25.08.2017 – 31.08.2017

PIĄTEK 25.08.2017
0.05 O mnie się nie martw – odc. 1
0.55 Było, nie minęło
1.30 Domisie – odc. 360
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Powstanie Warszawskie
4.55 Krótka historia – (222)
5.05 Polonia 24
5.25 Halo Polonia
6.05 Szlakiem Kolberga
6.35 Wiadomości
6.50 Pokój 107 – odc. 11/13
7.25 Siostry – odc. 7/13
8.20 Komisarz Alex – odc. 101
9.10 Pod Tatrami
9.25 Wiadomości
9.40 Festiwal Piosenki Polskiej i Czeskiej
10.35 Powstanie Warszawskie
10.45 Baw się słowami – /25/
10.55 Domisie – odc. 360
11.20 Krótka historia – (224)
11.30 Teleexpress
11.55 Polski grill – /7/
12.25 Było, nie minęło
12.55 Pokój 107 – odc. 11/13 – Wizyta
13.25 Flesz historii – odc. 352
13.45 Dobranocka – Bajki zza okna
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmin – odc. 11/13
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia
16.50 Wieczór Mistrzów
17.50 Dzika Polska
18.20 Polski grill – /7/
18.50 Magazyn z Wysp – /13/
19.10 Domisie – odc. 360
19.40 Dobranocka – Bajki zza okna
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Wiedźmin – odc. 11/13
21.30 Powstanie Warszawskie
21.40 Pokój 107 – odc. 11/13 – Wizyta
22.10 Krótka historia – (224)
22.15 Polonia 24
22.30 Halo Polonia
23.10 Dzika Polska
23.35 Przepis dnia – /213/
23.40 Zakończenie dnia
SOBOTA 26.08.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1651
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1652
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1653
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1654
1.30 Pytanie na śniadanie
4.40 Powstanie Warszawskie
4.50 Polonia 24
5.10 Halo Polonia
5.45 Z Andrusem po Galicji
6.15 Ojciec Mateusz – odc. 166
7.10 Wiedźmin – odc. 11/13
8.05 Kabaretowe Hity – 2013 roku (8)
8.50 Okrasa łamie przepisy
9.20 Tajemnice gór; film dok.
10.00 Kulturalni PL – (366)
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 Siostry – odc. 8/13
12.50 Ranczo – kobiety górą
13.40 Dobranocka – Marceli Szpak
13.45 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
15.00 JASNA GÓRA – POLSKA KANA
17.10 Urodzony po raz trzeci – film
18.50 Siostry – odc. 8/13 –
19.45 Dobranocka – Marceli Szpak
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Słodkie oczy – film TVP
21.50 Urodzony po raz trzeci – film
23.25 Powstanie Warszawskie
23.40 program rozrywkowy
0.10 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 27.08.2017
0.15 Królowa Bona – odc. 10
1.20 Saga rodów – Ród Ładyszów
1.45 Dary cioci Unrry
2.20 Magazyn z Wysp – /13/
2.40 Polska z Miodkiem – (122)
2.45 Baśnie i bajki polskie – odc. 9
3.00 Teleranek – odc. 37
3.25 Ziarno – Prezenty od Pana Boga
3.55 Baw się słowami – /26/ Tydzień
4.10 Baw się słowami – /28/
4.25 Magiczne drzewo – odc. 3
4.55 Magiczne drzewo – odc. 4 – Berło
5.25 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Turystyczna Jazda
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.40 Królowa Bona – odc. 10
9.45 Herbatka z kabaretem
10.20 Powstanie Warszawskie
10.30 Rodzinka.pl – odc. 151
11.00 Rodzinka.pl – odc. 152
11.25 Polska z Miodkiem – (122)
11.30 Teleexpress
11.55 Siostry – odc. 9/13
12.50 Oczy w oczy – (51)
13.25 Baw się słowami – /26/ Tydzień
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmy – odc. 13/13
15.40 Doskonałe popołudnie – film
17.20 Herbatka z kabaretem
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 6
18.30 Siostry – odc. 9/13
19.20 Baw się słowami – /26/ Tydzień
19.30 Baw się słowami – /28/
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Wiedźmy – odc. 13/13
21.35 Oczy w oczy – (51)
22.10 Doskonałe popołudnie – film
23.40 Powstanie Warszawskie
23.50 Halo Polonia – muzycznie…. – /3/
0.10 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 28.08.2017
0.15 Polski grill – /7/; magazyn
0.40 Polska z Miodkiem – (34)
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.15 Moliki książkowe – odc. 18
1.30 SUPEŁKOWE ABC – odc. 50
2.00 Pytanie na śniadanie
4.40 Panorama
4.50 Powstanie Warszawskie
5.00 Krótka historia – (224)
5.10 Kulturalni PL – (366); magazyn
6.05 Racja stanu – (73)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1655
7.25 Wiedźmy – odc. 13/13
8.20 Oczy w oczy – (51)
8.50 Ucieczka i powrót do miasta
9.10 Powstanie Warszawskie
