
4.45 Elitarne Spotkania Kabaretowe
5.05 My Polacy; reportaż
5.40 Wszystko przed nami – odc. 57
6.05 Bao – Bab, czyli zielono mi –
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 1920. Wojna i miłość – 12/13
7.45 Szlakiem Kolberga
8.15 Saga rodów: Barszczewscy
8.40 Biebrza – między jawą a snem
9.45 „Dwa Teatry – Sopot 2015”
10.55 Wszystko przed nami – odc. 57
11.20 Polonia w Komie – (767)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Dyskretny urok trójkąta
12.55 Bao-Bab, czyli zielono mi
13.25 Margolcia i Miś zapraszają dziś
13.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 111
15.45 Polonia w Komie – (768)
16.00 Halo Polonia; magazyn
16.45 Dżem – Bydgoszcz ’93; koncert
17.35 Niepokonani – Eleni; talk-show
17.55 Notacje – Ewa Wiśniewska
18.10 Made in Poland; teleturniej
18.45 Wszystko przed nami – odc. 57
19.10 Łamigłówka
19.15 Plecak pełen przygód – 4/13
19.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 111
21.35 Polonia w Komie – (768)
21.45 Bao – Bab, czyli zielono mi
22.15 Halo Polonia; magazyn
22.55 Dżem – Bydgoszcz ’93; koncert
23.35 Nad Niemnem
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 01.07.2015
0.05 VOX – Cudowna podróż
0.55 Europa to my
1.40 Siedem stron świata – odc. 4/7
2.10 Warto kochać – odc. 5
3.00 Warto kochać – odc. 6
3.55 Czterdziestolatek – odc. 3/21
4.50 program rozrywkowy
5.05 Halo Polonia; magazyn
5.40 Wszystko przed nami – odc. 58
6.05 Bao – Bab, czyli zielono mi
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Życie nad rozlewiskiem – 13/13
7.50 Gry uliczne – film sensacyjny
9.45 VOX – Cudowna podróż
10.30 Notacje – Daniel Olbrychski
10.55 Wszystko przed nami – odc. 58
11.20 Polonia w Komie – (768)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Kabaretowy Klub Dwójki
12.35 Wilnoteka; magazyn
12.55 Bao – Bab, czyli zielono mi
13.25 ABC wszystko wie – odc. 31
13.45 Dobranocka – Podróże do bajek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.50 Egzamin z życia – odc. 26
15.45 Polonia w Komie – (769)
15.55 Gry uliczne – film sensacyjny
17.45 Moja Polska
18.45 Wszystko przed nami – odc. 58
19.10 Łamigłówka
19.15 Siedem stron świata – odc. 4/7
19.45 Dobranocka – Podróże do bajek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 26
21.35 Polonia w Komie – (769)
21.45 Bao – Bab, czyli zielono mi
22.20 Gry uliczne; film sensacyjny
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 02.07.2015
0.05 Kabaretowy Klub Dwójki
0.55 Europa to my
1.40 Tajemnica Sagali – odc. 4/14
2.10 Warto kochać – odc. 7
3.00 Warto kochać – odc. 8
3.55 Czterdziestolatek – odc. 4/21
5.05 Słownik polsko@polski
5.40 Wszystko przed nami – odc. 59
6.05 Bao – Bab, czyli zielono mi
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1122
7.50 Egzamin z życia – odc. 26
8.40 Wilnoteka; magazyn
9.05 Moja Polska
10.00 Piękniejsza Polska w UE
10.25 Misja natura – Zatoka Pucka
10.55 Wszystko przed nami – odc. 59
11.20 Polonia w Komie – (769)
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka
11.55 program rozrywkowy
12.25 KucinAlina
12.55 Bao – Bab, czyli zielono mi
13.25 Kultura od kuchni – odc. 1
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.55 Bezmiar sprawiedliwości – odc. 2/4
15.45 Polonia w Komie – (770)
16.00 Halo Polonia; magazyn
16.45 Pitbull – odc. 14
17.40 Pierwsi Polacy w Ameryce
18.45 Wszystko przed nami – odc. 59
19.10 Łamigłówka
19.15 Tajemnica Sagali – odc. 4/14
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Bezmiar sprawiedliwości – odc. 2/4
21.45 Bao – Bab, czyli zielono mi
22.15 Halo Polonia; magazyn
22.55 Pierwsi Polacy w Ameryce
23.35 Polonia w Komie
23.40 Wilnoteka; magazyn
0.00 Zakończenie dnia

PIĄTEK 03.07.2015 TV Polonia
0.00 program rozrywkowy
0.30 KucinAlina – (38) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2015)
0.55 Europa to my
1.35 O dwóch takich, co ukradli księżyc – odc. 4 – Powrót; serial animowany
2.05 Warto kochać – odc. 9
3.00 Warto kochać – odc. 10
3.55 Czterdziestolatek – odc. 5/21 – Kondycja fizyczna, czyli walka z metryką
4.50 program rozrywkowy
5.05 Halo Polonia; magazyn
5.40 Wszystko przed nami – odc. 60
6.05 Statyści – odc. 3/6 –  txt. str. 777; serial komediowy TVP
6.35 Wiadomości
6.45 Łamigłówka
6.50 M jak miłość – odc. 1123
7.55 Bezmiar sprawiedliwości – odc. 2/4
8.50 Niepokonani. Niezwykłe historie – Eleni; talk-show
9.15 Zapiski Łazęgi – Dawno temu w Moryniu; felieton
9.25 A la show – (23) – Rudi Schuberth; talk-show
10.00 Kabaretowy Klub Dwójki – Zrób kabaret czyli PAKA w Klubie (21); widowisko rozrywkowe
10.55 Wszystko przed nami – odc. 60
11.20 Polonia w Komie – (770)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 program rozrywkowy
12.55 Statyści – odc. 3/6 –  txt. str. 777; serial komediowy TVP
13.25 Margolcia i Miś zapraszają dziś – Idzie kominiarz odc. 2
13.45 Dobranocka – Przygody Kota Filemona – Kupić kota w worku, odc. 13; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Na dobre i na złe – odc. 586 Daj znak!
