22 – 28 kwietnia 2016

PIĄTEK 22.04.2016
0.05 Świat się kręci
0.55 Było, nie minęło
1.30 Karrypel kontra Groszki – odc. 3
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (39)
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 92
7.25 M jak miłość – odc. 1207
8.25 Prokurator – odc. 10/10
9.20 Z archiwum IPN – Łupaszka
9.55 Po prostu
10.50 A la show – Barbara Krafftówna
11.20 Krótka historia – (40); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 KabareTO
12.25 Było, nie minęło
12.55 Na sygnale – odc. 92 „Potwór”
13.25 Przygody Smoka Pola
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc.
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Kocham Cię, Polsko! – odc. (7)
19.00 Przyjaciele lasu – odc. 27
19.15 Karrypel kontra Groszki – odc. 3
19.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 627
21.45 Na sygnale – odc. 92 „Potwór”;
22.10 Krótka historia – (40); felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Zakończenie dnia
SOBOTA 23.04.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1373
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1374
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1375
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1376
1.30 Pytanie na śniadanie
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 177
7.15 Na dobre i na złe – odc. 627
8.20 Kocham Cię, Polsko! – odc. (7)
10.00 Kulturalni PL – (294); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1208
12.50 Z drugiej strony – (7)
13.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Siedlisko – odc. 6/9
15.45 Uwaga – Premiera! – Joanna
17.40 Czerwone korale – Brathanki
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1208
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Siedlisko – odc. 6/9
21.40 Joanna –  AD
23.35 Z drugiej strony – (7)
0.20 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 24.04.2016
0.25 Już nie zapomnisz mnie
1.30 Przeżyjmy to jeszcze raz
2.20 Polska z Miodkiem – (88)
2.30 Polska 1050
3.00 Przygody Smoka Pola – (17)
3.25 Ziarno – Bolesław Chrobry
3.55 Światowe Dni Młodzieży
4.00 Transmisja Mszy Świętej
6.40 Zmiennicy odc.13/15
7.50 Wolny Ekran – (8); magazyn
8.15 Stop Klatka – koncert piosenek
9.25 Okrasa łamie przepisy
9.55 Rodzinka.pl – odc. 13
10.20 Rodzinka.pl – odc. 14
10.55 Racja stanu – (44)
11.25 Polska z Miodkiem – (88)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1209
12.50 Oczy w oczy – (6); rozmowa
13.25 Przygody Smoka Pola – (17)
13.45 Dobranocka – Miś Fantazy
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 7
15.40 Teatr TV- Pierwiastek z – jeden
16.50 Stop Klatka – koncert piosenek
17.55 Racja stanu – (44)
18.25 Polska z Miodkiem – (88)
18.35 M jak miłość – odc. 1209
19.25 Przygody Smoka Pola – (17)
19.45 Dobranocka  – Miś Fantazy
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 7
21.35 Oczy w oczy – (6); rozmowa
22.10 Teatr TV- Pierwiastek z – jeden
0.10 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 25.04.2016
0.15 Racja stanu – (44)
0.45 Nad Niemnem
1.05 Przygody Smoka Pola – (17)
1.25 Nasze podwórko – odc. 1
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Podróże z historią – odc. 7
5.35 Z drugiej strony
6.25 Krótka historia – (40); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1377
7.25 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 7
8.20 Oczy w oczy – (6); rozmowa
8.50 Teatr Tv – Pierwiastek z -jeden
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 69
11.20 Krótka historia – (41); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (294); magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1377
13.25 Nad Niemnem
13.45 Dobranocka – Proszę słonia
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 O mnie się nie martw – s. II
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Już nie zapomnisz mnie
18.25 Wolny Ekran – (8); magazyn
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 69
19.15 Nasze podwórko – odc. 1
19.45 Dobranocka – Proszę słonia
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – s. II
21.35 Krótka historia – (41); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1377
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.45 Do zobaczenia w Krakowie; cykl reportaży
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 26.04.2016
0.05 Świat się kręci
1.00 Cafe Historia
1.25 Karino – odc. 7/13
4.55 Krótka historia – (41); felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1378
7.25 Siedlisko – odc. 6/9
8.25 Już nie zapomnisz mnie
9.25 Polska 1050
9.55 Niedziela z… Szapołowską
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 70
11.20 Krótka historia – (42); felieton
11.30 Teleexpress
11.45 Polska z Miodkiem – (89)
11.55 Naszaarmia.pl – odc. 211
12.20 Podróże z historią – odc. 7
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1378
13.25 250 lat teatru publicznego
13.45 Dobranocka – Bajki zza okna
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 178
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Warto rozmawiać
18.25 Polska z Miodkiem – (89)
18.30 Smog w Zakopanem; magazyn
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 70
19.15 Karino – odc. 7/13
19.45 Dobranocka – Bajki zza okna
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 178
21.35 Krótka historia – (42); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1378
22.10 Polska z Miodkiem – (89)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Nad Niemnem
23.55 Zapiski Łazęgi
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 27.04.2016
0.05 Świat się kręci – /515/; widowisko
1.00 Dom to nie tylko miejsce…;
1.25 Stawiam na Tolka Banana – 1/7
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (42); felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1379