9.25 Wiadomości
9.40 Turystyczna Jazda – odc. 69
9.55 Baron24 – odc. 23 „Gry i zabawy”
10.30 Wakacje z duchami – odc. 3/7
11.00 Mój zwierzyniec – odc. 11
11.10 Podwodne ABC – Odc. 19
11.20 Krótka historia – (277); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z Jerzym Bończakiem
12.40 Pod Tatrami – Festiwal literacki
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1655
13.25 Nad Niemnem
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Przeprowadzki – odc. 10
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (109)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Pamięć domu
18.15 Baron24 – odc. 23
18.45 Wakacje z duchami – odc. 3/7
19.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 50
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Przeprowadzki – odc. 10
21.30 Powstanie Warszawskie
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1655
22.05 Krótka historia – (277); felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (109)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 A kapela gra do końca…
23.55 Muzeum Polskiej Piosenki – /74/
WTOREK 29.08.2017
0.05 Kabaretowe Hity – 2013 roku (8)
0.55 Pożyteczni.pl; magazyn
1.30 W Krainie Baśni – odc. 12
1.50 Notatnik przyrodniczy
2.00 Pytanie na śniadanie
4.40 Panorama
4.50 Powstanie Warszawskie
5.00 Krótka historia – (277); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (109)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1656
7.25 Słodkie oczy – film TVP
8.25 Pamięć domu
9.25 Wiadomości
9.40 Następna stacja – Lwówek Śląski
9.55 Baron24 – odc. 24
10.30 Wakacje z duchami – odc. 4/7
11.00 Moliki książkowe – odc. 18
11.10 Notatnik przyrodniczy
11.20 Krótka historia – (278); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Chuligan Literacki; magazyn
12.25 Naszaarmia.pl – odc. 279
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1656
13.25 Karpaty – góry kultury; reportaż
13.45 Dobranocka – Lis Leon
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 167
15.35 Przepis dnia – /210/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (110)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Ucieczka i powrót do miasta
17.25 Powstanie Warszawskie
17.40 Opole 2016 na bis /5/; koncert
18.15 Baron24 – odc. 24
18.45 Wakacje z duchami – odc. 4/7
19.15 W Krainie Baśni – odc. 12
19.45 Dobranocka – Lis Leon
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Ojciec Mateusz – odc. 167
21.30 Powstanie Warszawskie
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1656
22.05 Krótka historia – (278); felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (110)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Karpaty – góry kultury; reportaż
23.50 Następna stacja
ŚRODA 30.08.2017
0.05 XXI Festiwal Romów
1.05 Serce na dłoni; reportaż
1.30 Petersburski Music Show
2.00 Pytanie na śniadanie
4.40 Panorama
5.00 Krótka historia – (278); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (110)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1657
7.25 Przeprowadzki – odc. 10
8.25 Ranczo – kobiety górą
9.15 Powstanie Warszawskie
9.25 Wiadomości
9.40 Flesz historii; cykl reportaży
9.55 Baron24 – odc. 25 „Szansa”
10.30 Wakacje z duchami – odc. 5/7
11.00 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.20 Krótka historia – (279); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Wojownicy czasu – Ułani księcia
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1657
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Czarny Błysk
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wenecja – ep. 1
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (111)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 XXI Festiwal Romów
18.10 Studio Wschód
18.40 Baron24 – odc. 25 „Szansa”
19.10 Wakacje z duchami – odc. 5/7
19.45 Dobranocka – Czarny Błysk
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Wenecja – ep. 1
21.30 Powstanie Warszawskie
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1657
22.05 Krótka historia – (279); felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (111)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Wilnoteka; magazyn
23.50 Turystyczna Jazda – odc. 69
CZWARTEK 31.08.2017
0.05 O mnie się nie martw – odc. 2
