20.04.2018 – 26.04.2018

PIĄTEK 20.04.2018
0.05 Blondynka s.III – odc. 35
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.25 Domisie – Jabłka samo zdrowie!
1.55 Pytanie na śniadanie
5.25 Polonia 24
5.40 Rozmowa Polonii – (259)
5.55 Halo Polonia; magazyn
6.30 Notacje – Symcha Ratajzer – Rotem. Obrazy z getta
6.50 Wiadomości; STEREO
7.00 Krótka historia – (441); felieton
7.10 Na sygnale – odc. 169
7.45 M jak miłość – odc. 1357
8.40 Przystań – odc. 5/13
9.35 Portrety niepodległości – /3/ 894 – 1985),; felieton
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka; magazyn
10.15 Szpiedzy – W służbie Jej Królewskiej Mości; film dokumentalny
10.40 Szpiedzy – Trefny list; film dokumentalny
11.10 Baw się słowami s. III; magazyn
11.20 Krótka historia – (442); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 169
13.25 Wolny Ekran – (88); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 701
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (6)
18.25 Magazyn z Ameryki – /30/
18.45 Wiadomości
19.20 Domisie – Jabłka samo zdrowie!; program dla dzieci
19.50 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Na dobre i na złe – odc. 701
21.30 Na sygnale – odc. 169
21.55 Krótka historia – (442); felieton
22.05 Polonia 24
22.20 Halo Polonia; magazyn
23.00 Od Opola do Opola
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Portrety niepodległości – /3/
SOBOTA 21.04.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1786
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1787
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1788
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1789
1.55 Pytanie na śniadanie
4.40 Pytanie na śniadanie Extra
4.55 Polonia 24
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.50 Okrasa łamie przepisy
6.20 Ojciec Mateusz s.XVIII – odc. 226
7.15 Na dobre i na złe – odc. 701
8.10 Kocham Cię, Polsko! – odc. (6)
9.40 Wolny Ekran; magazyn
10.00 Kulturalni PL – (400); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1358
12.50 program rozrywkowy
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Ziemia obiecana – odc. 1/4 – serial TVP; reż.: Andrzej Wajda; wyk.: Daniel Olbrychski, Wojciech Pszoniak, Andrzej Seweryn, Bożena Dykiel, Piotr Fronczewski, Stanisław Igar, Kalina Jędrusik, Lidia Korsakówna, Kazimierz Opaliński, Franciszek Pieczka
15.45 Wielki Test o Podatkach
17.20 program rozrywkowy
17.50 M jak miłość – odc. 1358
18.45 Wiadomości
19.20 Słownik polsko@polski
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Ziemia obiecana – odc. 1/4 – txt. str. 777; serial TVP
21.30 Wielki Test o Podatkach
23.05 program rozrywkowy
23.50 Działo się w Krakowie
NIEDZIELA 22.04.2018
23.55 Czarne chmury – odc. 4/10
0.50 Zakochaj się w Polsce s.II
1.15 Wolny Ekran; magazyn
1.30 Magazyn z Wysp; magazyn
1.55 Pytanie na śniadanie
4.30 Teleranek – odc. 41
5.00 Baw się słowami s. III; magazyn
5.10 Baw się słowami s. III; magazyn
5.20 Ziarno – Jedna owczarnia
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Regina Coeli (Anioł Pański)
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Turystyczna Jazda
7.00 Transmisja Mszy Świętej
9.05 Czarne chmury – odc. 4/10
10.00 Zakochaj się w Polsce s.II – 44
10.30 Rodzinka.pl s.XI – odc. 215
11.00 Rodzinka.pl s.XI – odc. 216
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1359
12.50 Oczy w oczy – (73)
13.25 Baw się słowami – magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II – 19
15.40 Pianista (The Pianist) – dramat (2002); reż.: Roman Polański; wyk.: Adrien Brody, Thomas Kretschmann, Frank Finlay, Maureen Lipman, Ed Stoppard, Michał Żebrowski
18.10 M jak miłość – odc. 1359
19.05 Wiadomości
19.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Dziewczyny ze Lwowa s.II – 19
21.25 Oczy w oczy – (73)
22.05 Pianista (The Pianist) – dramat prod. Polska, Wielka Brytania, Francja
0.25 Działo się w Krakowie
PONIEDZIAŁEK 23.04.2018
0.30 Turystyczna Jazda – odc. 77 Bardejów; W tym tygodniu zajrzymy do urokliwego słowackiego miasteczka, które znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. A jest nim Bardejów. Poznamy wyjątkowe zabytki, będzie też sporo historycznych ciekawostek.
