24.02.2017 – 02.03.2017

PIĄTEK 24.02.2017
0.05 Dom nad rozlewiskiem – 12/13
1.00 Było, nie minęło
1.30 Domisie – odc. 327
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (34)
5.40 Halo Polonia
6.25 Krótka historia – (203); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 122
7.25 M jak miłość – odc. 1270
8.25 Komisarz Alex – odc. 88
9.20 Warto rozmawiać
10.20 Okrasa łamie przepisy
10.55 Domisie – odc. 327
11.20 Krótka historia – (204); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Racja stanu – (64)
12.25 Było, nie minęło
12.55 Na sygnale – odc. 122
13.25 Wolny Ekran – (40)
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 657
15.50 Polonia 24
16.10 Rozmowa Polonii – (35)
16.25 Halo Polonia
17.20 Przeboje polskich seriali
18.15 Racja stanu – (64)
18.45 Las bliżej nas – Wycinka drzew
19.15 Domisie – odc. 327
19.45 Dobranocka – Dobromir
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 657
21.45 Na sygnale – odc. 122
22.10 Krótka historia – (204)
22.40 Rozmowa Polonii – (35)
22.55 Halo Polonia
SOBOTA 25.02.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1548
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1549
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1550
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1551
1.30 Pytanie na śniadanie
4.45 Polonia 24
5.05 Rozmowa Polonii – (35
5.20 Halo Polonia
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 155
7.05 Na dobre i na złe – odc. 657
8.05 Gwiazdy Sylwestra
9.05 Okrasa łamie przepisy
9.30 Tańczący z naturą
10.00 Kulturalni PL – (340)
11.00 Słownik polsko@polsk
11.30 Ranczo – po drugiej stronie
11.55 M jak miłość – odc. 1271
12.50 Mów mi Mistrzu
13.45 Dobranocka – Podróże
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Strażacy – odc. 17
15.40 Chaos; film obyczajowy
17.50 Halo Polonia – muzycznie…. – /3/
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1271
19.45 Dobranocka – Podróże
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Strażacy – odc. 17
21.35 Chaos; film obyczajowy
23.45 Mów mi Mistrzu – (7); widowisko
NIEDZIELA 26.02.2017
0.45 Gwiazdy Sylwestra
1.40 Saga rodów – Ród Samelczaków
2.10 1200 Muzeów odc. 9
2.40 Smaki polskie
2.50 Smaki polskie – Indyk na szybko
3.05 Wolny Ekran – (41)
3.20 Polska z Miodkiem – (89)
3.30 Ziarno – Pierścień św. Kingi
4.00 Tajemnice dzikich zwierząt – 5
4.15 Petersburski Music Show –  56
4.50 W piątą stronę świata – odc. 1/8
5.45 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.20 Turystyczna jazda – Kostaryka 1
8.40 Lepiej być piękną i bogatą
10.30 Rodzinka.pl – odc. 99
11.00 Rodzinka.pl – odc. 100
11.25 Polska z Miodkiem
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1272
12.50 Oczy w oczy – (38)
13.25 Tajemnice dzikich zwierząt
13.45 Dobranocka – Powrót do Zatoki
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 130
15.45 Nocne Graffit; film sensacyjny
17.30 Wszystko otrzymałem
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 11
18.25 Polska z Miodkiem – (89)
18.35 M jak miłość – odc. 1272
19.25 Tajemnice dzikich zwierząt
19.45 Dobranocka – Powrót do Zatoki
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ranczo – odc. 130
21.40 Oczy w oczy – (38)
22.20 Nocne Graffiti; film sensacyjny
PONIEDZIAŁEK 27.02.2017
0.15 Racja stanu – (64)
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.15 Moliki książkowe – odc. 10
1.30 SUPEŁKOWE ABC – odc. 25
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Historia żywa – Wojna
5.35 Mów mi Mistrzu – (7)
6.25 Krótka historia – (204)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1552
7.25 Ranczo – odc. 130
8.20 Oczy w oczy – (38)
8.55 Pamięć Polski. II edycja
9.25 Wiadomości
9.40 Medycyna i Ty – „…. a w sercu
9.55 Sonda 2 – (43)
10.30 Galeria – odc. 170
10.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 25
11.20 Krótka historia – (205)
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (340)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1552
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 O mnie się nie martw – s. IV