1.00 Studio Wschód
1.35 Załoga Eko – odc. 17
2.00 Pytanie na śniadanie
4.40 Panorama
4.50 Powstanie Warszawskie
5.00 Krótka historia – (279); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (111)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1658
7.25 Siostry – odc. 8/13 – Miłość Filipy
8.20 Wenecja – ep. 1
9.10 Pod Tatrami – Festiwal literacki
9.25 Wiadomości
9.40 Wilnoteka; magazyn
9.55 Baron24 – odc. 26
10.30 Wakacje z duchami – odc. 6/7
11.00 Borówka skrzat wyrusza w świat
11.20 Krótka historia – (280); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Podróże z historią – odc. 31
12.25 Racja stanu – (74)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1658
13.25 Śladami Podlasian – Floryda
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Komisarz Alex – odc. 102
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.40 Warto rozmawiać
18.40 Baron24 – odc. 26
19.10 Wakacje z duchami
19.45 Dobranocka – Kulfon
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Komisarz Alex – odc. 102
21.30 Powstanie Warszawskie
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1658
22.05 Krótka historia – (280)
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (112)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Racja stanu – (74)

PIĄTEK 01.09.2017
0.05 O mnie się nie martw – odc. 3
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas – /40/; magazyn
1.25 Domisie – Nie i już, czyli Domisiowe uparciuchy; program dla dzieci
1.50 Krótka historia – (280); felieton
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz
5.00 Panorama
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (112); rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Pokój 107 – odc. 12/13 – Nokaut
7.25 Siostry – odc. 9/13 – Paweł i Gaweł
8.20 Komisarz Alex – odc. 102 (seria VIII, odc. 11) – Feralna impreza; serial kryminalny TVP
9.10 Powstanie Warszawskie dzień po dniu – odc. 32; felieton
9.25 Wiadomości
9.40 Warto rozmawiać; program publicystyczny
10.45 Baw się słowami – /28/ Owoce; magazyn
10.55 Wakacje z duchami – odc. 7/7 – Strachy na lachy
11.20 Krótka historia – (281); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Polski grill – /8/; magazyn
12.25 Kronika regionu – Zaolzie; program publicystyczny
12.55 Pokój 107 – odc. 12/13 – Nokaut
13.25 Żołnierze fuehrera podbijają Polskę; film dokumentalny; reż.:Jerzy Redlich
13.45 Dobranocka – Bajki zza okna – Historia o kolczakach; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmin – odc. 12/13* – Falwick; serial fantastyczno-przygodowy
15.35 Przepis dnia – /200/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (113); rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Festiwal Zaczarowanej Piosenki – Koncert Finałowy – Dorośli
18.15 Polski grill – /8/; magazyn
18.50 Śladami Podlasian – Floryda
19.10 Wakacje z duchami – odc. 7/7 – Strachy na lachy
19.45 Dobranocka za oceanem – Bajki zza okna – Historia o kolczakach; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Wiedźmin – odc. 12/13* – Falwick; serial fantastyczno-przygodowy
21.30 Powstanie Warszawskie dzień po dniu – odc. 32; felieton
21.40 Pokój 107 – odc. 12/13 – Nokaut
22.05 Krótka historia – (281); felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (113); rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Przepis dnia – /200/; magazyn

SOBOTA 02.09.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1655
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1656
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1657
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1658
1.30 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda Flesz
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii – (113); rozmowa
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 167 – Diabelski śmiech (Ojciec Mateusz XIII odc. 7) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.15 Wiedźmin – odc. 12/13* – Falwick; serial fantastyczno-przygodowy
8.05 Powstanie Warszawskie dzień po dniu – odc. 33; felieton
8.15 Już nie zapomnisz mnie – Carpathia 2017
9.00 Okrasa łamie przepisy – Kuchnia wiślańsko cieszyńska; magazyn kulinarny
9.30 Zakochaj się w Polsce – odc. 37 Wałcz; magazyn
