18.07.2014 – 24.07.2014

PIĄTEK 18.07.2014

0.10 Kazimierz Kowalski zaprasza
0.55 Smaki polskie – Rożki z kapustą
1.10 Wilnoteka; magazyn
1.25 Zapiski Łazęgi
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 29
2.30 Ojciec Mateusz – odc. 30
3.20 Mistrz grilla 2014 – /14/; felieton
3.30 Baśnie i bajki polskie – odc. 15
3.45 Bąblandia – Bal kwiatów
3.50 Bajki Pana Bałagana
4.15 Franek Dolas powraca
4.25 Dzika Polska – Szaleńcy natury
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 60
6.05 Bulionerzy – odc. 35/75
6.25 Łamigłówka – Mazury 5
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1047
7.50 Komisarz Alex – odc. 46
8.50 Kazimierz Kowalski zaprasza
9.40 Smaki polskie – Rożki z kapustą
10.00 Złotopolscy – odc. 989
10.30 Błękitne wakacje – magazyn
10.55 Dwie strony medalu – odc. 60
11.20 Polonia w Komie – Panama
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka – Mazury 5
11.55 Bulionerzy – odc. 35/75
12.30 Encyklopedia II wojny światowej
12.55 Czas honoru – odc. 25
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Łamigłówka – Mazury 5
14.55 Na dobre i na złe – odc. 551
16.00 Polonia 24
16.45 Niedzielne dzieci – film TVP
24:00 Franek Dolas powraca
18.15 Polacy z Misiones; film dok.
18.45 Dwie strony medalu – odc. 60
19.10 Łamigłówka – Mazury 5
19.15 Bajki Pana Bałagana
19.40 Dobranocka – Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 551
21.40 Polonia 24
22.15 Polonia w Komie – Panama
22.25 Bulionerzy – odc. 35/75
22.55 Niedzielne dzieci; film
0.35 Zakończenie dnia

SOBOTA 19.07.2014

0.35 Złotopolscy – odc. 985
1.00 Złotopolscy – odc. 986
1.25 Złotopolscy – odc. 987
1.55 Złotopolscy – odc. 988
2.20 Złotopolscy – odc. 989
2.55 Polonia 24
3.45 Błękitne wakacje – magazyn
4.10 Hotel pod żyrafą i nosorożcem
5.00 Zaklęty Dwór – odc. 3/7
6.05 Łamigłówka
6.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.35 Bank nie z tej Ziemi – odc. 9/13
7.30 Makłowicz w podróży; Portugalia
8.00 Na dobre i na złe – odc. 551
9.00 Bory Tucholskie; film dok.
10.00 Kulturalni PL – (202); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1048
12.50 Londyńczycy – odc. 7/13
13.40 Dobranocka – Z życia smoków
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Laskowik & Malicki
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam – magazyn
16.40 Lalka – odc. 5* – Widziadło
18.15 Słownik polsko@polski
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1048
19.40 Dobranocka – Z życia smoków
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Laskowik & Malicki
21.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.45 Polacy tu i tam – magazyn
22.25 Lalka – odc. 5* – Widziadło
0.00 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 20.07.2014

0.00 Galeria – odc. 161
0.25 Dwie strony medalu – odc. 57
0.55 Dwie strony medalu – odc. 58
1.20 Dwie strony medalu – odc. 59
1.45 Dwie strony medalu – odc. 60
2.20 Polacy tu i tam – magazyn
2.55 Łamigłówka
3.00 Naszaarmia.pl; magazyn
3.25 Tajemnica Sagali odc.5
4.00 Ziarno; magazyn
4.30 Noce i dnie – odc. 2/12
5.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.10 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami – Dolina Kościeliska
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.15 Gala Piosenki Biesiadnej
9.20 Lalka – odc. 5* – Widziadło
10.55 Made in Poland; teleturniej
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1049
12.45 Skrzydlaci sprzymierzeńcy lasu
13.15 Błękitne wakacje – magazyn
13.40 Dobranocka – Król Maciuś I
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 79
15.35 Ranczo – odc. 80
16.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.45 Pod Tatrami
17.00 Noce i dnie – odc. 2/12
18.10 Co tu jest grane ? – odc.6
18.35 program rozrywkowy
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1049
19.40 Dobranocka – Król Maciuś I
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ranczo – odc. 79
21.30 Ranczo – odc. 80
22.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
22.40 Made in Poland; teleturniej
23.05 Kulturalni PL – (202); magazyn
0.05 Zakończenie dnia