15.50 Polonia 24
16.10 Rozmowa Polonii – (36)
16.25 Halo Polonia
17.15 Okolice Chopina; film dok.
18.20 Sonda 2 – (43)
18.50 Galeria – odc. 170
19.20 SUPEŁKOWE ABC – odc. 25
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – s. IV
21.35 Krótka historia – (205)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1552
22.20 Polonia 24
22.40 Rozmowa Polonii – (36)
22.55 Halo Polonia
23.35 Wolny Ekran – (41)
23.50 Medycyna i Ty – „…. a w sercu
0.00 Zakończenie dnia
WTOREK 28.02.2017
0.05 Dom nad rozlewiskiem
0.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 11
1.30 Mali światowcy – odc. 27
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (36)
5.40 Halo Polonia
6.25 Krótka historia – (205)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1553
7.25 Strażacy – odc. 17
8.20 Okolice Chopina; film dok.
9.25 Wiadomości
9.40 Smaki polskie
9.55 Sonda 2 – (44)
10.30 Galeria – odc. 171
10.55 Mali światowcy – odc. 27
11.20 Krótka historia – (206)
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (90)
11.55 Niedziela z… Wojtyszką
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1553
13.25 Flesz historii – odc. 327
13.45 Dobranocka – Kot Filemon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 156
15.50 Polonia 24
16.10 Rozmowa Polonii – (37)
16.25 Halo Polonia
17.15 Pamięć Polski. II edycja
17.45 Ktokolwiek widział…
18.15 Sonda 2 – (44)
18.45 Galeria – odc. 171
19.10 Polska z Miodkiem – (90)
19.15 Mali światowcy – odc. 27
19.45 Dobranocka – Kota Filemon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 156
21.35 Krótka historia – (206)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1553
22.10 Polska z Miodkiem – (90)
22.20 Polonia 24
22.40 Rozmowa Polonii – (37)
22.55 Halo Polonia
23.40 Nad Niemnem – Magazyn
23.55 Przepis dnia – /136/
0.00 Zakończenie dnia
ŚRODA 01.03.2017
0.05 Miłość nad rozlewiskiem – 1/13
1.00 W poszukiwaniu jedności
1.30 ABC wszystko wie – odc. 51
1.40 Mój zwierzyniec – odc. 16
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (37)
