26.05.2017 – 02.06.2017

PIĄTEK 26.05.2017
0.05 Nad rozlewiskiem… – odc. 1/13
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.30 Domisie – odc. 343
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (98)
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (265); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 135
7.25 M jak miłość – odc. 1294
8.25 Akwarium, czyli samotność
9.25 Wiadomości
9.40 Warto rozmawiać
10.45 Baw się słowami – /21/
10.55 Domisie – odc. 343
11.20 Krótka historia – (266); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Szkoła u sióstr; reportaż
12.25 Było, nie minęło – kronika
12.55 Na sygnale – odc. 135
13.25 Wolny Ekran – (53); magazyn
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 669
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (99)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Nie ma jak u mamy
18.10 Szkoła u sióstr; reportaż
18.55 Turystyczna jazda
19.10 Domisie – odc. 343
19.40 Dobranocka – Dobromir
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Na dobre i na złe – odc. 669
21.40 Na sygnale – odc. 135
22.05 Krótka historia – (266)
22.35 Rozmowa Polonii – (99)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Przepis dnia – /175/
23.40 Zakończenie dnia
SOBOTA 27.05.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1599
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1600
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1601
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1602
1.30 Pytanie na śniadanie
4.45 Polonia 24
5.05 Rozmowa Polonii – (99)
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 206
7.05 Na dobre i na złe – odc. 669
8.05 O! Polskie Przeboje
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 Księga Przestrzeni
10.00 Kulturalni PL – (353); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1295
12.55 Przyjaciel do zadań specjalnych
13.40 Dobranocka – Miś Fantazy
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.35 Noce i dnie – odc. 1/12
15.40 Sztuczki – film obyczajowy
17.20 Czy te oczy mogą kłamać
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1295
19.45 Dobranocka – Miś Fantazy
20.00 Wiadomości
20.30 Noce i dnie – odc. 1/12
21.30 Kocham Cię, Polsko!
23.00 Przyjaciel do zadań specjalnych
23.55 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 28.05.2017
23.55 Kino retro – Jadzia; komedia
1.35 Wolny Ekran – (54); magazyn
2.00 Dzwony pojednania; film dok.
2.35 Magazyn z Ameryki – /7/
2.55 Polska z Miodkiem – (105)
3.05 Ziarno – Być dobrym jak chleb
3.35 Baw się słowami – /22/; magazyn
3.45 Baw się słowami – /23/; magazyn
4.00 Transmisja Mszy Świętej
6.35 Tajemnica Sagali – odc. 11/14
7.00 Tajemnica Sagali – odc. 12/14
7.35 Nie ma jak u mamy – koncert
8.25 Turystyczna jazda; Magazyn
8.40 Kino retro – Jadzia; komedia
10.30 Rodzinka.pl – odc. 125
11.00 Rodzinka.pl – odc. 126
11.25 Polska z Miodkiem – (105)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1296
12.50 Oczy w oczy – (51)
13.25 Baw się słowami – /22/
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 52
15.45 Kocham Cię, Polsko!
17.20 Opole 2014
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 33
18.20 Polska z Miodkiem – (105)
18.30 M jak miłość – odc. 1296
19.20 Baw się słowami – /22/
19.30 Baw się słowami – /23/
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Blondynka – odc. 52
21.40 Oczy w oczy – (51)
22.15 Sztuczki; film obyczajowy
0.10 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 29.05.2017
0.15 Szkoła u sióstr; reportaż
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.15 Moliki książkowe – odc. 8
1.30 SUPEŁKOWE ABC – odc. 37
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.00 Kino retro – U kresu drogi
6.25 Krótka historia – (266) Rok 1863
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1603
7.25 Blondynka – odc. 52
8.20 Oczy w oczy – (51)
8.50 Tamara  (2015)
9.25 Wiadomości
9.40 Medycyna i Ty – Chrapanie
9.55 Sonda 2 – (54)
10.30 Kopciuszek – odc. 42
10.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 37
