23.03.2018 – 29.03.2018

PIĄTEK 23.03.2018
1.05 Blondynka – odc. 23
1.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
2.25 Domisie – odc. 390
2.55 Pytanie na śniadanie
6.25 Polonia 24
6.45 Rozmowa Polonii; rozmowa
7.00 Halo Polonia; magazyn
7.50 Wiadomości; STEREO
8.00 Krótka historia – – (422)
8.10 Na sygnale – odc. 165
8.45 M jak miłość – odc. 1351
9.40 Przystań – odc. 1/13 – Anka; serial TVP; reż.:Filip Zylber; wyk.:Marek Bukowski, Michał Sitarski, Kinga Ilgner, Marcin Sianko, Anna Czartoryska, Zofia Zborowska, Anna Szymańczyk, Bartosz Gelner, Mateusz Banasiuk, Kamil Przystał
10.30 Portrety niepodległości –
10.40 Wilnoteka; magazyn
11.00 Błękitna Armia 1917 – 1919
12.10 Baw się słowami s. III; magazyn
12.20 Krótka historia – Smoleńsk
12.30 Teleexpress
12.55 Okrasa łamie przepisy
13.25 Kwartet – magazyn regionów
13.55 Na sygnale – odc. 165
14.25 Wolny Ekran – (85); magazyn
14.45 Dobranocka – Kulfon
14.49 Cała Polska Czyta dzieciom
15.00 Wiadomości
15.30 Pogoda
15.35 Sport
15.45 Na dobre i na złe – odc. 698
16.45 Polonia 24
17.05 Halo Polonia; magazyn
17.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (3)
19.15 Wiadomości
19.45 Sport
19.50 Magazyn z Ameryki – /28/
20.15 Domisie – odc. 390
20.45 Dobranocka – Kulfon
20.49 Cała Polska Czyta dzieciom
21.00 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
21.35 Na dobre i na złe – odc. 698
22.30 Na sygnale – odc. 165
22.55 Krótka historia – Smoleńsk
23.05 Polonia 24
23.20 Halo Polonia; magazyn
0.00 Od wschodu do zachodu słońca
0.50 Działo się w Krakowie
0.55 Przepis dnia – /274/; magazyn
SOBOTA 24.03.2018
1.05 Barwy szczęścia – odc. 1771
1.30 Barwy szczęścia – odc. 1772
1.55 Barwy szczęścia – odc. 1773
2.25 Barwy szczęścia – odc. 1774
2.55 Pytanie na śniadanie
10:55 Polonia 24
6.15 Halo Polonia; magazyn
6.50 Okrasa łamie przepisy
7.20 Ojciec Mateusz – odc. 183
8.15 Na dobre i na złe – odc. 698
9.10 Kocham Cię, Polsko! – odc. (3)
10.40 Wolny Ekran – (86); magazyn
11.00 Kulturalni PL – (396); magazyn
12.00 Słownik polsko@polski
12.30 Teleexpress
12.55 M jak miłość – odc. 1352
13.50 Złota sobota; widowisko rozrywkowe; Muzyczny program rozrywkowy, realizowany w formie koncertu z udziałem publiczności. Piosenki i tańce kolejnych dekad XX wieku w wykonaniu Nataszy Urbańskiej, Janusza Józefowicza, zespołu Teatru Studio Buffo oraz zaproszonych gwiazd polskiej estrady.