PONIEDZIAŁEK 21.07.2014

0.10 Bory Tucholskie  45′; film
1.10 Błękitne wakacje – magazyn
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 31
2.30 Ojciec Mateusz – odc. 32
3.20 Mistrz grilla 2014 – /15/; felieton
3.30 Baśnie i bajki polskie – odc. 16
3.50 Dom na głowie – odc. 1
4.25 Sygnał – Wolność; reportaż
5.00 Made in Poland; teleturniej
5.40 Galeria – odc. 162; serial
6.05 Bulionerzy – odc. 36/75
6.25 Łamigłówka – Mazury 6
6.35 Wiadomości
6.50 Ranczo – odc. 79
7.40 Ranczo – odc. 80
8.40 Kulturalni PL – (202); magazyn
9.40 Smaki polskie
10.00 Złotopolscy – odc. 990
10.30 Alchemia zdrowia i urody
10.55 Galeria – odc. 162
11.20 Polonia w Komie – Panama
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka – Mazury 6
11.55 Bulionerzy – odc. 36/75
12.30 Encyklopedia II wojny światowej
12.55 Czas honoru – odc. 26
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Mazury 6
14.50 Ja wam pokażę! – odc. 3/13
15.45 Polonia w Komie – Pasjonaci
16.00 Polonia 24
16.45 Komisarz Alex – odc. 17
17.40 Komisarz Alex – odc. 18
18.30 Zapiski Łazęgi
18.45 Galeria – odc. 162; serial
19.10 Łamigłówka – Mazury 6
19.15 Dom na głowie – odc. 1
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ja wam pokażę! – odc. 3/13
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie – Pasjonaci
22.20 Bulionerzy – odc. 36/75
22.50 11. Przystanek Woodstock 2005
23.40 Alchemia zdrowia i urody
0.05 Zakończenie dnia

WTOREK 22.07.2014

0.05 Lato Zet i Dwójki 2014
1.05 Słownik polsko@polski
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 33
2.30 Ojciec Mateusz – odc. 34
3.20 Mistrz grilla 2014 – /16/; felieton
3.30 Baśnie i bajki polskie – odc. 17
3.50 Rodzina Leśniewskich – odc. 2
4.25 Dzika Polska – Szaleńcy natury
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 61
6.05 Bulionerzy – odc. 37/75
6.30 Łamigłówka – Mazury 7
6.35 Wiadomości
6.50 Londyńczycy – odc. 7/13
7.50 Poznań Open – tenis
8.55 Lato Zet i Dwójki 2014
10.00 Złotopolscy – odc. 991
10.30 Polskie wakacje nad Soliną
10.55 Dwie strony medalu – odc. 61
11.20 Polonia w Komie – Pasjonaci
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka – Mazury 7
11.55 Bulionerzy – odc. 37/75
12.30 Encyklopedia II wojny światowej
12.55 Czas honoru – odc. 27
13.45 Dobranocka – Dixie – Odc 1
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Mazury 7
14.50 Nowa – odc. 11
15.45 Polonia w Komie – (524)
16.00 Polonia 24
16.45 Fałszerze. Powrót sfory – 2/14
17.35 Fałszerze. Powrót sfory – 3/14
18.25 Polskie wakacje nad Soliną
18.45 Dwie strony medalu – odc. 61
19.10 Łamigłówka – Mazury 7
19.15 Rodzina Leśniewskich – odc. 2
19.40 Dobranocka – Dixie
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Nowa – odc. 11; serial
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie – (524)
22.20 Bulionerzy – odc. 37/75
22.50 Gala Piosenki Biesiadnej
23.45 Polskie wakacje nad Soliną
0.05 Zakończenie dnia

ŚRODA 23.07.2014

0.05 Lato Zet i Dwójki 2014
1.10 Szlakiem gwiazd – odc. 16
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 35
2.30 Ojciec Mateusz – odc. 36
3.25 Mistrz grilla 2014 – /17/; felieton
3.30 Baśnie i bajki polskie – odc. 18
3.55 Do przerwy 0:1 – odc. 3/7
4.25 Dzika Polska
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 62
6.05 Bulionerzy – odc. 38/75
6.25 Łamigłówka – Mazury 8
6.35 Wiadomości
6.50 Ja wam pokażę! – odc. 3/13
7.50 Studio Wschód
8.25 Okrasa łamie przepisy – Pstrąg
8.55 Lato Zet i Dwójki 2014
10.00 Złotopolscy – odc. 992
10.30 Wilnoteka; magazyn
10.55 Dwie strony medalu – odc. 62
11.20 Polonia w Komie – (524)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Mazury 8
11.55 Bulionerzy – odc. 38/75
12.25 Encyklopedia II wojny światowej
12.55 Czas honoru – odc. 28
13.45 Dobranocka – Wnuczek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka – Mazury 8
14.50 Pogoda na piątek – odc. 4
15.45 Polonia w Komie – (525)
16.00 Polonia 24
16.45 Oficer – odc. 11/13
17.45 Oficer – odc. 12/13
18.45 Dwie strony medalu – odc. 62
19.10 Łamigłówka – Mazury 8
19.15 Do przerwy 0:1 – odc. 3/7
19.40 Dobranocka – Wnuczek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Pogoda na piątek – odc. 4
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie – (525)
22.20 Bulionerzy – odc. 38/75
22.50 Co tu jest grane? – odc.7
23.15 Opole 2014
23.45 Wilnoteka; magazyn
0.00 Zakończenie dnia

