23.09.2016 – 29.09.2016

PIĄTEK 23.09.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 72
1.00 Było, nie minęło
1.30 Domisie – Budzimiłek
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (94); felieton
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Na sygnale – odc. 101
7.25 M jak miłość – odc. 1227
8.25 Komisarz Alex – odc. 66
9.20 Warto rozmawiać
10.20 Okrasa łamie przepisy
10.55 Domisie – Budzimiłek
11.20 Krótka historia – (95); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Racja stanu – (53)
12.25 Było, nie minęło
12.55 Na sygnale – odc. 101
13.25 Wolny Ekran – (18); magazyn
13.45 Dobranocka – Plimplan
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.45 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 636
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Festiwal Kultury i Muzyki Romów
18.15 Racja stanu – (53)
18.45 Ukryte skarby
19.15 Domisie – Budzimiłek
19.45 Dobranocka – Plimplan
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 636
21.45 Na sygnale – odc. 101
22.10 Krótka historia – (95); felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Pod Tatrami
23.40 Zakończenie dnia
SOBOTA 24.09.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1461
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1462
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1463
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1464
1.30 Pytanie na śniadanie
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.15 Ojciec Mateusz – odc. 146
7.10 Na dobre i na złe – odc. 636
8.15 Ja to znam!
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 Tańczący z naturą
10.00 Kulturalni PL – (318); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1228
12.50 Z drugiej strony – (15)
13.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Bodo – odc. 3
15.50 program rozrywkowy
16.15 41. Festiwal Filmowy w Gdyni
17.55 KFPP Opole – ’90
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1228
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Bodo – odc. 3
21.45 41. Festiwal Filmowy w Gdyni
23.40 Z drugiej strony – (15)
0.30 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 25.09.2016
0.30 Ja to znam!
1.30 Saga rodów – Ród Sieradzkich
2.00 Eska Music Awards – Szczecin
3.05 Wolny Ekran – (19); magazyn
3.20 Polska z Miodkiem – (121)
3.30 Moda na rodzinę – odc. 3
3.50 Sanktuarium w Leśniowie
4.20 Petersburski Music Show – 45
4.50 Szatan z siódmej klasy – odc. 4
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z bazyliki pw. św. Jana Chrzciciela w Szczecinie
8.15 program rozrywkowy
8.40 Zakochaj się w Polsce – odc. 3
9.10 Hit Hit Hurra! – /2/
10.30 Rodzinka.pl – odc. 55
11.00 Rodzinka.pl – odc. 56
11.25 Polska z Miodkiem – (121)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1229
12.50 Oczy w oczy – (17)
13.25 Moda na rodzinę – odc. 3
13.45 Dobranocka – Król Maciuś  I
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 28
15.40 Pożegnanie z Marią – dramat
17.15 program rozrywkowy
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 3
18.25 Polska z Miodkiem – (121)
18.35 M jak miłość – odc. 1229
19.25 Moda na rodzinę – odc. 3
19.45 Dobranocka – Król Maciuś I
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.40 Pogoda
20.50 Blondynka – odc. 28
21.40 Oczy w oczy – (17)
22.15 Pożegnanie z Marią; dramat
0.10 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 26.09.2016
0.15 Racja stanu – (53)
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Moliki książkowe; magazyn
1.30 SUPEŁKOWE ABC – odc. 4
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Podróże z historią – odc. 17
5.35 Z drugiej strony – (15)
6.25 Krótka historia – (95); felieton
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1465
7.25 Blondynka – odc. 28
8.20 Oczy w oczy – (17)
8.50 Eska Music Awards – Szczecin
9.55 Sonda 2 – (25)
10.30 Galeria – odc. 83; serial
10.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 4
11.20 Krótka historia – (96); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (318); magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1465
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – KOZIOŁEK MATOŁEK
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Tajemnica twierdzy szyfrów
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Portrety Wojenne: Jan Zumbach
17.40 Detektyw powstania; reportaż; 18.10 Tańczący z naturą
18.45 Galeria – odc. 83
19.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 4
19.40 Dobranocka – Notatnik
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Tajemnica twierdzy szyfrów
21.35 Krótka historia – (96); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1465
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Wolny Ekran – (19); magazyn
23.50 Odkrywanie Jury
WTOREK 27.09.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 73
0.55 Z Andrusem po Galicji – Rzeszów
1.30 Mali światowcy – odc. 15
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (96); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1466
7.25 Bodo – odc. 3
8.30 Portrety Wojenne – Jan Zumbach
8.55 Detektyw powstania; reportaż
9.25 Z Andrusem po Galicji – Rzeszów
9.55 Sonda 2 – (26)
10.30 Galeria – odc. 84
10.55 Mali światowcy – odc. 15
11.20 Krótka historia – (97); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem
11.55 Niedziela z Krzysztofem Zanussim
12.40 Pod Tatrami – Piwnica pod Baranami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1466
13.25 250 lat teatru publicznego
13.45 Dobranocka – Kot Filemon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 147
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 program rozrywkowy
17.40 Ktokolwiek widział, ktokolwiek
18.10 Z Andrusem po Galicji
18.35 Polska z Miodkiem
18.45 Galeria – odc. 84
19.15 Mali światowcy – odc. 15
19.45 Dobranocka – Kot Filemon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 147
21.35 Krótka historia – (97)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1466
22.10 Polska z Miodkiem
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Nad Niemnem – Magazyn
23.50 250 lat teatru publicznego