10.00 Kulturalni PL – (367); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (354)
11.30 Teleexpress
11.55 Siostry – odc. 10/13 – Szaleństwo dziadka
12.45 program rozrywkowy
13.45 Dobranocka – Marceli Szpak dziwi się światu – Dzielna mysz Felicja; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – O konewce i futrzaku; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wojenne dziewczyny – odc. 1 43′; serial TVP; reż.:Michał Rogalski; wyk.:Vanessa Aleksander, Marta Mazurek, Aleksandra Pisula, Michał Czernecki, Danuta Stenka
15.40 Wielki Test o Jasnej Górze
17.10 program rozrywkowy
24:00 Nasze Beskidy – STOŻEK; magazyn turystyczny
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (354)
18.50 Siostry – odc. 10/13 – Szaleństwo dziadka
19.40 Dobranocka za oceanem – Marceli Szpak dziwi się światu – Dzielna mysz Felicja; serial animowany
19.45 Dobranocka za oceanem – Cała Polska Czyta dzieciom – O konewce i futrzaku; widowisko kameralne
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Wojenne dziewczyny – odc. 1 43′; serial TVP; reż.:Michał Rogalski; wyk.:Vanessa Aleksander, Marta Mazurek, Aleksandra Pisula, Michał Czernecki, Danuta Stenka
21.25 Powstanie Warszawskie dzień po dniu – odc. 33; felieton
21.40 Wielki Test o Jasnej Górze
23.00 program rozrywkowy

NIEDZIELA 03.09.2017
23.55 Królowa Bona – odc. 11
0.50 program rozrywkowy
1.50 Saga rodów; magazyn
2.15 Ucieczka i powrót do miasta dzieciństwa; reportaż
2.30 A kapela gra do końca…; reportaż
2.55 Wolny Ekran – (57); magazyn
3.15 Teleranek – odc. 38; magazyn
3.50 Ziarno – Matka Boża Gietrzwałdzka; magazyn
4.25 Baw się słowami – /29/ Warzywa; magazyn
4.35 Baw się słowami – /30/ Polskie przysmaki; magazyn
4.50 Powstanie Warszawskie dzień po dniu – odc. 34; felieton
5.00 Święto Dziękczynienia za Plony – Jasna Góra 2017; relacja
7.35 Magiczne drzewo – odc. 5 – Bracia – AD
8.05 Magiczne drzewo – odc. 6 – Połykacze książek
8.40 Królowa Bona – odc. 11
9.40 Turystyczna Jazda – odc. 69 Węgry: Nyiregyhaza
9.50 Za zasługi dla Polski i Polaków poza granicami kraju – recital Moniki Borzym; koncert
10.30 Rodzinka.pl – odc. 153 „Edukacja seksualna” sezon 6
11.00 Rodzinka.pl – odc. 154 „Wiosno wrócisz?” sezon 6 – AD
11.30 Teleexpress
11.55 Siostry – odc. 11/13 – Dowód na istnienie
12.50 Oczy w oczy – (54)
13.25 Baw się słowami – /29/ Warzywa; magazyn
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 21 – Bursztynowa korona; film animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – O rudym krabiku; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 53* (seria V, odc. 1) – Albo ja, albo on 44′; serial TVP; reż.:Mirosław Gronowski; wyk.:Krzysztof Gosztyła, Izabela Dąbrowska, Witold Dębicki, Andrzej Grabowski, Olaf Lubaszenko, Olga Sumska, Magdalena Szejbal, Krzysztof Kiersznowski, Natalia Rybicka, Grzegorz Małecki
15.40 Jutro idziemy do kina – AD 100′; film fabularny kraj prod.Polska (2007); reż.:Michał Kwieciński; wyk.:Mateusz Damięcki, Antoni Pawlicki, Jakub Wesolowski, Anna Gzyra, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski, Krzysztof Stelmaszyk
17.25 Powstanie Warszawskie dzień po dniu – odc. 34; felieton
17.35 Gwiazdy opolskich kabaretonów – Marcin Daniec
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 37 Wałcz; magazyn
18.30 Siostry – odc. 11/13 – Dowód na istnienie
19.20 Baw się słowami – /29/ Warzywa; magazyn
19.30 Baw się słowami – /30/ Polskie przysmaki; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 21 – Bursztynowa korona; film animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Blondynka – odc. 53* (seria V, odc. 1) – Albo ja, albo on 44′; serial TVP; reż.:Mirosław Gronowski; wyk.:Krzysztof Gosztyła, Izabela Dąbrowska, Witold Dębicki, Andrzej Grabowski, Olaf Lubaszenko, Olga Sumska, Magdalena Szejbal, Krzysztof Kiersznowski, Natalia Rybicka, Grzegorz Małecki
21.35 Oczy w oczy – (54)
22.10 Powstanie Warszawskie dzień po dniu – odc. 34; felieton
22.25 Jutro idziemy do kina – AD 100′; film fabularny kraj prod.Polska (2007); reż.:Michał Kwieciński; wyk.:Mateusz Damięcki, Antoni Pawlicki, Jakub Wesolowski, Anna Gzyra, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski, Krzysztof Stelmaszyk; Dla małoletnich od lat 12

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.