26.01.2018 – 01.02.2018

PIĄTEK 26.01.2018
0.05 O mnie się nie martw – odc. 12/13
0.55 Wilnoteka; magazyn
1.10 Turystyczna Jazda – odc. 71 Tajlandia – Koh Samui; W tym tygodniu kontynuujemy naszą podróż po Tajlandii. Tym razem jesteśmy na wyspie Koh Samui – położonej na południu kraju w Zatoce Tajlandzkiej. Dowiemy się dlaczego to miejsce nazywane jest kokosową wyspą oraz poznamy przepis na jedną z tradycyjnych tajskich potraw.
1.25 Domisie – odc. 382
1.50 Przepis dnia – /288/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (382); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 157
7.25 M jak miłość – odc. 1335
8.20 Komisarz Alex – odc. 110
9.15 Warto rozmawiać
10.20 Wiadomości
10.35 Portrety niepodległości – /8/
10.45 Baw się słowami – s. II (70)
10.55 Domisie – odc. 382
11.20 Krótka historia – (383); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Kwartet – magazyn regionów
12.55 Na sygnale – odc. 157
13.25 Wolny Ekran – (77); magazyn
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 690
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (207)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 „Tak Jest” – piosenki Brela
18.10 Herbatka z kabaretem – (5)
18.50 Magazyn z Ameryki – /24/
19.15 Domisie – odc. 382
19.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 690
21.40 Na sygnale – odc. 157
22.05 Krótka historia – (383); felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Herbatka z kabaretem – (7)
0.00 Portrety niepodległości – /8/
SOBOTA 27.01.2018
0.10 Barwy szczęścia – odc. 1739
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1740
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1741
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1742
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 175
7.15 Na dobre i na złe – odc. 690
8.10 Magia serc – recital Z. Sośnickiej
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 Zakochaj się w Polsce – odc. 53
10.00 Kulturalni PL – (388); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1336
12.50 Sylwester Marzeń z Dwójką
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 1920. Wojna i miłość
15.40 Wielki Test z Historii
17.10 Night of the Proms – (3); koncert
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1336
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 1920. Wojna i miłość – 8/13
21.35 Wielki Test z Historii
23.05 Sylwester Marzeń z Dwójką
NIEDZIELA 28.01.2018
23.55 Dom – odc. 17/25
1.40 Wolny Ekran – (78); magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
3.25 Magazyn z Wysp – /24/
3.50 Teleranek – odc. 43 Cukiernictwo
4.20 Ziarno – Posługiwacze
4.50 Baw się słowami – s. II (71)
5.05 Baw się słowami – s. II (72)
5.20 Słoneczna włócznia – odc. 7
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. Piotra i Pawła w Sycowie, Transmisja
8.20 Turystyczna Jazda – odc. 71 Tajlandia – Koh Samui; W tym tygodniu kontynuujemy naszą podróż po Tajlandii. Tym razem jesteśmy na wyspie Koh Samui – położonej na południu kraju w Zatoce Tajlandzkiej. Dowiemy się dlaczego to miejsce nazywane jest kokosową wyspą oraz poznamy przepis na jedną z tradycyjnych tajskich potraw.
8.40 Dom – odc. 17/25
10.10 Gwiazda dziwnie jaskrawa
10.30 Rodzinka.pl – odc. 193
11.00 Rodzinka.pl – odc. 194
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1337
12.50 Oczy w oczy – (62)
13.25 Baw się słowami – s. II (71)
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 8
15.40 Polana pośród brzeziny; dramat kraj prod. Francja, Niemcy, Polska (2003); reż.:Marceline Loridan-Ivens; wyk.:August Diehl, Zbigniew Zamachowski, Anouk Aimee
17.20 Natalia Kukulska & Atom String
24:00 Zakochaj się w Polsce – odc. 53
18.30 M jak miłość – odc. 1337
19.20 Baw się słowami – s. II (71)
19.30 Baw się słowami – s. II (72)
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 8
21.35 Oczy w oczy – (62)
22.15 Polana pośród brzeziny; dramat kraj prod.Francja, Niemcy, Polska (2003)
23.45 Scena alternatywna
PONIEDZIAŁEK 29.01.2018
0.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 53
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Borówka skrzat wyrusza w świat
1.25 Supełkowe ABC – odc. 70
1.50 Przepis dnia – /289/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (383) Krzyżacy
5.10 Kulturalni PL – (388); magazyn
6.05 Racja stanu – (97)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1743
7.25 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 8
8.20 Oczy w oczy – (62)
8.50 To było przeznaczenie
9.25 Turystyczna Jazda – odc. 65 Nowy Żmigród i Chyrowa; Ponowna wizyta w Beskidzie Niskim na tereny historycznej Żmigrodczyzny na Podkarpaciu. Odwiedzimy jedno z najstarszych miejsc kultu religijnego w naszym kraju. Dowiemy się, gdzie znajduje się jeden z najszerszych stoków narciarskich w Polsce!