7.25 O mnie się nie martw – s. II
8.25 Warto rozmawiać;
9.30 Jak to działa – odc. 102
10.00 Tygodnik Kulturalny
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 71
11.20 Krótka historia – (43); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Studio Wschód; program
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1379
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Jeż Kleofas – 2
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 69
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Santo Subito cz. 4
18.20 Czego nie wiecie o Rodzince.pl
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 71
19.15 Stawiam na Tolka Banana – 1/7
19.45 Dobranocka – Jeż Kleofas
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 69
21.35 Krótka historia – (43); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1379
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Wilnoteka; magazyn
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 28.04.2016
0.05 Świat się kręci – /516/
1.05 Flesz historii – odc. 283
1.25 Słoneczna włócznia – odc. 5
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (43); felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1380
7.25 M jak miłość – odc. 1208
8.20 Egzamin z życia – odc. 69
9.15 Wilnoteka; magazyn
9.35 Santo Subito cz. 4 – Nasz Święty
10.35 Do zobaczenia w Krakowie
10.55 Galeria – odc. 1
11.20 Krótka historia – (44); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (90)
11.55 Pegaz – /8/
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1380
13.25 Wolny Ekran – (8); magazyn
13.45 Dobranocka – Marceli Szpak
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Zaginiona – odc. 1/7
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Chodzi o pieniądze – /3/
18.10 A la show – (35) – Michał Bajor
18.35 Polska z Miodkiem – (90)
18.45 Galeria – odc. 1
19.15 Słoneczna włócznia – odc. 5
19.45 Dobranocka  – Marceli Szpak
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Zaginiona – odc. 1/7
21.35 Krótka historia – (44); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1380
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Ród Lutosławskich; magazyn
0.00 Polska z Miodkiem – (90) Tuchów
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 29.04.2016
0.05 Świat się kręci – /517/; widowisko publicystyczne
0.55 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii – Na poboczach frontowych dróg
1.30 Karrypel kontra Groszki – odc. 4 – Kto kopie dołki; serial animowany
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda
4.55 Krótka historia – (44); felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 93 „Piekło”; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1209
8.25 Zaginiona – odc. 1/7* – Odjazd –  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Andrzej Kostenko; wyk.:Jan Frycz, Danuta Stenka, Ryszard Filipski, Andrzej Chyra, Maciej Marczewski, Agnieszka Grochowska, Matylda Damięcka
9.20 Galicyjski geniusz  26′; film dokumentalny kraj prod.Polska (2013); reż.:Katarzyna Kotula
9.55 Chodzi o pieniądze – /3/; magazyn
10.50 A la show – (35) – Michał Bajor; talk-show
11.20 Krótka historia – (45); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów – (51); program rozrywkowy
12.25 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii – Na poboczach frontowych dróg
12.55 Na sygnale – odc. 93 „Piekło”; serial fabularyzowany TVP
13.25 Przygody Smoka Pola – (17) Podróż; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Przygody Bolka i Lolka – Lolek lunatyk, odc. 64; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 628 – Czyje na wierzchu –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Kocham Cię, Polsko! – odc. (8); zabawa quizowa
19.00 Przyjaciele lasu – odc. 28 –  txt. str. 777; cykl reportaży
19.15 Karrypel kontra Groszki – odc. 4 – Kto kopie dołki; serial animowany
19.45 Dobranocka za oceanem – Przygody Bolka i Lolka – Lolek lunatyk, odc. 64; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 628 – Czyje na wierzchu; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
21.45 Na sygnale – odc. 93 „Piekło”; serial fabularyzowany TVP
22.10 Krótka historia – (45); felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 30.04.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1377
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1378
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1379
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1380
1.30 Pytanie na śniadanie – w tym: 8.35, 9.25, 10.20 Pogoda
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 178 – Poza światem(Ojciec Mateusz XIV odc. 5) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
7.15 Na dobre i na złe – odc. 628 – Czyje na wierzchu –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
8.20 Kocham Cię, Polsko! – odc. (8); zabawa quizowa
10.00 Kulturalni PL – (295); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (30.)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1210
12.50 Z drugiej strony – (8); program publicystyczny
13.45 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 5 – Żywa woda; film animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Siedlisko – odc. 7/9
15.45 Wszystko będzie dobrze –  txt. str. 777  97′; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (2007); reż.:Tomasz Wiszniewski; wyk.:Adam Werstak, Robert Więckiewicz, Izabela Dąbrowska, Beata Kawka, Daniel Mąkolski, Jarosław Gruda, Janusz Chabior, Janusz Kłosiński, Zdzisław Kuźniar, Stanisław Pąk; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
17.30 Taki powrót – Koncert Haliny Frąckowiak
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (30.)