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 12
1.25 Supełkowe ABC – odc. 103
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (35)
5.25 Kulturalni PL – (400); magazyn
6.20 Racja stanu – (109)
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (442)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1790
7.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II – 19
8.40 Oczy w oczy – (73)
9.10 Errata do biografii – Zofia Kossak
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 49
10.25 1200 Muzeów odc. 15 – Fono
10.55 Supełkowe ABC – odc. 103
11.20 Krótka historia – (443)
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… Iloną Łepkowską
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1790
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 O mnie się nie martw s.VII
15.30 Przepis dnia – /327/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (260)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Kto zna człowieka ukrytego…
18.15 Korona królów – odc 49
18.45 Wiadomości
19.20 Supełkowe ABC – odc. 103
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 O mnie się nie martw s.VII – 7/13
21.20 Krótka historia – (443)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1790
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (260)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Magazyn z Ameryki – /30/
23.40 Wolny Ekran – (89); magazyn
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Przepis dnia – /327/; magazyn
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 24.04.2018
0.05 Od Opola do Opola – /1/
1.05 Anna Dymna – spotkajmy się
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (36)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (260)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (443)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1791
7.45 Ziemia obiecana – odc. 1/4
8.40 Kto zna człowieka ukrytego…
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 50
10.25 Sonda 2 – (81) – Science fiction
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Przyjaciele lasu – odc. 27
11.20 Krótka historia – (444)
11.30 Teleexpress
11.55 Szlakiem Kolberga
12.25 wojsko – polskie.pl – odc. 7
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1791
13.25 Kierunek Zachód – /4/
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Ojciec Mateusz s.XVIII – 227
15.35 Przepis dnia – /328/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (261)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Warto rozmawiać
18.15 Korona królów – odc 50
18.45 Wiadomośc
19.20 Baw się słowami s. III; magazyn
19.30 Baw się słowami s. III; magazyn
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Ojciec Mateusz s.XVIII – 227
21.20 Krótka historia – (444)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1791
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (261)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Kierunek Zachód – /4/
23.40 Rzecz Polska – Fotel 366
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Przepis dnia – /328/; magazyn
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 25.04.2018
0.10 Blondynka s.III – odc. 36
1.00 Wierzę, szukam, rozmawiam
1.25 W Krainie Baśni – odc. 16
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (37)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (261)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (444)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1792
7.45 O mnie się nie martw s.VII – 7/13
8.35 Warto rozmawiać
9.25 Rzecz Polska – Fotel 366
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 51
10.25 Astronarium – (57)
10.55 W Krainie Baśni – odc. 16
11.20 Krótka historia – (445) Melchior Wańkowicz; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Wschód; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1792
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Zwierzojeż
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Strażacy s.I – odc. 6/10
15.35 Przepis dnia – /329/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (262)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Mieszkanie w dzielnicy zamkniętej; film dokumentalny
17.50 Rozrywka Retro – Na festiwalowej scenie – Czesław Niemen
18.15 Korona królów – odc 51
18.45 Wiadomości
19.20 W Krainie Baśni – odc. 16 Król Popiel
19.45 Dobranocka – Zwierzojeż
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Strażacy s.I – odc. 6/10 – txt. str. 777; serial TVP
21.20 Krótka historia – (445) Melchior Wańkowicz; felieton
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1792
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (262); rozmowa
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Errata do biografii – Zofia Kossak – Szczucka
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /329/; magazyn
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 26.04.2018
0.05 Blondynka s.III – odc. 37
1.00 Wschód; magazyn
1.30 Zwierzaki Czytaki – odc. 9 – Magiczna sztuczka; magazyn
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (38)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (262)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (445) Melchior Wańkowicz; felieton