14.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
14.50 Cała Polska Czyta dzieciom
15.00 Wiadomości
15.30 Pogoda
15.35 Sport
15.45 Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać – odc. 3
16.40 Wielki Test z Historii.
18.15 Jazz Band Młynarski – Masecki
18.50 M jak miłość – odc. 1352
19.45 Wiadomości 19.30 ‚
20.20 Słownik polsko@polski
20.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
22.00 Wiadomości
22.30 Sport
22.35 Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać – odc. 3
23.20 Wielki Test z Historii
0.50 Działo się w Krakowie
NIEDZIELA 25.03.2018
0.55 Dom – odc. 25/25
1.30 Magazyn z Wysp – – /28/
1.55 Pytanie na śniadanie
4.25 Misterium Wielkiego Tygodnia
5.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. Andrzeja w Lipnicy Murowanej
7.05 Baw się słowami s. III; magazyn
7.15 Baw się słowami s. III; magazyn
7.30 Koncert Artura Rojka
8.20 Turystyczna Jazda – Łotwa
8.40 Dom – odc. 25/25
10.30 Rodzinka.pl – odc. 209
11.00 Rodzinka.pl – odc. 210
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1353
12.50 Oczy w oczy – – (11) Zawadzka
13.25 Baw się słowami s. III; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 16 (seria II odc. 3) – Kontrabanda
15.40 Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową – dramat obyczajowy (2000); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Krystyna Janda, Tadeusz Bradecki, Monika Krzywkowska, Paweł Okraska, Szymon Bobrowski, Stanisława Celińska, Aleksander Fabisiak
17.25 M jak miłość
17.50 M jak miłość – odc. 1353
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 60
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 16 (seria II odc. 3) – Kontrabanda
21.25 Oczy w oczy – (11) Zawadzka
22.05 Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową – film
06:10 Działo się w Krakowie
PONIEDZIAŁEK 26.03.2018
06:20 Zakochaj się w Polsce – odc. 60
06:50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 5
1.25 Supełkowe ABC – odc. 78
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (16)
5.25 Kulturalni PL – (396); magazyn
6.20 Racja stanu – (105)
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (423) Smoleńsk
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1775
7.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 16
8.40 Oczy w oczy – (11) Zawadzka
9.15 Sprawiedliwi wśród Nas
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 33
10.25 1200 Muzeów
10.55 Supełkowe ABC – odc. 78
11.20 Krótka historia – – (424)
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… Krafftówną
12.35 szorty
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1775
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 O mnie się nie martw – 4/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (245)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 W poszukiwaniu ciszy
17.55 Reportaż
18.15 Korona królów – odc 33
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na angielski
19.20 Supełkowe ABC – odc. 78
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 O mnie się nie martw – 4/13
21.20 Krótka historia – – (424)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1775
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (245)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Magazyn z Ameryki – /28/
23.40 Wolny Ekran – (86); magazyn
23.55 Działo się w Krakowie
06:00 Przepis dnia – /275/; magazyn
WTOREK 27.03.2018
06:05 Trzymaj się swoich chmur
1.05 Anna Dymna – spotkajmy się
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (17)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (245)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – – (424)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1776
7.45 Syzyfowe prace – odc. 3/6
8.45 W poszukiwaniu ciszy
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 34
10.25 Sonda 2 – (78) – Art&Science
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.05 Przyjaciele lasu – odc. 24
11.20 Krótka historia – – (425) Iwan IV
11.30 Teleexpress
11.55 Szlakiem Kolberga – „Ziut”
12.20 szorty
12.25 wojsko – polskie.pl – odc. 3
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1776
13.25 Kierunek Zachód – /2/; magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 184
15.35 Przepis dnia – /314/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (246)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Warto rozmawiać; program publicystyczny
18.15 Korona królów – odc 34
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na angielski
19.20 Baw się słowami s. III; magazyn
19.30 Baw się słowami s. III; magazyn
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Ojciec Mateusz – odc. 184
21.20 Krótka historia – Iwan IV Groźny
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1776
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (246)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Kierunek Zachód – /2/; magazyn
23.40 Dziedzictwo regionów
23.55 Działo się w Krakowie
06:00 Przepis dnia – /314/; magazyn
06:05 Zakończenie dnia
ŚRODA 28.03.2018
06:10 Blondynka – odc. 24
1.00 Srebrne dziękczynienie; reportaż
1.25 Petersburski Music Show
1.55 Pytanie na śniadanie
4.10 szorty
5.00 Panorama kraj – Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (18)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (246)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – Iwan IV Groźny
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1777
7.45 O mnie się nie martw – s. VII
8.40 Warto rozmawiać
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 35
10.25 Astronarium – „Supernowe”
10.55 Petersburski Music Show
11.20 Krótka historia – – (426) Odsiecz
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Wschód; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1777
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Zwierzojeż
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Strażacy – odc. 2/10
15.35 Przepis dnia – /315/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (247)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Szpiedzy – film dokumentalny
17.40 Szpiedzy – film dokumentalny
18.15 Korona królów – odc 35
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Petersburski Music Show
19.45 Dobranocka – Zwierzojeż
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Strażacy – odc. 2/10
21.20 Krótka historia – Odsiecz
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1777
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (247)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Sprawiedliwi wśród Nas
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /315/; magazyn
06:00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 29.03.2018
06:05 Blondynka – odc. 25
1.00 Wschód; magazyn
1.30 Zwierzaki Czytaki – odc. 5
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (19)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (247)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – Odsiecz
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1778
7.45 M jak miłość – odc. 1352
8.40 Strażacy – odc. 2/10
9.30 Pod Tatrami
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 36
10.25 Jak to działa – odc. 113
10.55 Zwierzaki Czytaki – odc. 5
11.10 Podwodne ABC – Odc. 5
11.20 Krótka historia – – (427)
11.30 Teleexpress
11.55 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii.
