20.10.2017 – 26.10.2017

PIĄTEK 20.10.2017
0.05 O mnie się nie martw – odc. 11/13
0.55 Wilnoteka; magazyn
1.10 Podmuch energii; cykl reportaży
1.25 Domisie – odc. 368
1.55 Przepis dnia – /235/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (315)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (146)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 143
7.25 M jak miłość – odc. 1310
8.20 Ratownicy – odc. 5/13
9.15 Warto rozmawiać
10.20 Wiadomości
10.30 Skarby architektury drewnianej UNESCO – odc. 3 Dębno; Bez ograniczeń wiekowych; XV wieczny drewniany Kościół w Dębnie Podhalańs- kim, do dziś pełni funkcję kościoła parafialnego. W Dębnie ocalała prawie cala oryginalna średniowieczna substancja budowlana i wyposażenie. Najcenniejsza jest polichromia, a także ołtarze, pochodzące ze szkoły krakowskiej oraz tabernakulum, i des- ka z Dębna z XIII w. – ze św. Agnieszką i Katarzyną. Świątynia zbudowana jest z drzewa modrzewiowego, techniką zrębową.
10.45 Baw się słowami – (42)
10.55 Domisie – odc. 368
11.20 Krótka historia – (316)
11.30 Teleexpress
11.55 Polska Molskiej – odc. 3
12.25 Baltic Sea; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 143
13.25 Wolny Ekran; magazyn
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 676
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (146)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Hit Dekady – (2) lata 60.
18.25 Polska Molskiej – odc. 3
18.50 Magazyn z Ameryki – /17/
19.15 Domisie – odc. 368
19.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 676
21.40 Na sygnale – odc. 143
22.05 Krótka historia – (316)
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (146)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Przepis dnia – /235
SOBOTA 21.10.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1683
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1684
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1685
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1686
1.30 Pytanie na śniadanie
4.45 Niezwyciężeni
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii – (146)
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 213
7.15 Na dobre i na złe – odc. 676
8.15 Cztery Kultury Muzyczne
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 Zakochaj się w Polsce
10.00 Kulturalni PL – (374); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1311
12.50 Paranienormalni Tonight
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wojenne dziewczyny – odc. 7
15.40 Dzieci i ryby – komedia
17.20 Romane Dyvesa; widowisko
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1311
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Wojenne dziewczyny – odc. 7
21.35 Dzieci i ryby – komedia
23.15 Paranienormalni Tonight
NIEDZIELA 22.10.2017
0.00 Dom – odc. 4/25
1.35 Saga rodów – Ród Sebyła
2.05 Patrycja
2.35 Magazyn z Wysp; magazyn
2.55 Wolny Ekran; magazyn
3.15 Teleranek – odc. 42
3.50 Ziarno; magazyn
4.20 Baw się słowami – s. II (43)
4.30 Baw się słowami – s. II (44)
4.50 Maszyna zmian – Misiaczek
5.20 Maszyna zmian – Tatoludek
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański, Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.20 Turystyczna Jazda – odc. 71 Tajlandia – Koh Samui. W tym tygodniu kontynuujemy naszą podróż po Tajlandii. Tym razem jesteśmy na wyspie Koh Samui – położonej na południu kraju w Zatoce Tajlandzkiej. Dowiemy się dlaczego to miejsce nazywane jest kokosową wyspą oraz poznamy przepis na jedną z tradycyjnych tajskich potraw.
