18.11.2016 – 24.11.2016

PIĄTEK 18.11.2016
0. 10 Ojciec Mateusz – odc. 104
1.00 Było, nie minęło
1.30 Domisie – odc. 318
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (134); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 109
7.25 M jak miłość – odc. 1243
8.25 Komisarz Alex – odc. 74
9.20 Warto rozmawiać
10.20 Okrasa łamie przepisy
10.55 Domisie – odc. 318
11.20 Krótka historia – (135); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Racja stanu – (57)
12.25 Było, nie minęło
12.55 Na sygnale – odc. 109 „Bohater”
13.25 Wolny Ekran – (26); magazyn
13.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
14.00 Wiadomości
14.45 Sport
14.50 Pogoda
14.55 Na dobre i na złe – odc. 644
15.55 Polonia 24
16.25 Halo Polonia; magazyn
17.15 Muzeum Polskiej Piosenki
18.15 Racja stanu – (57)
18.45 Ukryte skarby; cykl reportaży
19.15 Domisie – odc. 318
19.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
20.00 Wiadomości
20.30 Wywiad z Prezydentem RP
20.40 Sport
20.45 Pogoda
20.50 Na dobre i na złe – odc. 644
21.45 Na sygnale – odc. 109 „Bohater”
22.10 Krótka historia – (135); felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Pod Tatrami
23.40 Zakończenie dnia
SOBOTA 19.11.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1493
0. 05 Barwy szczęścia – odc. 1494
0. 30 Barwy szczęścia – odc. 1495
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1496
1.30 Pytanie na śniadanie
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 193
7.05 Na dobre i na złe – odc. 644
8.05 Żarty i Bardy – (2)
9.05 Okrasa łamie przepisy
9.30 Tańczący z naturą
10.00 Kulturalni PL – (326); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1244
12.50 Z drugiej strony – (21)
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Bodo – odc. 1
15.50 Uwaga – Premiera! – Obce ciało
17.50 Gwiazdozbiór TVP
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1244
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Bodo – odc. 11
21.45 Uwaga – Premiera! – Obce ciało
23.50 Z drugiej strony – (21)
0. 35 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 20.11.2016
0. 40 Żarty i Bardy – (2)
1.40 Saga rodów – Ród Ruszczyców
2.10 Goniec kresowy – /10/; magazyn
2.40 Smaki polskie – na zielono
2.50 Smaki polskie – Sałatki
3.05 Wolny Ekran – (27); magazyn
3.20 Polska z Miodkiem – (145)
3.30 Ziarno – Króla Wszechświata
4.00 Borówka skrzat wyrusza w świat
4.20 Petersburski Music Show – 50
4.50 Hotel pod żyrafą i nosorożcem
5.40 Turystyczna jazda – odc. 59
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.35 Rodzinka.pl – odc. 71
9.05 Rodzinka.pl – odc. 72
9.35 Gwiazdozbiór TVP
10.00 Konkurs Piosenki Eurowizji
12.35 Polska z Miodkiem – (145)
12.45 M jak miłość – odc. 1245
13.45 Dobranocka – Z życia smoków
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 36
15.40 Girl Guide – komedia
17.20 Opole 2014
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 10
18.25 Polska z Miodkiem – (145)
18.35 M jak miłość – odc. 1245
19.25 Borówka skrzat
19.45 Dobranocka – Z życia smoków
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Blondynka – odc. 36
21.40 Oczy w oczy – (14)
22.20 Girl Guide – komedia
23.50 Eska Music Awards 2016
0. 10 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 21.11.2016
0.40 Racja stanu – (57)
1.10 Nad Niemnem
1.30 SUPEŁKOWE ABC – odc. 12
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Historia żywa – Arnhem
5.35 Z drugiej strony – (21)
6.25 Krótka historia – (135)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1497
7.25 Blondynka – odc. 36
8.15 Blondynka – odc. 37
9.05 Oczy w oczy – (14)
9.40 Brawo polski!; magazyn
9.55 Sonda 2 – (41)
10.30 Galeria – odc. 115
10.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 12
11.20 Krótka historia – (136); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (326); magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1497
13.25 Nad Niemnem
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 O mnie się nie martw – odc. 6/13
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.15 Camino Marka Kamińskiego
18.20 Tańczący z naturą
18.50 Galeria – odc. 115
19.20 SUPEŁKOWE ABC – odc. 12
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – odc. 6/13
21.35 Krótka historia – (136); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1497
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Wolny Ekran – (27); magazyn
23.50 Brawo polski!; magazyn
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 22.11.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 105
0.55 Zasmakuj w Sienkiewiczu
1.30 Mali światowcy – odc. 23
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (136); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1498
7.25 Bodo – odc. 11
8.25 Camino Marka Kamińskiego
9.25 Zasmakuj w Sienkiewiczu
9.55 Sonda 2 – (42)
10.30 Galeria – odc. 116
10.55 Mali światowcy – odc. 23
11.20 Krótka historia – (137); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem
11.55 Niedziela z…. Dorotą Kolak
12.40 Pod Tatrami – Szkoła Kenara
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1498
13.25 Flesz historii – odc. 313
13.45 Dobranocka – Kot Filemon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 194
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.00 Warszawa 1935 Wola
17.15 Gwiazdozbiór TVP
17.40 Ktokolwiek widział…
18.10 Zasmakuj w Sienkiewiczu
18.35 Polska z Miodkiem –
18.45 Galeria – odc. 116
19.15 Mali światowcy – odc. 23
19.45 Dobranocka – Kot Filemon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 194
21.35 Krótka historia – (137); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1498
22.10 Polska z Miodkiem
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Nad Niemnem – Magazyn
23.45 Flesz historii – odc. 313
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 23.11.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 106