15.45 Polonia w Komie – (771)
16.00 Sublokator; komedia
17.40 program rozrywkowy
18.45 Wszystko przed nami – odc. 60
19.10 Łamigłówka
19.15 O dwóch takich, co ukradli księżyc – odc. 4 – Powrót; serial animowany
19.45 Dobranocka za oceanem – Przygody Kota Filemona – Kupić kota w worku, odc. 13; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 586 Daj znak!
21.45 Statyści – odc. 3/6; serial komediowy TVP
22.10 Polonia w Komie – (771)
22.25 Sublokator; komedia
0.05 Zakończenie dnia

SOBOTA 04.07.2015 TV Polonia
0.05 Na sygnale – odc. 37 „Jutro wesele”; serial fabularyzowany TVP
0.30 Na sygnale – odc. 38 „Anatol szuka wolności”; serial fabularyzowany TVP
1.00 Na sygnale – odc. 39 „Pomogę zdecydowanej parze” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
1.25 Na sygnale – odc. 40 „Ryzyko zawodowe” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
2.00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12,
4.50 Kanclerz – odc. 5
5.50 program rozrywkowy
6.10 Łamigłówka
6.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.40 Ojciec Mateusz – odc. 111 (seria IX odc. 3) – Festyn –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
7.30 Błękitne wakacje; magazyn
8.00 Na dobre i na złe – odc. 586 Daj znak!
9.00 Pancerne relikty puszcz; film dokumentalny
10.00 Kulturalni PL – (252); magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych,
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (229)
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1124
12.50 program rozrywkowy
13.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 10 – Ptasia przygoda; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 1920. Wojna i miłość – odc. 13/13* – Biały fortepian
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (106); magazyn
16.40 Duch w dom – odc. 1/8 – Bombowa impreza
17.35 Dekalog – Dwa –  txt. str. 777; film TVP
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1124
19.45 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 10 – Ptasia przygoda; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 1920. Wojna i miłość – odc. 13/13* – Biały fortepian
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (106); magazyn
22.25 Duch w dom – odc. 1/8 – Bombowa impreza
23.10 Dekalog – Dwa; film TVP
0.10 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 05.07.2015 TV Polonia
0.10 Latoteka – /1/; magazyn muzyczny
1.00 program rozrywkowy
1.45 Smaki polskie – Roladki i aromatyczny kurczak; magazyn kulinarny; 10.9
2.00 Błękitne wakacje; magazyn
2.20 Łamigłówka
2.30 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (106); magazyn
3.05 Mali światowcy – odc. 1; talk-show
3.35 Ziarno – Święty Józef Kaliski; magazyn
4.05 Sława i chwała – odc. 4 Warszawa
5.10 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.25 Misja natura – Dolina Baryczy 3/12; serial dokumentalny
5.50 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych,
6.00 Anioł Pański
6.10 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych,
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Nawiedzenia NMP w Markowicach.; STEREO, 10.9, Transmisja
8.30 Wrocław – Europejska Stolica Kultury 2016; koncert
9.50 Duch w dom – odc. 1/8 – Bombowa impreza
10.40 Podróż życia – /1/; teleturniej
11.10 program rozrywkowy
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1125
12.50 Przygarnij mnie – odc. 1; reality show
13.45 Dobranocka – Sceny z życia smoków – Wielkie pranie odc. 4; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 95* (seria VIII, odc. 4) – Czysta karta
15.40 Cwał –  txt. str. 777; film fabularny
17.45 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
18.05 Podróż życia – /1/; teleturniej
18.35 Pod Tatrami; cykl reportaży
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1125
19.45 Dobranocka za oceanem – Sceny z życia smoków – Wielkie pranie odc. 4; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ranczo – odc. 95* (seria VIII, odc. 4) – Czysta karta
21.40 Cwał; film fabularny
23.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
23.45 Misja natura – Dolina Baryczy 3/12; serial dokumentalny
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.