8.40 Dom – odc. 4/25
10.30 Rodzinka.pl – odc. 167
11.00 Rodzinka.pl – odc. 168
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1312
12.50 Oczy w oczy – (61) Stan Borys
13.25 Baw się słowami – s. II (43)
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 59
15.40 Papusza – ; dramat; reż.:Krzysztof Krauze, Joanna Kos – Krauze; wyk.:Sebastian Wesołowski, Leokadia Brzezińska, Paloma Mirga, Andrzej Walden, Antoni Pawlicki, Artur Steranko, Jowita Budnik, Zbigniew Waleryś
17.55 Zakochaj się w Polsce
18.30 M jak miłość – odc. 1312
19.20 Baw się słowami – s. II (43)
19.30 Baw się słowami – s. II (44)
19.45 Dobranocka- Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Blondynka – odc. 59
21.35 Oczy w oczy – (61) Stan Borys
22.15 Papusza – dramat
PONIEDZIAŁEK 23.10.2017
0.30 Zakochaj się w Polsce – odc. 44
1.00 Nad Niemnem – Magazyn
1.15 Moliki książkowe – odc. 7 Awaria
1.30 SUPEŁKOWE ABC – odc. 58
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (316)
5.10 Kulturalni PL – (374); magazyn
6.05 Racja stanu – (81)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1687
7.25 Blondynka – odc. 59
8.20 Oczy w oczy – (61) Stan Borys
8.50 Ekspres Lodowcowy; reportaż
9.25 Turystyczna Jazda – odc. 76
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 29
10.25 Ukryte skarby – Kościół Pokoju
10.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 58
11.20 Krótka historia – (317)
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… Teresą Budzisz
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1687
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 O mnie się nie martw – odc. 8/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (148)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Jurek; film dokumentalny
18.30 KabareTOP
18.45 Komisariat – odc. 29
19.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 58
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – odc. 8/13
21.30 Krótka historia – (317)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1687
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (148)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn z Ameryki – /17/
23.50 Wolny Ekran – (64); magazyn
WTOREK 24.10.2017
0.05 Romane Dyvesa; widowisko
1.05 Anna Dymna – spotkajmy się
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.50 Przepis dnia – /236/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (317)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (148)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1688
7.25 Wojenne dziewczyny – odc. 7
8.15 Jurek; film dokumentalny
9.35 Niezwyciężeni
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 30
10.25 Sonda 2 – (64) – Zapach
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Przyjaciele lasu – odc. 18
11.20 Krótka historia – (318)
11.30 Teleexpress
11.55 Chuligan Literacki; magazyn
12.25 Naszaarmia.pl – odc. 287
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1688
13.25 ZUS bez granic
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 214
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (149)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Ekspres Lodowcowy; reportaż
17.40 Ktokolwiek widzia…
18.15 Sonda 2 – (64) – Zapach
18.45 Komisariat – odc. 30
19.15 Margolcia i Miś zapraszają dziś
19.30 Przyjaciele lasu – odc. 18
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 214
21.30 Krótka historia – (318)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1688
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (149)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 ZUS bez granic – /4/; magazyn
23.50 Szlakiem miejsc niezwykłych
ŚRODA 25.10.2017
0.05 O mnie się nie martw, odc. 12/13
1.00 Program ekumeniczny
1.25 Petersburski Music Show
1.50 Przepis dnia – /237/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (318)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (149)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1689
7.25 O mnie się nie martw – odc. 8/13
8.20 Ściśle tajne. Rzecz o wojskowych służbach specjalnych
9.25 Podmuch energii; cykl reportaży
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 31
10.25 Astronarium – (42)
10.55 Petersburski Music Show
11.20 Krótka historia – (319)
11.30 Teleexpress
11.55 Wojownicy czasu
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1689
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Eliasz i Pistulka
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Głęboka woda – odc. 6/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (150)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Ściśle tajne
18.15 Studio Wschód
18.45 Komisariat – odc. 31
19.15 Petersburski Music Show
19.45 Dobranocka – Eliasz i Pistulka
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Głęboka woda – odc. 6/13