9.45 Wiadomości
9.55 Wszystko przed nami – odc. 3
10.25 Ukryte skarby – Sieja
10.55 Supełkowe ABC – odc. 70
11.20 Krótka historia – (384)
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… Anną Polony
12.40 Pod Tatrami – magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1743
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 O mnie się nie martw – odc. 9/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (208)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Zdzisław Najder
18.15 Ukryte skarby – Sieja
18.45 Wszystko przed nami – odc. 3
19.15 Supełkowe ABC – odc. 70
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – odc. 9/13
21.30 Krótka historia – (384)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1743
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (208)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn z Ameryki – magazyn
23.50 Wolny Ekran – (78); magazyn
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 30.01.2018
0.05 Night of the Proms – (3); koncert
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.50 Przepis dnia – /290/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (384)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (208)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1744
7.25 1920. Wojna i miłość – odc. 8/13
8.20 Zdzisław
9.25 Pozdrowienia z Uzdrowiska
9.45 Wiadomości
9.55 Wszystko przed nami – odc. 4
10.25 Sonda 2 – (70)
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś 11.10 Moliki książkowe – Autowypot
11.20 Krótka historia – (385) Turul
11.30 Teleexpress
11.55 Szlakiem Kolberga
12.25 Naszaarmia.pl – odc. 299
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1744
13.25 ZUS bez granic – /10/; magazyn
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 176
15.35 Portrety niepodległości
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (209)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 To było przeznaczenie
17.40 Ktokolwiek widział…
18.15 Sonda 2 – (70)
18.45 Wszystko przed nami – odc. 4
19.15 Margolcia i Miś zapraszają dziś
19.30 Moliki książkowe – Autowypot
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 176
21.30 Krótka historia – (385) Turul
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1744
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (209)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 ZUS bez granic – /10/; magazyn
23.50 Pozdrowienia z Uzdrowiska
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 31.01.2018
0.05 O mnie się nie martw – s. V 13/13
1.00 20 – lecie Redakcji Ekumenicznej
1.25 Petersburski Music Show
1.50 Przepis dnia – /291/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (385) Turul
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (209)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1745
7.25 O mnie się nie martw – s. VI . 9/13
8.20 Idealne miasto Auschwitz
9.20 Portrety niepodległości – /9/
9.25 Dziedzictwo regionów – Drzewica
9.45 Wiadomości
9.55 Wszystko przed nami – odc. 5
10.25 Astronarium – (51) – magazyn
10.55 Petersburski Music Show – 53
11.20 Krótka historia – (386) Dynastia Jagiellonów; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Nasz Wschód – 5; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1745
13.20 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Wyprawa Gąbki
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Głęboka woda – sezon II 6/12
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (210)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Idealne miasto Auschwitz; film dokumentalny; reż.:Grażyna Czermińska, Bogdan Czermiński
18.15 Nasz Wschód – 5; magazyn
18.45 Wszystko przed nami – odc. 5
19.15 Petersburski Music Show – 53
19.45 Dobranocka – Wyprawa Gąbki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Głęboka woda – sezon II 6/12
21.30 Krótka historia – (386)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1745
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (210)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn śledczy Anity Gargas
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 01.02.2018
0.05 Blondynka – odc. 1/13
1.00 Nasz Wschód – 5; magazyn
