24.12.2015 – 31.12.2015

CZWARTEK 24.12.2015
0.05 Świat się kręci – /440/; widowisko
0.55 Szlakiem miejsc niezwykłych
1.05 Flesz historii – odc. 265
1.25 O krasnalach i Wigilii
2.00 Pytanie na śniadanie
4.20 Gdzie jesteś Święty Mikołaju?
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.40 Barwy szczęścia – odc. 1308
7.15 M jak miłość – odc. 1172
8.10 Egzamin z życia – odc. 51
9.05 Wilnoteka ; magazyn
9.25 Kolędy świata; koncert
10.20 Gwiazdka w Złotopolicach
11.20 Polonia w Komie – (894)
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem
11.55 Świąteczny Koncert w Pelplinie
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1308
13.30 Dobranocka – Wigilia w lesie
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Orędzie abp St. Gądeckiego
15.00 Kolędy w Pałacu Prezydenckim
15.50 Polonia w Komie – (895)
16.05 Polonia 24
16.30 Halo Polonia; magazyn
17.25 Polska z Miodkiem
17.30 Kolędy i pastorałki
17.55 Transmisja Mszy Świętej
19.30 Dobranocka – Wigilia w lesie
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Orędzie abp St. Gądeckiego
20.55 Kolędy w Pałacu Prezydenckim
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1308
22.10 Polonia w Komie – (895)
22.20 Polonia 24
22.45 Halo Polonia; magazyn
23.35 Kolędy i pastorałki śpiewa
0.00 Polska z Miodkiem
PIĄTEK 25.12.2015
0.05 Gwiazdy na gwiazdkę
1.05 Gwiazdka w Złotopolicach
2.15 Nieznana opowieść wigilijna
3.30 Kolędy z Zakopanego
4.30 Polonia 24
4.55 Halo Polonia; magazyn
5.55 Urbi et Orbi
6.30 Kolędy z Mazowszem; koncert
7.25 M jak miłość – odc. 1173
8.20 Gąssowski świątecznie; koncert
8.50 Nie tylko Gustlik; film dok.
9.50 U Pana Boga za piecem
11.30 Teleexpress
11.55 Gwiazdy na gwiazdkę
12.50 Święta z Kylie Minogue; koncert
13.20 Dobranocka – Kot Filemon
13.30 Dobranocka – Między śniegiem
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 611
15.50 Polonia w Komie – (896)
16.05 Polonia 24
16.30 Halo Polonia; magazyn
17.30 U Pana Boga za piecem
19.10 Z Bożego Narodzenia – kolędy
19.30 Dobranocka – Między
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 611
21.45 Gąssowski świątecznie; koncert
22.10 Polonia w Komie – (896)
22.20 Polonia 24
22.40 Halo Polonia; magazyn
SOBOTA 26.12.2015
23.35 Barwy szczęścia – odc. 1305
0.00 Barwy szczęścia – odc. 1306
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1307
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1308
1.30 Śledztwo w sprawie…
2.15 Rewia Gwiazd – Świąteczna
2.50 Panna z mokrą głową
4.35 Cała Polska śpiewa kolędy
5.30 Polonia 24
5.50 Halo Polonia; magazyn
6.45 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
7.10 Ojciec Mateusz – odc. 122
8.00 Na dobre i na złe – odc. 611
9.00 Zakopower kolęduje
10.00 Kulturalni PL – (277); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1174
12.50 Rewia Gwiazd – Świąteczna
13.25 Dobranocka – Poszukiwacze
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ratownicy – odc. 2/13
15.40 Pamiętaj o mnie
16.05 Miś –  txt. str. 777; komedia
18:00 Święta z Kylie Minogue; koncert
18.30 M jak miłość – odc. 1174
19.25 Dobranocka – Poszukiwacze
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Ratownicy – odc. 2/13
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert
21.55 Miś; komedia; 10.9
23.55 Słownik polsko@polski
NIEDZIELA 27.12.2015
0.25 Nie tylko Gustlik; film dok.
1.15 Kolędy z Mazowszem; koncert
1.35 Zamojski Festiwal Filmowy
2.40 Polska z Miodkiem – (37)
2.50 Z naturą na co dzień – odc. 3/6
3.20 Załoga Eko – Na tropie tajemnic
3.50 Ziarno – Święta po góralsku
4.20 Droga – odc. 3/6  12
5.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
6.55 Światowe Dni Młodzieży
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.25 Witaj mała gwiazdko