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1793
7.45 M jak miłość – odc. 1358
8.40 Strażacy s.I – odc. 6/10
9.30 Pod Tatrami
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 52
10.25 Jak to działa – odc. 115
10.55 Zwierzaki Czytaki – odc. 9 – Magiczna sztuczka; magazyn
11.10 Podwodne ABC – Odc. 9 Towarzystwo w ławicy… i samotnicy; magazyn
11.20 Krótka historia – (446) Stefan Batory; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii.
12.25 Racja stanu – (110)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1793
13.25 Biało – czerwoni – historie niezwykłe – Oszczepniczka Maria Kwaśniewska – Maleszewska; cykl dokumentalny
13.45 Dobranocka – Pomysłowy Dobromir – odc. 3/20 – Kolorowy promyk
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Miasto skarbów – odc. 6 La Bella Principessa; serial kryminalny
15.35 Portrety niepodległości – /4/
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (263)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Errata do biografii – Zofia Kossak – Szczucka
17.40 Magazyn śledczy Anity Gargas
18.15 Korona królów – odc 52
18.45 Wiadomości
19.20 Zwierzaki Czytaki – odc. 9
19.35 Podwodne ABC – Odc. 9
19.45 Dobranocka – Pomysłowy Dobromir – odc. 3/20 – Kolorowy promyk
20.30 Sport
20.35 Miasto skarbów – odc. 6 La Bella Principessa; serial kryminalny
21.20 Krótka historia – (446) Stefan Batory; felieton
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1793
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (263); rozmowa
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Racja stanu – (110)
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /282/; magazyn
0.00 Zakończenie dnia

PIĄTEK 27.04.2018
0.05 Blondynka s.III – odc. 38* (seria III, odc. 12) – Porwanie – txt. str. 777; serial TVP
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas – /71/; magazyn
1.25 Domisie – Ptasia misja; program dla dzieci
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (39)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (263); rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (446) Stefan Batory; felieton
7.10 Na sygnale – odc. 170 „Gorączka sylwestrowej nocy” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.45 M jak miłość – odc. 1359 – txt. str. 777; serial TVP
8.40 Przystań – odc. 6/13 – Krokodylek – txt. str. 777; serial TVP
9.35 Portrety niepodległości – /4/ Walerian Czuma (1890 – 1962),; felieton; Dla małoletnich od lat 7
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018)
10.15 Mieszkanie w dzielnicy zamkniętej; film dokumentalny
10.55 Notacje – Antoni Piechniczek. Trener Antoni Piechniczek; cykl dokumentalny
11.10 Baw się słowami s. III; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
11.20 Krótka historia – (447) Amerykański dług honorowy; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Mięsne przysmaki… z warzyw – txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 170 „Gorączka sylwestrowej nocy” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (89); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 9 – Sport to zdrowie
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Ciasto; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 702 Ironia losu – txt. str. 777; serial TVP
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (7) ed 11; zabawa quizowa
18.25 Biało – czerwoni – historie niezwykłe – Oszczepniczka Maria Kwaśniewska – Maleszewska; cykl dokumentalny
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Domisie – Ptasia misja; program dla dzieci
19.50 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 9 – Sport to zdrowie
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Na dobre i na złe – odc. 702 Ironia losu – txt. str. 777; serial TVP
21.30 Na sygnale – odc. 170 „Gorączka sylwestrowej nocy” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
21.55 Krótka historia – (447) Amerykański dług honorowy; felieton
22.05 Polonia 24
22.20 Halo Polonia; magazyn