5.40 Halo Polonia
6.25 Krótka historia – (206)
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1554
7.25 O mnie się nie martw – s. IV
8.20 Las bliżej nas
8.40 1200 Muzeów odc. 9
9.10 Wiadomości
9.30 Ziemia przemówiła – film dok.
10.30 Galeria – odc. 172
10.55 Moliki książkowe – odc. 8
11.05 Mój zwierzyniec – odc. 16
11.20 Krótka historia – (207)
11.30 Teleexpress
11.55 Kowalski i Schmidt
12.25 Studio Wschód; program
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1554
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 112
15.50 Polonia 24
16.10 Rozmowa Polonii – (38)
16.25 Halo Polonia
17.15 Moją Ojczyzną jest Polska
18.30 Studio Wschód
19.00 Galeria – odc. 172
19.30 Mój zwierzyniec – odc. 16
19.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 112
21.35 Krótka historia – (207)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1554
22.20 Polonia 24
22.40 Rozmowa Polonii – (38)
22.55 Halo Polonia
23.40 Wilnoteka; magazyn
23.55 Przepis dnia – /138/
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 02.03.2017
0.05 Miłość nad rozlewiskiem – 2/13
1.00 Studio Wschód
1.35 Przyjaciele lasu
1.45 Kaktus i Mały
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (38)
5.40 Halo Polonia
6.25 Krótka historia – (207)
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1555
7.25 M jak miłość – odc. 1271
8.20 Egzamin z życia – odc. 112
9.15 Wiadomości
9.30 Moją Ojczyzną jest Polska
10.45 Galeria – odc. 173
11.10 Kaktus i Mały
11.20 Krótka historia – (208)
11.30 Teleexpress
11.40 Polska z Miodkiem – (91)
11.55 Naszaarmia.pl – odc. 253
12.20 Historia żywa – Wojna
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1555
13.25 Magazyn  z Ameryki
13.45 Dobranocka – Świat Pacyka
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Komisarz Alex – odc. 89
15.50 Polonia 24
16.10 Rozmowa Polonii – (39)
16.25 Halo Polonia
17.10 A la show – (34)
17.40 Warto rozmawiać
18.45 Galeria – odc. 173
19.10 Polska z Miodkiem – (91)
19.20 Przyjaciele lasu
19.30 Kaktus i Mały
19.45 Dobranocka – Świat Pacyka
19.50 Dobranocka – Polska Czyta
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 89
21.35 Krótka historia – (208)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1555
22.20 Polonia 24
22.40 Rozmowa Polonii – (39)
22.55 Halo Polonia
23.40 Magazyn  z Ameryki
23.55 Przepis dnia – /139/
0.00 Zakończenie dnia
PIĄTEK 03.03.2017
0.05 Miłość nad rozlewiskiem – 3/13
1.00 Było, nie minęło
1.30 Domisie – odc. 328
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (39)
5.40 Halo Polonia
6.25 Krótka historia – (208)
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Na sygnale – odc. 123 „Kły”
7.25 M jak miłość – odc. 1272
8.25 Komisarz Alex – odc. 89
9.25 Wiadomości
9.40 Warto rozmawiać
10.45 Moliki książkowe – odc. 4
10.55 Domisie – odc. 328
11.20 Krótka historia – (209)
11.30 Teleexpress
11.50 Centralny Okręg Przemysłowy
12.25 Było, nie minęło
12.55 Na sygnale – odc. 123 „Kły”
13.25 Wolny Ekran – (41)
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 658
15.50 Polonia 24
16.10 Rozmowa Polonii – (40)
16.25 Halo Polonia
17.20 Pięknie żyć
18.20 Centralny Okręg Przemysłowy
18.50 Las bliżej nas
19.15 Domisie – odc. 328
19.45 Dobranocka  –  Dobromir
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 658
21.45 Na sygnale – odc. 123 „Kły”
22.10 Krótka historia – (209)
22.20 Polonia 24
22.40 Rozmowa Polonii – (40)
22.55 Halo Polonia
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 04.03.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1552
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1553
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1554
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1555
1.30 Pytanie na śniadanie
4.45 Polonia 24
5.05 Rozmowa Polonii – (40); rozmowa
5.20 Halo Polonia
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 156 – Suknia (Ojciec Mateusz XII odc. 9) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.05 Na dobre i na złe – odc. 658 – Niespodzianka
8.00 Pięknie żyć  55′ kraj prod.POLSKA (2017); reż.:Walerian Krenz
9.05 Okrasa łamie przepisy – Dziczyzna dla pań; magazyn kulinarny
9.30 Domy przyszłości – 1; reportaż
10.00 Kulturalni PL – (341)
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (339)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1273
12.50 Mów mi Mistrzu – (8); widowisko artystyczne
13.45 Dobranocka – Podróże na burzowej chmurze – Śliwka Wiedźmy Wiatrów, odc. 10 –  AD
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Strażacy – odc. 18 (seria II, odc. 8) – Bohater roku
15.45 Mistrz  109′; dramat kraj prod.POLSKA (2005); reż.:Piotr Trzaskalski; wyk.:Konstantin Lawronenko, Jacek Braciak, Monika Buchowiec, Teresa Branna, Aurelia Georges, Monika Badowska, Adam Kowalski, Piotr Bienias, Piotr Kondrat; Dla małoletnich od lat 16
