18.12.2015-24.12.2015

PIĄTEK 18.12.2015
0.05 Świat się kręci – /436/
0.55 Ballada o dwóch domach
1.30 Zemsta w Odrzykoniu; film
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Na sygnale – odc. 76 „Kryzys”
7.25 M jak miłość – odc. 1171
8.25 Determinator – odc. 7/13
9.20 Benefis – Daniela Olbrychskiego
10.15 Rozmowy poSzczególne
10.55 Załoga Eko
11.20 Polonia w Komie – (890)
11.30 Teleexpress
11.55 KabareTOP
12.25 Ballada o dwóch domach
12.55 Na sygnale – odc. 76
13.25 Cafe Historia
13.45 Dobranocka – Straszny film
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 610
15.50 Polonia w Komie – (891)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Sen o Warszawie; film dok.
19.30 Jeden dzień z życia kukułki
19.45 Dobranocka – Straszny film
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 610
21.45 Na sygnale – odc. 76 „Kryzys”
22.10 Polonia w Komie – (891)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Las Story – odc. 20
0.05 Zakończenie dnia
SOBOTA 19.12.2015
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1301
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1302
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1303
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1304
2.00 Pytanie na śniadanie
5.20 Polonia 24
5.50 Halo Polonia; magazyn
6.50 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
7.10 Ojciec Mateusz – odc. 173
8.00 Na dobre i na złe – odc. 610
9.00 Jadwiga Smosarska; film dok.
10.00 Kulturalni PL – (276); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1172
12.50 Tygodnik.pl; magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Ratownicy – odc. 1/13
15.40 Pamiętaj o mnie
16.05 Dzieci i ryby – komedia
17.55 Skarby prowincji
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1172
19.45 Dobranocka  – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ratownicy – odc. 1/13
21.30 Pamiętaj o mnie
21.55 Dzieci i ryby; komedia
23.35 Tygodnik.pl; magazyn
0.20 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 20.12.2015
0.25 Jadwiga Smosarska; film dok.
1.25 Smaki polskie – Ślimak z żeberek
1.45 Niezapomniane koncerty
2.40 Polska z Miodkiem – (34)
2.50 Z naturą na co dzień – odc. 2/6
3.20 Załoga Eko – Na tropie tajemnic
3.50 Ziarno
4.20 Droga – odc. 2/6
5.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
6.55 Światowe Dni Młodzieży
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.25 Niezapomniane koncerty
9.25 Okrasa łamie przepisy
9.50 Alchemia zdrowia i urody
10.05 Skarby prowincji
10.25 Festiwal 7. Kultur – Brathanki
10.55 Dzika Polska
11.25 Polska z Miodkiem
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1173
12.50 Racja stanu – (28)
13.25 Pamiętaj o mnie
13.45 Dobranocka – Król Maciuś I
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Siła wyższa – odc. 2/13
15.40 Teatr TV – Komedia romantyczna
17.05 Żółty szalik – film TVP
18.10 Racja stanu – (28)
18.40 Polska z Miodkiem – (34)
18.50 M jak miłość – odc. 1173
19.45 Dobranocka – Król Maciuś  I
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Siła wyższa – odc. 2/13
21.40 Teatr TV- Komedia romantyczna
23.00 Pamiętaj o mnie
23.15 Żółty szalik – ; film TVP
0.15 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 21.12.2015
0.20 Racja stanu – (28)
0.50 Muzeum Polskiej Piosenki
1.05 Regiony z Historią – Marki
1.25 Sześć milionów sekund – 2/19
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie – (891)
5.05 Dzika Polska
5.35 Tygodnik.pl; magazyn
6.25 Polska z Miodkiem; felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1305
7.25 Siła wyższa – odc. 2/13
8.25 Teatr TV – Komedia romantyczna
9.45 Z archiwum kabaretu Tey
10.25 Naszaarmia.pl – odc. 193
10.55 Rezydencja – odc. 58/58
11.20 Polonia w Komie – (891)
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (276); magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1305
13.25 Regiony z Historią – Marki
13.45 Dobranocka – Lis Leon
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Cisza nad rozlewiskiem – 10/13
15.50 Polonia w Komie – (892)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 TOMASZ LIS NA ŻYWO
18.45 Rezydencja – odc. 58/58
19.15 Sześć milionów sekund – 2/19
19.45 Dobranocka – Lis Leon
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Cisza nad rozlewiskiem – 10/13
21.35 Polonia w Komie – (892)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1305
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Sztuka życia – odc. 102
WTOREK 22.12.2015
0.05 Świat się kręci
1.00 Cafe Historia
1.25 Żegnaj, Rockefeller – odc. 9
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie – (892)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1306
7.25 Ratownicy – odc. 1/13
8.20 Z naturą na co dzień – odc. 3/6
8.50 Zapiski Łazęgi
9.05 Wielki test – …o Żywności
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 1/71
11.20 Polonia w Komie – (892)
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem
11.53 Nożem i widelcem
12.05 Alchemia zdrowia i urody
12.20 Nie ma jak Polska – odc. 60
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1306
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Świat Pacyka
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 122
15.40 Polska z Miodkiem
15.50 Polonia w Komie – (893)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Gulbinowicz; film dokumentalny
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 1/71
19.15 Żegnaj, Rockefeller – odc. 9
19.45 Dobranocka – Świat Pacyka
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 122
21.35 Polonia w Komie – (893)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1306
22.10 Polska z Miodkiem
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Regiony z Historią – Marki
23.55 Zapiski Łazęgi
ŚRODA 23.12.2015
0.05 Świat się kręci – /439/
1.00 Wiara, nadzieja i życie…
1.25 Znak Orła – odc. 11
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie – (893)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1307
7.25 Cisza nad rozlewiskiem – 10/13
8.25 Gulbinowicz; film dokumentalny
9.30 Jak to działa – odc. 91
10.00 Tygodnik Kulturalny
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 2
11.20 Polonia w Komie – (893)
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1307
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 51
15.50 Polonia w Komie – (894)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Program Tomasza Sekielskiego
18.25 Notacje – Ksawery Jasieński
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 2
19.15 Znak Orła – odc. 11
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 51
21.35 Polonia w Komie – (894)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1307
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Wilnoteka; magazyn
23.55 Zapiski Łazęgi – Paciorki różańca; felieton
CZWARTEK 24.12.2015
0.05 Świat się kręci – /440/; widowisko
0.55 Szlakiem miejsc niezwykłych
1.05 Flesz historii – odc. 265
1.25 O krasnalach i Wigilii
2.00 Pytanie na śniadanie
4.20 Gdzie jesteś Święty Mikołaju?
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.40 Barwy szczęścia – odc. 1308
7.15 M jak miłość – odc. 1172
8.10 Egzamin z życia – odc. 51
9.05 Wilnoteka ; magazyn
9.25 Kolędy świata; koncert
10.20 Gwiazdka w Złotopolicach
11.20 Polonia w Komie – (894)
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem
11.55 Świąteczny Koncert w Pelplinie
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1308
13.30 Dobranocka – Wigilia w lesie
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Orędzie abp St. Gądeckiego
15.00 Kolędy w Pałacu Prezydenckim
15.50 Polonia w Komie – (895)
16.05 Polonia 24
16.30 Halo Polonia; magazyn
17.25 Polska z Miodkiem
17.30 Kolędy i pastorałki
17.55 Transmisja Mszy Świętej
19.30 Dobranocka – Wigilia w lesie
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Orędzie abp St. Gądeckiego
20.55 Kolędy w Pałacu Prezydenckim
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1308
22.10 Polonia w Komie – (895)
22.20 Polonia 24
22.45 Halo Polonia; magazyn
23.35 Kolędy i pastorałki śpiewa
0.00 Polska z Miodkiem