11.20 Krótka historia – (267)
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (353); magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1603
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Marszałek Piłsudski – odc. 5
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (100)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Jonasz w brzuchu Lewiatana
18.15 Sonda 2 – (54)
18.45 Kopciuszek – odc. 42
19.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 37
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Marszałek Piłsudski – odc. 5
21.35 Krótka historia – (267)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1603
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (100)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Wolny Ekran – (54); magazyn
23.50 Medycyna i Ty – Chrapanie
0.00 Zakończenie dnia
WTOREK 30.05.2017
0.05 O! Polskie Przeboje
0.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 33
1.30 W Krainie Baśni – odc. 12
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (100)
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (267)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1604
7.25 Noce i dnie – odc. 1/12
8.25 Jonasz w brzuchu Lewiatana
9.25 Wiadomości
9.40 Smaki polskie
9.55 Sonda 2 – (36)
10.30 Kopciuszek – odc. 43
10.55 W Krainie Baśni – odc. 12
11.20 Krótka historia – (268)
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem
11.55 Niedziela z… kinem  Barei
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1604
13.25 Flesz historii – odc. 340
13.45 Dobranocka – Tajemnica szyfru
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 207
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (101)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Tamara (2015)
17.30 Polska z Miodkiem
17.40 Ktokolwiek widział..
18.15 Sonda 2 – (36)
18.45 Kopciuszek – odc. 43
19.15 W Krainie Baśni – odc. 12
19.45 Dobranocka – Tajemnica szyfru
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Ojciec Mateusz – odc. 207
21.30 Krótka historia – (268)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1604
22.10 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (101)
22.45 Halo Polonia; magazyn
23.35 Nad Niemnem – Magazyn
23.50 Notacje – Krzysztof Cugowski
0.00 Zakończenie dnia

ŚRODA 31.05.2017
0.05 Nie ma jak u mamy – koncert
1.05 Program ekumeniczny
1.25 ABC wszystko wie – odc. 59
1.40 Mój zwierzyniec – Odc. 24
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (101)
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (268)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1605
7.25 Marszałek Piłsudski – odc. 5
8.25 Kto się boi Nadii Sawczenko
9.25 Wiadomości
9.40 Teraz Polska – Gala
9.55 Księga Przestrzeni
10.30 Kopciuszek – odc. 44
10.55 Tajemnice dzikich zwierząt
11.05 Mój zwierzyniec – Odc. 24
11.20 Krótka historia – (269)
11.30 Teleexpress
11.55 Kwartet – magazyn
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1605
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Jeż Kleofas
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Królowie śródmieścia – 5/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (102)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Kto się boi Nadii Sawczenko
18.10 Studio Wschód;  publicystyka
18.45 Kopciuszek – odc. 44
19.15 ABC wszystko wie – odc. 59
19.25 Mój zwierzyniec – Odc. 24
19.45 Dobranocka – Jeż Kleofas
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Królowie śródmieścia
21.30 Krótka historia – (269)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1605
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (102)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Wilnoteka; magazyn
23.50 Teraz Polska – Gala
0.05 Zakończenie dnia
CZWARTEK 01.06.2017
0.05 Nad rozlewiskiem… – odc. 2/13
1.00 Studio Wschód
1.35 Domisie – Dzień Dziecka
2.00 Pytanie na śniadanie
4.40 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (102)
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (269)