23.00 Ocaleni; reality show
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Portrety niepodległości – /4/ Walerian Czuma (1890 – 1962),; felieton; Dla małoletnich od lat 7
0.05 Zakończenie dnia

SOBOTA 28.04.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1790
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1791
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1792
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1793
1.55 Pytanie na śniadanie
4.40 Pytanie na śniadanie Extra – (44)
4.55 Polonia 24
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.50 Okrasa łamie przepisy – Mięsne przysmaki… z warzyw – txt. str. 777; magazyn kulinarny
6.20 Ojciec Mateusz s.XVIII – odc. 227 – Feralny powrót (Ojciec Mateusz XVIII odc. 2) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.15 Na dobre i na złe – odc. 702 Ironia losu – txt. str. 777; serial TVP
8.10 Kocham Cię, Polsko! – odc. (7) ed 11; zabawa quizowa
9.40 Wolny Ekran – (90); magazyn
10.00 Kulturalni PL – (401); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (388)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1360 – txt. str. 777; serial TVP
12.50 Od Opola do Opola – /2/; widowisko muzyczne
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Żywa woda, odc. 6
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Lwy z gdańskiego ratusza; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Ziemia obiecana – odc. 2/4 – txt. str. 777; serial TVP
15.50 Złote runo – txt. str. 777; komedia
17.25 Opole 2017 na bis /15/; koncert
17.50 M jak miłość – odc. 1360 – txt. str. 777; serial TVP
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (388)
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Żywa woda, odc. 6
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Ziemia obiecana – odc. 2/4 – txt. str. 777; serial TVP
21.40 Złote runo – txt. str. 777 81′; komedia kraj prod.Polska (1996); reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Zbigniew Buczkowski, Zbigniew Mazurek, Sylwia Ross, Monika Bolly, Wiesław Rudzki, Roman Kondratiuk, Stanisława Celińska, Eugeniusz Priwieziencew
23.10 Muzyczne brzmienie czterech kultur; koncert
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 29.04.2018
23.55 Czarne chmury – odc. 5/10 – Czarna sakwa – txt. str. 777; serial TVP
0.50 Kierunek Zachód – /4/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.Niemcy (2018)
1.10 Hydrozagadka; film TVP
2.30 Teleranek – odc. 59 – Jak działa mózg? – txt. str. 777; magazyn
3.00 Baw się słowami s. III; magazyn
3.15 Baw się słowami s. III; magazyn
3.30 Ziarno – Cioteczka Hania; magazyn
4.00 Transmisja Mszy Świętej – polowej sprzed bazyliki pw. Wniebowzięcia NMP i św. Wojciecha w Gnieźnie, Transmisja
6.35 FRYDERYKI 2018; widowisko
8.45 Czarne chmury – odc. 5/10 – Czarna sakwa – txt. str. 777; serial TVP
9.40 Turystyczna Jazda – odc. 75 Świdnica
10.00 Zakochaj się w Polsce – odc. 63 Czersk i Góra Kalwaria – txt. str. 777; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10.30 Rodzinka.pl s.XI – odc. 217 „Emocjonalne zombie” sezon 11 – txt. str. 777 AD
11.00 Rodzinka.pl s.XI – odc. 218 „Anioł, nie kobieta” sezon 11 – txt. str. 777 AD
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1361 – txt. str. 777; serial TVP
12.50 Oczy w oczy – (74) Jan Tomaszewski
13.25 Baw się słowami s. III; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Przyjaciel, odc. 27
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Baśnie i Legendy Polskie. Pan Twardowski.; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 20* (seria II odc. 7) – Karta Polaka
15.40 Uwaga – Premiera! – Anatomia zła – txt. str. 777 AD; dramat; Dla małoletnich od lat 16
17.50 M jak miłość – odc. 1361 – txt. str. 777; serial TVP
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 63 Czersk i Góra Kalwaria – txt. str. 777; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Przyjaciel, odc. 27