9.30 Sen o Warszawie
11.25 Polska z Miodkiem – (37)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1175
12.50 Racja stanu – (29)
13.25 Kolędy jazzowe
13.45 Dobranocka – Król Maciuś I
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Siła wyższa – odc. 3/13
15.40 Teatr TV – Zabójcza pewność
16.45 Gwiazdo świeć, kolędo leć…
17.35 Pamiętaj o mnie
17.55 Racja stanu – (29)
18.25 Kolędy jazzowe
18.40 Polska z Miodkiem – (37)
18.50 M jak miłość – odc. 1175
19.45 Dobranocka – Król Maciuś I
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Siła wyższa – odc. 3/13
21.25 Kolędy z Mazowszem; koncert
21.40 Teatr TV – Zabójcza pewność
22.40 Witaj mała gwiazdko
23.25 Pamiętaj o mnie
23.40 Duch z Canterville; film TVP
PONIEDZIAŁEK 28.12.2015
0.15 Racja stanu – (29)
0.45 Kolędy jazzowe
1.05 Nad Niemnem
1.25 Sześć milionów sekund – odc. 3/19 Ja w sprawie szczebli
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie – (896)
5.05 Dzika Polska – Baletnica
5.35 Kazimierz Kowalski zaprasza
6.25 Polska z Miodkiem; felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1309
7.25 Siła wyższa – odc. 3/13
8.25 Teatr TV- Zabójcza pewność
9.25 Cała Polska śpiewa kolędy
10.10 Notacje – Ewa Wiśniewska
10.25 Naszaarmia.pl – odc. 194
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 3
11.20 Polonia w Komie – (896)
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (277); magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1309
13.25 Nad Niemnem
13.45 Dobranocka – Lis Leon
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Cisza nad rozlewiskiem –  11/13
15.50 Polonia w Komie – (897)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.35 TOMASZ LIS NA ŻYWO
18.30 Notacje – Ewa Wiśniewska
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 3
19.15 Sześć milionów sekund – 3/19
19.45 Dobranocka – Lis Leon
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Cisza nad rozlewiskiem –  11/13
21.35 Polonia w Komie – (897)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1309
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Sztuka życia – odc. 103,
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 29.12.2015
0.05 Kolędy z Mazowszem; koncert
1.00 Cafe Historia
1.25 Żegnaj, Rockefeller – odc. 10
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie – (897)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1310
7.25 Ratownicy – odc. 2/13
8.20 TOMASZ LIS NA ŻYWO
9.15 Zapiski Łazęgi – Ustronie
9.25 Z naturą na co dzień – odc. 4/6
10.00 Hala odlotów – Hala odlotów
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 4
11.20 Polonia w Komie – (897)
11.30 Gwiazdy, hity, historie
11.50 Polska z Miodkiem – (38)
11.50 Nożem i widelcem
12.05 Alchemia zdrowia i urody
12.20 Nie ma jak Polska – odc. 61
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1310
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Świat Pacyka
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 123
15.40 Polska z Miodkiem – (38)
15.50 Polonia w Komie – (898)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Odebrali mu miłość; film dok.
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 4
19.15 Żegnaj, Rockefeller – odc. 10
19.45 Dobranocka – Świat Pacyka
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 123
21.35 Polonia w Komie – (898)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1310
22.10 Polska z Miodkiem – (38)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Nad Niemnem
23.55 Zapiski Łazęgi – Ustronie
0.00 Zakończenie dnia
ŚRODA 30.12.2015
0.05 Krzesimir Dębski – „Inspiracje”
1.00 Chrześcijanie z półwyspu
1.25 Znak Orła – odc. 12
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie – (898)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1311