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1606
7.25 M jak miłość – odc. 1295
8.20 Królowie śródmieścia – odc. 5/13
9.15 Szlakiem miejsc niezwykłych
9.25 Wiadomości
9.40 Wilnoteka; magazyn
9.55 Jak to działa – odc. 138
10.30 Kopciuszek – odc. 45
10.55 Domisie – Dzień Dziecka
11.20 Krótka historia – (270)
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (107)
11.55 Naszaarmia.pl
12.20 Podróże z historią – odc. 32
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1606
13.25 Magazyn z Wysp
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.45 Komisja morderstw –  10/12
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii; rozmowa
16.20 Halo Polonia
17.05 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.40 Warto rozmawiać
18.45 Kopciuszek – odc. 45
19.10 Polska z Miodkiem – (107)
19.20 Domisie – Dzień Dziecka
19.45 Dobranocka – Kulfo
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Komisja morderstw; 10/12
21.30 Krótka historia – (270)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1606
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia
23.35 Magazyn z Wysp – /7/
23.50 Zapiski Łazęgi
23.55 Przepis dnia – /164/
0.00 Zakończenie dnia
PIĄTEK 02.06.2017
0.05 Nad rozlewiskiem… – odc. 3/13
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.30 Domisie – Mądralińscy
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.40 Halo Polonia
6.25 Krótka historia – (270)
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Na sygnale – odc. 136
7.25 M jak miłość – odc. 1296
8.25 Akwarium, czyli samotność
9.25 Wiadomości
9.40 Warto rozmawiać; program
10.45 Baw się słowami – /23/
10.55 Domisie – Mądralińscy
11.20 Krótka historia – (271)
11.30 Teleexpress
11.50 Racja stanu – (71)
12.25 Było, nie minęło
12.55 Na sygnale – odc. 136
13.25 Wolny Ekran – (54); magazyn
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 670
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii; rozmowa
16.20 Halo Polonia
17.15 Jest okazja – (6)
18.20 Racja stanu – (71)
18.50 Turystyczna jazda – Tajlandia
19.10 Domisie – Mądralińscy
19.40 Dobranocka – Dobromir
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Na dobre i na złe – odc. 670
21.40 Na sygnale – odc. 136
22.05 Krótka historia – (271)
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia
23.35 Przepis dnia – /178/
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 03.06.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1603
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1604
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1605
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1606
1.30 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda
4.45 Polonia 24
5.10 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.20 Halo Polonia
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 207 – Dębowa Górka (Ojciec Mateusz XVI odc. 8) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.05 Na dobre i na złe – odc. 670 – Punkt zwrotny
8.05 O! Polskie Przeboje; program muzyczny
9.00 Okrasa łamie przepisy – Trzy mięsa na grilla; magazyn kulinarny
9.30 Księga Przestrzeni – Fundamenty zdrowia i relaksu
10.00 Kulturalni PL – (354); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (352)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1297
12.55 Przyjaciel do zadań specjalnych – /9/; reality show
13.40 Dobranocka – Miś Fantazy – Kraina Zielonych Pagórków, odc. 10 –  AD; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Rozmowa z kard. K. Nyczem z okazji Dnia Dziękczynienia
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Noce i dnie – odc. 2/12 – Piotruś i Teresa
15.55 Przystań –  txt. str. 777  77′; film TVP kraj prod.Polska (1997); reż.:Jan Hryniak; wyk.:Maja Ostaszewska, Rafał Królikowski, Jan Machulski, Edyta Olszówka, Artur Żmijewski, Tomasz Popławski, Marek Perepeczko, Karol Strasburger, Teresa Lipowska
17.20 O! Polskie Przeboje; program muzyczny
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (352)
18.50 M jak miłość – odc. 1297
