23.12.2016 – 30.12.2016

PIĄTEK 23.12.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 124
1.00 Było, nie minęło
1.30 Domisie – odc. 307
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (159)
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 114
7.25 M jak miłość – odc. 1253
8.25 Komisarz Alex – odc. 79
9.20 Warto rozmawiać
10.20 Okrasa łamie przepisy
10.55 Domisie – odc. 307
11.20 Krótka historia – (160)
11.30 Teleexpress
11.50 Polonia dla Nowej Borowej
12.25 Było, nie minęło
12.55 Na sygnale – odc. 114
13.25 Wolny Ekran – (31); magazyn
13.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 649
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.15 Świąteczne życzenia z Krakowa
18.15 Polonia dla Nowej Borowej
18.45 Las Story – odc. 23
19.05 Polska z Miodkiem – (108)
19.15 Domisie – odc. 307
19.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 649
21.45 Na sygnale – odc. 114 „Dziecko”
22.10 Krótka historia – (160)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Pod Tatrami – magazyn
SOBOTA 24.12.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1513
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1514
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1515
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1516
1.30 Pytanie na śniadanie
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 198
7.05 Na dobre i na złe – odc. 649
8.00 Śledztwo w sprawie…
8.45 Okrasa łamie przepisy
9.15 Chwała na wysokości – kolędy
10.00 Kulturalni PL – (331); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1254
12.50 Bóg się rodzi. Kolędowanie
13.30 Dobranocka – Bajki zza okna
14.00 Wiadomości
14.25 Prymas na Boże Narodzenie
14.40 Sport
14.45 Pogoda
14.55 Czemuż się dzisiaj nie weselić
16.00 Mała wielka miłość – odc. 3/4
17.00 Hej kolęda, kolęda z Krakowa
24:00 Transmisja Mszy Świętej
20.05 Dobranocka – Bajki zza okna
20.30 Wiadomości
20.55 Prymas na Boże Narodzenie
21.05 Sport
21.10 Pogoda
21.20 Czemuż się dzisiaj nie weselić
22.20 Mała wielka miłość – odc. 3/4
23.15 Hej kolęda, kolęda z Krakowa
0.05 Śledztwo w sprawie…