7.25 Cisza nad rozlewiskiem – 11/13
8.25 Odebrali mu miłość; film dok.
9.30 Jak to działa – odc. 92
10.00 Budka Suflera –  przeboje
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 5
11.20 Polonia w Komie – (898)
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1311
13.25 Wilnoteka
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 52
15.50 Polonia w Komie – (899)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Neon; film dokumentalny
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 5
19.15 Znak Orła – odc. 12
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 52
21.35 Polonia w Komie – (899)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1311
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Wilnoteka
23.55 Zapiski Łazęgi
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 31.12.2015
0.05 Świat się kręci – /441/
1.05 Flesz historii – odc. 266
1.25 Awantura o Basię – odc 7
2.00 Pytanie na śniadanie
4.20 Tylko hity! Opole2012
4.55 Polonia w Komie – (899)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1312
7.25 M jak miłość – odc. 1174
8.20 Egzamin z życia – odc. 52
9.15 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn
9.35 Neon; film dokumentalny
10.35 Do zobaczenia w Krakowie
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 6
11.20 Polonia w Komie – (900)
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (39)
11.55 Makłowicz w podróży
12.25 Od Sylwestra do Sylwestra
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1312
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Pomysłowy wnuk
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
15.00 W karnawałowym rytmie
15.55 Tour de Maryla. Viva Italia cz. 1
16.50 Tour de Maryla. Viva Italia cz. 2
17.50 Sylwester z Dwójką 2015
20.10 Dyskretny urok trójkąta, czyli namiętne show
21.10 W karnawałowym rytmie
22.10 Śląska Gala Biesiadna 2013
23.05 Koncert S 1

PIĄTEK 01.01.2016
0.05 Tour de Maryla. Ole! cz. 1; widowisko rozrywkowe; STEREO
1.00 Tour de Maryla. Ole! cz. 2; widowisko rozrywkowe; STEREO
2.35 Spona –  txt. str. 777; Komedia obyczajowa; STEREO
4.15 Dumka na dwa serca; reż.:Lech Nowicki
5.05 Sen o Warszawie; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Magowski
7.05 M jak miłość – odc. 1175 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
8.05 Koncert muzyki z filmów Andrzeja Wajdy – „Scoring4Wajda”; koncert
9.15 Znachor –  txt. str. 777  127′; dramat; reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Jerzy Bińczycki, Anna Dymna, Tomasz Stockinger, Bernard Ładysz, Bożena Dykiel, Artur Barciś, Andrzej Kopiczyński, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jerzy Trela; Dla małoletnich od lat 12
11.30 Teleexpress
11.55 47. KFPP Opole 2010 – Kombii w Opolu
12.50 Kazimierz Kowalski zaprasza – Wśród nocnej ciszy; widowisko
13.45 Dobranocka – Film pod strasznym tytułem – odc. 12
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 612 – Alibi –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
15.50 Och, Karol 2 –  txt. str. 777  102′; komedia; reż.:Piotr Wereśniak; wyk.:Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Marta Żmuda – Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Foremniak, Katarzyna Glinka, Anna Mucha, Emilia Komarnicka, Grzegorz Małecki, Andrzej Zielinski
17.40 Michał Bajor – Moja Miłość Największa; recital
18.40 Koncert muzyki z filmów Andrzeja Wajdy – „Scoring4Wajda”; koncert
19.45 Dobranocka za oceanem – Film pod strasznym tytułem – odc. 12
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 612 – Alibi; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
21.45 Och, Karol 2  102′; komedia; reż.:Piotr Wereśniak; wyk.:Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Marta Żmuda – Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Foremniak, Katarzyna Glinka, Anna Mucha, Emilia Komarnicka, Grzegorz Małecki, Andrzej Zielinski
23.30 Ósmy Plan Live in Alvernia Studios – Natalia Kukulska & Atom String Quartet
0.05 Zakończenie dnia
SOBOTA 02.01.2016
0.10 Barwy szczęścia – odc. 1309
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1310
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1311
1.30 Barwy szczęścia – odc. 1312
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
5.20 Och, Karol 2  102′; komedia; reż.:Piotr Wereśniak; wyk.:Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Marta Żmuda – Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Foremniak, Katarzyna Glinka, Anna Mucha, Emilia Komarnicka, Grzegorz Małecki, Andrzej Zielinski
7.10 Ojciec Mateusz – odc. 123 – Napad (seria X odc. 2) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