12.25 Racja stanu – (106)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1778
13.25 Biało – czerwoni – historie niezwykłe – Dyskobolka Halina Konopacka
13.45 Dobranocka – Straszny film
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Miasto skarbów – odc. 2 Twarz Marylin Monroe – serial kryminalny TVP
15.35 Portrety niepodległości – Józef Haller (1873 – 1964); felieton
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (248)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Sprawiedliwi wśród Nas
17.30 Triduum Paschalne – Wielki Czwartek
17.40 Magazyn śledczy Anity Gargas
18.15 Korona królów – odc 36
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Zwierzaki Czytaki – odc. 5 – Wielkie odkrycie; magazyn
19.35 Podwodne ABC – Odc. 5 Jak i co widać pod wodą?; magazyn
19.45 Dobranocka – Straszny film
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Miasto skarbów – odc. 2 Twarz Marylin Monroe; serial kryminalny TVP
21.20 Krótka historia – – (427) Marszałek Rydz – Śmigły; felieton
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1778
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (248)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Racja stanu – (106)
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /276/; magazyn
06:00 Zakończenie dnia

PIĄTEK 30.03.2018
06:05 Blondynka – odc. 26* (seria II, odc. 13) – Coś się kończy, coś się zaczyna
06:55 Magazyn śledczy Anity Gargas – /67/; magazyn
1.25 Domisie – odc. 391 Niech będzie zgoda!; program dla dzieci
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (20)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (248); rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – – (427) Marszałek Rydz – Śmigły; felieton
7.10 Na sygnale – odc. 166 „Miłosne gniazdko” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.45 M jak miłość – odc. 1353
8.40 Przystań – odc. 2/13 – Lekcja wychowawcza
9.35 Portrety niepodległości – /6/ Józef Haller (1873 – 1964); felieton
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018)
10.15 Szpiedzy – Dziewczyna z Sajgonu; film dokumentalny
10.40 Szpiedzy – Szpieg ze złamanym sercem; film dokumentalny
11.10 Baw się słowami s. III; magazyn
11.20 Krótka historia – – (428) Przedwojenni żydowscy komandosi; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Królik lekki i smaczny – txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.20 szorty
12.25 Smak tradycji – Wielki Tydzień; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 166 „Miłosne gniazdko” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (86); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 5 – Z piratami nie ma żartów; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.40 Sport
14.45 Triduum Paschalne – Wielki Piątek
14.55 Droga Krzyżowa z udziałem Papieża Franciszka – transmisja z Watykanu
16.45 Halo Polonia – 25 lat TVP Polonia; magazyn
17.45 Polskie pieśni pasyjne
18.25 Biało – czerwoni – historie niezwykłe – Dyskobolka Halina Konopacka; cykl dokumentalny
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Domisie – odc. 391 Niech będzie zgoda!; program dla dzieci
19.45 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 5 – Z piratami nie ma żartów; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Życia nie można zmarnować 54′; film dokumentalny; reż.:Krzytsztof Tadej
21.30 Triduum Paschalne – Wielka Sobota
