23.02.2018 – 01.03.2018

PIĄTEK 23.02.2018
0.05 Blondynka – odc. 11/13
0.55 Wilnoteka; magazyn
1.10 Turystyczna Jazda
1.25 Domisie – odc. 386
1.50 Przepis dnia – /304/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (402)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (226)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Notacje – Michał Sumiński
6.50 Na sygnale – odc. 161
7.25 M jak miłość – odc. 1343
8.20 Komisarz Alex – odc. 114
9.15 Warto rozmawiać;
10.20 Wiadomości
10.35 Którędy po sztukę
10.45 Baw się słowami; magazyn
10.55 Domisie – odc. 386
11.20 Krótka historia – (403)
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Kwartet – magazyn regionów
12.55 Na sygnale – odc. 161
13.20 Fałszywe kody historii
13.25 Wolny Ekran – (81); magazyn
13.45 Dobranocka – Maurycy
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 694
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (227)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 Niepodległa – spot MSZ
17.15 Pamiętajcie o Osieckiej
18.10 Herbatka z kabaretem – (4)
18.50 Magazyn z Ameryki – /26/
19.15 Domisie – odc. 386
19.45 Dobranocka – Maurycy
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 694
21.40 Na sygnale – odc. 161
22.05 Krótka historia – (403)
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Dwujęzyczność – spot MSZ
23.35 Wszystko po krakowsku
SOBOTA 24.02.2018
0.10 Barwy szczęścia – odc. 1755
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1756
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1757
1.30 Barwy szczęścia – odc. 1758
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii – (227)
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 179
7.15 Na dobre i na złe – odc. 694
8.10 Festiwal Dialogu Czterech Kultur
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 Zakochaj się w Polsce – odc. 57
10.00 Kulturalni PL – (392); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1344
12.50 Trzeci Oddech Kaczuchy
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Na tropie skarbu, odc. 23
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 1920. Wojna i miłość – 12/13
15.40 Trzeci; film obyczajowy kraj prod.Polska (2004); reż.:Jan Hryniak; wyk.:Marek Kondrat, Jacek Poniedziałek, Magdalena Cielecka, Edyta Olszówka, Rafał Królikowski, Jacek Braciak, Paweł Królikowski, Redbad Klynstra, Grażyna Suchocka
17.25 Koncert, jakiego nie będzie…
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1344
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 1920. Wojna i miłość – 12/13
21.35 Trzeci; film obyczajowy
23.20 Opole 2014
NIEDZIELA 25.02.2018
23.55 Dom – odc. 21/25
1.35 Wolny Ekran – (82); magazyn
1.55 Córka generała Pankratowa; dramat; reż.:Mieczysław Znamierowski; wyk.:Kazimierz Junosza – Stępowski, Nora Ney, Stanisław Grolicki, Aleksander Żabczyński, Jerzy Leszczyński, Franciszek Brodniewicz, Mieczys- ław Cybulski, Maria Bogda, Zofia Lindorfówna, Zbigniew Ziembiński
3.25 Magazyn z Wysp
3.50 Teleranek – odc. 48
4.20 Ziarno – Sól na wagę złota
4.50 Baw się słowami; magazyn
5.05 Baw się słowami; magazyn
5.20 Słoneczna włócznia – odc. 11
5.50 Mamy w nim ojca
6.25 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krynicy Zdroju
8.20 Turystyczna Jazda
8.40 Dom – odc. 21/25
10.30 Rodzinka.pl – odc. 201
11.00 Rodzinka.pl – odc. 202
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1345
12.55 Baw się słowami; magazyn
13.10 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.20 Cała Polska Czyta dzieciom
13.30 Wiadomości
14.00 Pogoda
14.10 Zimowe Igrzyska Polonijne
15.50 Dziewczyny ze Lwowa
16.45 Jest sprawa; komedia
18.15 Opole 2017 na bis /16/; koncert
18.30 M jak miłość – odc. 1345
19.20 Baw się słowami
19.30 Baw się słowami; magazyn
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 Zimowe Igrzyska Polonijne
22.25 Dziewczyny ze Lwowa
23.15 Oczy w oczy – (69)
23.50 Scena alternatywna
PONIEDZIAŁEK 26.02.2018
0.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 57
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 1
1.30 Supełkowe ABC – odc. 74
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (403)
5.10 Kulturalni PL – (392); magazyn
6.05 Racja stanu – (101)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1759
7.25 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 12
8.20 Zimowe Igrzyska Polonijne
9.55 Korona królów – odc 17
10.25 Ukryte skarby – cykl reportaży
10.55 Supełkowe ABC – odc. 74
11.20 Krótka historia – (404); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z…
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1759
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 O mnie się nie martw – 13/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (228)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 W biegu za życiem