1.30 Las Story – odc. 15
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (386)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (210)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1746
7.25 M jak miłość – odc. 1336
8.20 Głęboka woda – sezon II 6/12
9.10 Pod Tatrami; magazyn
9.25 Wilnoteka; magazyn
9.45 Wiadomości
9.55 Wszystko przed nami – odc. 6
10.25 Jak to działa – odc. 135
10.55 Las Story – odc. 15
11.20 Krótka historia – (387)
11.30 Teleexpress
11.55 Było, nie minęło
12.25 Racja stanu – (98)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1746
13.25 Reportaż
13.45 Dobranocka – Straszny film
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Komisarz Alex – odc. 111
15.35 Portrety niepodległości
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (211)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.40 Warto rozmawiać; program publicystyczny
18.45 Wszystko przed nami – odc. 6
19.15 Las Story – odc. 15
19.45 Dobranocka – Straszny film
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 111
21.30 Krótka historia – (387) Bitwa pod Verdun; felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1746
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Racja stanu – (98)
0.00 Zakończenie dnia

PIĄTEK 02.02.2018
0.05 Blondynka – odc. 2/13* – Witajcie, Majaki – txt. str. 777; serial TVP
0.55 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa
1.10 Turystyczna Jazda – odc. 65 Nowy Żmigród i Chyrowa; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12; Ponowna wizyta w Beskidzie Niskim na tereny historycznej Żmigrodczyzny na Podkarpaciu. Odwiedzimy jedno z najstarszych miejsc kultu religijnego w naszym kraju. Dowiemy się, gdzie znajduje się jeden z najszerszych stoków narciarskich w Polsce!
1.25 Domisie – odc. 383 Gdzie to się schowało?; program dla dzieci
1.50 Przepis dnia – /292/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (387) Bitwa pod Verdun; felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Na sygnale – odc. 158 „W pułapce” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1337 – txt. str. 777; serial TVP
8.20 Komisarz Alex – odc. 111 (seria IX odc. 7) – Przyjaciel na śmierć i życie – txt. str. 777; serial kryminalny TVP
9.15 Warto rozmawiać; program publicystyczny
10.20 Wiadomości
10.35 Portrety niepodległości – /10/ Maria Wittekówna (1899 – 1997); felieton
10.45 Baw się słowami – s. II (72); magazyn
10.55 Domisie – odc. 383 Gdzie to się schowało?; program dla dzieci
11.20 Krótka historia – (388) Zakon Krzyżacki; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Czekolada na ostro i słono – txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.25 Kronika regionu – Zaolzie; program publicystyczny
12.55 Na sygnale – odc. 158 „W pułapce” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (78); magazyn
13.45 Dobranocka – Maurycy i Hawranek – odc. 1 – Wszystko skreślam
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 691 Powiedz prawdę – txt. str. 777; serial TVP
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (212); rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Bo we mnie jest seks – piosenki Kaliny Jędrusik (27. Przegląd Piosenki Aktorskiej – Wrocław 2006); koncert
18.05 Herbatka z kabaretem – (12); program rozrywkowy
18.50 Reportaż
19.15 Domisie – odc. 383 Gdzie to się schowało?; program dla dzieci
19.45 Dobranocka za oceanem – Maurycy i Hawranek – odc. 1 – Wszystko skreślam
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 691 Powiedz prawdę – txt. str. 777; serial TVP
21.40 Na sygnale – odc. 158 „W pułapce” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.05 Krótka historia – (388) Zakon Krzyżacki; felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 scena alternatywna – Bester Quartet
0.00 Portrety niepodległości – /10/ Maria Wittekówna (1899 – 1997); felieton
0.10 Zakończenie dnia

SOBOTA 03.02.2018
0.10 Barwy szczęścia – odc. 1743
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1744
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1745
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1746