1.00 Nie tylko słowa…
1.30 Podwodne ABC – Odc. 3
1.40 Mój zwierzyniec – odc. 14
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (137); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1499
7.25 O mnie się nie martw – odc. 6/13
8.30 Kwatera Ł – film dokumentalny
9.25 Tańczący z naturą
9.55 Astronarium – (32)
10.30 Galeria – odc. 117
10.55 Podwodne ABC – Odc. 3
11.05 Mój zwierzyniec – odc. 14
11.20 Krótka historia – (138); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Baltic Sea – odc. 5; magazyn
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1499
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 98
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.15 Kwatera Ł
18.10 Studio Wschód
18.45 Galeria – odc. 117
19.15 Podwodne ABC – Odc. 3
19.25 Mój zwierzyniec – odc. 14
19.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 98
21.35 Krótka historia – (138); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1499
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Wilnoteka; magazyn
23.45 Jest takie miejsce – Goleniów
0.05 Zakończenie dnia
CZWARTEK 24.11.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 107
1.00 Studio Wschód
1.30 Załoga Eko – Skarby
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (138); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1500
7.25 M jak miłość – odc. 1244
8.20 Egzamin z życia – odc. 98
9.15 Wilnoteka; magazyn
9.35 Las Story – odc. 21
10.00 Jak to działa – odc. 103
10.30 Galeria – odc. 118
10.55 Załoga Eko – Skarby
11.20 Krótka historia – (139); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (147)
11.55 Naszaarmia.pl – odc. 241
12.20 Historia żywa –  Arnhem
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1500
13.25 Informacje kulturalne ekstra
13.45 Dobranocka – Podróże do bajek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Komisarz Alex – odc. 75
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.05 Humor w odcinkach
17.40 Warto rozmawiać
18.35 Polska z Miodkiem
18.45 Galeria – odc. 118
19.15 Załoga Eko – Skarby
19.45 Dobranocka – Podróże do bajek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 75
21.35 Krótka historia – (139); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1500
22.10 Polska z Miodkiem –
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Saga rodów – Ród Fałkowskich
23.50 Szlakiem miejsc niezwykłych
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 25.11.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 108 (seria VIII odc. 13) – Obrączka
1.00 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii. – Łowczówek 1914
1.30 Domisie – odc. 319 Pomyśl o innych, Domisiu; program dla dzieci
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (139); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 110 „Wojownicy” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1245 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
8.25 Komisarz Alex – odc. 75 (seria VI, odc. 10) – Księżycowy zabójca –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
9.20 Warto rozmawiać; program publicystyczny
10.20 Okrasa łamie przepisy – Na kaczkę do Paryża –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
10.55 Domisie – odc. 319 Pomyśl o innych, Domisiu; program dla dzieci
11.20 Krótka historia – (140); felieton
11.30 Muzeum Polskiej Piosenki – /72/ – „Black and white” – Kombi
11.50 Polskie Historie – Chiny; reportaż
12.25 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii. – Łowczówek 1914
12.55 Na sygnale – odc. 110 „Wojownicy” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (27); magazyn
13.45 Dobranocka – Fortele Jonatana Koota – odc. 5 – Eskadra Jonatana; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 645 Palec losu –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.15 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /7/
18.15 Polskie Historie – Chiny; reportaż
18.45 Las Story – odc. 21 –  txt. str. 777; cykl reportaży
19.15 Domisie – odc. 319 Pomyśl o innych, Domisiu; program dla dzieci
19.45 Dobranocka za oceanem – Fortele Jonatana Koota – odc. 5 – Eskadra Jonatana; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 645 Palec losu –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
21.45 Na sygnale – odc. 110 „Wojownicy” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.10 Krótka historia – (140); felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Pod Tatrami – Szkoła Kenara; magazyn
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 26.11.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1497
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1498
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1499
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1500
1.30 Pytanie na śniadanie
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 194 – Pałac (Ojciec Mateusz XV odc. 8)
7.05 Na dobre i na złe – odc. 645 Palec losu –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
8.05 Żarty i Bardy – (3); program rozrywkowy
9.05 Okrasa łamie przepisy – Gęś i piwo kozicowe –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.30 Tańczący z naturą – Mury i pazury
10.00 Kulturalni PL – (327); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (325)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1246 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.50 Z drugiej strony – (22); program publicystyczny
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Treflik królem, odc. 9; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Bodo – odc. 12 –  txt. str. 777; serial biograficzny
15.50 Uwaga – Premiera! – Młyn i krzyż (Mill and the Cross, The) –  txt. str. 777  91′; film kostiumowy kraj prod.Polska, Szwecja (2011); reż.:Lech Majewski; wyk.:Rutger Hauer, Michael York, Charlotte Rampling, Joanna Litwin, Dorota Lis