8.00 Na dobre i na złe – odc. 612 – Alibi –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
9.00 Tadeusz Różewicz – Twarze; film dokumentalny
10.00 Kulturalni PL; magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (289)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1176 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.50 Swinging with Sinatra Jarek Wist & Krzysztof Herdzin Big Band; koncert
13.45 Dobranocka – Podróże na burzowej chmurze – Kawa Babujagi, odc. 1 –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ratownicy – odc. 3/13 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15.45 Warszawa –  txt. str. 777  104′; film fabularny; reż.:Dariusz Gajewski; wyk.:Łukasz Garlicki, Dominika Ostałowska, Lech Mackiewicz, Agnieszka Grochowska, Sławomir Orzechowski, Katarzyna Bujakiewicz, Bartosz Żukowski, Witold Wieliński, Sławomir Grzymkowski
17.40 Rozmowy poSzczególne – z Wojciechem Pszoniakiem rozmawia Michał Ogórek
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (289)
18.50 M jak miłość – odc. 1176 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.45 Dobranocka za oceanem – Podróże na burzowej chmurze – Kawa Babujagi, odc. 1 –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Ratownicy – odc. 3/13; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21.35 Warszawa  104′; film fabularny; reż.:Dariusz Gajewski; wyk.:Łukasz Garlicki, Dominika Ostałowska, Lech Mackiewicz, Agnieszka Grochowska, Sławomir Orzechowski, Katarzyna Bujakiewicz, Bartosz Żukowski, Witold Wieliński, Sławomir Grzymkowski
23.30 Sylwester z Dwójką 2015. Europa bawi się we Wrocławiu; widowisko
0.20 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 03.01.2016
0.25 Tadeusz Różewicz – Twarze; film dokumentalny; reż.:Piotr Lachmann
1.30 Golec uOrkiestra w Bukowinie; koncert; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych; Koncert Zespołu Golec uOrkiestra zarejestrowany w zabytkowym kościele w Bukowinie Tatrzańskiej. W porgramie najpiękniejsze polskie kolędy w wyjątkowych góralskich aranżacjach.
2.20 Polska z Miodkiem – (40) Murzasichle; felieton
2.30 Z naturą na co dzień – odc. 4/6 woj. kujawsko – pomorskie
3.00 Załoga Eko – Na tropie tajemnic przyrody – odc. 18 – Tajemnice nietoperzy; magazyn
3.30 Przygody Smoka Pola – (1) Jestem Pol; program edukacyjny
3.50 Ziarno – Kacper, Melchior i Baltazar; magazyn
4.20 Droga – odc. 4/6 – Pasażer z nożem w kieszeni –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
5.25 Sylwester z Dwójką 2015. Europa bawi się we Wrocławiu; widowisko
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
6.55 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim; STEREO, 10.9, Transmisja
8.20 Sylwester z Dwójką 2015. Europa bawi się we Wrocławiu; widowisko
9.30 Okrasa łamie przepisy – Świeże mazurskie ryby –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
10.00 Sylwester z Dwójką 2015. Europa bawi się we Wrocławiu; widowisko
10.30 A la show – (25) – Robert Górski; talk-show
11.05 Szlakiem miejsc niezwykłych – Pomniki historii – reportaż 5; reportaż
11.25 Polska z Miodkiem – (40) Murzasichle; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1177 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.50 Rozrywka Retro – S jak Smoleń; Dla małoletnich od lat 12
13.25 Przygody Smoka Pola – (1) Jestem Pol; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 23 – Dziecięcy parlament (ep. 23 – Le Parlament); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Siła wyższa – odc. 4/13* – Bunt w klasztorze
15.40 Teatr Telewizji – Ich czworo –  txt. str. 777  91′; spektakl teatralny; reż.:Marcin Wrona; wyk.:Małgorzata Kożuchowska, Artur  Żmijewski, Agata Buzek, Mariusz  Ostrowski, Maja Ostaszewska, Aniela Łoniewska
17.20 Sylwester z Dwójką 2015. Europa bawi się we Wrocławiu; widowisko
18.25 Polska z Miodkiem – (40) Murzasichle; felieton
18.35 M jak miłość – odc. 1177 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.25 Przygody Smoka Pola – (1) Jestem Pol; program edukacyjny
19.45 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 23 – Dziecięcy parlament (ep. 23 – Le Parlament); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Siła wyższa – odc. 4/13* – Bunt w klasztorze
21.40 Teatr Telewizji – Ich czworo  91′; spektakl teatralny; reż.:Marcin Wrona; wyk.:Małgorzata Kożuchowska, Artur  Żmijewski, Agata Buzek, Mariusz  Ostrowski, Maja Ostaszewska, Aniela Łoniewska
23.20 Niezapomniane koncerty – „To co dał mi los” – koncert Krzysztofa Krawczyka; koncert
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.