19.45 Dobranocka za oceanem – Miś Fantazy – Kraina Zielonych Pagórków, odc. 10 –  AD; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Rozmowa z kard. K. Nyczem z okazji Dnia Dziękczynienia
20.35 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Noce i dnie – odc. 2/12 – Piotruś i Teresa
21.50 Przystań –  txt. str. 777  77′; film TVP kraj prod.Polska (1997); reż.:Jan Hryniak; wyk.:Maja Ostaszewska, Rafał Królikowski, Jan Machulski, Edyta Olszówka, Artur Żmijewski, Tomasz Popławski, Marek Perepeczko, Karol Strasburger, Teresa Lipowska
23.15 Przyjaciel do zadań specjalnych – /9/; reality show
23.55 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 04.06.2017
23.55 Kino retro – Córka generała Pankratowa  81′; dramat kraj prod.Polska (1934); reż.:Mieczysław Znamierowski; wyk.:Kazimierz Junosza – Stępowski, Nora Ney, Stanisław Grolicki, Aleksander Żabczyński, Jerzy Leszczyński, Franciszek Brodniewicz, Mieczysław Cybulski, Maria Bogda, Zofia Lindorfówna, Zbigniew Ziembiński
1.30 Saga rodów – Ród Zbierzchowskich
2.10 Tamara  20′ kraj prod.Polska (2015)
2.35 Magazyn z Wysp – /7/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2017)
2.55 Wolny Ekran – (55); magazyn
3.10 Polska z Miodkiem – (108) Podhale, Podlasie; felieton
3.20 Ziarno – O miłości przyjaciół i nieprzyjaciół; magazyn
3.50 Baw się słowami – /24/; magazyn
4.00 Baw się słowami – /25/; magazyn
4.15 Petersburski Music Show – odc. 61; program muzyczny
4.50 Tajemnica Sagali – odc. 13/14 – Labirynt snów (Tajemnica Sagali) –  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996)
5.20 Tajemnica Sagali – odc. 14/14 – Wszystkie części mocy (Tajemnica Sagali) –  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996)
6.00 Transmisja Mszy Świętej, Transmisja
8.00 Idź i kochaj – Lednica 2017
8.40 Kino retro – Córka generała Pankratowa  81′; dramat kraj prod.Polska (1934); reż.:Mieczysław Znamierowski; wyk.:Kazimierz Junosza – Stępowski, Nora Ney, Stanisław Grolicki, Aleksander Żabczyński, Jerzy Leszczyński, Franciszek Brodniewicz, Mieczysław Cybulski, Maria Bogda, Zofia Lindorfówna, Zbigniew Ziembiński
10.05 Turystyczna jazda; Magazyn podróżniczy prezentujący ciekawe miejsca i wydarzenia turystyczne w Polsce oraz innych krajach.
10.30 Rodzinka.pl – odc. 127 „Kryzys” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.00 Rodzinka.pl – odc. 128 „Używki są dla mądrych” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.25 Polska z Miodkiem – (108) Podhale, Podlasie; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1298
12.50 Oczy w oczy – (52)
13.25 Baw się słowami – /24/; magazyn
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 8 – Dwanaście miesięcy –  txt. str. 777; film animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmy – odc. 1/13 – Czar Pragi –  txt. str. 777  45′; serial TVP kraj prod.Polska (2005); reż.:Jan Kidawa – Błoński; wyk.:Katarzyna Figura, Maria Seweryn, Magdalena Różczka, Piotr Siwkiewicz, Sebastian Kutz, Małgorzata Lewińska, Tomasz Kot, Agnieszka Roszkowska, Tomasz Sapryk
15.40 O! Polskie Przeboje; program muzyczny
16.30 STUDIO przed filmem
16.40 Nocna zmiana  61′; film dokumentalny kraj prod.Polska (1994); reż.:Jacek Kurski, Michał Balcerzak
17.45 STUDIO po filmie
18.10 Rodzinka.pl – tajemnice filmowego planu
18.30 M jak miłość – odc. 1298
19.20 Baw się słowami – /24/; magazyn
19.30 Baw się słowami – /25/; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 8 – Dwanaście miesięcy –  txt. str. 777; film animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Wiedźmy – odc. 1/13 – Czar Pragi –  txt. str. 777  45′; serial TVP kraj prod.Polska (2005); reż.:Jan Kidawa – Błoński; wyk.:Katarzyna Figura, Maria Seweryn, Magdalena Różczka, Piotr Siwkiewicz, Sebastian Kutz, Małgorzata Lewińska, Tomasz Kot, Agnieszka Roszkowska, Tomasz Sapryk
21.40 Oczy w oczy – (52)
22.20 STUDIO przed filmem
22.25 Nocna zmiana  61′; film dokumentalny kraj prod.Polska (1994); reż.:Jacek Kurski, Michał Balcerzak
23.30 STUDIO po filmie
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.