17.45 Tylko hity! Opole2012 – odc. 11 – SuperJedynki; koncert; Dla małoletnich od lat 12; .
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (339)
18.50 M jak miłość – odc. 1273
19.45 Dobranocka za oceanem – Podróże na burzowej chmurze – Śliwka Wiedźmy Wiatrów, odc. 10 –  AD
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Strażacy – odc. 18 (seria II, odc. 8) – Bohater roku
21.35 Mistrz  109′; dramat kraj prod.POLSKA (2005); reż.:Piotr Trzaskalski; wyk.:Konstantin Lawronenko, Jacek Braciak, Monika Buchowiec, Teresa Branna, Aurelia Georges, Monika Badowska, Adam Kowalski, Piotr Bienias, Piotr Kondrat; Dla małoletnich od lat 16
23.45 Mów mi Mistrzu – (8); widowisko artystyczne
0.30 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 05.03.2017
0.35 Pięknie żyć  55′ kraj prod.POLSKA (2017); reż.:Walerian Krenz
1.40 Saga rodów
2.05 Pamięć Polski. II edycja; film dokumentalny
2.35 Magazyn z Ameryki
2.55 Wolny Ekran – (42)
3.10 Polska z Miodkiem – (92) Nisko, Wyszogród; felieton
3.20 Ziarno – I Niedziela Wielkiego Postu
3.50 Baw się słowami
4.00 Baw się słowami
4.15 Petersburski Music Show – odc. 32; program muzyczny
4.50 W piątą stronę świata – odc. 2/8 – Nowi przyjaciele
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Szklarskiej Porębie; STEREO, 10.9, Transmisja
8.20 Turystyczna jazda – Kostaryka 2
8.40 Kino retro – Ada, to nie wypada!  85′; komedia kraj prod.POLSKA (1936); reż.:Konrad Tom; wyk.:Antoni Fertner, Loda Niemirzanka, Kazimierz Junosza – Stępowski, Aleksander Żabczyński, Kazimierz Krukowski, Romuald Gierasieński, Janina Krzymuska, Helena Zarembina, Jadwiga Andrzejewska, Mira Zimińska
10.30 Rodzinka.pl – odc. 101 „Bez mieszkania” –  AD
11.00 Rodzinka.pl – odc. 102 „Nawarzyłeś piwa, to teraz je pij” –  AD
11.25 Polska z Miodkiem – (92) Nisko, Wyszogród; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1274
12.50 Oczy w oczy – (39)
13.25 Baw się słowami
13.40 Dobranocka – Powrót do Wiklinowej Zatoki – odc. 2/7 – Stary młyn
13.50 Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Blondynka – odc. 40* (seria IV, odc. 1) – Nowe rozdanie
15.45 E = MC2  93′; komedia kraj prod.POLSKA (2002); reż.:Olaf Lubaszenko; wyk.:Agnieszka Włodarczyk, Olaf Lubaszenko, Cezary Pazura, Renata Dancewicz, Edward Linde, Jan Nowicki; Dla małoletnich od lat 16
17.30 Gala wręczenia nagród im. Jana Rodowicza „Anody”; widowisko
18.30 M jak miłość – odc. 1274
19.20 Baw się słowami
19.30 Baw się słowami
19.45 Dobranocka za oceanem – Powrót do Wiklinowej Zatoki – odc. 2/7 – Stary młyn
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Blondynka – odc. 40* (seria IV, odc. 1) – Nowe rozdanie
21.40 Oczy w oczy – (39)
22.20 E = MC2  93′; komedia kraj prod.POLSKA (2002); reż.:Olaf Lubaszenko; wyk.:Agnieszka Włodarczyk, Olaf Lubaszenko, Cezary Pazura, Renata Dancewicz, Edward Linde, Jan Nowicki; Dla małoletnich od lat 16
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.