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 176 – Świadek oskarżenia (Ojciec Mateusz XIV odc. 3) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.15 Na dobre i na złe – odc. 691 Powiedz prawdę – txt. str. 777; serial TVP
8.10 Dżem – Bydgoszcz ’93; koncert
9.00 Okrasa łamie przepisy – Świeże mazurskie ryby – txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.30 Zakochaj się w Polsce – odc. 54 Przełom Dunajca
10.00 Kulturalni PL – (389); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (376)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1338 – txt. str. 777; serial TVP
12.50 41. Studencki Festiwal Piosenki „Ósmy grzech” – pieśni Włodzimierza Wysockiego; koncert
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Zaginiony Treflik, odc. 20
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 1920. Wojna i miłość – odc. 9/13* – Do broni – txt. str. 777; serial TVP
15.40 Wielki Test o Polskich Serialach
17.15 Pod dachami Paryża. Wieczór piosenki francuskiej cz. 1; koncert
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (376)
18.50 M jak miłość – odc. 1338 – txt. str. 777; serial TVP
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Zaginiony Treflik, odc. 20
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 1920. Wojna i miłość – odc. 9/13* – Do broni – txt. str. 777; serial TVP
21.35 Wielki Test o Polskich Serialach
23.10 41. Studencki Festiwal Piosenki „Ósmy grzech” – pieśni Włodzimierza Wysockiego; koncert
23.55 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 04.02.2018
23.55 Dom – odc. 18/25 – Trzecie kłamstwo – txt. str. 777; serial TVP
1.25 Notacje – Krzysztof Globisz. Znaleźć odrobinę dobra; cykl dokumentalny
1.40 Wolny Ekran – (79); magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
3.25 ZUS bez granic – /10/; magazyn
3.50 Teleranek – odc. 53 Japonia – Kraj Kwitnącej Wiśni
4.20 Ziarno – Święty od młodzieży; magazyn
4.50 Baw się słowami – Mój dzień s. II; magazyn
5.00 Baw się słowami – Skąd pochodzisz? s. II; magazyn
5.20 Słoneczna włócznia – odc. 8 – Obcy na planecie Terra – txt. str. 777; serial TVP
5.55 Prawdziwie spadła z nieba
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Trójcy Świętej w Janowie Podlaskim; STEREO, 10.9, Transmisja
8.20 Turystyczna Jazda – odc. 65 Nowy Żmigród i Chyrowa; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12; Ponowna wizyta w Beskidzie Niskim na tereny historycznej Żmigrodczyzny na Podkarpaciu. Odwiedzimy jedno z najstarszych miejsc kultu religijnego w naszym kraju. Dowiemy się, gdzie znajduje się jeden z najszerszych stoków narciarskich w Polsce!
8.40 Dom – odc. 18/25 – Trzecie kłamstwo – txt. str. 777; serial TVP
10.10 Dom – tak powstawał serial
10.30 Rodzinka.pl – odc. 195 „Zakaz palenia” sezon 9 – txt. str. 777 AD
11.00 Rodzinka.pl – odc. 196 „Przypadkowe pary” sezon 10 – txt. str. 777 AD
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1339 – txt. str. 777; serial TVP
12.50 Oczy w oczy – (63) Jerzy Engel
13.25 Baw się słowami – Mój dzień s. II; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Rybka, odc. 15
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Muminek i mały duch; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 9* „Terroryzm muzyczny”
15.40 Księstwo 119′; film obyczajowy kraj prod.Polska (2011); reż.:Andrzej Barański; wyk.:Rafał Zawierucha, Mateusz Zając, Michał Anioł, Aldona Jankowska, Jan Wojtyński, Henryk Gołębiewski, Dorota Piasecka
17.45 Muzeum Polskiej Piosenki – /96/ – „Piosenka jest dobra na wszystko” – Kabaret Starszych Panów
24:00 Zakochaj się w Polsce – odc. 54 Przełom Dunajca
18.30 M jak miłość – odc. 1339 – txt. str. 777; serial TVP
19.20 Baw się słowami – Mój dzień s. II; magazyn
19.30 Baw się słowami – Skąd pochodzisz? s. II; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Rybka, odc. 15
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 9* „Terroryzm muzyczny”
21.35 Oczy w oczy – (63) Jerzy Engel
22.15 Księstwo 119′; film obyczajowy kraj prod.Polska (2011); reż.:Andrzej Barański; wyk.:Rafał Zawierucha, Mateusz Zając, Michał Anioł, Aldona Jankowska, Jan Wojtyński, Henryk Gołębiewski, Dorota Piasecka
0.15 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.