21.40 Na sygnale – odc. 166 „Miłosne gniazdko” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.05 Krótka historia – – (428) Przedwojenni żydowscy komandosi; felieton
22.15 Halo Polonia – 25 lat TVP Polonia; magazyn
23.10 Polskie pieśni pasyjne
23.45 Chrześcijanie w Syrii; reportaż
06:00 Działo się w Krakowie
06:05 Zakończenie dnia

SOBOTA 31.03.2018
06:05 Barwy szczęścia – odc. 1775
06:30 Barwy szczęścia – odc. 1776
06:55 Barwy szczęścia – odc. 1777
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1778
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Halo Polonia – 25 lat TVP Polonia; magazyn
5.55 Okrasa łamie przepisy – Królik lekki i smaczny; magazyn kulinarny
6.20 wydarzenie aktualne
6.35 Ojciec Mateusz – odc. 184 – Sekretny układ (Ojciec Mateusz XIV odc. 11) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.25 wydarzenie aktualne
7.40 Słodkie oczy 58′; film TVP; reż.:Juliusz Janicki; wyk.:Witold Pyrkosz, Iga Cembrzyńska, Dorota Fellman, Stanisław Igar, Krystyna Królówna, Zenon Laskowik
8.40 wydarzenie aktualne
8.55 56. Muzyczny Festiwal w Łańcucie – koncert; koncert
9.55 Kulturalni PL – 25 lat TVP Polonia; magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – – talk – show prof. Jana Miodka (384) – 25 lat TVP Polonia
11.30 Teleexpress
11.55 Quo vadis? – odc. 1/6
12.50 Quo vadis? – odc. 2/6
13.40 wydarzenie aktualne
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Kołysanka, odc. 2; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.40 Orędzie na Wielkanoc
14.55 Wielki test – Wielki Test. Giganci ducha
16.25 wydarzenie aktualne
16.35 Chopin. Pragnienie miłości – txt. str. 777 116′; dramat kraj prod.Polska (2002); reż.:Jerzy Antczak; wyk.:Danuta Stenka, Adam Woronowicz, Bożena Stachura, Andrzej Zieliński, Marian Opania, Jerzy Zelnik, Jadwiga Barańska, Anna Radwan, Piotr Adamczyk
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.15 Słownik polsko@polski – – talk – show prof. Jana Miodka (384) – 25 lat TVP Polonia
19.50 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Kołysanka, odc. 2; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Orędzie na Wielkanoc
20.45 Wielki test – Wielki Test. Giganci ducha
22.10 szorty
22.15 wydarzenie aktualne
22.25 Quo vadis? – odc. 1/6
23.10 Quo vadis? – odc. 2/6
06:00 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 01.04.2018
06:00 Czarne chmury – odc. 1/10 – Szafot
1.00 Księga obyczaju – Śniadanie wielkanocne; magazyn
1.20 Kulturalni PL – (397) – 25 lat TVP Polonia; magazyn
2.15 wydarzenie aktualne
2.25 W Krainie Baśni – odc. 14 Lech, Czech, Rus
2.55 Baw się słowami s. III; magazyn
3.05 Baw się słowami s. III; magazyn
3.25 Ziarno – Chrystus zmartwychwstał; magazyn
3.55 Msza Święta Zmartwychwstania Pańskiego i błogosławieństwo Urbi et Orbi, Transmisja
6.35 Wielkanoc Polska
6.45 Quo vadis? – odc. 1/6
7.35 Quo vadis? – odc. 2/6
8.25 Wielkanoc Polska
8.40 Czarne chmury – odc. 1/10 – Szafot
9.40 Il Volo – koncert cz. 1 (Il Volo) kraj prod.Włochy (2017)
10.35 Dziewczyna z ekranu 47′; film dokumentalny kraj prod.Polska (2017); reż.:Andrzej Ciecierski
11.30 Teleexpress
11.55 Quo vadis? – odc. 3/6
12.50 Quo vadis? – odc. 4/6
13.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki s.II – Nuda, odc. 23; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Uwaga – Premiera! – Mała Moskwa – AD 113′; dramat kraj prod.Polska (2008); reż.:Waldemar Krzystek; wyk.:Lesław Żurek, Svetlana Khodchenkova, Dimitrij Uljanov, Elena Leszczyńska, Andrzej Grabowski, Artem Tkachenko, Jurij Itskov