18.15 Ukryte skarby – Wyspa skarbów i 44 inne wyspy
18.45 Korona królów – odc 17
19.15 Supełkowe ABC – odc. 74
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.35 Sport
20.45 O mnie się nie martw – 13/13
21.30 Krótka historia – (404); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1759
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (228)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn z Ameryki – /26/
23.50 Wolny Ekran – (82); magazyn
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 27.02.2018
0.05 Opole na bis – „Panna, madonna
1.05 Anna Dymna – spotkajmy się
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.50 Przepis dnia – /305/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (404); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (228)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1760
7.25 1920. Wojna i miłość – 12/13
8.15 W biegu za życiem
9.25 Tajemnice bieszczadzkiego worka cz. 2 Bieszczady za zamkniętymi drzwiami; reportaż
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 18
10.25 Sonda 2 – (73) – Próżnia
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Moliki książkowe – odc. 7
11.20 Krótka historia – (405); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Szlakiem Kolberga
12.25 Podwójne korzenie
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1760
13.25 Magazyn; magazyn
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 180
15.35 Przepis dnia – /305/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (229)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Warto rozmawiać
18.15 Sonda 2 – (73) – Próżnia
18.45 Korona królów – odc 18
19.15 Margolcia i Miś zapraszają dziś
19.30 Moliki książkowe – odc. 7
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.35 Sport
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 180
21.30 Krótka historia – (405); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1760
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn; magazyn
23.50 Tajemnice bieszczadzkiego worka cz. 2 Bieszczady za zamkniętymi drzwiami; reportaż
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 28.02.2018
0.05 Blondynka – odc. 12/13
1.00 Objawienie Pańskie; reportaż
1.25 Petersburski Music Show – 54
1.50 Przepis dnia – /306/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (405); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1761
7.25 O mnie się nie martw – 13/13
8.15 Warto rozmawiać
9.10 Muzeum Polskiej Piosenki
9.25 Dziedzictwo regionów – Płońsk
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 19
10.25 Astronarium – (53) – Planetoidy
10.55 Petersburski Music Show
11.20 Krótka historia – (406); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Wschód; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1761
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Wyprawa Gąbki
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Głęboka woda – 10* „Rodzina”
15.35 Przepis dnia – /306/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (230)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Polski nie zniszczy nic
18.15 Wschód; magazyn
18.45 Korona królów – odc 19
19.15 Petersburski Music Show
19.45 Dobranocka – Wyprawa Gąbki
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.35 Sport
20.45 Głęboka woda – 10* „Rodzina”
21.30 Krótka historia – (406); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1761
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (230)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Podwójne korzenie; film dok.
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 01.03.2018
0.05 Blondynka – odc. 13/13
1.00 Wschód; magazyn
1.30 Zwierzaki Czytaki – odc. 1
1.50 Podwodne ABC – Odc. 1
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (406); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (230)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1762
7.25 M jak miłość – odc. 1344
8.20 Głęboka woda – sezon II odc. 10
9.30 Pod Tatrami
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 20
10.25 Jak to działa – odc. 110
10.55 Zwierzaki Czytaki – odc. 1
11.10 Podwodne ABC – Odc. 1
11.20 Krótka historia – (407); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Było, nie minęło
12.25 Racja stanu – (102)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1762
13.25 Magazyn
13.45 Dobranocka; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Komisarz Alex – odc. 115
15.35 Portrety niepodległości; felieton
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii; rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Podwójne korzenie; film dok.