PIĄTEK 25.12.2015
0.05 Gwiazdy na gwiazdkę
1.05 Gwiazdka w Złotopolicach; film TVP
2.15 Nieznana opowieść wigilijna –  txt. str. 777  58′; film TVP; reż.:Piotr Mularuk; wyk.:Piotr Machalica, Krzysztof Stroiński, Danuta Szaflarska, Sara Muldner, Łukasz Jaźwiec
3.30 Chwała na wysokości – kolędy z Zakopanego
4.30 Polonia 24
4.55 Halo Polonia; magazyn
5.55 Urbi et Orbi – transmisja błogosławieństwa z Watykanu
6.30 Kolędy z Mazowszem; koncert
7.25 M jak miłość – odc. 1173 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
8.20 Gąssowski świątecznie; koncert
8.50 Nie tylko Gustlik  50′; film dokumentalny; reż.: Adam Kraśnicki
9.50 U Pana Boga za piecem –  txt. str. 777; komedia
11.30 Teleexpress
11.55 Gwiazdy na gwiazdkę
12.50 Kylie Christmas – Święta z Kylie Minogue; koncert
13.20 Dobranocka Przygody Kota Filemona – Gwiazdka
13.30 Dobranocka – Między śniegiem a siódmym niebem; film animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 611 – Zapomnij o nim –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E
15.50 Polonia w Komie – (896)
16.05 Polonia 24
16.30 Halo Polonia; magazyn
17.30 U Pana Boga za piecem –  txt. str. 777; komedia
19.10 Z Bożego Narodzenia – kolędy śpiewa Joanna Słowińska
19.30 Dobranocka za oceanem – Między śniegiem a siódmym niebem; film animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 611 – Zapomnij o nim; serial TVP; STEREO / DOLBY E
21.45 Gąssowski świątecznie; koncert
22.10 Polonia w Komie – (896)
22.20 Polonia 24
22.40 Halo Polonia; magazyn