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 20* (seria II odc. 7) – Karta Polaka
21.25 Oczy w oczy – (74) Jan Tomaszewski
22.00 Uwaga – Premiera! – Anatomia zła – txt. str. 777 AD; dramat; Dla małoletnich od lat 16
0.10 Działo się w Krakowie

PONIEDZIAŁEK 30.04.2018
0.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 63 Czersk i Góra Kalwaria – txt. str. 777; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
0.50 Nad Niemnem – Magazyn Polaków na Białorusi odc. 232
1.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 13; magazyn
1.25 Supełkowe ABC – odc. 104 – JM; magazyn
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz
5.00 Panorama
5.10 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (40)
5.25 Kulturalni PL – (401); magazyn
6.20 Racja stanu – (110)
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (447) Amerykański dług honorowy; felieton
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1794
7.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 20* (seria II odc. 7) – Karta Polaka
8.40 Oczy w oczy – (74) Jan Tomaszewski
9.10 Reportaż
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 53
10.25 1200 Muzeów odc. 16 – Etnografia; reportaż
10.55 Supełkowe ABC – odc. 104 – JM; magazyn
11.20 Krótka historia – (448); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… rolami Gustawa Holoubka
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1794
13.25 Nad Niemnem – Magazyn Polaków na Białorusi odc. 232
13.45 Dobranocka – Dziwne przygody Koziołka Matołka – odc. 17 – Małpi król
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 O mnie się nie martw s.VII odc. 8/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (264); rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Samotny w sercu dżungli 52′; film dokumentalny kraj prod.Polska (2017); reż.:Jarosław Giermaziak, Mateusz Mularski; Dla małoletnich od lat 7
18.15 Korona królów – odc 53
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Supełkowe ABC – odc. 104 – JM; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Dziwne przygody Koziołka Matołka – odc. 17 – Małpi król
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 O mnie się nie martw s.VII 8/13
21.20 Krótka historia – (448); felieton
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1794
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (264); rozmowa
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Biało – czerwoni – historie niezwykłe – Oszczepniczka Maria Kwaśniewska – Maleszewska; cykl dokumentalny
23.40 Wolny Ekran – (90); magazyn
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Przepis dnia – /330/; magazyn
0.05 Zakończenie dnia

WTOREK 01.05.2018
0.05 Od Opola do Opola – /2/; widowisko muzyczne
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś – odc. 108 Kwiatowa wróżka
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (264); rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Krótka historia – (448); felieton
7.00 Barwy szczęścia – odc. 1795
7.35 Ziemia obiecana – odc. 2/4 – txt. str. 777 54′; serial TVP kraj prod.Polska (1975); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Daniel Olbrychski, Wojciech Pszoniak, Andrzej Seweryn, Bożena Dykiel, Piotr Fronczewski, Stanisław Igar, Kalina Jędrusik, Lidia Korsakówna, Kazimierz Opaliński, Franciszek Pieczka
8.40 Dolina Pałaców i Ogrodów 58′; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Maciej Kieres, Wojciech Piotrowski; Dla małoletnich od lat 7
9.40 Dzień jak co dzień – Majowe święto; reportaż
9.55 Korona królów – odc 54
10.20 Gala „Srebrne usta” – relacja
10.45 Warszawski Fortepian Chopina – koncert; koncert
11.30 Teleexpress
11.55 Hity kabaretu – Drzwi i inne hity Kabaretu Moralnego Niepokoju; program rozrywkowy
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1795
13.25 Magazyn z Wysp – /31/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2018)
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek – Gitara