ŚRODA 28.09.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 74
1.00 Uśmiechnij się; reportaż
1.30 Podwodne ABC; magazyn
1.40 Przygody Dordo – odc. 4
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (97); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1467
7.25 Tajemnica twierdzy szyfrów
8.25 Amerykański korespondent
9.25 Tańczący z naturą
9.55 Astronarium – (28); magazyn
10.30 Galeria – odc. 85
10.55 Podwodne ABC; magazyn
11.05 Przygody Dordo – odc. 4
11.20 Krótka historia – (98)
11.30 Teleexpress
11.55 Baltic Sea – odc. 3
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1467
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.45 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 90
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Amerykański korespondent
18.10 Studio Wschód
18.45 Galeria – odc. 85
19.15 Podwodne ABC; magazyn
19.25 Przygody Dordo – odc. 4
19.40 Dobranocka – Notatnik
19.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.50 Egzamin z życia – odc. 90
21.35 Krótka historia – (98)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1467
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Wilnoteka; magazyn
23.45 Jest takie miejsce – Złotoryja
CZWARTEK 29.09.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 75
1.00 Studio Wschód
1.30 Załoga Eko – odc. 5
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (98); felieton
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1468
7.25 M jak miłość – odc. 1228
8.20 Egzamin z życia – odc. 90
9.15 Wilnoteka; magazyn
9.35 Las Story -; cykl reportaży
10.00 Jak to działa – Maszyny proste
10.30 Galeria – odc. 86
10.55 Załoga Eko – odc. 5
11.20 Krótka historia – (99); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (123)
11.55 Naszaarmia.pl – odc. 233
12.20 Podróże z historią – odc. 17
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1468
13.25 Odkrywanie Jury
13.45 Dobranocka – Pies, kot i .. .
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Komisarz Alex – odc. 67
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 KabareTOP
17.40 Warto rozmawiać
18.35 Polska z Miodkiem
18.45 Galeria – odc. 86; serial
19.15 Załoga Eko – odc. 5
19.45 Dobranocka – Pies, kot i …
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 67
21.35 Krótka historia – (99); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1468
22.10 Polska z Miodkiem
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Saga rodów; magazyn
23.50 Szlakiem miejsc niezwykłych