18.50 M jak miłość – odc. 1210
19.45 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 5 – Żywa woda; film animowany
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Siedlisko – odc. 7/9
21.45 Wszystko będzie dobrze  97′; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (2007); reż.:Tomasz Wiszniewski; wyk.:Adam Werstak, Robert Więckiewicz, Izabela Dąbrowska, Beata Kawka, Daniel Mąkolski, Jarosław Gruda, Janusz Chabior, Janusz Kłosiński, Zdzisław Kuźniar, Stanisław Pąk; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
23.35 Z drugiej strony – (8); program publicystyczny
0.20 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 01.05.2016
0.25 Jedno słowo  56′; film dokumentalny kraj prod.Polska (2008); reż.:Beata Hyży-Czołpińska
1.30 program rozrywkowy
2.20 Polska z Miodkiem – (91) Kraśnik; felieton
2.30 Polska 1050; cykl dokumentalny
3.00 Przygody Smoka Pola – (18) Wawel; program edukacyjny
3.20 Petersburski Music Show – odc. 28; program muzyczny
3.50 Ziarno
4.20 Zmiennicy odc.14/15 – Pocałuj mnie, Kasiu; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
5.30 Wolny Ekran – (9); magazyn
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Regina Coeli
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
6.45 Program do czytania – (48); magazyn literacki
6.55 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika odc. 40
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. ojca Pio w Warszawie, Transmisja
8.35 Taki powrót – Koncert Haliny Frąckowiak
9.25 Śladami Podlasian – Los Angeles i Nowy York
9.55 Rodzinka.pl – odc. 15 „Hazard” –  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
10.20 Rodzinka.pl – odc. 16 „O miłości..” –  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
10.55 Racja stanu – (45)
11.25 Polska z Miodkiem – (91) Kraśnik; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1211
12.50 Oczy w oczy – (7)
13.25 Przygody Smoka Pola – (18) Wawel; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 1 – Nowi przyjaciele (ep. 1 – Les nouveau amis); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2003)
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 8* „Potęga sztuki”
15.40 Długi weekend  71′; film TVP; reż.:Robert Gliński; wyk.:Joanna Żółkowska, Krzysztof Globisz, Leszek Piskorz, Bogusław Kierc, Maciej Damięcki
17.00 Pierwsi Polacy w Ameryce  41′; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Eugeniusz Starky
17.55 Racja stanu – (45)
18.25 Polska z Miodkiem – (91) Kraśnik; felieton
18.35 M jak miłość – odc. 1211
19.25 Przygody Smoka Pola – (18) Wawel; program edukacyjny
19.45 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 1 – Nowi przyjaciele (ep. 1 – Les nouveau amis); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2003); reż.:Doris Riedl
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 8* „Potęga sztuki”
21.35 Oczy w oczy – (7)
22.10 Długi weekend  71′; film TVP; reż.:Robert Gliński; wyk.:Joanna Żółkowska, Krzysztof Globisz, Leszek Piskorz, Bogusław Kierc, Maciej Damięcki
23.25 Pierwsi Polacy w Ameryce  41′; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Eugeniusz Starky
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.