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Ojciec Mateusz s.XVIII – odc. 228 – Pożegnanie (Ojciec Mateusz XVIII odc. 3) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
15.40 Ja wam pokażę! – txt. str. 777 112′; komedia kraj prod.Polska (2006); reż.:Denis Delic; wyk.:Grażyna Wolszczak, Maria Niklińska, Marta Lipińska, Krzysztof Kowalewski, Hanka Bielicka, Cezary Pazura, Paweł Delag, Agnieszka Pilaszewska
17.40 Herbatka z kabaretem – (19); program rozrywkowy
18.15 Korona królów – odc 54
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Baw się słowami s. III; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
19.30 Baw się słowami s. III; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
19.45 Dobranocka za oceanem – Miś Uszatek – Gitara
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Ojciec Mateusz s.XVIII – odc. 228 – Pożegnanie (Ojciec Mateusz XVIII odc. 3) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1795
22.00 Ja wam pokażę! – txt. str. 777 112′; komedia kraj prod.Polska (2006); reż.:Denis Delic; wyk.:Grażyna Wolszczak, Maria Niklińska, Marta Lipińska, Krzysztof Kowalewski, Hanka Bielicka, Cezary Pazura, Paweł Delag, Agnieszka Pilaszewska
23.55 Magazyn z Wysp – /31/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2018)
0.10 Zakończenie dnia

ŚRODA 02.05.2018
0.15 Blondynka s.III – odc. 39* (seria III, odc. 13) – Co my o sobie wiemy? – txt. str. 777; serial TVP
1.05 Baśnie i bajki polskie – Złota jabłoń – txt. str. 777; film animowany
1.25 W Krainie Baśni – odc. 17 Smok Wawelski
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Kino retro – Dwie Joasie 88′; komedia kraj prod.Polska (1935); reż.:Mieczysław Krawicz; wyk.:Jadwiga Smosarska, Lucyna Szczepańska, Franciszek Brodniewicz, Ina Benita, Michał Znicz, Wojciech Ruszkowski, Władysław Grabowski, Aleksander Zelwerowicz, Janina Janecka, Ludwik Fritsche; Dla małoletnich od lat 7
7.00 Wileńska majówka
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1796
7.35 Wileńska majówka
7.45 O mnie się nie martw s.VII – s. VII odc. 8/13
8.35 Warto rozmawiać; program publicystyczny
9.35 Rzecz Polska – Klocki Zofii Stryjeńskiej 12′; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2018); reż.:Tomasz Filiks, Anna Zakrzewska
9.55 Korona królów – odc 55
10.25 Astronarium – (26) – „Fale grawitacyjne”; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10.55 W Krainie Baśni – odc. 17 Smok Wawelski
11.20 Krótka historia – (449); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Wileńska majówka
12.00 Wschód; magazyn
12.30 Barwy szczęścia – odc. 1796
13.00 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa
13.20 Dobranocka – Przypadki zwierzojeża – Kto czyta nie błądzi, odc. 11
13.30 Wiadomości
14.00 Pogoda
14.05 Sport
14.10 25 lat TVP Polonia- koncert galowy
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (265); rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 Wileńska majówka
17.15 Polskie ślady w Argentynie (Polskie ślady w Argentynie – Rastros Polacos) 42′; film dokumentalny kraj prod.Argentyna (2010); reż.:Lucas Trajtengartz
18.05 Wileńska majówka
18.15 Korona królów – odc 55
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 W Krainie Baśni – odc. 17 Smok Wawelski
19.45 Dobranocka za oceanem – Przypadki zwierzojeża – Kto czyta nie błądzi, odc. 11
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 25 lat TVP Polonia- koncert galowy
22.10 Barwy szczęścia – odc. 1796
22.45 Polonia 24
23.05 Rozmowa Polonii; rozmowa
23.20 Halo Polonia; magazyn
0.00 Krótka historia
0.05 Polskie ślady w Argentynie (Polskie ślady w Argentynie – Rastros Polacos) 42′; film dokumentalny kraj prod.Argentyna (2010); reż.:Lucas Trajtengartz
0.50 Wileńska majówka
0.55 Zakończenie dnia

CZWARTEK 03.05.2018
1.00 Wschód; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
1.30 Zwierzaki Czytaki – odc. 10 – Rekordzista; magazyn
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.30 Wileńska majówka