PIĄTEK 30.09.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 76 (seria VI, odc. 7) – Jacek
1.00 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii. – Na styku dwóch żywiołów
1.30 Domisie – Wielka kłótnia; program dla dzieci
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda; Dla małoletnich od lat 12
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (99); felieton
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Na sygnale – odc. 102 „Nadzieja”
7.25 M jak miłość – odc. 1229 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
8.25 Komisarz Alex – odc. 67 (seria VI, odc. 2) – Na pełnym gazie –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
9.20 Warto rozmawiać; program publicystyczny
10.20 Okrasa łamie przepisy – Kulinarne wspomnienia z dzieciństwa w PGR
10.55 Domisie – Wielka kłótnia; program dla dzieci
11.20 Krótka historia – (100); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Reportaż polonijny
12.25 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii. – Na styku dwóch żywiołów
12.55 Na sygnale – odc. 102 „Nadzieja”
13.25 Wolny Ekran – (19); magazyn
13.45 Dobranocka – Maurycy i Hawranek – odc. 10 – Urodziny; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 637 – Druga połowa
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Eska Music Awards – Szczecin 2016 /1/
18.20 Reportaż polonijny
18.50 Las Story –  txt. str. 777; cykl reportaży
19.15 Domisie – Wielka kłótnia; program dla dzieci
19.45 Dobranocka za oceanem – Maurycy i Hawranek – odc. 10 – Urodziny; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 637 – Druga połowa
21.45 Na sygnale – odc. 102 „Nadzieja”
22.10 Krótka historia – (100); felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Pod Tatrami

SOBOTA 01.10.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1465; serial obyczajowy TVP
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1466; serial obyczajowy TVP
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1467; serial obyczajowy TVP
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1468; serial obyczajowy TVP
1.30 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.15 Ojciec Mateusz – odc. 147 – Oskarżony (Ojciec Mateusz XI odc. 13)
7.10 Na dobre i na złe – odc. 637 – Druga połowa
8.15 Ja to znam!
9.05 Okrasa łamie przepisy – Kuchnia łowicka w Bednarach
9.30 Tańczący z naturą; cykl dokumentalny
10.00 Kulturalni PL – (319); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (317)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1230; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.50 Z drugiej strony – (16); program publicystyczny
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Tęcza, odc. 1; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Bodo – odc. 4; serial biograficzny
15.50 Uwaga – Premiera! – Papusza; dramat
24:00 program rozrywkowy
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (317)
18.50 M jak miłość – odc. 1230; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Tęcza, odc. 1; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Bodo – odc. 4; serial biograficzny
21.45 Uwaga – Premiera! – Papusza; dramat
23.55 Z drugiej strony – (16); program publicystyczny

NIEDZIELA 02.10.2016
0.45 Ja to znam!
1.35 Saga rodów; magazyn
2.05 Eska Music Awards – Szczecin 2016 /2/
3.05 Wolny Ekran; magazyn
3.20 Polska z Miodkiem – (124); felieton
3.30 Moda na rodzinę; magazyn
3.50 Ziarno
4.20 Petersburski Music Show; program muzyczny
4.50 Szatan z siódmej klasy – odc. 5 – Dan. Al. Inf. C. III. 10 – 11… – uff
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej, Transmisja
8.15 program rozrywkowy
8.40 Zakochaj się w Polsce
9.10 Hit Hit Hurra! – /2/; widowisko muzyczne
10.30 Rodzinka.pl – odc. 57 „Nudzi mi się” –  AD; serial komediowy TVP
11.00 Rodzinka.pl – odc. 58 „Pstrykasz więc jesteś” –  AD; serial komediowy TVP
11.25 Polska z Miodkiem – (124); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1231; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.50 Oczy w oczy; rozmowa
13.25 Moda na rodzinę; magazyn
13.45 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 23 – Dziecięcy parlament (ep. 23 – Le Parlament); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 29* (seria III, odc. 3) – Droższa niż perły
15.40 Fuks; komedia sensacyjna
17.15 Retransmisja Uroczystej Gali Zamknięcia Festiwalu „Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci”
18.25 Polska z Miodkiem – (124); felieton
18.35 M jak miłość – odc. 1231; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.25 Moda na rodzinę; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 23 – Dziecięcy parlament (ep. 23 – Le Parlament); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Blondynka – odc. 29* (seria III, odc. 3) – Droższa niż perły
21.40 Oczy w oczy; rozmowa
22.15 Fuks; komedia sensacyjna; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.