NIEDZIELA 25.12.2016
0.50 Śladami Podlasian – Święta
1.25 Noc Świętego Mikołaja – film
2.30 Goniec kresowy – /15/; magazyn
3.00 Wolny Ekran – (32); magazyn
3.20 Ziarno – Bóg się rodzi; magazyn
3.55 Przygody Joanny – film ‘89
5.25 Zakochaj się w Polsce – odc. 16
5.55 Urbi et Orbi z Watykanu
6.35 Czemuż się dzisiaj nie weselić
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.35 Kościół Św. Mikołaja w Kamieńcu
9.05 Kolędy Śląska; koncert
10.10 Znachor – reportaż
10.30 Rodzinka.pl – odc. 81
11.00 Rodzinka.pl – odc. 82
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1255
12.50 Oczy w oczy
13.30 Dobranocka – Ratuszowa Wieża
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 121
15.40 Znachor; dramat;
17.55 Zakopower kolęduje
18.35 M jak miłość – odc. 1255
19.30 Dobranocka – Ratuszowa Wieża
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ranczo – odc. 121
21.40 Znachor – dramat
23.55 Oczy w oczy – (29)
PONIEDZIAŁEK 26.12.2016
0.25 Kościół Św. Mikołaja w Kamieńcu
1.00 Kolędy Śląska; koncert
2.10 Awantura o Basię; film fabularny
4.00 Kolędy Pospieszalskich; koncert
4.50 Znachor – reportaż
5.10 Ranczo – odc. 121
6.05 Znachor – dramat
8.20 Oczy w oczy – G. Brodzińska
8.55 Kayah kolęduje w Bukowinie
9.55 Łowcy miodu; film dokumentalny
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (331); magazyn
13.00 Hej kolęda, kolęda z Krakowa
13.25 Dobranocka – Między śniegiem
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 O mnie się nie martw – s. III
15.45 Ja wam pokażę! – komedia
17.50 Marek Grechuta; widowisko
18.50 Kolędowanie z Eleni; widowisko
19.25 Dobranocka – Między śniegiem
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – s. III
21.45 Ja wam pokażę! – komedia
23.45 Wolny Ekran – (32); magazyn
WTOREK 27.12.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 125
0.55 Zasmakuj w Sienkiewiczu
1.30 Mali światowcy – odc. 31
2.00 Pytanie na śniadanie
4.50 42. KFPP Opole 2005
5.20 Niespotykanie spokojny człowiek
6.25 Krótka historia – (160)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1517
7.25 Mała wielka miłość – odc. 3/4
8.20 Rzecz o ks. F. Blachnickim; film
9.25 Zasmakuj w Sienkiewiczu
9.55 Sonda 2 – (28)
10.30 Galeria – odc. 135
10.55 Mali światowcy – odc. 31
11.20 Krótka historia – Ceausescu
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (161)
11.55 Niedziela z Orzechowskim
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1517
13.25 Flesz historii – odc. 318
13.45 Dobranocka – Kot Filemon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 199
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.10 program rozrywkowy
17.40 Ktokolwiek widział…
18.10 Zasmakuj w Sienkiewiczu
18.35 Polska z Miodkiem – (161)
18.45 Galeria – odc. 135
19.15 Mali światowcy – odc. 31
19.45 Dobranocka – Kot Filemon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 199
21.35 Krótka historia – Ceausescu
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1517
22.10 Polska z Miodkiem – (161)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Kolory Polski; reportaż
23.45 Flesz historii – odc. 318
ŚRODA 28.12.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 126
1.00 Młodzi śpiewają; relacja
1.30 Podwodne ABC – Odc. 18
1.40 Mój zwierzyniec – odc. 7
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – Ceausescu
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1518
7.25 O mnie się nie martw – s. III
8.25 Śladami Potopu; film dok.
9.25 Dzika Polska
9.55 Astronarium – (17)
10.30 Galeria – odc. 136
10.55 Podwodne ABC – Odc. 18
11.05 Mój zwierzyniec – odc. 7
11.20 Krótka historia – (162)
11.30 Teleexpress
11.55 Kwartet – magazyn regionów
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1518
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 103
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.15 Śladami Potopu; film
18.10 Studio Wschód
18.45 Galeria – odc. 136
19.15 Podwodne ABC – Odc. 18
19.25 Mój zwierzyniec – odc. 7
19.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.50 Egzamin z życia – odc. 103
21.35 Krótka historia – (162)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1518
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Wilnoteka; magazyn
23.45 Jest takie miejsce – Lubraniec
CZWARTEK 29.12.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 127
1.00 Studio Wschód
1.30 Załoga Eko – odc. 18
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (162)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1519
7.25 M jak miłość – odc. 1254
8.20 Egzamin z życia – odc. 103
9.15 Wilnoteka; magazyn
9.35 Zaczęło się na Greenpoincie
10.15 Opole 2016 na bis; koncert
10.30 Galeria – odc. 137
10.55 Załoga Eko – odc. 18
11.20 Krótka historia – (163)
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem
11.55 Naszaarmia.pl; magazyn
12.20 Rzeźba uwięziona w czasie
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1519
13.45 Dobranocka – Świat Pacyka
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Komisarz Alex – odc. 80
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.05 Humor w odcinkach
17.40 Warto rozmawiać
18.35 Polska z Miodkiem
18.45 Galeria – odc. 137
19.15 Załoga Eko – odc. 18
19.45 Dobranocka – Świat Pacyka
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 80
21.35 Krótka historia – (163)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1519
22.15 Polonia 24
22.45 Halo Polonia; magazyn
23.25 Zaczęło się na Greenpoincie
PIĄTEK 30.12.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 128
1.00 Było, nie minęło
1.30 Domisie – odc. 308
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (163)
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 115
7.25 M jak miłość – odc. 1255
8.25 Komisarz Alex – odc. 80
9.20 Warto rozmawiać
10.20 Okrasa łamie przepisy
10.55 Domisie – odc. 308
11.20 Krótka historia – (164)
11.30 program rozrywkowy
11.50 Racja stanu – (60)
12.25 Było, nie minęło
12.55 Na sygnale – odc. 115
13.25 Wolny Ekran – (32); magazyn
13.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 650
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.15 Muzeum Polskiej Piosenki
18.15 Racja stanu – (60)
18.45 Reportaż polonijny
19.15 Domisie – odc. 308
19.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 650
21.45 Na sygnale – odc. 115
22.10 Krótka historia – (164)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Pod Tatrami

SOBOTA 31.12.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1517
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1518
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1519
1.00 Prawdziwie magiczny sklep; film TVP
1.30 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 199 – Manuela (Ojciec Mateusz XV odc. 13)
7.05 Na dobre i na złe – odc. 650 – Różnica zdań –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
8.05 W karnawałowym rytmie
9.05 Okrasa łamie przepisy – Polskie ryby w polskim winie –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.30 Reportaż polonijny
10.00 Kulturalni PL – (332); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (330)
11.30 Teleexpress
11.55 Koniec świata u Nowaków; spektakl teatralny
13.00 ABBA; koncert
13.45 Dobranocka – Podróże na burzowej chmurze – Kawa Babujagi, odc. 1 –  AD; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Orędzie Noworoczne Prezydenta RP A.Dudy
14.35 Sport
14.45 Pogoda
14.55 Mała wielka miłość – odc. 4/4
16.00 Polska wita Nowy Rok
16.30 Polska wita Nowy Rok
16.50 Polska wita Nowy Rok
17.10 Polska wita Nowy Rok
17.30 Przeboje 2016
17.45 Sylwester z Dwójką – Zakopane 2016
20.05 Dobranocka za oceanem – Podróże na burzowej chmurze – Kawa Babujagi, odc. 1 –  AD; serial animowany
20.20 Wiadomości
20.45 Orędzie Noworoczne Prezydenta RP A.Dudy
20.55 Sport
21.00 Pogoda
21.10 Mała wielka miłość – odc. 4/4
22.00 Szopka w muzeum
23.00 program rozrywkowy
23.45 W karnawałowym rytmie
0.35 Gwiezdny karnawał Jedynki

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.