5.40 Uroczystości 3 maja
7.00 Wileńska majówka
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1797
7.45 M jak miłość – odc. 1360 – txt. str. 777; serial TVP
8.30 Wileńska majówka
8.40 Wniebowzięci – txt. str. 777 44′; film TVP kraj prod.Polska (1973); reż.:Andrzej Kondratiuk; wyk.:Zdzisław Maklakiewicz, Jan Himilsbach, Regina Regulska, Ewa Pielach, Ryszard Narożnik, Janusz Kłosiński
9.30 Reportaż
9.55 Korona królów – odc 56
10.25 Koncert 100 – lecia ZAiKS-u – koncert – cz. 1
11.30 Teleexpress
11.55 Koncert 100 – lecia ZAiKS-u – koncert – cz. 2
13.00 Barwy szczęścia – odc. 1797
13.30 Wileńska majówka
13.45 Dobranocka – Pomysłowy Dobromir – odc. 4/20 – Turbina
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Miasto skarbów – odc. 7 Patek Gondolo – txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
15.35 Miasto z morza – txt. str. 777 AD 113′; film obyczajowy kraj prod.Polska (2009); reż.:Andrzej Kotkowski; wyk.:Małgorzata Foremniak, Julia Pietrucha, Jakub Strzelecki, Paweł Domagała, Marian Dziędziel
17.40 Magazyn śledczy Anity Gargas; magazyn
18.15 Korona królów – odc 56
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Zwierzaki Czytaki – odc. 10 – Rekordzista; magazyn
19.35 Podwodne ABC – Odc. 10 W zbroi i z bronią czyli podwodna obrona i atak.; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Pomysłowy Dobromir – odc. 4/20 – Turbina
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Miasto skarbów – odc. 7 Patek Gondolo – txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
21.20 Wileńska majówka
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1797
22.00 Miasto z morza – txt. str. 777 AD 113′; film obyczajowy kraj prod.Polska (2009); reż.:Andrzej Kotkowski; wyk.:Małgorzata Foremniak, Julia Pietrucha, Jakub Strzelecki, Paweł Domagała, Marian Dziędziel
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Zakończenie dnia

PIĄTEK 04.05.2018
0.05 Blondynka s.IV – odc. 40* (seria IV, odc. 1) – Nowe rozdanie – txt. str. 777; serial TVP
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas; magazyn
1.25 Domisie – Wielka paczka; program dla dzieci
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 25 lat TVP Polonia- koncert galowy
7.00 Wiadomości
7.10 Na sygnale – odc. 171 „Szczęśliwego Nowego Roku” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.45 M jak miłość – odc. 1361 – txt. str. 777; serial TVP
8.40 Przystań – odc. 7/13 – Po godzinach – txt. str. 777; serial TVP
9.35 Portrety niepodległości – /7/ Bolesław Mościcki (1882 – 1918),; felieton; Dla małoletnich od lat 7
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa
10.25 Polskie ślady w Argentynie (Polskie ślady w Argentynie – Rastros Polacos) 42′; film dokumentalny kraj prod.Argentyna (2010); reż.:Lucas Trajtengartz
11.10 Baw się słowami s. III; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
11.20 Krótka historia
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Włoszczyzna na polskim stole; magazyn kulinarny
12.25 Zaolzie
12.45 Wileńska majówka
12.55 Na sygnale – odc. 171 „Szczęśliwego Nowego Roku”; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran; magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 10 – Ptasia przygoda
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – O rudym krabiku; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 703 Dla ciebie wszystko; serial TVP
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Kocham Cię, Polsko!; zabawa quizowa
18.15 Wileńska majówka
18.25 wydarzenie aktualne
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Domisie – Wielka paczka; program dla dzieci
19.50 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 10 – Ptasia przygoda
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Na dobre i na złe – odc. 703 Dla ciebie wszystko; serial TVP
21.30 Na sygnale – odc. 171 „Szczęśliwego Nowego Roku”; serial fabularyzowany TVP
21.55 Krótka historia
22.05 Polonia 24