17.30 Opole 2011 na bis – Dedykacje; koncert; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12; .
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (325)
18.50 M jak miłość – odc. 1246 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Treflik królem, odc. 9; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Bodo – odc. 12 –  txt. str. 777; serial biograficzny
21.45 Uwaga – Premiera! – Młyn i krzyż (Mill and the Cross, The) –  txt. str. 777; film kostiumowy kraj prod.Polska, Szwecja (2011); reż.:Lech Majewski; wyk.:Rutger Hauer, Michael York, Charlotte Rampling, Joanna Litwin, Dorota Lis
23.20 Włodek Pawlik Trio „Anhelli”
23.50 Z drugiej strony – (22); program publicystyczny
0.35 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 27.11.2016
0.40 Żarty i Bardy – (3); program rozrywkowy
1.40 Saga rodów – Ród Fałkowskich; magazyn
2.10 Goniec kresowy – /11/; magazyn
2.40 Smaki polskie – na zielono, Do pieczenia, do smażenia, do zjedzenia szałwia i rozmaryn; magazyn kulinarny
2.50 Smaki polskie – Kurczak w sosie śliwkowym; magazyn kulinarny
3.05 Wolny Ekran – (28); magazyn
3.20 Polska z Miodkiem – (148) Tleń, Osie w Borach Tucholskich; felieton
3.30 Ziarno – Czekamy na Emanuela; magazyn
4.00 Borówka skrzat wyrusza w świat – odc. 4 Woliński Park Narodowy; serial animowany
4.20 Petersburski Music Show – odc. 29; program muzyczny
4.50 Hotel pod żyrafą i nosorożcem – odc. 6/13 – Terrarysta
5.40 Turystyczna jazda – Będzin; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12; Dzisiaj odwiedzamy województwo śląskie, a dokładnie Będzin, położony w Zagłębiu Dąbrowskim. Opowiemy o historii będzińskiego zamku, który jest wizytówką miasta. Oprócz licznych ciekawostek historycznych będą także cenne informacje dla turystów, lubiących aktywnie spędzać czas.
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Polska, Watykan (2016); STEREO, 10.9, Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jastrzębiu Zdroju, Transmisja
8.20 program rozrywkowy
8.40 Zakochaj się w Polsce – odc. 11 Dolina Narwi; magazyn
9.10 Hit Hit Hurra! – /8/; widowisko muzyczne
10.30 Rodzinka.pl – odc. 73 „Rodzic uczy, rodzic radzi, rodzic nigdy Cię nie zdradzi” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.00 Rodzinka.pl – odc. 74 „Wolna chata” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.25 Polska z Miodkiem – (148) Tleń, Osie w Borach Tucholskich; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1247 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.50 Oczy w oczy – (25); Dla małoletnich od lat 7
13.25 Borówka skrzat wyrusza w świat – odc. 4 Woliński Park Narodowy; serial animowany
13.45 Dobranocka – Sceny z życia smoków – Nocne przygody żaby odc. 5; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 38* (seria III, odc. 12) – Porwanie
15.40 Blondynka – odc. 39* (seria III, odc. 13) – Co my o sobie wiemy?
16.35 Wesele  100′; film obyczajowy; reż.:Wojciech Smarzowski; wyk.:Marian Dziędziel, Tamara Arciuch, Bartłomiej Topa, Maciej Stuhr, Iwona Bielska, Paweł Wilczak, Arkadiusz Jakubik; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
18.25 Polska z Miodkiem – (148) Tleń, Osie w Borach Tucholskich; felieton
18.35 M jak miłość – odc. 1247 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.25 Borówka skrzat wyrusza w świat – odc. 4 Woliński Park Narodowy; serial animowany
19.45 Dobranocka za oceanem – Sceny z życia smoków – Nocne przygody żaby odc. 5; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Blondynka – odc. 38* (seria III, odc. 12) – Porwanie
21.35 Blondynka – odc. 39* (seria III, odc. 13) – Co my o sobie wiemy?
22.25 Wesele –  txt. str. 777  100′; film obyczajowy kraj prod.Polska (2004); reż.:Wojciech Smarzowski; wyk.:Marian Dziędziel, Tamara Arciuch, Bartłomiej Topa, Maciej Stuhr, Iwona Bielska, Paweł Wilczak, Arkadiusz Jakubik; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
0.15 Oczy w oczy – (25)
0.40 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.