CZWARTEK 24.07.2014

0.05 Co nam w duszy gra
1.05 Postylla Kobiet; reportaż
1.25 Chłopi – wielkie kino
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 37
2.30 Ojciec Mateusz – odc. 38
3.20 Mistrz grilla 2014 – /18/; felieton
3.30 Baśnie i bajki polskie – odc. 19
3.40 Bąblandia – Motylek
3.50 Żegnaj, Rockefeller – odc. 3
4.25 Dzika Polska – Pożeracz słońc
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 63
6.05 Bulionerzy – odc. 39 – Pracoholik
6.25 Łamigłówka – Mazury 9
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1048
7.45 Pogoda na piątek – odc. 4
8.45 14. Przystanek Woodstock 2008
9.40 Smaki polskie – Zrazy kominkowe
10.00 Złotopolscy – odc. 993
10.30 Klimaty i smaki – Wieluń
10.55 Dwie strony medalu – odc. 63
11.20 Polonia w Komie – (525)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Mazury 9
11.55 Bulionerzy – odc. 39
12.30 Encyklopedia II wojny światowej
12.55 Czas honoru – odc. 29
13.45 Dobranocka – Świat Pacyka
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka – Mazury 9
14.55 Komisarz Alex – odc. 47
15.45 Polonia w Komie – (526)
16.00 Polonia 24
16.45 Glina – odc. 23
17.40 Nieznana Białoruś. – Siewca
18.45 Dwie strony medalu – odc. 63
19.10 Łamigłówka – Mazury 9
19.15 Żegnaj, Rockefeller – odc. 3
19.45 Dobranocka – Świat Pacyka
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 47
21.35 Polonia 24
22.10 Polonia w Komie – (526)
22.20 Bulionerzy – odc. 39
22.55 Nieznana Białoruś. – Siewca
23.50 Klimaty i smaki – Wieluń
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 25.07.2014
0.10 Kazimierz Kowalski zaprasza
1.10 Wilnoteka; magazyn
1.25 Zapiski Łazęgi – Kanał Królewski; felieton
1.40 Ojciec Mateusz – odc. 39 (Ojciec Mateusz III odc. 13) – Strach na scenie
2.30 Ojciec Mateusz – odc. 40 (Ojciec Mateusz III odc. 14) – Wybory
3.20 Polonia w Komie – (526)
3.30 Baśnie i bajki polskie – odc. 20 – Zuzanka i Utopce
3.45 Bąblandia – Dzięcioł; serial animowany
3.50 Bajki Pana Bałagana – O dziwnym Smaku i niezwykłym Smogu.; serial animowany
4.25 Dzika Polska – Tańczyć, jak żurawie; serial dokumentalny
5.00 Polonia 24
5.40 Dwie strony medalu – odc. 64 –  txt. str. 777; serial TVP; 10.9
6.05 Bulionerzy – odc. 40 – Odchudzanie; serial komediowy TVP
6.25 Łamigłówka – Mazury 11
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1049
7.50 Komisarz Alex – odc. 47 (seria IV, odc. 8) – Zrabowane szczęście –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
8.45 Kazimierz Kowalski zaprasza
9.40 Smaki polskie – Zalewajka łódzka
10.00 Złotopolscy – odc. 994* – Tragedia Złotopolskich
10.30 Błękitne wakacje – magazyn żeglarski; magazyn
10.55 Dwie strony medalu – odc. 64 –  txt. str. 777; serial TVP; 10.9
11.20 Polonia w Komie – (527)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Mazury 11
11.55 Bulionerzy – odc. 40 – Odchudzanie; serial komediowy TVP
12.30 Encyklopedia II wojny światowej – Strażnicy morza
12.55 Czas honoru – odc. 30* seria III „Zdrajcy”
13.45 Dobranocka – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 5 – Gol
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka – Mazury 11
14.55 Na dobre i na złe – odc. 552 – Czuwanie; serial TVP
16.00 Polonia 24
16.45 Mistrz grilla 2014 – finał
18.05 KFPP Opole 2014 – Przeżyjmy to jeszcze raz
18.45 Dwie strony medalu – odc. 64 –  txt. str. 777; serial TVP; 10.9
19.10 Łamigłówka – Mazury 11
19.15 Bajki Pana Bałagana – O dziwnym Smaku i niezwykłym Smogu.; serial animowany
19.45 Dobranocka za oceanem – Olimpiada Bolka i Lolka odc.5 – Gol
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 552 – Czuwanie; serial TVP
21.40 Polonia 24
22.15 Polonia w Komie – (527)
22.25 Bulionerzy – odc. 40 – Odchudzanie; serial komediowy TVP
22.55 Mistrz grilla 2014 – finał
0.35 Zakończenie dnia