SOBOTA 26.12.2015
23.35 Barwy szczęścia – odc. 1305
0.00 Barwy szczęścia – odc. 1306
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1307
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1308
1.30 Śledztwo w sprawie Bożego Narodzenia; film dokumentalny; 10.9
2.15 Rewia Gwiazd – Świąteczna; talk-show
2.50 Panna z mokrą głową –  txt. str. 777  94′; film obyczajowy kraj prod.Polska (1994); reż.:Kazimierz Tarnas; wyk.:Paulina Tworzyańska, Anna Nehrebecka, Marek Kondrat, Anna Milewska, Iga Cembrzyńska, Hanna Stankówna, Antoni Frycz, Beata Tyszkiewicz, Marian Opania, Jerzy BiNczycki
4.35 Cała Polska śpiewa kolędy z telewizyjną Jedynką i radiem ZET; koncert
5.30 Polonia 24
5.50 Halo Polonia; magazyn
6.45 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
7.10 Ojciec Mateusz – odc. 122 (seria X odc. 1) – Wybuch –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA
8.00 Na dobre i na złe – odc. 611 – Zapomnij o nim –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E
9.00 Zakopower kolęduje w Bukowinie; koncert
10.00 Kulturalni PL – (277); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (288)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1174 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.50 Rewia Gwiazd – Świąteczna; talk-show
13.25 Dobranocka – Poszukiwacze zaginionej gwiazdki; film animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ratownicy – odc. 2/13 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.05 Miś –  txt. str. 777; komedia; 10.9
24:00 Kylie Christmas – Święta z Kylie Minogue; koncert
18.30 M jak miłość – odc. 1174 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.25 Dobranocka – Poszukiwacze zaginionej gwiazdki; film animowany
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Ratownicy – odc. 2/13; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.55 Miś; komedia; 10.9
23.55 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (288)

NIEDZIELA 27.12.2015
0.25 Nie tylko Gustlik; film dokumentalny
1.15 Kolędy z Mazowszem; koncert
1.35 Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z Historią” – Koncert galowy ZFF 2015; magazyn
2.40 Polska z Miodkiem – (37) Cieszyn; felieton
2.50 Z naturą na co dzień – odc. 3/6 woj. wielkopolskie
3.20 Załoga Eko – Na tropie tajemnic przyrody – odc. 17 – Magiczne wydmy i słone jezioro; magazyn
3.50 Ziarno – Święta po góralsku; magazyn
4.20 Droga – odc. 3/6 – Ostatnich gryzą psy –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
5.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.50 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
6.55 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika odc. 22
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Świętej Rodziny w Poznaniu, Transmisja
8.25 Witaj mała gwiazdko
9.30 Sen o Warszawie; film dokumentalny
11.25 Polska z Miodkiem – (37) Cieszyn; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1175 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.50 Racja stanu – (29)
13.25 Kolędy jazzowe
13.45 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 22 – Nowe prawo (ep. 22 – Nouvelle loi); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002)
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Siła wyższa – odc. 3/13* – Porwanie
15.40 Teatr Telewizji – Zabójcza pewność –  txt. str. 777; spektakl teatralny
16.45 Gwiazdo świeć, kolędo leć…; koncert
17.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
17.55 Racja stanu – (29)
18.25 Kolędy jazzowe
18.40 Polska z Miodkiem – (37) Cieszyn; felieton
18.50 M jak miłość – odc. 1175 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.45 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 22 – Nowe prawo (ep. 22 – Nouvelle loi); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002)
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Siła wyższa – odc. 3/13* – Porwanie
21.25 Kolędy z Mazowszem; koncert
21.40 Teatr Telewizji – Zabójcza pewność; spektakl teatralny
22.40 Witaj mała gwiazdko
23.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
23.40 Duch z Canterville; film TVP; Dla małoletnich od lat 12

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.