21.30 Krótka historia – (319)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1689
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (150)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn śledczy Anity Gargas
CZWARTEK 26.10.2017
0.05 O mnie się nie martw – odc. 13/13
1.00 Studio Wschód
1.30 Las Story – odc. 3
1.50 Przepis dnia – /238/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (319)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (150)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1690
7.25 M jak miłość – odc. 1311
8.20 Głęboka woda – odc. 6/13
9.10 Pod Tatrami
9.25 Wilnoteka; magazyn
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 32
10.25 Jak to działa – odc. 133
10.55 Las Story – odc. 3
11.20 Krótka historia – Vaclav Havel
11.30 Teleexpress
11.55 Podróże z historią – odc. 40
12.25 Racja stanu – (82)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1690
13.25 Magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Instynkt – odc. 6
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (151)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.40 Warto rozmawiać
18.45 Komisariat – odc. 32
19.15 Las Story – odc. 3
19.45 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Instynkt – odc. 6
21.30 Krótka historia – Vaclav Havel
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1690
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (151)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Racja stanu – (82)

PIĄTEK 27.10.2017
0.05 O mnie się nie martw – s. III odc. 1/13
0.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2017)
1.10 Podmuch energii; cykl reportaży
1.25 Domisie – odc. 369 Zapalenie gardła; program dla dzieci
1.55 Przepis dnia – /239/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
4.15 Pogoda Flesz
5.00 Krótka historia – (320) Vaclav Havel; felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (151); rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 144 „Na ostrzu noża” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1312
8.20 Ratownicy – odc. 6/13
9.15 Warto rozmawiać; program publicystyczny
10.20 Wiadomości
10.30 Skarby architektury drewnianej UNESCO – odc. 4 – Owczary Sękowa; Bez ograniczeń wiekowych; Owczary: Cerkiew prezentuje typ łemkowski, jest trójdzielna, zbudowana w połowie XVII w. Wyjątkowy jest ikonostas z początku XVIII wieku i piękne carskie wrota. Dziś to zarówno cerkiew jak kościół katolicki, a wewnątrz podkreślają to ikony i obrazy: elementy kultury wschodu i zachodu. W 1995 świątynia zdobyła tytuł Prix Europa Nostra, jako przykład świątyni doskonale konserwowanej i zachowanej.
Sękowa: kościół z roku 1520 wyróżnia się szczególnie dużą i piękną konstrukcją bryły zrębowej: można tu zobaczyć całą storczykową więźbę dachową. Kościół zrekonstruowany, po zniszczeniach I. Wojny światowej. Zachowały się tylko nieliczne elementy oryginalne: fragmenty polichromii, ołtarza i stara chrzcielnica.
10.45 Baw się słowami – s. II (44); magazyn
10.55 Domisie – odc. 369 Zapalenie gardła; program dla dzieci
11.20 Krótka historia – (321) Żołnierki niepodległości; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Polska Molskiej – odc. 4 Bydgoszcz; magazyn kulinarny
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej – Całoroczne atrakcje; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 144 „Na ostrzu noża” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (64); magazyn
13.45 Dobranocka – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 4 – Zawody łucznicze; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 677 Zamiana ról
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (152); rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Hit Dekady – mont. (3) lata 80.; widowisko rozrywkowe
18.25 Polska Molskiej – odc. 4 Bydgoszcz; magazyn kulinarny
18.50 Magazyn
19.15 Domisie – odc. 369 Zapalenie gardła; program dla dzieci
19.45 Dobranocka za oceanem – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 4 – Zawody łucznicze; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 677 Zamiana ról
21.40 Na sygnale – odc. 144 „Na ostrzu noża” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.05 Krótka historia – (321) Żołnierki niepodległości; felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (152); rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Przepis dnia – /239/; magazyn

SOBOTA 28.10.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1687
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1688
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1689
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1690
1.30 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii – (152); rozmowa
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 214 – Igranie z ogniem (Ojciec Mateusz XVII odc. 2)
7.15 Na dobre i na złe – odc. 677 Zamiana ról