SOBOTA 26.07.2014
0.35 Złotopolscy – odc. 990* – Z nim będziesz szczęśliwsza
1.00 Złotopolscy – odc. 991* – Wieści z Lwowa
1.25 Złotopolscy – odc. 992* – Wypadek
1.55 Złotopolscy – odc. 993* – Kiedy wszystko traci sens
2.20 Złotopolscy – odc. 994* – Tragedia Złotopolskich
2.55 Polonia 24
3.30 Polonia w Komie – Panama – Tarkowscy (522)
3.45 Błękitne wakacje – magazyn żeglarski; magazyn
4.10 Hotel pod żyrafą i nosorożcem – odc. 6/13 – Terrarysta
5.00 Zaklęty Dwór – odc. 4/7* – Nowy trop
6.05 Łamigłówka
6.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.35 Bank nie z tej Ziemi – odc. 10/13*  Dramat małej gastronomii
7.30 Makłowicz w podróży – Podróż 8 Portugalia – „Za Tagiem” (34)
8.00 Na dobre i na złe – odc. 552 – Czuwanie; serial TVP
9.00 Narwiański Park Narodowy  33′; film dokumentalny; reż.:Agnieszka Tylman
10.00 Kulturalni PL – (203); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (211)
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1050
12.50 Londyńczycy – odc. 8/13 –  txt. str. 777 AD; serial obyczajowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
13.40 Dobranocka – Sceny z życia smoków – Wyprawa bardzo ratunkowa odc. 7
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (57); magazyn
16.40 Lalka – odc. 6* – Wiejskie rozrywki
24:00 Chłopi – wielkie kino na małym ekranie
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (211)
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1050
19.40 Dobranocka za oceanem – Sceny z życia smoków – Wyprawa bardzo ratunkowa odc. 7
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe
21.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.45 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (57); magazyn
22.25 Lalka – odc. 6* – Wiejskie rozrywki
23.45 Chłopi – wielkie kino na małym ekranie
0.00 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 27.07.2014
0.00 Galeria – odc. 162; serial obyczajowy TVP
0.25 Dwie strony medalu – odc. 61
0.50 Dwie strony medalu – odc. 62
1.15 Dwie strony medalu – odc. 63
1.45 Dwie strony medalu – odc. 64 –  txt. str. 777; serial TVP; 10.9
2.20 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (57); magazyn
2.55 Łamigłówka
3.00 Naszaarmia.pl; magazyn
3.25 Tajemnica Sagali odc.6 – Zatoka mgieł (Tajemnica Sagali) –  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996)
4.00 Ziarno; magazyn
4.30 Noce i dnie – odc. 3/12 – Babcia
5.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański 487) kraj prod.Watykan (2014), Transmisja
6.10 Między ziemią a niebem; magazyn
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku; STEREO, 10.9, Transmisja
8.20 Piosenka Biesiadna – Biesiada pod żaglami (1); koncert
9.20 Lalka – odc. 6* – Wiejskie rozrywki
10.55 Made in Poland; teleturniej
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1051
12.45 Groźny czerwony kur – film przyrodniczy  26′; film dokumentalny
13.15 Błękitne wakacje – magazyn żeglarski; magazyn
13.40 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy, seria II – Loteria, odc. 6 (The Lottery); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007)
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 81* (seria VII, odc. 3) – Podróż w czasie –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
15.35 Ranczo – odc. 82* (seria VII, odc. 4) – Tchnienie antyklerykalizmu –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
16.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
17.00 Noce i dnie – odc. 3/12 – Babcia
18.05 Co tu jest grane ? – odc.7; program rozrywkowy
18.30 Polskie wakacje nad Soliną; magazyn; 10.9
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1051
19.40 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy, seria II – Loteria, odc. 6 (The Lottery); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007)
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Ranczo – odc. 81* (seria VII, odc. 3) – Podróż w czasie; serial obyczajowy TVP
21.30 Ranczo – odc. 82* (seria VII, odc. 4) – Tchnienie antyklerykalizmu; serial obyczajowy TVP
22.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
22.40 Made in Poland; teleturniej
23.05 Kulturalni PL – (203); magazyn
0.05 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.