17.40 Magazyn śledczy Anity Gargas
18.15 vacat
18.45 Korona królów – odc 20
19.15 Zwierzaki Czytaki – odc. 1
19.30 Podwodne ABC – Odc. 1
19.45 Dobranocka – serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.35 Sport
20.45 Komisarz Alex – odc. 115
21.30 Krótka historia – (407); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1762
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Racja stanu – (102)
0.00 Zakończenie dnia

PIĄTEK 02.03.2018
0.05 Blondynka – odc. 14* (seria II, odc. 1) – Początek końca świata
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.25 Domisie – odc. 387
1.50 Przepis dnia – /307/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (407); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Na sygnale – odc. 162 „Wesele” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1345
8.20 Komisarz Alex – odc. 115 (seria IX odc. 11) – Krzywda dzieci
9.10 Podwójne korzenie; film dokumentalny
9.35 Portrety niepodległości; felieton
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa
10.55 Notacje – Mieczysław Święcicki. Książę nastroju; cykl dokumentalny
11.10 Baw się słowami – Co już wiesz o Polsce? s. II; magazyn
11.20 Krótka historia – (408); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Zdrowy smak kiszonki – txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.25 Zaolzie
12.55 Na sygnale – odc. 162 „Wesele” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (82); magazyn
13.45 Dobranocka – Przygody Bolka i Lolka; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 695 Dzieci swoich rodziców
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii; rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Przegląd Piosenki Aktorskiej – „Total Niemen, czyli o czym trąbodzwonisz…” – koncert pamięci Czesława Niemena (35. Przegląd Piosenki Aktorskiej – Wrocław 2014); koncert
18.15 Herbatka z kabaretem – (1); program rozrywkowy
18.50 Biało – czerwoni – historie niezwykłe; cykl dokumentalny
19.15 Domisie – odc. 387 Kuchenni rycerze; program dla dzieci
19.45 Dobranocka za oceanem – Przygody Bolka i Lolka; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.35 Sport
20.45 Na dobre i na złe – odc. 695 Dzieci swoich rodziców
21.40 Na sygnale – odc. 162 „Wesele” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.05 Krótka historia – (408); felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.55 Portrety niepodległości; felieton
0.05 Zakończenie dnia

SOBOTA 03.03.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1759
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1760
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1761
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1762
1.55 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 180 – Życiowy rekord (Ojciec Mateusz XIV odc. 7)
7.15 Na dobre i na złe – odc. 695 Dzieci swoich rodziców
8.10 Sprzedawcy używanego rock’n’rolla – 25 lat T. Love; koncert
9.10 Okrasa łamie przepisy – Lekkie i szybkie dania – txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.40 Wolny Ekran – (83); magazyn
10.00 Kulturalni PL; magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (380)
11.35 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1346
12.50 Opole 2017 na bis /15/; koncert
13.20 Dobranocka – Rodzina Treflików; serial animowany
13.30 Wiadomości
14.05 Pogoda
14.10 Sport
14.20 1920. Wojna i miłość – odc. 13/13* – Biały fortepian
15.25 Krajowe Eliminacje do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018
17.05 Miłość w przejściu podziemnym – txt. str. 777 AD; film TVP
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (380)
18.50 M jak miłość – odc. 1346
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.35 Sport
20.45 1920. Wojna i miłość – odc. 13/13* – Biały fortepian
21.35 Bo oszalałem dla niej – txt. str. 777; komediodramat
23.20 Festiwal Dialogu Czterech Kultur- Kapela ze wsi Warszawa
23.55 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 04.03.2018
1.55 Dom – odc. 22/25 – Miłość to tylko obietnica
1.35 Magazyn; magazyn
1.55 Awatar, czyli zamiana dusz – w tym: Panorama i Pogoda txt. str. 777; film TVP
3.00 Baw się słowami; magazyn
3.10 Baw się słowami; magazyn
3.30 Ziarno – Patron diecezji radomskiej; magazyn
4.00 Transmisja Mszy Świętej – z archikatedry pw. św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu; STEREO, 10.9, Transmisja
5.25 Słoneczna włócznia – odc. 12 – Powrót do Bramy Słońca
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.55 Kino retro – Fredek uszczęśliwia świat; komedia
8.20 Turystyczna Jazda – Kostaryka 2
8.40 Dom – odc. 22/25 – Miłość to tylko obietnica
10.30 Rodzinka.pl – odc. 203 „Daj żonie palec…!” sezon 10
11.00 Rodzinka.pl – odc. 204 „Lepiej dobrze żyć z teściową” sezon 10
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1347
12.50 Oczy w oczy; rozmowa
13.25 Baw się słowami; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Chichotek i wyprawa w góry; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 13* „Kropla przepełnia czarę”
15.40 Teatr Telewizji – Żabusia – txt. str. 777; spektakl teatralny
17.05 Wieczór z Hanną Banaszak „Miłość Ci wszystko wyznaczy”
24:00 Zakochaj się w Polsce – odc. 58 Kołobrzeg
18.30 M jak miłość – odc. 1347
19.20 Baw się słowami; magazyn
19.30 Baw się słowami; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.35 Sport
20.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 13* „Kropla przepełnia czarę”
21.35 Oczy w oczy; rozmowa
22.15 Teatr Telewizji – Żabusia – txt. str. 777; spektakl teatralny
23.30 Sprzedawcy używanego rock’n’rolla – 25 lat T. Love; koncert
0.15 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.