22.20 Halo Polonia; magazyn
23.00 Ocaleni; reality show
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Portrety niepodległości – /7/ Bolesław Mościcki (1882 – 1918),; felieton; Dla małoletnich od lat 7
0.05 Zakończenie dnia

SOBOTA 05.05.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1794
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1795
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1796
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1797
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda Flesz
4.40 Pytanie na śniadanie Extra
4.55 Polonia 24
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.50 Okrasa łamie przepisy – Włoszczyzna na polskim stole; magazyn kulinarny
6.20 Ojciec Mateusz s.XVIII – odc. 228 – Pożegnanie (Ojciec Mateusz XVIII odc. 3) – AD; serial kryminalny TVP
7.15 Na dobre i na złe – odc. 703 Dla ciebie wszystko; serial TVP
8.10 Kocham Cię, Polsko!; zabawa quizowa
9.40 Wolny Ekran; magazyn
10.00 Kulturalni PL; magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (389)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1362; serial TVP
12.50 Od Opola do Opola – /3/; widowisko muzyczne
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Nowy sąsiad, odc. 7
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – O Maczudze Herkulesa; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Ziemia obiecana – odc. 3/4 – txt. str. 777; serial TVP
15.50 Wino truskawkowe (Wino truskawkowe) 106′; komediodramat kraj prod.Polska, Słowacja (2007); reż.:Dariusz Jabłoński; wyk.:Jiri Machacek, Zuzana Fialova, Marian Dziędziel, Mieczysław Grąbka, Jerzy Radziwiłowicz, Lech Łotocki, Maciej Stuhr, Marek Litewka, Maria Ciunelis, Cezary Kosiński
17.50 M jak miłość – odc. 1362; serial TVP
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (389)
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Nowy sąsiad, odc. 7
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Ziemia obiecana – odc. 3/4; serial TVP
21.35 Wino truskawkowe (Wino truskawkowe) 106′; komediodramat kraj prod.Polska, Słowacja (2007); reż.:Dariusz Jabłoński; wyk.:Jiri Machacek, Zuzana Fialova, Marian Dziędziel, Mieczysław Grąbka, Jerzy Radziwiłowicz, Lech Łotocki, Maciej Stuhr, Marek Litewka, Maria Ciunelis, Cezary Kosiński
23.30 program rozrywkowy
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 06.05.2018
23.55 Czarne chmury – odc. 6/10 – Intryga; serial TVP
0.50 program rozrywkowy
1.30 Magazyn z Wysp; magazyn
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda Flesz
4.30 Teleranek – odc. 60 – Majówka; magazyn
4.55 Baw się słowami; magazyn
5.10 Baw się słowami; magazyn
5.20 Ziarno – Oratorium w Ziarnie; magazyn
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Spotkanie ze Świętym
7.00 Transmisja Mszy Świętej, Transmisja
8.20 Turystyczna Jazda
8.40 Czarne chmury – odc. 6/10 – Intryga; serial TVP
9.35 Lajk
10.00 Zakochaj się w Polsce; magazyn
10.30 Rodzinka.pl s.XI – odc. 219 „W salonowca gracie?”sezon 11 – AD
11.00 Rodzinka.pl s.XI – odc. 220 „Drobny lifting” sezon 11 – AD
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1363; serial TVP
12.50 Oczy w oczy – (75) Piotr Rubik
13.25 Baw się słowami; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Kakao, odc. 28
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Film; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 21* (seria II odc. 8) – Nowa lokatorka
15.40 Teatr
17.10 program rozrywkowy
17.50 M jak miłość – odc. 1363; serial TVP
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Zakochaj się w Polsce; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Kakao, odc. 28
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 21* (seria II odc. 8) – Nowa lokatorka
21.25 Oczy w oczy – (75) Piotr Rubik
22.05 Teatr
23.25 program rozrywkowy
0.10 Działo się w Krakowie
0.15 Zakończenie dnia
tom clancy
55 Czarne chmury – odc. 4/10 – Przeprawa

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.