8.10 Budka Suflera – Największe przeboje; program montażowy
9.00 Okrasa łamie przepisy – Warszawska kuchnia wiślana – txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.30 Zakochaj się w Polsce – odc. 45 Żoliborz; magazyn
10.00 Kulturalni PL – (375); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (362)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1313
12.50 Paranienormalni Tonight – (4) Rafał Sonik; program rozrywkowy
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Nowy sąsiad, odc. 7; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Deszczowy spacer; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wojenne dziewczyny – odc. 8
15.40 Wielki test o Europie
17.10 XXIX Międzynarodowe Spotkania Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa w Gorzowie Wlkp – (2); widowisko
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (362)
18.50 M jak miłość – odc. 1313
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Nowy sąsiad, odc. 7; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Wojenne dziewczyny – odc. 8
21.35 Wielki test o Europie
23.05 Paranienormalni Tonight – (4) Rafał Sonik; program rozrywkowy
23.50 Czy ktoś mnie kocha w tym domu? 57′; film obyczajowy; reż.:Stanisałw Jędryka; wyk.:Małgorzata Pieczyńska, Jan Frycz, Tadeusz Huk, Marek Kondrat, Anna Frankowska, Anna Gornostaj, Ewa Sałacka, Eliza Sroka, Zbigniew Buczkowski, Janusz Bukowski; Bez ograniczeń wiekowych

NIEDZIELA 29.10. 2017 TV Polonia
22.55 Dom – odc. 5/25 – Ponad 200 czwartków – txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23.40 Saga rodów – Ród Durko; magazyn; STEREO, 9.9, Dla małoletnich od lat 7
1.05 Reportaż
1.35 ZUS bez granic – /4/; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
1.55 Wolny Ekran – (65); magazyn; STEREO, 9.9, Dla małoletnich od lat 7
2.15 Teleranek – odc. 43 Cukiernictwo – txt. str. 777; magazyn; STEREO, 9.9, Bez ograniczeń wiekowych
2.50 Ziarno – Jacy są święci?; magazyn; STEREO, 9.9, Bez ograniczeń wiekowych
3.20 Baw się słowami – s. II (45); magazyn; STEREO, 9.9, Dla małoletnich od lat 7
3.30 Baw się słowami – s. II (46); magazyn; STEREO, 9.9, Dla małoletnich od lat 7
3.50 Maszyna zmian – TeleJulia – txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
4.20 Maszyna zmian – Inwazja świąteczna – txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
4.55 Między ziemią a niebem
5.00 Anioł Pański
5.15 Między ziemią a niebem
6.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. Stanisława biskupa i męczennika w Malanowie; STEREO, 9.9, Transmisja
7.20 Turystyczna Jazda – odc. 76 Słowacki region Tokaju i Koszyce; STEREO, 9.9, Dla małoletnich od lat 12
7.40 Dom – odc. 5/25 – Ponad 200 czwartków – txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
9.30 Rodzinka.pl – odc. 169 „Prawda w oczy kole” sezon 7 – txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10.00 Rodzinka.pl – odc. 170 „Trzeba dobrze (się) prowadzić” sezon 8 – txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10.30 Teleexpress; STEREO, 9.9
10.55 M jak miłość – odc. 1314 – txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11.50 Oczy w oczy – (62); STEREO, 9.9, Dla małoletnich od lat 7
12.25 Baw się słowami – s. II (45); magazyn; STEREO, 9.9, Dla małoletnich od lat 7
12.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Skarby, odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Elmer; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
13.00 Wiadomości; STEREO, 9.9
13.30 Sport; STEREO, 9.9
13.35 Pogoda; STEREO, 9.9
13.45 Blondynka – odc. 60* (seria V, odc. 8) – Australijski kapelusz – txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14.40 Niepochowany (A temetetlen halott (The Unburied Man)); dramat kraj prod.Polska, Słowacja, Węgry (2004); reż.:Marta Meszaros; Dla małoletnich od lat 12
16.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 45 Żoliborz; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
017.30 M jak miłość – odc. 1314 – txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
018.20 Baw się słowami – s. II (45); magazyn; STEREO, 9.9, Dla małoletnich od lat 7
018.30 Baw się słowami – s. II (46); magazyn; STEREO, 9.9, Dla małoletnich od lat 7
018.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Skarby, odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19.00 Wiadomości; STEREO, 9.9
19.30 Sport; STEREO, 9.9
19.40 Pogoda; STEREO, 9.9
19.45 Blondynka – odc. 60* (seria V, odc. 8) – Australijski kapelusz – txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20.40 Oczy w oczy – (62); STEREO, 9.9, Dla małoletnich od lat 7
21.15 Niepochowany (A temetetlen halott (The Unburied Man)); dramat kraj prod.Polska, Słowacja, Węgry (2004); reż.:Marta Meszaros; Dla małoletnich od lat 12

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.