16.50 Kulturalni PL – (397) – 25 lat TVP Polonia; magazyn
17.55 Il Volo – koncert cz. 1 (Il Volo) kraj prod.Włochy (2017)
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski – Wiadomości – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Zakochaj się w Polsce s.I – odc. 32 Sierpc – Wielkanoc; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki s.II – Nuda, odc. 23; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Uwaga – Premiera! – Mała Moskwa – AD; dramat kraj prod.Polska (2008); reż.:Waldemar Krzystek; wyk.:Lesław Żurek, Svetlana Khodchenkova, Dimitrij Uljanov, Elena Leszczyńska, Andrzej Grabowski, Artem Tkachenko, Jurij Itskov
22.40 Quo vadis? – odc. 3/6
23.30 Quo vadis? – odc. 4/6
06:15 Zakończenie dnia

PONIEDZIAŁEK 02.04.2018
06:20 Chopin. Pragnienie miłości – txt. str. 777; dramat
2.20 Księga obyczaju – Śmigus Dyngus; magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych; Śmigus – dyngus. Zgodnie z tradycją każdy musiał być obficie oblany, jeśli chciał zapewnić sobie zdrowie, szczęście i pomyślność w gospodarstwie. Woda, to przecież symbol życia.

2.35 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 7; magazyn
2.50 Supełkowe ABC – odc. 59; magazyn
3.20 Panna z mokrą głową; film obyczajowy
5.05 Dziewczyna z ekranu; film dokumentalny
5.50 Wielkanoc Polska – Teresa Lipowska
6.00 Regina Coeli
6.15 Historia Zmartwychwstania; widowisko
6.35 Wielkanoc Polska – Państwo Myrczków
6.45 Quo vadis? – odc. 3/6
7.35 Quo vadis? – odc. 4/6
8.25 Wielkanoc Polska – Maryla Rodowicz
8.35 Il Volo – koncert cz. 2 (Il Volo) kraj prod.Włochy (2017)
9.30 Pola Negri. Życie Gwiazdy (POLA NEGRI: LIFE OF A STAR); film dokumentalny kraj prod.USA (2017)
10.25 Korona królów – odc 37; telenowela historyczna TVP
11.00 Teleexpress
11.25 Quo vadis? – odc. 5/6
12.20 Quo vadis? – odc. 6/6
13.15 Dobranocka – Dziwne przygody Koziołka Matołka – odc. 13 – Gwiazdor filmowy; serial animowany
13.30 Wiadomości
14.05 Pogoda
14.10 Sport
14.20 Pamiętamy, Ojcze Święty – w hołdzie Św. Janowi Pawłowi II
15.50 Teatr Telewizji – Brat naszego Boga 76′; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2017); reż.:Paweł Woldan; wyk.:Borys Szyc, Piotr Głowacki, Anna Milewska, Kamila Baar Kochańska, Paweł Paprocki, Przemysław Stipa, Wojciech Solarz, Leszek Zdun, Marek Kalita, Modest Ruciński
17.15 Il Volo – koncert cz. 2 (Il Volo) kraj prod.Włochy (2017)
18.05 Wielkanoc Polska – Sławomir Zapała
18.15 Korona królów – odc 37; telenowela historyczna TVP
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Wielkanocne jajeczko z Koniem Polskim; program kabaretowy
19.45 Dobranocka za oceanem – Dziwne przygody Koziołka Matołka – odc. 13 – Gwiazdor filmowy; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Teatr Telewizji – Brat naszego Boga 76’; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2017); reż.:Paweł Woldan; wyk.:Borys Szyc, Piotr Głowacki, Anna Milewska, Kamila Baar Kochańska, Paweł Paprocki, Przemysław Stipa, Wojciech Solarz, Leszek Zdun, Marek Kalita, Modest Ruciński
22.00 Quo vadis? – odc. 5/6
22.45 Quo vadis? – odc. 6/6
23.35 Biało – czerwoni – historie niezwykłe – Dyskobolka Halina Konopacka; cykl dokumentalny
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Wielkanoc Polska – Teresa Lipowska
06:05 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.